CALENDAR
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
1
-
2
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #3
5U Division - Diamond - 5U(4)
5U Division - Showtime Blue - 5U(16)
9:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Power Red - 5U(10)
5U Division - Gators - 5U(12)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(9)
9U American Division - 305 Marlins - 9U(10)
9:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - South Dade Padres - 10U(2)
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(10)
9:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Diamond - 9U(10)
9U American Division - TNT - 9U(4)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Contenders Black - 12U(14)
12U Division - Yankees - 12U(0)
9:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Magic City Bravos - 5U(7)
5U Division - Magic City Gigantes - 5U(11)
9:00am
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Richmond - 10U(4)
10U Division - DSP Pitbulls - 10U(12)
10:00am
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(10)
8U National Division - Bambinos Red - 8U(7)
10:00am
@ HAMMOCKS FIELD #3
5U Division - Richmond - 5U(12)
5U Division - Showtime Red - 5U(6)
10:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
5U Division - Playmakers - 5U(12)
5U Division - Magic City Marineros - 5U(3)
11:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Showtime - 6U(19)
6U Division - Playmakers 5U - 6U(11)
11:00am
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Team Vargas - 9U(4)
9U National Division - Contenders - 9U(10)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U National Division - Richmond - 8U(4)
8U National Division - Canes - 8U(19)
11:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - Contenders Yellow - 10U(1)
10U Division - Contenders Black - 10U(11)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(12)
12U Division - Arias Academy - 12U(0)
11:30am
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Gators - 8U(14)
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(2)
11:30am
@ HAMMOCKS FIELD #3
6U Division - Magic City Tigres - 6U(20)
6U Division - Diamond - 6U(13)
12:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Richmond 7U - 8U(0)
8U American Division - Showtime - 8U(15)
12:30pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(17)
6U Division - Playmakers - 6U(8)
1:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(20)
8U American Division - Contenders Yellow - 8U(6)
1:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Diamond - 12U(1)
12U Division - Contenders Blue - 12U(17)
1:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(3)
9U National Division - South Dade Padres - 9U(12)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #3
8U American Division - Diamond - 8U(5)
8U American Division - Team Vargas Red - 8U(20)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Mallards - 12U(11)
12U Division - Miami Fire - 12U(1)
2:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(5)
9U National Division - Playmakers - 9U(10)
3:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Contenders Blue - 8U(19)
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(20)
3:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(14)
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(5)
3:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(8)
12U Division - TNT - 12U(10)
-
3
-
4
-
5
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Mallards - 12U(2)
12U Division - Contenders Blue - 12U(12)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U National Division - South Dade Padres - 9U(13)
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(2)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Showtime - 6U(17)
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(11)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(0)
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(10)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Gators - 6U(20)
6U Division - Magic City Tigres - 6U(17)
7:45pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U American Division - TNT - 9U(4)
9U American Division - Team Vargas - 9U(5)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Miami Fire - 12U(19)
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(0)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Playmakers - 9U(15)
9U National Division - Contenders - 9U(5)
-
6
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Gators - 8U(17)
8U National Division - Homestead Bombers - 8U(12)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - DSP Pitbulls - 13U(5)
14U Division - Contenders Blue - 14U(4)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Showtime - 8U(10)
8U National Division - Contenders Blue - 8U(14)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - DSP Pitbulls - 14U(3)
14U Division - Contenders Black - 14U(2)
-
7
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Black - 12U(0)
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(5)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(9)
8U National Division - Bambinos Red - 8U(4)
7:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Canes - 8U(3)
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(18)
-
8
-
9
9:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(12)
10U Division - Contenders Black - 10U(6)
9:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
5U Division - Playmakers - 5U(12)
5U Division - Showtime Red - 5U(10)
9:00am
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(5)
9U American Division - TNT - 9U(1)
9:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Magic City Gigantes - 5U(14)
5U Division - Bay Brigade - 5U(15)
9:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Diamond - 9U(5)
9U National Division - South Dade Padres - 9U(7)
9:00am
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
5U Division - Magic City Marineros - 5U(3)
5U Division - Richmond - 5U(11)
9:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Power Red - 5U(8)
5U Division - Magic City Bravos - 5U(11)
10:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
8U National Division - Bambinos Red - 8U(21)
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(12)
10:00am
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Richmond - 10U(1)
10U Division - Gangstars - 10U(20)
10:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(21)
6U Division - Playmakers 5U - 6U(6)
10:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Diamond - 5U(4)
5U Division - Gators - 5U(14)
11:00am
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(9)
9U American Division - Team Vargas - 9U(6)
11:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Contenders - 9U(8)
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(6)
11:00am
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Yankees - 12U(11)
12U Division - Contenders Blue - 12U(9)
11:30am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
8U American Division - Richmond 7U - 8U(1)
8U American Division - Diamond - 8U(10)
11:30am
@ FRANJO PARK #1
6U Division - Diamond - 6U(11)
6U Division - Gators - 6U(20)
12:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Magic City Tigres - 6U(11)
6U Division - Playmakers - 6U(12)
12:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
12U Division - Diamond - 12U(2)
12U Division - Mallards - 12U(16)
1:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Showtime - 8U(26)
8U American Division - Contenders Yellow - 8U(2)
1:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - 305 Marlins - 9U(6)
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(12)
1:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Miami Fire - 12U
12U Division - Contenders Black - 12U
2:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Canes - 8U(4)
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(19)
2:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(8)
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(17)
4:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Contenders Blue - 8U(20)
8U National Division - Homestead Bombers - 8U(21)
-
10
-
11
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
12U Division - Diamond - 12U(0)
12U Division - Arias Academy - 12U(12)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Arias Academy - 14U(7)
14U Division - DSP Pitbulls - 13U(3)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - TNT - 14U(12)
14U Division - Arias Academy - 14U(5)
-
12
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Black - 12U(10)
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(0)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - South Dade Padres - 9U(16)
9U American Division - 305 Marlins - 9U(3)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U American Division - Contenders Yellow - 8U(8)
8U American Division - Richmond 7U - 8U(6)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Gators - 6U(18)
6U Division - Playmakers - 6U(13)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Contenders - 9U(7)
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(10)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U National Division - Playmakers - 9U(13)
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(4)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Miami Fire - 12U(0)
12U Division - Arias Academy - 12U(4)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(10)
12U Division - TNT - 12U(3)
7:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Contenders Yellow - 10U(8)
10U Division - Richmond - 10U(15)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Tigres - 6U(9)
6U Division - Showtime - 6U(14)
7:30pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(18)
8U National Division - Richmond - 8U(3)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - Team Vargas - 9U(5)
9U National Division - Diamond - 9U(5)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(4)
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(3)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Yankees - 12U(10)
12U Division - Mallards - 12U(0)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Blue - 12U(9)
12U Division - TNT - 12U(5)
-
13
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Miami Springs Steelers - 14U(1)
14U Division - DSP Pitbulls - 14U(8)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(20)
10U Division - Richmond - 10U(1)
6:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - DSP Pitbulls - 13U(7)
14U Division - True North White - 14U(9)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Gangstars - 10U(11)
10U Division - South Dade Padres - 10U(6)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Bambinos Red - 8U(3)
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(18)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(27)
8U American Division - Diamond - 8U(11)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U American Division - Team Vargas Red - 8U(23)
8U American Division - Richmond 7U - 8U(0)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Diamond - 6U(12)
6U Division - Playmakers 5U - 6U(18)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Contenders Blue - 14U(3)
14U Division - TNT - 14U(13)
7:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(12)
9U National Division - Diamond - 9U(6)
7:30pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U National Division - Contenders Blue - 8U(14)
8U National Division - Richmond - 8U(6)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Contenders Yellow - 8U(1)
8U National Division - Gators - 8U(21)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Contenders Black - 10U(8)
10U Division - DSP Pitbulls - 10U(9)
7:45pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - DSP Pitbulls - 13U(6)
14U Division - True North Purple - 14U(13)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Arias Academy - 14U(17)
14U Division - Mater Bay Rays - 14U(6)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Contenders Black - 14U(5)
14U Division - Bandits - 14U(1)
-
14
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(14)
9U American Division - TNT - 9U(7)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
10U Division - South Dade Padres - 10U(13)
10U Division - Contenders Yellow - 10U(7)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Diamond - 12U(0)
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(20)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(17)
8U National Division - Canes - 8U(9)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(18)
8U National Division - Homestead Bombers - 8U(17)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Playmakers - 6U(20)
6U Division - Diamond - 6U(13)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(18)
8U American Division - Team Vargas Red - 8U(19)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Richmond - 8U(2)
8U National Division - Gators - 8U(12)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - 305 Marlins - 9U(6)
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(12)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - TNT - 12U(8)
12U Division - Yankees - 12U(2)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Playmakers - 9U(15)
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(10)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(2)
12U Division - Arias Academy - 12U(11)
-
15
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - South Dade Padres - 10U(5)
10U Division - DSP Pitbulls - 10U(9)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Gangstars - 10U
10U Division - Contenders Black - 10U
-
16
9:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - Contenders Black - 10U(13)
10U Division - Contenders Yellow - 10U(4)
9:00am
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(7)
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(11)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
10U Division - Gangstars - 10U(3)
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(1)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(6)
9U National Division - Diamond - 9U(7)
9:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Gators - 5U(11)
5U Division - Richmond - 5U(12)
9:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
5U Division - Playmakers - 5U(15)
5U Division - Showtime Blue - 5U(11)
9:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Bay Brigade - 5U(16)
5U Division - Magic City Marineros - 5U(7)
10:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Magic City Bravos - 5U(12)
5U Division - Diamond - 5U(4)
10:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
9U National Division - South Dade Padres - 9U(16)
9U National Division - Playmakers - 9U(2)
10:00am
@ FRANJO PARK #1
6U Division - Gators - 6U(12)
6U Division - Showtime - 6U(18)
11:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(14)
9U American Division - TNT - 9U(9)
11:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - DSP Pitbulls - 10U(17)
10U Division - Richmond - 10U(4)
11:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Magic City Gigantes - 5U(12)
5U Division - Power Red - 5U(2)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - 305 Marlins - 9U(6)
