Wedstrijd en Trainings Kalender

Subscribe to our Newsletter
Willaarts & Willaarts
Rabo bank
2017 <<   April 2018   >> 2019
1 BRABANT CUP
@ HSV GRYPHONS

BRABANT CUP
@ HSV GRYPHONS

TOERNOOI TILBURG - HB-Aspiranten-3
@ x

TOERNOOI TILBURG - HB-Junioren-1
@ x

BRABANT CUP

26:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2

6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1

6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 2

6:30 PM - 8:00 PM
Training SB Pup

7:00 PM - 9:00 PM
Training Recreanten

36:30 PM - 8:00 PM
Training HB Asp 3

6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Jun 1

7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp

7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2

46:00 PM - 7:00 PM
Training BeeBall

6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2 & 3

6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1 & 2

7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 1

56:30 PM - 7:30 PM
Training SB Pup

7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 2 & 3

7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp

7:30 PM - 9:30 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2

67:30pm 
@ GRYPHONS - veld 1
HB-SEN-MULO Schakenraad Advocaten 
HB-SEN-GRYPHONS-1

79:30am 
@ Sportpark De Rusheuvel, Oss
SB-PUP-GRYPHONS-1 
SB-PUP-Cardinals PS1

10:00am 
@ GRYPHONS - veld 3
HB-PUP-Royals/Mustangs PH1 
HB-PUP-GRYPHONS-1

11:00am 
@ GRYPHONS - BeeBall veld
BeeBall-Blue Lions Tilburg BM1 
BeeBall-GRYPHONS-Majors

12:30pm 
@ GRYPHONS - veld 4
HB-ASP-PSV AH1 
HB-ASP-GRYPHONS-2

1:00pm 
@ Gem. Sportpark, Tilburg
HB-ASP-GRYPHONS-3 
HB-ASP-Blue Lions Tilburg AH1

1:00pm 
@ Sportcomplex den Wielakker, Boxtel
HB-JUN-GRYPHONS-1 
HB-JUN-Ducks JH1

2:00pm 
@ GRYPHONS - veld 3
SB-ASP-Ducks AS1 
SB-ASP-GRYPHONS-1

3:00pm 
@ GRYPHONS - veld 4
HB-ASP-Quick Amersfoort AH1 
HB-ASP-GRYPHONS-1

810:00am 
@ Sportpark Eikendonk, Waalwijk
SB-SEN-GRYPHONS-2 
SB-SEN-Kickers DS1

10:00am 
@ Gem. Sportpark, Tilburg
HB-SEN-GRYPHONS-3 
HB-SEN-Blue Lions Tilburg H3

1:00pm 
@ Sportpark De Haamen Beek
SB-SEN-GRYPHONS-1 
SB-SEN-Cheetahs DS1

2:30pm 
@ GRYPHONS - veld 1
HB-SEN-Royals H2 
HB-SEN-GRYPHONS-2

3:10pm 
@ Sportpark De Haamen Beek
SB-SEN-GRYPHONS-1 
SB-SEN-Cheetahs DS1

96:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training SB Pup
7:00 PM - 9:00 PM
Training Recreanten
106:30 PM - 8:00 PM
Training HB Asp 3
6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Jun 1
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2
116:00 PM - 7:00 PM
Training BeeBall
6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2 & 3
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1 & 2
7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 1
126:30 PM - 7:30 PM
Training SB Pup
7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 2 & 3
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp
7:30 PM - 9:30 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2
13 1410:00am 
@ GRYPHONS - veld 4
HB-ASP-Hazenkamp AH2 
HB-ASP-GRYPHONS-3

10:30am 
@ GRYPHONS - veld 3
SB-SEN-Cheetahs DS2 
SB-SEN-GRYPHONS-2

10:30am 
@ GRYPHONS - veld 5
SB-PUP-Jeka PS1 
SB-PUP-GRYPHONS-1

11:00am 
@ Sportpark Kempen Campus, Veldhoven
HB-JUN-GRYPHONS-1 
HB-JUN-All In JH1

11:00am 
@ Sportpark De Wieën, Venray
HB-ASP-GRYPHONS-2 
HB-ASP-Royals AH2

11:00am 
@ Sportcomplex den Wielakker, Boxtel
BeeBall-GRYPHONS-Majors 
BeeBall-Ducks BM1

12:30pm 
@ GRYPHONS - veld 4
HB-PUP-Blue Lions Tilburg PH2 
HB-PUP-GRYPHONS-2

12:30pm 
@ Kempenerrandweg, Etten-Leur
SB-ASP-GRYPHONS-1 
SB-ASP-Stags AS1

2:00pm 
@ Sportpark De Wieën, Venray
HB-ASP-GRYPHONS-1 
HB-ASP-Royals/Mustangs AH1

