Last Updated: September 20, 2017
Select a Calendar:

2016<<   September 2017   >>2018

Sun

Mon

Tue

Wed

Thu

Fri

Sat
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
1:30am 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV IV Coed 1-Harmony 
DIV IV Coed 1-Knowlton B(Mooney)


10:30am 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV V Coed 1-Mansfield A 
DIV V Coed 1-Knowlton B(Considine)


10:30am 
@ White Twp. Route 519
DIV IV Coed 2-Frelinghuysen 
DIV IV Coed 2-White


10:30am 
@ White Twp. Route 519
DIV V Coed 1-Harmony B(Tjalma) 
DIV V Coed 1-White


10:30am 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV V Coed 3-Blairstown B(Newport) 
DIV V Coed 3-Belvidere


10:30am 
@ Frelinghuysen Town Hall Fields
DIV V Coed 3-Allamuchy 
DIV V Coed 3-Frelinghuysen B


10:30am 
@ Hope School
DIV V Coed 3-Independence B 
DIV V Coed 3-Hope


10:30am 
@ Mansfield/ Municipal Field
DIV V Coed 2-Frelinghuysen A 
DIV V Coed 2-Mansfield B


10:30am 
@ Franklin Asbury Fields
High School Division-High School 
High School Division-High School


10:30am 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV VI Coed 2-Oxford B 
DIV VI Coed 2-Blairstown B(Lobisch)


10:30am 
@ Boro Park
DIV VI Coed 3-Wash Twp C 
DIV VI Coed 3-Wash Boro B


10:30am 
@ Hope Swayzee Mill Road Field
DIV IV Coed 2-Wash Boro B 
DIV IV Coed 2-Hope


10:45am 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV V Coed 1-Wash Boro A 
DIV V Coed 1-Wash Twp B


11:45am 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV V Coed 1-Harmony A 
DIV V Coed 1-Knowlton A(Oliveira)


11:45am 
@ White Twp. Route 519
DIV VI Coed 1-Wash Twp A 
DIV VI Coed 1-White A


11:45am 
@ Harmony Fields
DIV VI Coed 3-Franklin C 
DIV VI Coed 3-Harmony B(Kavac)


11:45am 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV VI Coed 1-Oxford A 
DIV VI Coed 1-Blairstown A(Mazuru)


12:00pm 
@ Hope Swayzee Mill Road Field
DIV III Coed 1-Independence 
DIV III Coed 1-Hope


12:00pm 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV IV Coed 1-Wash Boro A 
DIV IV Coed 1-Knowlton A(Kise)


12:00pm 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV IV Coed 2-Blairstown 
DIV IV Coed 2-Belvidere


12:00pm 
@ White Twp. Route 519
DIV III Coed 2-Oxford B 
DIV III Coed 2-White


12:00pm 
@ Mansfield/ Kensington
DIV IV Coed 3-Allamuchy B 
DIV IV Coed 3-Mansfield B


12:00pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV IV Coed 3-Franklin B 
DIV IV Coed 3-Wash Twp


12:15pm 
@ Washington Boro/ Middle School
DIV III Coed 2-Mansfield B 
DIV III Coed 2-Wash Boro


12:15pm 
@ Hope Swayzee Mill Road Field
DIV VI Coed 3-Oxford C 
DIV VI Coed 3-Hope


1:00pm 
@ White Twp. Route 519
DIV VI Coed 2-Frelinghuysen A 
DIV VI Coed 2-White B


1:00pm 
@ Harmony Fields
DIV VI Coed 1-Franklin A 
DIV VI Coed 1-Harmony B(Kavac)


1:00pm 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV VI Coed 2-Franklin B 
DIV VI Coed 2-Knowlton A(McLaughlin)


1:00pm 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV V Coed 2-Wash Boro B 
DIV V Coed 2-Blairstown A


1:00pm 
@ Independence Danyluk
DIV V Coed 2-Franklin 
DIV V Coed 2-Independence A


1:30pm 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV VI Coed 1-Wash Twp B 
DIV VI Coed 1-Belvidere A(Mattson)