9U American Division - Team Vargas - 9U(9)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Mallards - 12U(5)
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(18)
11:30am
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Richmond - 8U(7)
8U National Division - Homestead Bombers - 8U(20)
12:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Playmakers 5U - 6U(5)
6U Division - Playmakers - 6U(7)
12:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(20)
6U Division - Diamond - 6U(7)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Showtime - 8U(21)
8U American Division - Team Vargas Red - 8U(20)
1:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Richmond 7U - 8U(0)
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(20)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Miami Fire - 12U(15)
12U Division - Diamond - 12U(4)
1:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(9)
9U National Division - Contenders - 9U(6)
1:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Yankees - 12U(6)
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(13)
2:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Bambinos Red - 8U(8)
8U National Division - Gators - 8U(16)
3:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Canes - 8U(15)
8U National Division - Contenders Blue - 8U(16)
3:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - TNT - 12U(8)
12U Division - Arias Academy - 12U(11)
4:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(14)
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(7)
4:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U American Division - Diamond - 8U(15)
8U American Division - Contenders Yellow - 8U(7)
-
17
-
18
-
19
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
6U Division - Playmakers 5U - 6U(18)
6U Division - Gators - 6U(19)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
6U Division - Showtime - 6U(20)
6U Division - Diamond - 6U(4)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - Diamond - 9U(6)
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(6)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Mallards - 12U(7)
12U Division - Contenders Black - 12U(8)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(2)
9U National Division - South Dade Padres - 9U(12)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Miami Fire - 12U(16)
12U Division - TNT - 12U(5)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
9U American Division - Team Vargas - 9U(15)
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(2)
7:45pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(17)
6U Division - Magic City Tigres - 6U(16)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(21)
12U Division - Diamond - 12U(4)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - Playmakers - 9U(2)
9U American Division - 305 Marlins - 9U(5)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Arias Academy - 12U(11)
12U Division - Contenders Blue - 12U(11)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - TNT - 9U(5)
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(8)
-
20
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Richmond - 10U(4)
10U Division - South Dade Padres - 10U(14)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Contenders Black - 14U(7)
14U Division - Mater Bay Rays - 14U(9)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Showtime - 8U(23)
8U American Division - Diamond - 8U(2)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
8U American Division - Richmond 7U - 8U(2)
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(17)
6:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - True North Purple - 14U
14U Division - Contenders Blue - 14U
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Showtime Blue - 5U(16)
5U Division - Magic City Bravos - 5U(5)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Canes - 8U(8)
8U National Division - Gators - 8U(17)
6:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Miami Springs Steelers - 14U(3)
14U Division - Arias Academy - 14U(4)
7:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Playmakers 5U - 6U(13)
6U Division - Showtime - 6U(7)
7:30pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
8U National Division - Richmond - 8U(16)
8U American Division - Team Vargas Red - 8U(17)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Bambinos Red - 8U(4)
8U National Division - Homestead Bombers - 8U(19)
7:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
10U Division - DSP Pitbulls - 10U(13)
10U Division - Gangstars - 10U(10)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(23)
10U Division - Contenders Yellow - 10U(6)
7:45pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - True North White - 14U
14U Division - Contenders Blue - 14U
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Bandits - 14U
14U Division - TNT - 14U
-
21
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
9U National Division - Contenders - 9U(13)
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(6)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Contenders Blue - 8U(7)
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(10)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(14)
6U Division - Playmakers - 6U(8)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Showtime Red - 5U(9)
5U Division - Gators - 5U(12)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(14)
12U Division - Yankees - 12U(4)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
5U Division - Playmakers - 5U(16)
5U Division - Diamond - 5U(10)
7:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
5U Division - Bay Brigade - 5U(12)
5U Division - Richmond - 5U(9)
7:00pm
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Magic City Marineros - 5U(8)
5U Division - Power Red - 5U(11)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Diamond - 6U(6)
6U Division - Magic City Tigres - 6U(15)
7:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(8)
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(16)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Black - 12U(14)
12U Division - Contenders Blue - 12U(1)
-
22
-
23
-
24
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
30
-
31
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
March 1 2024
March 2 2024
9:00 AM 10U Division: Richmond - 10U vs DSP Pitbulls - 10U@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
9:00 AM 10U Division: South Dade Padres - 10U vs Palmetto Bay Crushers - 10U
@ FRANJO PARK #3
9:00 AM 12U Division: Contenders Black - 12U vs Yankees - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
9:00 AM 5U Division: Diamond - 5U vs Showtime Blue - 5U
@ HAMMOCKS FIELD #3
9:00 AM 5U Division: Magic City Bravos - 5U vs Magic City Gigantes - 5U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
9:00 AM 5U Division: Power Red - 5U vs Gators - 5U
@ FRANJO PARK #1
9:00 AM 9U American Division: Diamond - 9U vs TNT - 9U
@ FRANJO PARK #2
9:00 AM 9U American Division: Magic City Yankuies - 9U vs 305 Marlins - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
10:00 AM 5U Division: Playmakers - 5U vs Magic City Marineros - 5U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
10:00 AM 5U Division: Richmond - 5U vs Showtime Red - 5U
@ HAMMOCKS FIELD #3
10:00 AM 8U National Division: Franjo Seminoles - 8U vs Bambinos Red - 8U
@ FRANJO PARK #1
11:00 AM 10U Division: Contenders Yellow - 10U vs Contenders Black - 10U
@ FRANJO PARK #3
11:00 AM 12U Division: DSP Pitbulls Black - 12U vs Arias Academy - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
