2017 <<   February 2018   >> 2019
28 29 30 31 1 2 310:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-WSYA - St. Pierre 
6U-ACYS - Brown

10:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - Ingram 
6U-WSYA - Mesa

10:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Girls-ACYS - Gilbreath 
10U Girls-ACYS - Wilbanks

11:00am 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Boys-WSYA - Hankins 
12U Boys-WSYA - Sterns

11:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-ACYS - Herring 
6U-ACYS - Smith

11:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Girls-WSYA - Cearly 
12U Girls-ACYS - Kabetzke

11:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Girls-WSYS - Lelek 
8U Girls-Griffin 2

12:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Girls-WSYS - Lelek 
12U Girls-ACYS - Terrell

12:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-WSYA - Irwin 
6U-ACYS - Brown

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - Mesa 
6U-WSYA - Rodriguez

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Girls-ACYS - Fair 
10U Girls-WSYA - Brown

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Girls-ACYS - Betz 
10U Girls-WSYA - Hammonds

1:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-WSYA - McCarty 
6U-ACYS - Herring

1:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Girls-ACYS - Natusch 
12U Girls-ACYS - Kabetzke

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Girls-Griffin 1 
8U Girls-WSYS - Lelek

2:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Girls-ACYS - Yates (2) 
8U Girls-ACYS - Hard (6)

2:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Boys-WSYA - Rodriguez 
12U Boys-ACYS - Vaughn

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Swanson 
10U Boys-WYSA - Coleman

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-WSYA - Alexander 
8U Boys-WSYA - DeLaCruz

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
14U Boys-Azle North 
14U Boys-WSYA - Shoemaker

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Young 
8U Boys-WSYA - Hook

3:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Boys-WSYA - Lafler 
8U Boys-ACYS - Miller

3:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Smith 
10U Boys-ACYS - Jackson

3:00pm 
@ Lake Worth High School Main Gym
14U Boys-Azle South 
14U Boys-Lake Worth 1

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Smith 
10U Boys-WSYA - Lamica

4:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Boys-WSYA - Rodriguez 
12U Boys-ACYS - Hard

4:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
12U Boys-WSYA - Bohannon 
12U Boys-ACYS - Moore

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Hill 
8U Boys-WSYA - Dorado

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
14U Boys-Lake Worth 2 
14U Boys-WSYA - Shoemaker

5:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
12U Boys-WSYA - Barrett 
12U Boys-ACYS - Stephens

5:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Padgett 
10U Boys-ACYS - Jackson

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
10U Boys-WYSA - Johnson 
10U Boys-WSYA - Haley

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Hill 
10U Boys-WSYA - Johnson

6:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Boys-ACYS - Hard 
12U Boys-ACYS - Syrus

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-WSYA - Dorado 
8U Boys-WSYA - Ramsey

7:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
10U Boys-ACYS - Hill 
10U Boys-WSYA - Lamica

7:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Hill 
10U Boys-WSYA - DeThample

42:00 PM
All American Gun Raffle Drawing
5 6 7 8 9 109:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Miller 
8U Boys-WSYA - Alexander

10:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - Irwin 
6U-WSYA - Mesa

10:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-ACYS - Herring 
6U-ACYS - Smith

10:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Boys-WYSA - Coleman 
10U Boys-ACYS - Hill

11:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Boys-WYSA - DeThample 
10U Boys-ACYS - Smith

11:00am 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Swanson 
10U Boys-WYSA - Johnson

11:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - Yanez 
6U-WSYA - Rodriguez

11:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-WSYA - Ingram 
6U-WSYA - McCarty

12:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-WSYA - St. Pierre 
6U-ACYS - Smith

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Lamica 
10U Boys-WSYA - Haley

12:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Hill 
10U Boys-ACYS - Padgett

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
12U Girls-ACYS - Kabetzke 
12U Girls-WSYS - Lelek

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
12U Girls-ACYS - Natusch 
12U Girls-WSYA - Cearly

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Jackson 
10U Boys-WYSA - Johnson

1:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
6U-ACYS - Brown 
6U-ACYS - Herring

1:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
14U Boys-Lake Worth 2 
14U Boys-Azle South

2:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Boys-WSYA - Barrett 
12U Boys-ACYS - Vaughn

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Girls-ACYS - Terrell 
12U Girls-WSYS - Lelek

2:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
10U Girls-ACYS - Betz 
10U Girls-ACYS - Fair

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Hill 
8U Boys-WSYA - Lafler

3:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Girls-Griffin 1 (2) 
8U Girls-ACYS - Yates (3)

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Girls-ACYS - Hard (12) 
8U Girls-WSYS - Lelek (2)

3:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
14U Boys-Lake Worth 2 
14U Boys-Azle North

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Boys-ACYS - Stephens 
12U Boys-WSYA - Hankins

4:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Boys-ACYS - Syrus 
12U Boys-ACYS - Vaughn

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
14U Boys-Lake Worth 1 
14U Boys-WSYA - Shoemaker

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Hill 
8U Boys-WSYA - DeLaCruz

4:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
10U Girls-WSYA - Brown (11) 
10U Girls-ACYS - Gilbreath (18)

5:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
10U Girls-WSYA - Hammonds 
10U Girls-ACYS - Wilbanks

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-WSYA - Hook 
8U Boys-WSYA - Dorado

5:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
14U Boys-Azle North 
14U Boys-Azle South

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Boys-ACYS - Stephens 
12U Boys-WSYA - Sterns

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Boys-ACYS - Hard 
12U Boys-WSYA - Bohannon

6:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Boys-ACYS - Moore 
12U Boys-ACYS - Syrus

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Young 
8U Boys-WSYA - Ramsey

7:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Boys-WSYA - Hankins 
12U Boys-WSYA - Rodriguez

11 12 13 14 15 16 179:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Padgett 
10U Boys-ACYS - Jackson

9:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Hill (38) 
8U Boys-ACYS - Young (6)

10:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-ACYS - Brown 
6U-WSYA - Yanez

10:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Girls-WSYS - Lelek (6) 
8U Girls-ACYS - Yates (8)

10:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
12U Boys-ACYS - Stephens 
12U Boys-ACYS - Hard

11:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Girls-WSYA - WS 
10U Girls-ACYS - Wilbanks

11:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-ACYS - Herring 
6U-ACYS - Smith

11:00am 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Girls-Griffin 1 (10) 
8U Girls-ACYS - Hard (5)

11:00am 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Smith 
10U Boys-WSYA - Hill

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Lamica 
10U Boys-WSYA - Swanson

12:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
8U Girls-Griffin 2 (9) 
8U Girls-WSYS - Lelek (9)

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-ACYS - Brown 
6U-WSYA - Ingram

12:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Girls-WSYA - Hammonds 
10U Girls-ACYS - Gilbreath

1:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
12U Girls-ACYS - Kabetzke (18) 
12U Girls-ACYS - Terrell (13)

1:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Girls-ACYS - Wilbanks 
10U Girls-ACYS - Fair

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - Mesa 
6U-WSYA - St. Pierre

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-ACYS - Hill 
10U Boys-WSYA - Hill

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Swanson 
10U Boys-WYSA - DeThample

2:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Girls-ACYS - Gilbreath 
10U Girls-ACYS - Betz

2:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
12U Boys-ACYS - Moore (32) 
12U Boys-ACYS - Vaughn (24)

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - St Pierre 
6U-WSYA - Rodriguez

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - McCarty 
6U-WSYA - Irwin

3:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Side Gym
12U Girls-ACYS - Terrell (17) 
12U Girls-ACYS - Natusch (19)

3:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
10U Girls-WSYA - Hammonds 
10U Girls-ACYS - Fair

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WSYA - Haley 
10U Boys-WYSA - Coleman

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WYSA - DeThample 
10U Boys-WYSA - Johnson

4:00pm 
@ Santo Forte Junior High School - Main Gym
14U Boys-Lake Worth 2 
14U Boys-Azle South

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-WSYA - Dorado 
8U Boys-WSYA - Alexander

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Miller 
8U Boys-WSYA - Lafler

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Girls-WSYS - Lelek 
12U Girls-WSYA - Cearly

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Boys-WSYA - Sterns 
12U Boys-WSYA - Bohannon

