Last Updated: October 23, 2017 
Select a Calendar:

2016<<   October 2017   >>2018

Sun

Mon

Tue

Wed

Thu

Fri

Sat
1 2
6:00pm 
@ Sudlersville Park - B
9-11 Girls-Dynamos - Taylor 
9-11 Girls-Fire - Rendulic


6:00pm 
@ Route 18 Park - F
9-11 Boys-White Caps - Gordon 
9-11 Boys-Fire - Lord


6:00pm 
@ Church Hill Park - B
9-11 Boys-United - Zajac Dixon 
9-11 Boys-Galaxy - Saboury

3
6:00pm 
@ Route 18 Park - I
3-4 Coed-Galaxy - Quigley/Napier 
3-4 Coed-Impact - Hosler


6:00pm 
@ Route 18 Park - J
3-4 Coed-Rapids - Rattell 
3-4 Coed-Union - Wood


6:00pm 
@ Route 18 Park - H
3-4 Coed-Earthquakes - Roark 
3-4 Coed-Sounders - Coleman


6:00pm 
@ Sudlersville Park - D
3-4 Coed-Fire - Davis 
-BYE


6:00pm 
@ Kent County High School Practice Field
12-14 Boys-United - Salisbury/Pirrone 
12-14 Boys-Kent 1


6:00pm 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-Rapids - Bruce 
7-8 Coed-Fire - Saboury


6:00pm 
@ Church Hill Park - A
12-14 Boys-Kent 2 
12-14 Boys-Galaxy - Darrell


6:00pm 
@ Sudlersville Park - E
7-8 Coed-Impact - Simpler 
7-8 Coed-Dynamos - Taylor

4
6:00pm 
@ Church Hill Park - A
12-14 Boys-Fire - Davis 
12-14 Boys-Impact - Monaghan


6:00pm 
@ Sudlersville Park - B
9-11 Boys-Sounders - Olah 
9-11 Boys-Dynamos - Powell


6:00pm 
@ Route 18 Park - F
9-11 Girls-Rapids - Rayner 
9-11 Girls-Galaxy - Gordon

5
12:00am 
@ White Marsh Park - E
12-14 Girls-Galaxy - Slack 
-BYE


6:00pm 
@ Church Hill Park - D
7-8 Coed-Sounders - Lord 
7-8 Coed-Earthquakes - Hickson


6:00pm 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-Galaxy - Crossley 
7-8 Coed-White Caps - St. Landau


6:00pm 
@ Church Hill Park - A
12-14 Girls-Kent 1 
12-14 Girls-Dynamos - Pinder

6 7
Breast Cancer Awareness Day


12:00am 
@ Kent County High School Practice Field
12-14 Girls-Kent 1 
-BYE


9:00am 
@ Route 18 Park - I
3-4 Coed-Earthquakes - Roark 
-BYE


9:00am 
@ Route 18 Park - K
5-6 Coed-Revolution - Ferree 
5-6 Coed-Impact - Thomas


9:00am 
@ Kent County High School Practice Field
12-14 Boys-Kent 1 
12-14 Boys-Kent 2


9:00am 
@ Route 18 Park - I
3-4 Coed-Union - Wood 
3-4 Coed-Impact - Hosler


9:00am 
@ Route 18 Park - H
5-6 Coed-Earthquakes - Constantino 
5-6 Coed-Rapids - Owen


9:00am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-White Caps - St. Landau 
7-8 Coed-Fire - Saboury


9:00am 
@ Route 18 Park - J
5-6 Coed-Fire - Fellows 
5-6 Coed-White Caps - Sullivan


9:00am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Boys-Fire - Lord 
9-11 Boys-United - Zajac Dixon


9:00am 
@ Route 18 Park - E
7-8 Coed-Impact - Simpler 
7-8 Coed-Earthquakes - Hickson


9:00am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Boys-Fire - Davis 
12-14 Boys-United - Salisbury/Pirrone


9:45am 
@ Route 18 Park - I
3-4 Coed-Sounders - Coleman 
3-4 Coed-Rapids - Rattell


10:00am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-Rapids - Bruce 
7-8 Coed-Dynamos - Taylor


10:15am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Boys-White Caps - Gordon 
9-11 Boys-Dynamos - Powell


10:15am 
@ Route 18 Park - J
5-6 Coed-Sounders - Nistler 
5-6 Coed-United - Roark


10:15am 
@ Route 18 Park - K
5-6 Coed-Union - Wilson 
5-6 Coed-Galaxy - Hanson


10:15am 
@ Route 18 Park - H
5-6 Coed-Lions - Rhodes 
5-6 Coed-Dynamos - Skinner


10:30am 
@ Route 18 Park - I
3-4 Coed-Fire - Davis 
3-4 Coed-Galaxy - Quigley/Napier


10:30am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Girls-Galaxy - Slack 
12-14 Girls-Dynamos - Pinder


11:00am 
@ Route 18 Park - E
7-8 Coed-Sounders - Lord 
7-8 Coed-Galaxy - Crossley