11:00 AM 6U Division: Showtime - 6U vs Playmakers 5U - 6U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
11:00 AM 8U National Division: Richmond - 8U vs Canes - 8U
@ HAMMOCKS FIELD #2
11:00 AM 9U National Division: Team Vargas - 9U vs Contenders - 9U
@ FRANJO PARK #2
11:30 AM 6U Division: Magic City Tigres - 6U vs Diamond - 6U
@ HAMMOCKS FIELD #3
11:30 AM 8U National Division: Gators - 8U vs Bambinos Blue - 8U
@ FRANJO PARK #1
12:30 PM 6U Division: Magic City Angelinos - 6U vs Playmakers - 6U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
12:30 PM 8U American Division: Richmond 7U - 8U vs Showtime - 8U
@ HAMMOCKS FIELD #2
1:00 PM 12U Division: Diamond - 12U vs Contenders Blue - 12U
@ FRANJO PARK #3
1:00 PM 12U Division: Mallards - 12U vs Miami Fire - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
1:00 PM 8U American Division: Diamond - 8U vs Team Vargas Red - 8U
@ HAMMOCKS FIELD #3
1:00 PM 8U American Division: Team Vargas Blue - 8U vs Contenders Yellow - 8U
@ FRANJO PARK #1
1:00 PM 9U National Division: DSP Pitbulls - 9U vs South Dade Padres - 9U
@ FRANJO PARK #2
2:00 PM 9U National Division: Cutler Ridge Scrappers - 9U vs Playmakers - 9U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
3:00 PM 12U Division: DSP Pitbulls - 12U vs TNT - 12U
@ FRANJO PARK #3
3:00 PM 8U National Division: Contenders Blue - 8U vs Cutler Bay Yankees - 8U
@ FRANJO PARK #1
3:00 PM 9U American Division: Miami Mahi's - 9U vs Franjo Yankees - 9U
@ FRANJO PARK #2
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #3
5U Division - Diamond - 5U(4) 5U Division - Showtime Blue - 5U(16)
9:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Power Red - 5U(10) 5U Division - Gators - 5U(12)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(9) 9U American Division - 305 Marlins - 9U(10)
9:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - South Dade Padres - 10U(2) 10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(10)
9:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Diamond - 9U(10) 9U American Division - TNT - 9U(4)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Contenders Black - 12U(14) 12U Division - Yankees - 12U(0)
9:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Magic City Bravos - 5U(7) 5U Division - Magic City Gigantes - 5U(11)
9:00am
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Richmond - 10U(4) 10U Division - DSP Pitbulls - 10U(12)
10:00am
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(10) 8U National Division - Bambinos Red - 8U(7)
10:00am
@ HAMMOCKS FIELD #3
5U Division - Richmond - 5U(12) 5U Division - Showtime Red - 5U(6)
10:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
5U Division - Playmakers - 5U(12) 5U Division - Magic City Marineros - 5U(3)
11:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Showtime - 6U(19) 6U Division - Playmakers 5U - 6U(11)
11:00am
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Team Vargas - 9U(4) 9U National Division - Contenders - 9U(10)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U National Division - Richmond - 8U(4) 8U National Division - Canes - 8U(19)
11:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - Contenders Yellow - 10U(1) 10U Division - Contenders Black - 10U(11)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(12) 12U Division - Arias Academy - 12U(0)
11:30am
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Gators - 8U(14) 8U National Division - Bambinos Blue - 8U(2)
11:30am
@ HAMMOCKS FIELD #3
6U Division - Magic City Tigres - 6U(20) 6U Division - Diamond - 6U(13)
12:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Richmond 7U - 8U(0) 8U American Division - Showtime - 8U(15)
12:30pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(17) 6U Division - Playmakers - 6U(8)
1:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(20) 8U American Division - Contenders Yellow - 8U(6)
1:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Diamond - 12U(1) 12U Division - Contenders Blue - 12U(17)
1:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(3) 9U National Division - South Dade Padres - 9U(12)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #3
8U American Division - Diamond - 8U(5) 8U American Division - Team Vargas Red - 8U(20)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Mallards - 12U(11) 12U Division - Miami Fire - 12U(1)
2:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(5) 9U National Division - Playmakers - 9U(10)
3:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Contenders Blue - 8U(19) 8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(20)
3:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(14) 9U American Division - Franjo Yankees - 9U(5)
3:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(8) 12U Division - TNT - 12U(10)
March 3 2024
March 4 2024
March 5 2024
6:00 PM 12U Division: Mallards - 12U vs Contenders Blue - 12U@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 6U Division: Showtime - 6U vs Magic City Angelinos - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 9U American Division: Franjo Yankees - 9U vs Cutler Ridge Scrappers - 9U
@ FRANJO PARK #2
6:00 PM 9U American Division: South Dade Padres - 9U vs Magic City Yankuies - 9U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
7:30 PM 6U Division: Gators - 6U vs Magic City Tigres - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
7:45 PM 12U Division: Miami Fire - 12U vs DSP Pitbulls - 12U
@ FRANJO PARK #3
7:45 PM 9U American Division: TNT - 9U vs Team Vargas - 9U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
7:45 PM 9U National Division: Playmakers - 9U vs Contenders - 9U
@ FRANJO PARK #2
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Mallards - 12U(2) 12U Division - Contenders Blue - 12U(12)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U National Division - South Dade Padres - 9U(13) 9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(2)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Showtime - 6U(17) 6U Division - Magic City Angelinos - 6U(11)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(0) 9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(10)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Gators - 6U(20) 6U Division - Magic City Tigres - 6U(17)
7:45pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U American Division - TNT - 9U(4) 9U American Division - Team Vargas - 9U(5)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Miami Fire - 12U(19) 12U Division - DSP Pitbulls - 12U(0)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Playmakers - 9U(15) 9U National Division - Contenders - 9U(5)
March 6 2024
6:00 PM 14U Division: DSP Pitbulls - 13U vs Contenders Blue - 14U@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 8U National Division: Gators - 8U vs Homestead Bombers - 8U
@ FRANJO PARK #1
7:30 PM 8U National Division: Showtime - 8U vs Contenders Blue - 8U
@ FRANJO PARK #1
7:45 PM 14U Division: DSP Pitbulls - 14U vs Contenders Black - 14U
@ FRANJO PARK #3
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Gators - 8U(17) 8U National Division - Homestead Bombers - 8U(12)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - DSP Pitbulls - 13U(5) 14U Division - Contenders Blue - 14U(4)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Showtime - 8U(10) 8U National Division - Contenders Blue - 8U(14)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - DSP Pitbulls - 14U(3) 14U Division - Contenders Black - 14U(2)
March 7 2024
6:00 PM 12U Division: Contenders Black - 12U vs DSP Pitbulls Black - 12U@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 8U National Division: Bambinos Blue - 8U vs Bambinos Red - 8U