1:30pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV III Coed 2-Allamuchy 
DIV III Coed 2-Wash Twp


1:30pm 
@ Mansfield/ Kensington
DIV IV Coed 1-Allamuchy A 
DIV IV Coed 1-Mansfield A


2:00pm 
@ Oxford Lake Field
DIV IV Coed 3-Independence 
DIV IV Coed 3-Oxford


2:15pm 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV VI Coed 3-Frelinghuysen B(Maza) 
DIV VI Coed 3-Knowlton B(Kise)


2:45pm 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV VI Coed 2-Wash Boro A 
DIV VI Coed 2-Belvidere B(Miller)


3:00pm 
@ Mansfield/ Kensington
DIV III Coed 1-Belvidere 
DIV III Coed 1-Mansfield A


10:15pm 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV III Coed 1-Oxford A 
DIV III Coed 1-Knowlton

10 11 12 13 14 15 16
10:30am 
@ Frelinghuysen Town Hall Fields
DIV VI Coed 3-Oxford C 
DIV VI Coed 3-Frelinghuysen B(Maza)


10:30am 
@ Oxford Lake Field
DIV IV Coed 3-Mansfield B 
DIV IV Coed 3-Oxford


10:30am 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV V Coed 3-Independence B 
DIV V Coed 3-Belvidere


10:30am 
@ Hope School
DIV V Coed 3-Frelinghuysen B 
DIV V Coed 3-Hope


10:30am 
@ Hope Swayzee Mill Road Field
DIV IV Coed 2-White 
DIV IV Coed 2-Hope


10:30am 
@ Blairstown NWR High School Field
DIV IV Coed 2-Frelinghuysen 
DIV IV Coed 2-Blairstown


10:30am 
@ Franklin Asbury Fields
DIV VI Coed 1-Belvidere A(Mattson) 
DIV VI Coed 1-Franklin A


10:30am 
@ Franklin Asbury Fields
High School Division-High School 
High School Division-High School


10:30am 
@ White Twp. Route 519
DIV VI Coed 2-Wash Boro A 
DIV VI Coed 2-White B


10:30am 
@ Harmony Fields
DIV IV Coed 1-Allamuchy A 
DIV IV Coed 1-Harmony


10:30am 
@ Harmony Fields
DIV V Coed 1-Wash Twp B 
DIV V Coed 1-Harmony A


10:30am 
@ Mansfield/ Municipal Field
DIV V Coed 1-Knowlton A(Oliveira) 
DIV V Coed 1-Mansfield A


10:30am 
@ Washington Boro/ Vara Field
DIV V Coed 2-Independence A 
DIV V Coed 2-Wash Boro B


11:00am 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV V Coed 3-Allamuchy 
DIV V Coed 3-Blairstown B(Newport)


11:45am 
@ Harmony Fields
DIV V Coed 1-Knowlton B(Considine) 
DIV V Coed 1-Harmony B(Tjalma)


11:45am 
@ Franklin Asbury Fields
DIV VI Coed 2-Belvidere B(Miller) 
DIV VI Coed 2-Franklin B


11:45am 
@ Frelinghuysen Town Hall Fields
DIV VI Coed 2-Blairstown B(Lobisch) 
DIV VI Coed 2-Frelinghuysen A


11:45am 
@ Oxford Lake Field
DIV VI Coed 2-Knowlton A(McLaughlin) 
DIV VI Coed 2-Oxford B


11:45am 
@ Mansfield/ Municipal Field
DIV V Coed 2-Oxford 
DIV V Coed 2-Mansfield B


12:00pm 
@ Hope Swayzee Mill Road Field
DIV III Coed 1-Mansfield A 
DIV III Coed 1-Hope


12:00pm 
@ Oxford Lake Field
DIV III Coed 2-Wash Twp 
DIV III Coed 2-Oxford B


12:00pm 
@ Harmony Fields
DIV III Coed 2-Wash Boro 
DIV III Coed 2-Harmony


12:00pm 
@ Franklin Asbury Fields
DIV IV Coed 3-Allamuchy B 
DIV IV Coed 3-Franklin B


