Last Updated: October 22, 2014

My Account
Login  ·  Signup
Add Site to Favorites
Go to MyLeagueLineup

Visitor Counter
48,607

Select a Calendar:

Printable Calendar   |   View 12 Month List

2013<<   October 2014   >>2015

Sun

Mon

Tue

Wed

Thu

Fri

Sat
28 29 30 1 2 3
7:20pm 
@ Sport O Rama
MIDGET MINOR GREEN-RICHMOND THUNDER (5) 
MIDGET MINOR GOLD-NJ ALLIANCE 2 (3)


8:10pm 
@ North East Flyers Skate Zone
MIDGET MAJOR GOLD-RICHMOND THUNDER (3) 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (5)

4
9:30am 
@ Lisa McGraw Rink at Princeton Day School.
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (3) 
MIDGET MAJOR GREEN-NASSAU HC (7)


11:30am 
@ Bucks County Sports Center
SQUIRT GOLD-RICHMOND THUNDER 2 (3) 
SQUIRT GOLD-BUCKS COUNTY THUNDER (1)


12:15pm 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
MIDGET MAJOR GREEN-GLAICERS (3) 
MIDGET MAJOR GREEN-SHORE RIPTIDE (13)



@ The Rink at Warwick
BANTAM GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (1) 
BANTAM GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (9)


4:20pm 
@ North East Flyers Skate Zone
MIDGET MINOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (4) 
MIDGET MINOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (0)


4:30pm 
@ Ice House
SQUIRT GOLD-SHORE RIPTIDE (9) 
SQUIRT GOLD-NJ ICE DOGS (1)


4:30pm 
@ Staten Island Skating Pavilion
PEEWEE GOLD-NJ ALLIANCE 2 (1) 
PEEWEE GOLD-RICHMOND THUNDER 2 (12)


4:50pm 
@ Sport O Rama
PEEWEE GREEN-RICHMOND THUNDER 1 (12) 
PEEWEE GREEN-NJ ALLIANCE 1 (1)


6:00pm 
@ Staten Island Skating Pavilion
MIDGET MINOR GREEN-NJ ALLIANCE 1 (1) 
MIDGET MINOR GREEN-RICHMOND THUNDER (8)


6:00pm 
@ Ice House
MIDGET MAJOR GREEN-NJ ALLIANCE (8) 
MIDGET MAJOR GOLD-NJ ICE DOGS (1)

5
12:00am 
@ Lisa McGraw Rink at Princeton Day School.
MIDGET MAJOR GOLD-NJ ICE DOGS (1) 
MIDGET MAJOR GREEN-NASSAU HC (4)


12:00am 
@ The Rink at Warwick
PEEWEE GOLD-NJ ALLIANCE 2 (5) 
PEEWEE GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (5)


8:40am 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
BANTAM GREEN-NJ WILD (4) 
BANTAM GOLD-NJ ALLIANCE 2 (0)


9:50am 
@ Staten Island Skating Pavilion
SQUIRT GREEN-NUTLEY/CLIFTON HC (3) 
SQUIRT GOLD-RICHMOND THUNDER 2 (5)


11:40am 
@ Bucks County Sports Center
MIDGET MAJOR GOLD-RICHMOND THUNDER (2) 
MIDGET MAJOR GREEN-GLAICERS (8)


3:15pm 
@ The Rink at Warwick
MIDGET MAJOR GREEN-SHORE RIPTIDE (12) 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (2)


5:30pm 
@ Sport O Rama
MIDGET MINOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (1) 
MIDGET MINOR GREEN-NJ ALLIANCE 1 (5)

6 7 8 9 10 11
9:40am 
@ Bucks County Sports Center
SQUIRT GOLD-SHORE RIPTIDE (6) 
SQUIRT GOLD-BUCKS COUNTY THUNDER (1)


12:15pm 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
MIDGET MINOR GOLD-NJ ALLIANCE 2 (2) 
MIDGET MINOR GOLD-SHORE RIPTIDE WHITE (1)


5:15pm 
@ Bucks County Sports Center
MIDGET MAJOR GREEN-NJ ALLIANCE (9) 
MIDGET MAJOR GREEN-GLAICERS (2)