@ FRANJO PARK #2
7:30 PM 8U National Division: Canes - 8U vs Franjo Seminoles - 8U
@ FRANJO PARK #2
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Black - 12U(0) 12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(5)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(9) 8U National Division - Bambinos Red - 8U(4)
7:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Canes - 8U(3) 8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(18)
March 8 2024
March 9 2024
9:00 AM 10U Division: Palmetto Bay Crushers - 10U vs Contenders Black - 10U@ FRANJO PARK #3
9:00 AM 5U Division: Magic City Gigantes - 5U vs Bay Brigade - 5U
@ FRANJO PARK #1
9:00 AM 5U Division: Magic City Marineros - 5U vs Richmond - 5U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
9:00 AM 5U Division: Playmakers - 5U vs Showtime Red - 5U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
9:00 AM 5U Division: Power Red - 5U vs Magic City Bravos - 5U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
9:00 AM 9U American Division: Magic City Yankuies - 9U vs TNT - 9U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9:00 AM 9U National Division: Diamond - 9U vs South Dade Padres - 9U
@ FRANJO PARK #2
10:00 AM 10U Division: Richmond - 10U vs Gangstars - 10U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10:00 AM 5U Division: Diamond - 5U vs Gators - 5U
@ FRANJO PARK #1
10:00 AM 6U Division: Magic City Angelinos - 6U vs Playmakers 5U - 6U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
10:00 AM 8U American Division: Bambinos Red - 8U vs Team Vargas Blue - 8U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
11:00 AM 12U Division: Yankees - 12U vs Contenders Blue - 12U
@ FRANJO PARK #3
11:00 AM 9U American Division: Contenders - 9U vs Cutler Ridge Scrappers - 9U
@ FRANJO PARK #2
11:00 AM 9U American Division: DSP Pitbulls - 9U vs Team Vargas - 9U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
11:30 AM 6U Division: Diamond - 6U vs Gators - 6U
@ FRANJO PARK #1
11:30 AM 8U American Division: Richmond 7U - 8U vs Diamond - 8U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
12:00 PM 12U Division: Diamond - 12U vs Mallards - 12U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
12:00 PM 6U Division: Magic City Tigres - 6U vs Playmakers - 6U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
1:00 PM 12U Division: Miami Fire - 12U vs Contenders Black - 12U
@ FRANJO PARK #3
1:00 PM 8U American Division: Showtime - 8U vs Contenders Yellow - 8U
@ FRANJO PARK #1
1:00 PM 9U National Division: 305 Marlins - 9U vs Miami Mahi's - 9U
@ FRANJO PARK #2
2:30 PM 8U National Division: Canes - 8U vs Cutler Bay Yankees - 8U
@ FRANJO PARK #2
2:30 PM 8U National Division: Franjo Seminoles - 8U vs Bambinos Blue - 8U
@ FRANJO PARK #1
4:00 PM 8U National Division: Contenders Blue - 8U vs Homestead Bombers - 8U
@ FRANJO PARK #2
9:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(12) 10U Division - Contenders Black - 10U(6)
9:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
5U Division - Playmakers - 5U(12) 5U Division - Showtime Red - 5U(10)
9:00am
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(5) 9U American Division - TNT - 9U(1)
9:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Magic City Gigantes - 5U(14) 5U Division - Bay Brigade - 5U(15)
9:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Diamond - 9U(5) 9U National Division - South Dade Padres - 9U(7)
9:00am
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
5U Division - Magic City Marineros - 5U(3) 5U Division - Richmond - 5U(11)
9:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Power Red - 5U(8) 5U Division - Magic City Bravos - 5U(11)
10:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
8U National Division - Bambinos Red - 8U(21) 8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(12)
10:00am
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Richmond - 10U(1) 10U Division - Gangstars - 10U(20)
10:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(21) 6U Division - Playmakers 5U - 6U(6)
10:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Diamond - 5U(4) 5U Division - Gators - 5U(14)
11:00am
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(9) 9U American Division - Team Vargas - 9U(6)
11:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Contenders - 9U(8) 9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(6)
11:00am
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Yankees - 12U(11) 12U Division - Contenders Blue - 12U(9)
11:30am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
8U American Division - Richmond 7U - 8U(1) 8U American Division - Diamond - 8U(10)
11:30am
@ FRANJO PARK #1
6U Division - Diamond - 6U(11) 6U Division - Gators - 6U(20)
12:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Magic City Tigres - 6U(11) 6U Division - Playmakers - 6U(12)
12:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
12U Division - Diamond - 12U(2) 12U Division - Mallards - 12U(16)
1:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Showtime - 8U(26) 8U American Division - Contenders Yellow - 8U(2)
1:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - 305 Marlins - 9U(6) 9U National Division - Miami Mahi's - 9U(12)
1:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Miami Fire - 12U 12U Division - Contenders Black - 12U
2:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Canes - 8U(4) 8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(19)
2:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(8) 8U National Division - Bambinos Blue - 8U(17)
4:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Contenders Blue - 8U(20) 8U National Division - Homestead Bombers - 8U(21)
March 10 2024
March 11 2024
6:00 PM 12U Division: Diamond - 12U vs Arias Academy - 12U@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00 PM 14U Division: Arias Academy - 14U vs DSP Pitbulls - 13U
@ HAMMOCKS FIELD #1
7:45 PM 14U Division: TNT - 14U vs Arias Academy - 14U
@ HAMMOCKS FIELD #1
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
12U Division - Diamond - 12U(0) 12U Division - Arias Academy - 12U(12)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Arias Academy - 14U(7) 14U Division - DSP Pitbulls - 13U(3)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - TNT - 14U(12) 14U Division - Arias Academy - 14U(5)
March 12 2024
6:00 PM 12U Division: Contenders Black - 12U vs DSP Pitbulls - 12U@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 12U Division: DSP Pitbulls Black - 12U vs TNT - 12U
@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 12U Division: Miami Fire - 12U vs Arias Academy - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
6:00 PM 6U Division: Gators - 6U vs Playmakers - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 8U American Division: Contenders Yellow - 8U vs Richmond 7U - 8U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
6:00 PM 9U American Division: Playmakers - 9U vs Magic City Yankuies - 9U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 9U American Division: South Dade Padres - 9U vs 305 Marlins - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00 PM 9U National Division: Contenders - 9U vs Miami Mahi's - 9U
@ FRANJO PARK #2
7:00 PM 10U Division: Contenders Yellow - 10U vs Richmond - 10U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
7:30 PM 6U Division: Magic City Tigres - 6U vs Showtime - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
7:30 PM 8U National Division: Cutler Bay Yankees - 8U vs Richmond - 8U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