12:00pm 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV IV Coed 2-Wash Boro B 
DIV IV Coed 2-Belvidere


12:00pm 
@ White Twp. Route 519
DIV VI Coed 1-Wash Twp B 
DIV VI Coed 1-White A


12:00pm 
@ Blairstown NWR High School Field
DIV III Coed 1-Independence 
DIV III Coed 1-Knowlton


12:15pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV IV Coed 3-Independence 
DIV IV Coed 3-Wash Twp


12:15pm 
@ Hope Swayzee Mill Road Field
DIV VI Coed 3-Knowlton B(Kise) 
DIV VI Coed 3-Hope


1:00pm 
@ Franklin Asbury Fields
DIV VI Coed 3-Blairstown C(Carabalb) 
DIV VI Coed 3-Franklin C


1:00pm 
@ Oxford Lake Field
DIV VI Coed 1-Harmony B(Kavac) 
DIV VI Coed 1-Oxford A


1:30pm 
@ Mansfield/ Kensington
DIV III Coed 2-White 
DIV III Coed 2-Mansfield B


1:30pm 
@ Blairstown NWR High School Field
DIV IV Coed 1-Mansfield A 
DIV IV Coed 1-Knowlton A(Kise)


1:30pm 
@ Oxford Lake Field
DIV III Coed 1-Belvidere 
DIV III Coed 1-Oxford A


1:30pm 
@ Frelinghuysen Town Hall Fields
DIV V Coed 2-Blairstown A 
DIV V Coed 2-Frelinghuysen A


1:30pm 
@ White Twp. Route 519
DIV V Coed 1-Wash Boro A 
DIV V Coed 1-White


1:45pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV VI Coed 1-Blairstown A(Mazuru) 
DIV VI Coed 1-Wash Twp A


3:00pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV VI Coed 3-Harmony B(Kavac) 
DIV VI Coed 3-Wash Twp C


3:00pm 
@ Blairstown NWR High School Field
DIV IV Coed 1-Wash Boro A 
DIV IV Coed 1-Knowlton B(Mooney)

17 18 19 20 21 22 23
9:00am 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV IV Coed 1-Knowlton A(Kise) 
DIV IV Coed 1-Knowlton B(Mooney)


9:15am 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV V Coed 3-Hope 
DIV V Coed 3-Belvidere


10:00am 
@ Frelinghuysen Town Hall Fields
DIV V Coed 3-Blairstown B(Newport) 
DIV V Coed 3-Frelinghuysen B


10:30am 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV VI Coed 1-Oxford A 
DIV VI Coed 1-Belvidere A(Mattson)


10:30am 
@ White Twp. Route 519
DIV V Coed 1-Harmony A 
DIV V Coed 1-White


10:30am 
@ Independence Danyluk
DIV IV Coed 3-Allamuchy B 
DIV IV Coed 3-Independence


10:30am 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV IV Coed 3-Oxford 
DIV IV Coed 3-Wash Twp


10:30am 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV V Coed 2-Oxford 
DIV V Coed 2-Blairstown A


10:30am 
@ Mansfield/ Kensington
DIV III Coed 1-Oxford A 
DIV III Coed 1-Mansfield A


10:30am 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV III Coed 1-Hope 
DIV III Coed 1-Knowlton


10:30am 
@ Washington Boro/ Middle School
DIV IV Coed 1-Allamuchy A 
DIV IV Coed 1-Wash Boro A


10:30am 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV IV Coed 2-Hope 
DIV IV Coed 2-Belvidere


10:30am 
@ White Twp. Route 519
DIV III Coed 2-Harmony 
DIV III Coed 2-White


10:30am 
@ Franklin Asbury Fields
High School Division-High School 
High School Division-High School


10:30am 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV VI Coed 3-Blairstown C(Carabalb) 
DIV VI Coed 3-Knowlton B(Kise)


11:45am 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV VI Coed 2-Oxford B 
DIV VI Coed 2-Belvidere B(Miller)


