Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
2
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Black Connell
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
6:30 PM - 7:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
-
3
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Red Burdette
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 12u Red Jagielski
-
4
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 10u Red Shonk
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
6:30 PM - 8:00 AM Field 1 - 10u Blue Recker
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 10u Black Gonyer
6:30 PM - 7:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
-
5
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Black Connell
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - Tuttimore scrimmage
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 12u Red Jagielski
-
6
-
9
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Blue - Appelhans
5:00 PM - 6:00 PM Field 2 - 6u Black Connell
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
-
11
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 10u Red Shonk
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
6:30 PM - 8:00 AM Field 1 - 10u Blue Recker
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 10u Black Gonyer
-
12
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Black Connell
5:30 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 12u Red Jagielski
-
13
-
16
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 10u Black Gonyer vs Genoa Brower
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Red Shonk vs Woodmore
-
17
5:30 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 8u Red Burdette vs Oak Harbor Tooman
-
18
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 10u Red Shonk
5:00 PM - 6:00 PM Field 3 - 6u Red Richards - Practice
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Red Shonk vs Oak Harbor Sorg
-
19
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
5:30 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 12u Red Jagielski
-
21
9:30 AM - 11:00 AM Field 3 - 10U Black - Gonyer
2:30 PM - 4:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans vs Oak Harbor Adkins
-
23
5:00 PM - 6:00 PM Field 3 - 6u Red Richards - Practice
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 10u Black Gonyer vs Genao Shields
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Blue Recker vs Woodmore
6:30 PM - 8:00 PM Field 3 - 12u Blue Sheldrick
-
25
6:00 PM - 7:00 PM Field 3 - 6u Red Richards vs Woodmore Ruch
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 10u Red Shonk vs Genoa Brower
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Blue Recker vs Lake
7:15 PM - 8:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer vs Woodmore Smith
-
27
-
28
-
29
-
31
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 8u Black Boos vs Woodmore Becerra
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 8u Red Burdette vs Gibsonburg Boldwan
-
1
-
2
-
3
-
4
May 2 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Black Connell5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
6:30 PM - 7:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
May 3 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Red Burdette5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 12u Red Jagielski
May 4 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 10u Red Shonk5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
6:30 PM - 8:00 AM Field 1 - 10u Blue Recker
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 10u Black Gonyer
6:30 PM - 7:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
May 5 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Black Connell
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - Tuttimore scrimmage
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 12u Red Jagielski
May 6 2016
May 9 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Blue - Appelhans5:00 PM - 6:00 PM Field 2 - 6u Black Connell
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
May 11 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 10u Red Shonk
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Red Richards
6:30 PM - 8:00 AM Field 1 - 10u Blue Recker
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 10u Black Gonyer
May 12 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans
5:00 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Black Connell
5:30 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 12u Red Jagielski
May 13 2016
May 16 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 10u Black Gonyer vs Genoa Brower
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Red Shonk vs Woodmore
May 17 2016
5:30 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 8u Red Burdette vs Oak Harbor Tooman
May 18 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Black Boos5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 10u Red Shonk
5:00 PM - 6:00 PM Field 3 - 6u Red Richards - Practice
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Red Shonk vs Oak Harbor Sorg
May 19 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans5:30 PM - 6:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 12u Red Jagielski
May 21 2016
9:30 AM - 11:00 AM Field 3 - 10U Black - Gonyer2:30 PM - 4:30 PM Field 2 - 8u Blue - Appelhans vs Oak Harbor Adkins
May 22 2016
3:15 PM - 4:45 PM Field 3 - 10U Blue - Recker6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 8u Black Boos vs
May 23 2016
5:00 PM - 6:00 PM Field 3 - 6u Red Richards - Practice6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 10u Black Gonyer vs Genao Shields
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Blue Recker vs Woodmore
6:30 PM - 8:00 PM Field 3 - 12u Blue Sheldrick
May 25 2016
6:00 PM - 7:00 PM Field 3 - 6u Red Richards vs Woodmore Ruch6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 10u Red Shonk vs Genoa Brower
6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 10u Blue Recker vs Lake
7:15 PM - 8:30 PM Field 3 - 6u Blue Lauer vs Woodmore Smith
May 26 2016
5:00 PM - 6:30 PM Field 1 - 8u Blue - Appelhans6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 12u Red vs Genoa Lay
May 27 2016
May 28 2016
May 29 2016
May 31 2016
6:30 PM - 8:00 PM Field 1 - 8u Black Boos vs Woodmore Becerra6:30 PM - 8:00 PM Field 2 - 8u Red Burdette vs Gibsonburg Boldwan