7:45 PM 12U Division: Contenders Blue - 12U vs TNT - 12U
@ FRANJO PARK #3
7:45 PM 12U Division: Yankees - 12U vs Mallards - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
7:45 PM 9U American Division: DSP Pitbulls - 9U vs Franjo Yankees - 9U
@ FRANJO PARK #2
7:45 PM 9U National Division: Team Vargas - 9U vs Diamond - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Black - 12U(10) 12U Division - DSP Pitbulls - 12U(0)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - South Dade Padres - 9U(16) 9U American Division - 305 Marlins - 9U(3)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U American Division - Contenders Yellow - 8U(8) 8U American Division - Richmond 7U - 8U(6)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Gators - 6U(18) 6U Division - Playmakers - 6U(13)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Contenders - 9U(7) 9U National Division - Miami Mahi's - 9U(10)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
9U National Division - Playmakers - 9U(13) 9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(4)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Miami Fire - 12U(0) 12U Division - Arias Academy - 12U(4)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(10) 12U Division - TNT - 12U(3)
7:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Contenders Yellow - 10U(8) 10U Division - Richmond - 10U(15)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Tigres - 6U(9) 6U Division - Showtime - 6U(14)
7:30pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(18) 8U National Division - Richmond - 8U(3)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - Team Vargas - 9U(5) 9U National Division - Diamond - 9U(5)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(4) 9U American Division - Franjo Yankees - 9U(3)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Yankees - 12U(10) 12U Division - Mallards - 12U(0)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Blue - 12U(9) 12U Division - TNT - 12U(5)
March 13 2024
6:00 PM 10U Division: Gangstars - 10U vs South Dade Padres - 10U@ FRANJO PARK #2
6:00 PM 10U Division: Palmetto Bay Crushers - 10U vs Richmond - 10U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
6:00 PM 14U Division: Contenders Blue - 14U vs TNT - 14U
@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 14U Division: DSP Pitbulls - 13U vs True North White - 14U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6:00 PM 14U Division: Miami Springs Steelers - 14U vs DSP Pitbulls - 14U
@ HAMMOCKS FIELD #1
6:00 PM 6U Division: Diamond - 6U vs Playmakers 5U - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 8U American Division: Team Vargas Blue - 8U vs Diamond - 8U
@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00 PM 8U American Division: Team Vargas Red - 8U vs Richmond 7U - 8U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
6:00 PM 8U National Division: Bambinos Red - 8U vs Cutler Bay Yankees - 8U
@ FRANJO PARK #1
7:30 PM 8U National Division: Contenders Blue - 8U vs Richmond - 8U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
7:30 PM 8U National Division: Contenders Yellow - 8U vs Gators - 8U
@ FRANJO PARK #1
7:30 PM 9U National Division: Miami Mahi's - 9U vs Diamond - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
7:45 PM 10U Division: Contenders Black - 10U vs DSP Pitbulls - 10U
@ FRANJO PARK #2
7:45 PM 14U Division: Arias Academy - 14U vs Mater Bay Rays - 14U
@ HAMMOCKS FIELD #1
7:45 PM 14U Division: Contenders Black - 14U vs Bandits - 14U
@ FRANJO PARK #3
7:45 PM 14U Division: DSP Pitbulls - 13U vs True North Purple - 14U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Miami Springs Steelers - 14U(1) 14U Division - DSP Pitbulls - 14U(8)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(20) 10U Division - Richmond - 10U(1)
6:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - DSP Pitbulls - 13U(7) 14U Division - True North White - 14U(9)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Gangstars - 10U(11) 10U Division - South Dade Padres - 10U(6)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Bambinos Red - 8U(3) 8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(18)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(27) 8U American Division - Diamond - 8U(11)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U American Division - Team Vargas Red - 8U(23) 8U American Division - Richmond 7U - 8U(0)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Diamond - 6U(12) 6U Division - Playmakers 5U - 6U(18)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Contenders Blue - 14U(3) 14U Division - TNT - 14U(13)
7:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(12) 9U National Division - Diamond - 9U(6)
7:30pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
8U National Division - Contenders Blue - 8U(14) 8U National Division - Richmond - 8U(6)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Contenders Yellow - 8U(1) 8U National Division - Gators - 8U(21)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Contenders Black - 10U(8) 10U Division - DSP Pitbulls - 10U(9)
7:45pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - DSP Pitbulls - 13U(6) 14U Division - True North Purple - 14U(13)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Arias Academy - 14U(17) 14U Division - Mater Bay Rays - 14U(6)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Contenders Black - 14U(5) 14U Division - Bandits - 14U(1)
March 14 2024
6:00 PM 10U Division: South Dade Padres - 10U vs Contenders Yellow - 10U@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 12U Division: Diamond - 12U vs DSP Pitbulls Black - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
6:00 PM 6U Division: Playmakers - 6U vs Diamond - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 8U National Division: Bambinos Blue - 8U vs Canes - 8U
@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00 PM 8U National Division: Franjo Seminoles - 8U vs Homestead Bombers - 8U
@ FRANJO PARK #1
6:00 PM 9U American Division: Cutler Ridge Scrappers - 9U vs TNT - 9U
@ FRANJO PARK #2
7:30 PM 8U American Division: Team Vargas Blue - 8U vs Team Vargas Red - 8U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
7:30 PM 8U National Division: Richmond - 8U vs Gators - 8U
@ FRANJO PARK #1
7:45 PM 12U Division: DSP Pitbulls - 12U vs Arias Academy - 12U
@ FRANJO PARK #3
7:45 PM 12U Division: TNT - 12U vs Yankees - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
7:45 PM 9U American Division: Playmakers - 9U vs Franjo Yankees - 9U
@ FRANJO PARK #2
7:45 PM 9U National Division: 305 Marlins - 9U vs DSP Pitbulls - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(14) 9U American Division - TNT - 9U(7)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
10U Division - South Dade Padres - 10U(13) 10U Division - Contenders Yellow - 10U(7)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Diamond - 12U(0) 12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(20)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U National Division - Bambinos Blue - 8U(17) 8U National Division - Canes - 8U(9)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(18) 8U National Division - Homestead Bombers - 8U(17)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Playmakers - 6U(20) 6U Division - Diamond - 6U(13)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(18) 8U American Division - Team Vargas Red - 8U(19)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Richmond - 8U(2) 8U National Division - Gators - 8U(12)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - 305 Marlins - 9U(6) 9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(12)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - TNT - 12U(8) 12U Division - Yankees - 12U(2)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Playmakers - 9U(15) 9U American Division - Franjo Yankees - 9U(10)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(2) 12U Division - Arias Academy - 12U(11)