5:20pm 
@ Sport O Rama
PEEWEE GOLD-NJ RHINOS (10) 
PEEWEE GOLD-NJ ALLIANCE 2 (7)


5:40pm 
@ Sport O Rama
BANTAM GREEN-SHORE RIPTIDE BLUE (4) 
BANTAM GREEN-NJ ALLIANCE 1 (3)


6:00pm 
@ Lisa McGraw Rink at Princeton Day School.
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (1) 
MIDGET MAJOR GREEN-NASSAU HC (7)

12
11:40am 
@ Bucks County Sports Center
MIDGET MAJOR GREEN-NASSAU HC (4) 
MIDGET MAJOR GREEN-GLAICERS (3)


12:00pm 
@ Clary Anderson Arena Ice Skating Rink
PEEWEE GOLD-RICHMOND THUNDER 2 (4) 
PEEWEE GREEN-NUTLEY/CLIFTON HC (7)


12:30pm 
@ Sport O Rama
MIDGET MINOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (1) 
MIDGET MINOR GOLD-NJ ALLIANCE 2 (3)


2:10pm 
@ Sport O Rama
MIDGET MAJOR GREEN-SHORE RIPTIDE (4) 
MIDGET MAJOR GREEN-NJ ALLIANCE (6)


4:30pm 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
MIDGET MINOR GREEN-NJ ALLIANCE 1 (5) 
MIDGET MINOR GREEN-SHORE RIPTIDE BLUE (3)


7:00pm 
@ Clary Anderson Arena Ice Skating Rink
BANTAM GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS 
BANTAM GREEN-NUTLEY/CLIFTON HOCKEY CLUB

13 14 15 16 17
6:00pm 
@ North East Flyers Skate Zone
MIDGET MAJOR GREEN-NASSAU HC (12) 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (2)

18
7:00am 
@ Clary Anderson Arena Ice Skating Rink
SQUIRT GOLD-NJ ICE DOGS (4) 
SQUIRT GREEN-NUTLEY/CLIFTON HC (15)


8:45am 
@ Mackay Ice Arena
PEEWEE GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (10) 
PEEWEE GOLD-NJ RHINOS (2)


9:40am 
@ Bucks County Sports Center
BANTAM WHITE-BUCKS COUNTY THUNDER (3) 
BANTAM WHITE-NASSAU 2 (3)


12:15pm 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
MIDGET MAJOR GREEN-NJ ALLIANCE (1) 
MIDGET MAJOR GREEN-SHORE RIPTIDE (5)


1:30pm 
@ The Rink at Warwick
MIDGET MINOR GOLD-SHORE RIPTIDE WHITE (2) 
MIDGET MINOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (3)


3:15pm 
@ The Rink at Warwick
BANTAM GOLD-NJ ICE DOGS 1 (1) 
BANTAM GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (6)


4:30pm 
@ Ice House
PEEWEE GREEN-SHORE RIPTIDE BLUE (10) 
PEEWEE GREEN-NJ WILD (0)


6:00pm 
@ Ice House
BANTAM GREEN-SHORE RIPTIDE BLUE (6) 
BANTAM GREEN-NJ WILD (1)


6:00pm 
@ The Rink at Warwick
MIDGET MAJOR GREEN-GLAICERS (1) 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (2)


6:15pm 
@ Ice House
BANTAM GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (1) 
BANTAM GOLD-NJ ICE DOGS 2 (3)


7:20pm 
@ Lisa McGraw Rink at Princeton Day School.
PEEWEE GREEN-RICHMOND THUNDER 1 
PEEWEE GREEN-NASSAU 1


7:45pm 
@ Ice House
MIDGET MAJOR GREEN-NASSAU HC (6) 
MIDGET MAJOR GOLD-NJ ICE DOGS (0)

19
7:00am 
@ Sport O Rama
PEEWEE GOLD-NJ ICE DOGS (4) 
PEEWEE GOLD-NJ ALLIANCE 2 (0)


11:40am 
@ Bucks County Sports Center
SQUIRT GOLD-NJ RAMS 
SQUIRT GOLD-BUCKS COUNTY THUNDER