11:45am 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV VI Coed 2-Frelinghuysen A 
DIV VI Coed 2-Knowlton A(McLaughlin)


12:00pm 
@ White Twp. Route 519
DIV VI Coed 1-Franklin A 
DIV VI Coed 1-White A


12:00pm 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV VI Coed 1-Wash Twp B 
DIV VI Coed 1-Blairstown A(Mazuru)


12:00pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV III Coed 2-Mansfield B 
DIV III Coed 2-Wash Twp


12:00pm 
@ Washington Boro/ Middle School
DIV IV Coed 2-Frelinghuysen 
DIV IV Coed 2-Wash Boro B


12:00pm 
@ Harmony Fields
DIV VI Coed 3-Frelinghuysen B(Maza) 
DIV VI Coed 3-Harmony B(Kavac)


12:00pm 
@ Independence Danyluk
DIV III Coed 1-Belvidere 
DIV III Coed 1-Independence


12:15pm 
@ Mansfield/ Kensington
DIV IV Coed 1-Harmony 
DIV IV Coed 1-Mansfield A


12:15pm 
@ White Twp. Route 519
DIV IV Coed 2-Blairstown 
DIV IV Coed 2-White


12:30pm 
@ Independence Danyluk
DIV V Coed 2-Frelinghuysen A 
DIV V Coed 2-Independence A


1:15pm 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV VI Coed 2-Wash Boro A 
DIV VI Coed 2-Blairstown B(Lobisch)


1:15pm 
@ Harmony Fields
DIV VI Coed 1-Wash Twp A 
DIV VI Coed 1-Harmony B(Kavac)


1:30pm 
@ Washington Boro/ Middle School
DIV III Coed 2-Allamuchy 
DIV III Coed 2-Wash Boro


1:30pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV V Coed 1-Mansfield A 
DIV V Coed 1-Wash Twp B


1:30pm 
@ White Twp. Route 519
DIV VI Coed 2-Franklin B 
DIV VI Coed 2-White B


1:45pm 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV V Coed 1-Harmony B(Tjalma) 
DIV V Coed 1-Knowlton A(Oliveira)


1:45pm 
@ Mansfield/ Kensington
DIV IV Coed 3-Franklin B 
DIV IV Coed 3-Mansfield B


2:00pm 
@ Independence Danyluk
DIV V Coed 3-Allamuchy 
DIV V Coed 3-Independence B


3:00pm 
@ Knowlton Tunnel Field
DIV V Coed 1-Wash Boro A 
DIV V Coed 1-Knowlton B(Considine)


3:00pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV VI Coed 3-Oxford C 
DIV VI Coed 3-Wash Twp C


3:00pm 
@ Boro Park
DIV VI Coed 3-Franklin C 
DIV VI Coed 3-Wash Boro B


3:30pm 
@ Mansfield/ Municipal Field
DIV V Coed 2-Franklin 
DIV V Coed 2-Mansfield B

24 25 26 27 28 29 30
10:15am 
@ Boro Park
DIV VI Coed 2-Knowlton A(McLaughlin) 
DIV VI Coed 2-Wash Boro A


10:30am 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV VI Coed 3-Frelinghuysen B(Maza) 
DIV VI Coed 3-Blairstown C(Carabalb)


10:30am 
@ Independence Danyluk
DIV III Coed 1-Hope 
DIV III Coed 1-Independence


10:30am 
@ Franklin Asbury Fields
DIV VI Coed 1-Blairstown A(Mazuru) 
DIV VI Coed 1-Franklin A


10:30am 
@ Oxford Lake Field
DIV III Coed 1-Knowlton 
DIV III Coed 1-Oxford A


10:30am 
@ Franklin Asbury Fields
High School Division-High School 
High School Division-High School


10:30am 
@ Frelinghuysen Town Hall Fields
DIV IV Coed 2-White 
DIV IV Coed 2-Frelinghuysen


10:30am 
@ Washington Boro/ Middle School
DIV IV Coed 2-Hope 
DIV IV Coed 2-Wash Boro B