2:00pm 
@ Sportpark Kempen Campus, Veldhoven
HB-PUP-GRYPHONS-1 
HB-PUP-All In PH1

1510:00am 
@ Gem. Sportpark, Tilburg
HB-SEN-GRYPHONS-2 
HB-SEN-Blue Lions Tilburg H2

10:30am 
@ GRYPHONS - veld 1
HB-SEN-Bullfighters H2 
HB-SEN-GRYPHONS-3

12:00pm 
@ GRYPHONS - veld 3
SB-SEN-ROEF! DS2 
SB-SEN-GRYPHONS-1

1:00pm 
@ Sportpark Weltevreden, Groenekan
HB-SEN-GRYPHONS-1 
HB-SEN-Centrals H1

2:10pm 
@ GRYPHONS - veld 3
SB-SEN-ROEF! DS2 
SB-SEN-GRYPHONS-1

166:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training SB Pup
7:00 PM - 9:00 PM
Training Recreanten
176:30 PM - 8:00 PM
Training HB Asp 3
6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Jun 1
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2
186:00 PM - 7:00 PM
Training BeeBall
6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2 & 3
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1 & 2
7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 1
196:30 PM - 7:30 PM
Training SB Pup
7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 2 & 3
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp
7:30 PM - 9:30 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2
207:30pm 
@ GRYPHONS - veld 1
HB-SEN-Maastricht H1 
HB-SEN-GRYPHONS-1

2110:00am 
@ Sportpark De Slotbosse Toren, Oosterhout
HB-ASP-GRYPHONS-2 
HB-ASP-Twins AH2

10:30am 
@ Stokeind, Moergestel
HB-PUP-GRYPHONS-2 
HB-PUP-ROEF! PH1

1:00pm 
@ Sportpark Molenbroek
HB-ASP-GRYPHONS-3 
HB-ASP-GHSV AH1

1:30pm 
@ GRYPHONS - veld 1
HB-JUN-Boosters JH1 
HB-JUN-GRYPHONS-1

3:00pm 
@ GRYPHONS - veld 4
HB-ASP-Cardinals AH1 
HB-ASP-GRYPHONS-1

3:00pm 
@ Sportcomplex De Leemput, Schijndel
SB-PUP-GRYPHONS-1 
SB-PUP-Starlights PS1

3:00pm 
@ GRYPHONS - veld 3
SB-ASP-Twins AS1 
SB-ASP-GRYPHONS-1

4:30pm 
@ GRYPHONS - veld 3
SB-ASP-Twins AS1 
SB-ASP-GRYPHONS-1

2210:30am 
@ Van Tuylpark, Zoetermeer
SB-SEN-GRYPHONS-1 
SB-SEN-Birds DS2

10:30am 
@ GRYPHONS - veld 1
HB-SEN-Starlights H2 
HB-SEN-GRYPHONS-3

11:00am 
@ Sportpark De Rusheuvel, Oss
SB-SEN-GRYPHONS-2 
SB-SEN-Cardinals DS1

12:40pm 
@ Van Tuylpark, Zoetermeer
SB-SEN-GRYPHONS-1 
SB-SEN-Birds DS2

2:30pm 
@ GRYPHONS - veld 1
HB-SEN-Kickers H1 
HB-SEN-GRYPHONS-2

236:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training SB Pup
7:00 PM - 9:00 PM
Training Recreanten
246:30 PM - 8:00 PM
Training HB Asp 3
6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Jun 1
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2
256:00 PM - 7:00 PM
Training BeeBall
6:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2 & 3
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1 & 2
7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 1
266:30 PM - 7:30 PM
Training SB Pup
7:00 PM - 10:00 PM
Training HB Sen 2 & 3
7:00 PM - 9:00 PM
Training SB Asp
7:30 PM - 9:30 PM
Training SB Sen 1 & Sen 2
7:30pm 
@ GRYPHONS - veld 1
HOOFDKLASSE - HONKBAL-Storks H1 
HOOFDKLASSE - HONKBAL-De Glaskoning Twins

27 28
292:00pm 
@ Neptunus Familiestadion, Rotterdam
HB-ASP-GRYPHONS-1 
HB-ASP-Neptunus AH1

306:30 PM - 8:30 PM
Training HB Asp 1 & 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 1
6:30 PM - 8:00 PM
Training HB Pup 2
6:30 PM - 8:00 PM
Training SB Pup
7:00 PM - 9:00 PM
Training Recreanten
1 2 3 4 5


Our Sponsors