12:30pm 
@ The Rink at Warwick
MIDGET MAJOR GREEN-SHORE RIPTIDE (11) 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (2)


3:30pm 
@ Ice House
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS (3) 
MIDGET MAJOR GOLD-NJ ICE DOGS (3)


4:30pm 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
MIDGET MINOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION (5) 
MIDGET MINOR GOLD-SHORE RIPTIDE WHITE (6)


5:15pm 
@ Ice House
BANTAM GOLD-NJ ALLIANCE 2 (0) 
BANTAM GOLD-NJ ICE DOGS 1 (7)

20 21 22 23 24
6:00pm 
@ North East Flyers Skate Zone
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS

25
@ Sport O Rama
BANTAM GREEN-RICHMOND THUNDER 
BANTAM GREEN-NJ ALLIANCE 1


9:30am 
@ Lisa McGraw Rink at Princeton Day School.
MIDGET MAJOR GOLD-RICHMOND THUNDER 
MIDGET MAJOR GREEN-NASSAU HC


10:45am 
@ Ice Vault
SQUIRT GOLD-BUCKS COUNTY THUNDER 
SQUIRT GOLD-NJ RAMS


12:15pm 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION 
MIDGET MAJOR GREEN-SHORE RIPTIDE


4:30pm 
@ Ice House
PEEWEE GREEN-RICHMOND THUNDER 1 
PEEWEE GREEN-NJ WILD


6:00pm 
@ Staten Island Skating Pavilion
MIDGET MINOR GREEN-SHORE RIPTIDE BLUE 
MIDGET MINOR GREEN-RICHMOND THUNDER


6:00pm 
@ Ice House
BANTAM GOLD-NJ ICE DOGS 1 
BANTAM GREEN-NJ WILD


6:00pm 
@ North East Flyers Skate Zone
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS


6:00pm 
@ Staten Island Skating Pavilion
MIDGET MAJOR GREEN-GLAICERS 
MIDGET MAJOR GOLD-RICHMOND THUNDER


8:40pm 
@ Lisa McGraw Rink at Princeton Day School.
BANTAM WHITE-NASSAU 2 
BANTAM WHITE-BUCKS COUNTY THUNDER

26
7:00am 
@ Ice House
MIDGET MAJOR GREEN-NJ ALLIANCE 
MIDGET MAJOR GOLD-NJ ICE DOGS


1:15pm 
@ The Rink at Warwick
MIDGET MAJOR GREEN-NJ ALLIANCE 
MIDGET MAJOR GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION


1:40pm 
@ Bucks County Sports Center
MIDGET MAJOR GREEN-SHORE RIPTIDE 
MIDGET MAJOR GREEN-GLAICERS


3:30pm 
@ Ice House
PEEWEE GOLD-PHILADELPHIA REVOLUTION 
PEEWEE GOLD-NJ ICE DOGS


3:50pm 
@ Sport O Rama
BANTAM GOLD-PHILADELPHIA FIREBIRDS 
BANTAM GOLD-NJ ALLIANCE 2


4:00pm 
@ Staten Island Skating Pavilion
BANTAM GOLD-NJ ICE DOGS 1 
BANTAM GREEN-RICHMOND THUNDER


4:30pm 
@ Winding River Skating Center (Indoor Rink)
MIDGET MINOR GREEN-RICHMOND THUNDER 
MIDGET MINOR GREEN-SHORE RIPTIDE BLUE


5:15pm 
@ Ice Vault
SQUIRT GOLD-SHORE RIPTIDE 
SQUIRT GOLD-NJ RAMS


5:30pm 
@ Staten Island Skating Pavilion
PEEWEE GREEN-NJ WILD 
PEEWEE GOLD-RICHMOND THUNDER 2


5:30pm 
@ Sport O Rama
MIDGET MINOR GOLD-SHORE RIPTIDE WHITE 
MIDGET MINOR GOLD-NJ ALLIANCE 2


7:00pm 
@ Staten Island Skating Pavilion
MIDGET MAJOR GREEN-NJ ALLIANCE 
MIDGET MAJOR GOLD-RICHMOND THUNDER

27 28 29 30 31 1




Garden State Youth Hockey League

powered by LeagueLineup