Select a Calendar:

2016<<   November 2017   >>2018

Sun

Mon

Tue

Wed

Thu

Fri

Sat
29 30 31 1 2
6:00pm 
@ Field 5 (T-Ball Field)
6U-T4 - Luv U Sports/Nichols 
6U-T3 - Green & Associates/Nunez


6:00pm 
@ Field 2
8U-Practice 
8U-M1 - Craft Plumbing/Jones


6:00pm 
@ Field 1
8U-M5 - Redemption/Jackson (10) 
8U-M2 - Armada/Cassidy (6)


6:00pm 
@ Field 3
8U-M4 - Arctic Air/Emery (9) 
8U-M3 - Davis Electric/Pandelo (13)


7:30pm 
@ Field 2
12U-M24 - Jets Pizza/DiPasqule 
12U-Practice


7:30pm 
@ Field 1
12U-M20 - Davis Electric/Chapman (14) 
12U-M23 - Infinity Designs/Boggs (8)


7:30pm 
@ Field 3
13+-M32 - PDQ/Bruneman (7) 
13+-M30 - Bradley's Lawn Service/Bradley (2)


7:30pm 
@ Field 4
13+-M31 - Marauders/Craft (8) 
13+-M33 - Play It Agian Sports/Van Hatten (0)

3
6:00pm 
@ Field 4
8U-M4 - Arctic Air/Emery (14) 
8U-M1 - Craft Plumbing/Jones (1)


6:00pm 
@ Field 2
10U-M14 - Trophy Case/Kull  -PRACTICE

6:00pm 
@ Field 3
10U-M12 - Olivers Kitchen & Bath/Hildreth  -PRACTICE
4
6u Trophy Ceremony


9:00am 
@ Field 3
8U-M2 - Armada/Cassidy (12) 
8U-M3 - Davis Electric/Pandelo (13)


9:00am 
@ Field 1
8U-M1 - Craft Plumbing/Jones (5) 
8U-M4 - Arctic Air/Emery (13)


9:00am 
@ Field 5 (T-Ball Field)
6U-T1- Ayala's Painting & Stucco/Delong 
6U-T4 - Luv U Sports/Nichols


9:00am 
@ Field 2
8U-M5 - Redemption/Jackson 
8U-Practice


10:30am 
@ Field 5 (T-Ball Field)
6U-T2 - Wealth Pro/Szabo 
6U-T3 - Green & Associates/Nunez


10:30am 
@ Field 1
10U-M10 - Carraba's/Bane (12) 
10U-M13 - Kickin Karate/Harlow (9)


10:30am 
@ Field 4
10U-M11 - Manatee Painting/Dillingham (14) 
10U-M12 - Olivers Kitchen & Bath/Hildreth (6)


10:30am 
@ Field 3
10U-M14 - Trophy Case/Kull (10) 
10U-M15 - Veterens Game Leasing/Burdick (11)

5 6
6:00am 
@ Field 4
10U-M15 - Veterens Game Leasing/Burdick (9) 
10U-M10 - Carraba's/Bane (10)


6:00pm 
@ Field 1
8U-M4 - Arctic Air/Emery (11) 
8U-M5 - Redemption/Jackson (8)


6:00pm 
@ Field 2
8U-M2 - Armada/Cassidy  -PRACTICE

7:30pm 
@ Field 3
13+-M33 - Play It Agian Sports/Van Hatten (0) 
13+-M30 - Bradley's Lawn Service/Bradley (11)


7:30pm 
@ Field 4
13+-M32 - PDQ/Bruneman (8) 
13+-M31 - Marauders/Craft (9)


7:30pm 
@ Field 1
12U-M24 - Jets Pizza/DiPasqule (5) 
12U-M20 - Davis Electric/Chapman (5)

7
6:00pm 
@ Field 3
8U-M3 - Davis Electric/Pandelo  -PRACTICE

6:00pm 
@ Field 1
10U-M14 - Trophy Case/Kull  -PRACTICE

7:30pm 
@ Field 4
13+-M30 - Bradley's Lawn Service/Bradley (10) 
13+-M32 - PDQ/Bruneman (7)


7:30pm 
@ Field 3
13+-M33 - Play It Agian Sports/Van Hatten (1) 
13+-M31 - Marauders/Craft (7)

8 9
6:00pm 
@ Field 3
8U-M2 - Armada/Cassidy (11) 
8U-M1 - Craft Plumbing/Jones (8)


6:00pm 
@ Field 4
10U-M11 - Manatee Painting/Dillingham  -PRACTICE

6:00pm 
@ Field 1
8U-M3 - Davis Electric/Pandelo (11) 
8U-M5 - Redemption/Jackson (7)


6:00pm 
@ Field 2
8U-Practice 
8U-M4 - Arctic Air/Emery


7:30pm 
@ Field 2
10U-M13 - Kickin Karate/Harlow  -PRACTICE
10 11
12 13 14 15 16

13+ Trophy Ceremony

7:30 PM
12u Trophy Ceremony
17 18

Closing Day

10:30 AM
10u Trophy Ceremony

10:30 AM
8u Trophy Ceremony
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1



2