March 15 2024
6:00 PM 10U Division: South Dade Padres - 10U vs DSP Pitbulls - 10U@ FRANJO PARK #2
7:45 PM 10U Division: Gangstars - 10U vs Contenders Black - 10U
@ FRANJO PARK #2
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - South Dade Padres - 10U(5) 10U Division - DSP Pitbulls - 10U(9)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Gangstars - 10U 10U Division - Contenders Black - 10U
March 16 2024
9:00 AM 10U Division: Contenders Black - 10U vs Contenders Yellow - 10U@ FRANJO PARK #3
9:00 AM 10U Division: Gangstars - 10U vs Palmetto Bay Crushers - 10U
@ HAMMOCKS FIELD #1
9:00 AM 5U Division: Bay Brigade - 5U vs Magic City Marineros - 5U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
9:00 AM 5U Division: Gators - 5U vs Richmond - 5U
@ FRANJO PARK #1
9:00 AM 5U Division: Playmakers - 5U vs Showtime Blue - 5U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
9:00 AM 9U National Division: Cutler Ridge Scrappers - 9U vs DSP Pitbulls - 9U
@ FRANJO PARK #2
9:00 AM 9U National Division: Magic City Yankuies - 9U vs Diamond - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
10:00 AM 5U Division: Magic City Bravos - 5U vs Diamond - 5U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
10:00 AM 6U Division: Gators - 6U vs Showtime - 6U
@ FRANJO PARK #1
10:00 AM 9U National Division: South Dade Padres - 9U vs Playmakers - 9U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
11:00 AM 10U Division: DSP Pitbulls - 10U vs Richmond - 10U
@ FRANJO PARK #3
11:00 AM 12U Division: Mallards - 12U vs DSP Pitbulls Black - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
11:00 AM 5U Division: Magic City Gigantes - 5U vs Power Red - 5U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
11:00 AM 9U American Division: 305 Marlins - 9U vs Team Vargas - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
11:00 AM 9U American Division: Miami Mahi's - 9U vs TNT - 9U
@ FRANJO PARK #2
11:30 AM 8U National Division: Richmond - 8U vs Homestead Bombers - 8U
@ FRANJO PARK #1
12:00 PM 6U Division: Magic City Angelinos - 6U vs Diamond - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
12:00 PM 6U Division: Playmakers 5U - 6U vs Playmakers - 6U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
1:00 PM 12U Division: Miami Fire - 12U vs Diamond - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
1:00 PM 12U Division: Yankees - 12U vs DSP Pitbulls - 12U
@ FRANJO PARK #3
1:00 PM 8U American Division: Showtime - 8U vs Team Vargas Red - 8U
@ HAMMOCKS FIELD #2
1:00 PM 8U National Division: Richmond 7U - 8U vs Franjo Seminoles - 8U
@ FRANJO PARK #1
1:00 PM 9U National Division: Franjo Yankees - 9U vs Contenders - 9U
@ FRANJO PARK #2
2:30 PM 8U National Division: Bambinos Red - 8U vs Gators - 8U
@ FRANJO PARK #1
3:00 PM 12U Division: TNT - 12U vs Arias Academy - 12U
@ FRANJO PARK #3
3:00 PM 8U National Division: Canes - 8U vs Contenders Blue - 8U
@ FRANJO PARK #2
4:00 PM 8U National Division: Cutler Bay Yankees - 8U vs Bambinos Blue - 8U
@ FRANJO PARK #1
4:30 PM 8U American Division: Diamond - 8U vs Contenders Yellow - 8U
@ FRANJO PARK #2
9:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - Contenders Black - 10U(13) 10U Division - Contenders Yellow - 10U(4)
9:00am
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(7) 9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(11)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
10U Division - Gangstars - 10U(3) 10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(1)
9:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(6) 9U National Division - Diamond - 9U(7)
9:00am
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Gators - 5U(11) 5U Division - Richmond - 5U(12)
9:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
5U Division - Playmakers - 5U(15) 5U Division - Showtime Blue - 5U(11)
9:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Bay Brigade - 5U(16) 5U Division - Magic City Marineros - 5U(7)
10:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Magic City Bravos - 5U(12) 5U Division - Diamond - 5U(4)
10:00am
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
9U National Division - South Dade Padres - 9U(16) 9U National Division - Playmakers - 9U(2)
10:00am
@ FRANJO PARK #1
6U Division - Gators - 6U(12) 6U Division - Showtime - 6U(18)
11:00am
@ FRANJO PARK #2
9U National Division - Miami Mahi's - 9U(14) 9U American Division - TNT - 9U(9)
11:00am
@ FRANJO PARK #3
10U Division - DSP Pitbulls - 10U(17) 10U Division - Richmond - 10U(4)
11:00am
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Magic City Gigantes - 5U(12) 5U Division - Power Red - 5U(2)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U American Division - 305 Marlins - 9U(6) 9U American Division - Team Vargas - 9U(9)
11:00am
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Mallards - 12U(5) 12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(18)
11:30am
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Richmond - 8U(7) 8U National Division - Homestead Bombers - 8U(20)
12:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6U Division - Playmakers 5U - 6U(5) 6U Division - Playmakers - 6U(7)
12:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(20) 6U Division - Diamond - 6U(7)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Showtime - 8U(21) 8U American Division - Team Vargas Red - 8U(20)
1:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U American Division - Richmond 7U - 8U(0) 8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(20)
1:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Miami Fire - 12U(15) 12U Division - Diamond - 12U(4)
1:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(9) 9U National Division - Contenders - 9U(6)
1:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Yankees - 12U(6) 12U Division - DSP Pitbulls - 12U(13)
2:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Bambinos Red - 8U(8) 8U National Division - Gators - 8U(16)
3:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Canes - 8U(15) 8U National Division - Contenders Blue - 8U(16)
3:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - TNT - 12U(8) 12U Division - Arias Academy - 12U(11)
4:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(14) 8U National Division - Bambinos Blue - 8U(7)
4:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U American Division - Diamond - 8U(15) 8U American Division - Contenders Yellow - 8U(7)
March 17 2024
March 18 2024
March 19 2024
6:00 PM 12U Division: Mallards - 12U vs Contenders Black - 12U@ HAMMOCKS FIELD #1
6:00 PM 12U Division: Miami Fire - 12U vs TNT - 12U
@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 6U Division: Playmakers 5U - 6U vs Gators - 6U
@ FRANJO PARK #1
6:00 PM 6U Division: Showtime - 6U vs Diamond - 6U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 9U National Division: Diamond - 9U vs Miami Mahi's - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00 PM 9U National Division: Franjo Yankees - 9U vs South Dade Padres - 9U
@ FRANJO PARK #2
7:30 PM 9U American Division: Team Vargas - 9U vs Magic City Yankuies - 9U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
7:45 PM 12U Division: Arias Academy - 12U vs Contenders Blue - 12U