10:30am 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV VI Coed 1-Harmony B(Kavac) 
DIV VI Coed 1-Wash Twp B


10:30am 
@ Harmony Fields
DIV IV Coed 1-Knowlton B(Mooney) 
DIV IV Coed 1-Harmony


10:30am 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV III Coed 2-Harmony 
DIV III Coed 2-Wash Twp


11:45am 
@ Washington Boro/ Vara Field
DIV V Coed 1-Knowlton A(Oliveira) 
DIV V Coed 1-Wash Boro A


11:45am 
@ Oxford Lake Field
DIV VI Coed 1-White A 
DIV VI Coed 1-Oxford A


11:45am 
@ Franklin Asbury Fields
DIV VI Coed 2-Blairstown B(Lobisch) 
DIV VI Coed 2-Franklin B


11:45am 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV V Coed 3-Belvidere 
DIV V Coed 3-Blairstown B(Newport)


11:45am 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV VI Coed 3-Hope 
DIV VI Coed 3-Wash Twp C


12:00pm 
@ Independence Danyluk
DIV IV Coed 3-Oxford 
DIV IV Coed 3-Independence


12:00pm 
@ Harmony Fields
DIV V Coed 1-Knowlton B(Considine) 
DIV V Coed 1-Harmony A


12:00pm 
@ Wash Twp. Meadow Breeze
DIV V Coed 1-Harmony B(Tjalma) 
DIV V Coed 1-Wash Twp B


12:00pm 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV VI Coed 1-Wash Twp A 
DIV VI Coed 1-Belvidere A(Mattson)


12:00pm 
@ Allamuchy School
DIV IV Coed 3-Mansfield B 
DIV IV Coed 3-Allamuchy B


12:00pm 
@ Franklin Asbury Fields
DIV IV Coed 3-Wash Twp 
DIV IV Coed 3-Franklin B


12:15pm 
@ Washington Boro/ Middle School
DIV IV Coed 1-Knowlton A(Kise) 
DIV IV Coed 1-Wash Boro A


12:15pm 
@ Oxford Lake Field
DIV III Coed 2-Wash Boro 
DIV III Coed 2-Oxford B


12:15pm 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV III Coed 1-Mansfield A 
DIV III Coed 1-Belvidere


12:30pm 
@ Allamuchy Green Acres Field
DIV V Coed 3-Frelinghuysen B 
DIV V Coed 3-Allamuchy


1:00pm 
@ Washington Boro/ Vara Field
DIV V Coed 2-Mansfield B 
DIV V Coed 2-Wash Boro B


1:00pm 
@ Oxford Lake Field
DIV VI Coed 2-White B 
DIV VI Coed 2-Oxford B


1:00pm 
@ Franklin Asbury Fields
DIV VI Coed 3-Oxford C 
DIV VI Coed 3-Franklin C


1:15pm 
@ Belvidere/ Hriczak
DIV VI Coed 2-Frelinghuysen A 
DIV VI Coed 2-Belvidere B(Miller)


1:15pm 
@ Blairstown Sycamore Park Field
DIV IV Coed 2-Belvidere 
DIV IV Coed 2-Blairstown


1:30pm 
@ Allamuchy School
DIV IV Coed 1-Mansfield A 
DIV IV Coed 1-Allamuchy A


1:30pm 
@ Harmony Fields
DIV VI Coed 3-Wash Boro B 
DIV VI Coed 3-Harmony B(Kavac)


1:30pm 
@ Independence Danyluk
DIV V Coed 3-Hope 
DIV V Coed 3-Independence B


1:30pm 
@ Franklin Asbury Fields
DIV V Coed 2-Blairstown A 
DIV V Coed 2-Franklin


2:00pm 
@ Oxford Lake Field
DIV V Coed 2-Independence A 
DIV V Coed 2-Oxford


3:00pm 
@ Allamuchy School
DIV III Coed 2-White 
DIV III Coed 2-Allamuchy


3:15pm 
@ Mansfield/ Municipal Field
DIV V Coed 1-White 
DIV V Coed 1-Mansfield A