2016 <<   December 2017   >> 2018
26 27 28 29 30 1 29:00am 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Seaver 
Jr Boys-Walton

10:00am 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Goodrich 
Jr Boys-Vartabedian

11:00am 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Capaldi 
Jr Boys-Anderson

12:00pm 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Dorsey 
Jr Boys-Plumb

1:00pm 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Gardner 
Jr Boys-Johnson

2:00pm 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Plona 
Jr Boys-Roberts

2:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Intermediate Boys-Barnes 
Intermediate Boys-Capaldi

2:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Intermediate Boys-Cedrone 
Intermediate Boys-Kohler

3:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Intermediate Boys-Cook 
Intermediate Boys-Maurello

3:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Intermediate Boys-Smith 
Intermediate Boys-Rundell

4:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Sr Boys-Dellostrito 
Sr Boys-John

4:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Sr Boys-Callaghan 
Sr Boys-Jette

3 4 5 6 7 8 99:00am 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Gardner 
Jr Boys-Anderson

10:00am 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Vartabedian 
Jr Boys-Johnson

11:00am 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Capaldi 
Jr Boys-Plona

12:00pm 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Goodrich 
Jr Boys-Roberts

12:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Jr Girls-Team #3 (Foley / O'Donnell) (22) 
Jr Girls-Team #4 (Schroeder / Schroeder) (11)

12:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Jr Girls-Team #1 (Polaski / Callahan) (16) 
Jr Girls-Team #2 (Dorval / Hunter) (6)

1:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Sr Girls-Bolduc 
Sr Girls-Frost

1:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Jr Girls-Team #5 (Malpass / Dickie) (15) 
Jr Girls-Team #1 (Polaski / Callahan) (10)

1:00pm 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Seaver 
Jr Boys-Plumb

2:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Intermediate Boys-Maurello 
Intermediate Boys-Rundell

2:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Intermediate Boys-Capaldi 
Intermediate Boys-Kohler

2:00pm 
@ Auburn Middle School
Jr Boys-Walton 
Jr Boys-Dorsey

3:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Intermediate Boys-Cook 
Intermediate Boys-Smith

3:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Intermediate Boys-Barnes 
Intermediate Boys-Cedrone

4:00pm 
@ Auburn High School Court 2
Sr Boys-Jette 
Sr Boys-John

4:00pm 
@ Auburn High School Court 1
Sr Boys-Dellostrito 
Sr Boys-Callaghan

10 116:00pm 
@ Auburn Middle School Court 2
Jr Boys-Plona  -PRACTICE
6:00pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Boys-Anderson  -PRACTICE
7:00pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Boys-Gardner  -PRACTICE
7:00pm 
@ Auburn Middle School Court 2
Jr Boys-Capaldi  -PRACTICE
8:00pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Boys-Walton  -PRACTICE
8:00pm 
@ Auburn Middle School Court 2
Jr Boys-Johnson  -PRACTICE
126:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Intermediate Boys-Capaldi  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Intermediate Boys-Smith  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Sr Girls-Bolduc  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Sr Girls-Frost  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Sr Boys-Jette  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Sr Boys-Callaghan  -PRACTICE
136:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Girls-Team #3 (Foley / O'Donnell)  -PRACTICE
6:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Girls-Team #4 (Schroeder / Schroeder)  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Sr Boys-Dellostrito  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Sr Boys-John  -PRACTICE
7:30pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Girls-Team #5 (Malpass / Dickie)  -PRACTICE
146:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Boys-Vartabedian  -PRACTICE
6:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Boys-Seaver  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Girls-Team #2 (Dorval / Hunter)  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Girls-Team #1 (Polaski / Callahan)  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Boys-Goodrich  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Boys-Dorsey  -PRACTICE
156:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Intermediate Boys-Barnes  -PRACTICE
6:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Intermediate Boys-Cook  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Intermediate Boys-Maurello  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Intermediate Boys-Cedrone  -PRACTICE
1612:00 PM - 4:00 PM
AHS Crafts Fair (Schedule TBD)
4:30pm 
@ Auburn High School Court 2
Jr Girls-Team #2 (Dorval / Hunter) 
Jr Girls-Team #5 (Malpass / Dickie)

4:30pm 
@ Auburn High School Court 1
Jr Girls-Team #3 (Foley / O'Donnell) 
Jr Girls-Team #1 (Polaski / Callahan)

5:30pm 
@ Auburn High School Court 2
Jr Girls-Team #4 (Schroeder / Schroeder) 
Jr Girls-Team #2 (Dorval / Hunter)

5:30pm 
@ Auburn High School Court 1
Sr Girls-Frost 
Sr Girls-Bolduc

17 186:00pm 
@ Auburn Middle School Court 2
Jr Boys-Plona  -PRACTICE
6:00pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Boys-Anderson  -PRACTICE
7:00pm 
@ Auburn Middle School Court 2
Jr Boys-Capaldi  -PRACTICE
7:00pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Boys-Gardner  -PRACTICE
8:00pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Boys-Walton  -PRACTICE
8:00pm 
@ Auburn Middle School Court 2
Jr Boys-Johnson  -PRACTICE
196:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Intermediate Boys-Capaldi  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Sr Girls-Bolduc  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Sr Girls-Frost  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Intermediate Boys-Smith  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Sr Boys-Callaghan  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Sr Boys-Jette  -PRACTICE
206:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Girls-Team #3 (Foley / O'Donnell)  -PRACTICE
6:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Girls-Team #4 (Schroeder / Schroeder)  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Sr Boys-Dellostrito  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Sr Boys-John  -PRACTICE
7:30pm 
@ Auburn Middle School Court 1
Jr Girls-Team #5 (Malpass / Dickie)  -PRACTICE
216:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Boys-Seaver  -PRACTICE
6:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Boys-Vartabedian  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Girls-Team #2 (Dorval / Hunter)  -PRACTICE
7:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Girls-Team #1 (Polaski / Callahan)  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 1
Jr Boys-Goodrich  -PRACTICE
8:00pm 
@ Swanson Rd Intermed School Court 2
Jr Boys-Dorsey  -PRACTICE
22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6