@ FRANJO PARK #3
7:45 PM 12U Division: DSP Pitbulls - 12U vs Diamond - 12U
@ HAMMOCKS FIELD #1
7:45 PM 6U Division: Magic City Angelinos - 6U vs Magic City Tigres - 6U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
7:45 PM 9U American Division: Playmakers - 9U vs 305 Marlins - 9U
@ HAMMOCKS FIELD #2
7:45 PM 9U American Division: TNT - 9U vs Cutler Ridge Scrappers - 9U
@ FRANJO PARK #2
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
6U Division - Playmakers 5U - 6U(18) 6U Division - Gators - 6U(19)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
6U Division - Showtime - 6U(20) 6U Division - Diamond - 6U(4)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - Diamond - 9U(6) 9U National Division - Miami Mahi's - 9U(6)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - Mallards - 12U(7) 12U Division - Contenders Black - 12U(8)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - Franjo Yankees - 9U(2) 9U National Division - South Dade Padres - 9U(12)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Miami Fire - 12U(16) 12U Division - TNT - 12U(5)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
9U American Division - Team Vargas - 9U(15) 9U American Division - Magic City Yankuies - 9U(2)
7:45pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(17) 6U Division - Magic City Tigres - 6U(16)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
12U Division - DSP Pitbulls - 12U(21) 12U Division - Diamond - 12U(4)
7:45pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
9U National Division - Playmakers - 9U(2) 9U American Division - 305 Marlins - 9U(5)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Arias Academy - 12U(11) 12U Division - Contenders Blue - 12U(11)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
9U American Division - TNT - 9U(5) 9U American Division - Cutler Ridge Scrappers - 9U(8)
March 20 2024
6:00 PM 10U Division: Richmond - 10U vs South Dade Padres - 10U@ FRANJO PARK #2
6:00 PM 14U Division: Contenders Black - 14U vs Mater Bay Rays - 14U
@ FRANJO PARK #3
6:00 PM 14U Division: True North Purple - 14U vs Contenders Blue - 14U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6:00 PM 5U Division: Showtime Blue - 5U vs Magic City Bravos - 5U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 8U American Division: Richmond 7U - 8U vs Team Vargas Blue - 8U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 8U American Division: Showtime - 8U vs Diamond - 8U
@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00 PM 8U National Division: Canes - 8U vs Gators - 8U
@ FRANJO PARK #1
6:30 PM 14U Division: Miami Springs Steelers - 14U vs Arias Academy - 14U
@ HAMMOCKS FIELD #1
7:00 PM 6U Division: Playmakers 5U - 6U vs Showtime - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
7:30 PM 10U Division: DSP Pitbulls - 10U vs Gangstars - 10U
@ HAMMOCKS FIELD #2
7:30 PM 8U American Division: Richmond - 8U vs Team Vargas Red - 8U
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
7:30 PM 8U National Division: Bambinos Red - 8U vs Homestead Bombers - 8U
@ FRANJO PARK #1
7:45 PM 10U Division: Palmetto Bay Crushers - 10U vs Contenders Yellow - 10U
@ FRANJO PARK #2
7:45 PM 14U Division: Bandits - 14U vs TNT - 14U
@ FRANJO PARK #3
7:45 PM 14U Division: True North White - 14U vs Contenders Blue - 14U
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Richmond - 10U(4) 10U Division - South Dade Padres - 10U(14)
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Contenders Black - 14U(7) 14U Division - Mater Bay Rays - 14U(9)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
8U American Division - Showtime - 8U(23) 8U American Division - Diamond - 8U(2)
6:00pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
8U American Division - Richmond 7U - 8U(2) 8U American Division - Team Vargas Blue - 8U(17)
6:00pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - True North Purple - 14U 14U Division - Contenders Blue - 14U
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
5U Division - Showtime Blue - 5U(16) 5U Division - Magic City Bravos - 5U(5)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Canes - 8U(8) 8U National Division - Gators - 8U(17)
6:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #1
14U Division - Miami Springs Steelers - 14U(3) 14U Division - Arias Academy - 14U(4)
7:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Playmakers 5U - 6U(13) 6U Division - Showtime - 6U(7)
7:30pm
@ WEST KENDALL #4 (McMILLAN PARK)
8U National Division - Richmond - 8U(16) 8U American Division - Team Vargas Red - 8U(17)
7:30pm
@ FRANJO PARK #1
8U National Division - Bambinos Red - 8U(4) 8U National Division - Homestead Bombers - 8U(19)
7:30pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
10U Division - DSP Pitbulls - 10U(13) 10U Division - Gangstars - 10U(10)
7:45pm
@ FRANJO PARK #2
10U Division - Palmetto Bay Crushers - 10U(23) 10U Division - Contenders Yellow - 10U(6)
7:45pm
@ GLADES BASEBALL FIELD #1
14U Division - True North White - 14U 14U Division - Contenders Blue - 14U
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
14U Division - Bandits - 14U 14U Division - TNT - 14U
March 21 2024
6:00 PM 12U Division: DSP Pitbulls Black - 12U vs Yankees - 12U@ HAMMOCKS FIELD #2
6:00 PM 5U Division: Playmakers - 5U vs Diamond - 5U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
6:00 PM 5U Division: Showtime Red - 5U vs Gators - 5U
@ FRANJO PARK #1
6:00 PM 6U Division: Magic City Angelinos - 6U vs Playmakers - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6:00 PM 8U National Division: Contenders Blue - 8U vs Bambinos Blue - 8U
@ FRANJO PARK #2
6:00 PM 9U National Division: Contenders - 9U vs DSP Pitbulls - 9U
@ FRANJO PARK #3
7:00 PM 5U Division: Bay Brigade - 5U vs Richmond - 5U
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
7:00 PM 5U Division: Magic City Marineros - 5U vs Power Red - 5U
@ FRANJO PARK #1
7:30 PM 6U Division: Diamond - 6U vs Magic City Tigres - 6U
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
7:30 PM 8U National Division: Franjo Seminoles - 8U vs Cutler Bay Yankees - 8U
@ FRANJO PARK #2
7:45 PM 12U Division: Contenders Black - 12U vs Contenders Blue - 12U
@ FRANJO PARK #3
6:00pm
@ FRANJO PARK #3
9U National Division - Contenders - 9U(13) 9U National Division - DSP Pitbulls - 9U(6)
6:00pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Contenders Blue - 8U(7) 8U National Division - Bambinos Blue - 8U(10)
6:00pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Magic City Angelinos - 6U(14) 6U Division - Playmakers - 6U(8)
6:00pm
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Showtime Red - 5U(9) 5U Division - Gators - 5U(12)
6:00pm
@ HAMMOCKS FIELD #2
12U Division - DSP Pitbulls Black - 12U(14) 12U Division - Yankees - 12U(4)
6:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
5U Division - Playmakers - 5U(16) 5U Division - Diamond - 5U(10)
7:00pm
@ RICHMOND (SGT. DELANCY PARK)
5U Division - Bay Brigade - 5U(12) 5U Division - Richmond - 5U(9)
7:00pm
@ FRANJO PARK #1
5U Division - Magic City Marineros - 5U(8) 5U Division - Power Red - 5U(11)
7:30pm
@ WEST KENDALL #1 (McMILLAN PARK)
6U Division - Diamond - 6U(6) 6U Division - Magic City Tigres - 6U(15)
7:30pm
@ FRANJO PARK #2
8U National Division - Franjo Seminoles - 8U(8) 8U National Division - Cutler Bay Yankees - 8U(16)
7:45pm
@ FRANJO PARK #3
12U Division - Contenders Black - 12U(14) 12U Division - Contenders Blue - 12U(1)
March 22 2024
March 23 2024
March 24 2024
March 25 2024
March 26 2024
March 27 2024
March 28 2024
March 29 2024
March 30 2024
March 31 2024
Our Sponsors