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-WSYA - Hook 
8U Boys-WSYA - Ramsey

7:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Boys-ACYS - Miller 
8U Boys-WSYA - DeLaCruz

7:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Boys-WSYA - Barrett 
12U Boys-WSYA - Rodriguez

18 19 20 21 22 23 249:00am 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
6U-WSYA - Rodriguez 
6U-ACYS - Herring

9:00am 
@ Azle High School - Side Gym
10U Boys-WSYA - Swanson 
10U Boys-ACYS - Jackson

10:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - McCarty 
6U-WSYA - Mesa

10:00am 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
8U Boys-ACYS - Miller 
8U Boys-ACYS - Young

10:00am 
@ Azle High School - Side Gym
12U Girls-ACYS - Natusch 
12U Girls-ACYS - Kabetzke

11:00am 
@ Azle High School - Side Gym
10U Girls-ACYS - Betz 
10U Girls-ACYS - Fair

11:00am 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
8U Girls-ACYS - Yates 
8U Girls-ACYS - Hard

11:00am 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - Yanez 
6U-WSYA - Ingram

11:00am 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WYSA - Coleman 
10U Boys-WSYA - Lamica

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Boys-WYSA - DeThample 
10U Boys-WSYA - Haley

12:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - St. Pierre 
6U-WSYA - McCarty

12:00pm 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
8U Boys-WSYA - Dorado 
8U Boys-ACYS - Young

12:00pm 
@ Azle High School - Side Gym
12U Girls-ACYS - Terrell 
12U Girls-ACYS - Natusch

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
6U-WSYA - Irwin 
6U-WSYA - Yanez

1:00pm 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
8U Boys-ACYS - Miller 
8U Boys-ACYS - Hill

1:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
8U Boys-WSYA - Ramsey 
8U Boys-WSYA - DeLaCruz

1:00pm 
@ Azle High School - Side Gym
10U Girls-ACYS - Gilbreath 
10U Girls-ACYS - Betz

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
8U Boys-WSYA - Lafler 
8U Boys-WSYA - Hook

2:00pm 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
6U-ACYS - Smith 
6U-ACYS - Brown

2:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Girls-Griffin 1 
8U Girls-Griffin 2

2:00pm 
@ Azle High School - Side Gym
10U Girls-ACYS - Fair 
10U Girls-ACYS - Wilbanks

3:00pm 
@ Azle High School - Side Gym
12U Boys-ACYS - Vaughn 
12U Boys-ACYS - Hard

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
12U Boys-WSYA - Barrett 
12U Boys-WSYA - Hankins

3:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
8U Boys-WSYA - Ramsey 
8U Boys-WSYA - Alexander

3:00pm 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
10U Boys-ACYS - Hill 
10U Boys-ACYS - Smith

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
8U Boys-WSYA - Hook 
8U Boys-WSYA - DeLaCruz

4:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
8U Girls-Griffin 2 
8U Girls-Griffin 1

4:00pm 
@ Azle High School - Side Gym
12U Boys-ACYS - Moore 
12U Boys-ACYS - Stephens

4:00pm 
@ Azle Junior High School - Upper Gym
10U Girls-ACYS - Wilbanks 
10U Girls-ACYS - Gilbreath

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
12U Boys-WSYA - Sterns 
12U Boys-WSYA - Barrett

5:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
8U Boys-WSYA - Alexander 
8U Boys-WSYA - Lafler

5:00pm 
@ Azle High School - Side Gym
10U Boys-ACYS - Padgett 
10U Boys-ACYS - Smith

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
12U Boys-WSYA - Hankins 
12U Boys-WSYA - Bohannon

6:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
10U Girls-WSYA - WS 
10U Girls-WSYA - Hammonds

7:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
12U Boys-WSYA - Rodriguez 
12U Boys-WSYA - Sterns

7:00pm 
@ Brewer Middle School - Main Gym
12U Girls-WSYA - Cearly 
12U Girls-WSYS - Lelek

8:00pm 
@ Brewer Middle School - Side Gym
12U Boys-ACYS - Syrus 
12U Boys-WSYA - Bohannon

25 26 27 28 1 2 3