11:30am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Boys-Galaxy - Saboury 
9-11 Boys-Sounders - Olah


12:00pm 
@ Route 18 Park - B
12-14 Boys-Galaxy - Darrell 
12-14 Boys-Impact - Monaghan


9:00pm 
@ Route 18 Park - G
9-11 Girls-Galaxy - Gordon 
9-11 Girls-Fire - Rendulic


11:30pm 
@ Route 18 Park - G
9-11 Girls-Rapids - Rayner 
9-11 Girls-Dynamos - Taylor

8 9 10 11 12 13 14
9:00am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Girls-Rapids - Rayner 
9-11 Girls-Fire - Rendulic


9:00am 
@ Route 18 Park - E
7-8 Coed-Dynamos - Taylor 
7-8 Coed-Galaxy - Crossley


9:00am 
@ Church Hill Park - E
5-6 Coed-Union - Wilson 
5-6 Coed-Rapids - Owen


9:00am 
@ Sudlersville Park - A
12-14 Boys-Galaxy - Darrell 
12-14 Boys-Fire - Davis


9:00am 
@ Route 18 Park - H
5-6 Coed-Galaxy - Hanson 
5-6 Coed-United - Roark


9:00am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-Fire - Saboury 
7-8 Coed-Earthquakes - Hickson


9:00am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Girls-Dynamos - Pinder 
12-14 Girls-Galaxy - Slack


9:00am 
@ Route 18 Park - J
3-4 Coed-Galaxy - Quigley/Napier 
3-4 Coed-Union - Wood


9:00am 
@ Route 18 Park - I
5-6 Coed-Lions - Rhodes 
5-6 Coed-Impact - Thomas


9:00am 
@ Sudlersville Park - B
9-11 Boys-Dynamos - Powell 
9-11 Boys-Fire - Lord


9:45am 
@ Route 18 Park - I
3-4 Coed-Earthquakes - Roark 
3-4 Coed-Impact - Hosler


10:00am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-White Caps - St. Landau 
7-8 Coed-Rapids - Bruce


10:15am 
@ Sudlersville Park - C
5-6 Coed-Fire - Fellows 
5-6 Coed-Dynamos - Skinner


10:15am 
@ Sudlersville Park - B
9-11 Boys-Sounders - Olah 
9-11 Boys-United - Zajac Dixon


10:15am 
@ Route 18 Park - H
5-6 Coed-Earthquakes - Constantino 
5-6 Coed-White Caps - Sullivan


10:15am 
@ Church Hill Park - E
5-6 Coed-Sounders - Nistler 
5-6 Coed-Revolution - Ferree


10:15am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Boys-White Caps - Gordon 
9-11 Boys-Galaxy - Saboury


10:30am 
@ Sudlersville Park - D
3-4 Coed-Fire - Davis 
3-4 Coed-Sounders - Coleman


10:30am 
@ Sudlersville Park - A
12-14 Boys-Impact - Monaghan 
12-14 Boys-Kent 1


10:30am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Girls-Galaxy - Slack 
12-14 Girls-Kent 1


10:30am 
@ Route 18 Park - H
3-4 Coed-Rapids - Rattell 
-BYE


11:00am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-Impact - Simpler 
7-8 Coed-Sounders - Lord


11:30am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Girls-Dynamos - Taylor 
9-11 Girls-Galaxy - Gordon


12:00pm 
@ Sudlersville Park - A
12-14 Boys-United - Salisbury/Pirrone 
12-14 Boys-Kent 2

15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

End of Season Tournament

8:00am 
@ Route 18 Park - E
7-8 Coed-Dynamos - Taylor 
7-8 Coed-Fire - Saboury


8:00am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-Sounders - Lord 
7-8 Coed-Impact - Simpler


8:00am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Boys-White Caps - Gordon 
9-11 Boys-Sounders - Olah


8:00am 
@ Route 18 Park - G
9-11 Boys-Galaxy - Saboury 
9-11 Boys-Dynamos - Powell


8:00am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Boys-United - Salisbury/Pirrone 
12-14 Boys-Galaxy - Darrell


9:00am 
@ White Marsh Park - E
12-14 Girls-Galaxy - Slack 
12-14 Girls-Galaxy - Slack


9:00am 
@ Route 18 Park - E
7-8 Coed-Rapids - Bruce 
7-8 Coed-Galaxy - Crossley


9:00am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-Earthquakes - Hickson 
7-8 Coed-White Caps - St. Landau


9:15am 
@ Route 18 Park - G
9-11 Girls-Dynamos - Taylor 
9-11 Girls-Galaxy - Gordon


9:15am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Boys-Kent 1 
12-14 Boys-Kent 2


9:15am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Girls-Fire - Rendulic 
9-11 Girls-Rapids - Rayner


10:30am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Boys-TBD 
9-11 Boys-Fire - Lord


10:30am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Boys-TBD 
12-14 Boys-Fire - Davis


10:30am 
@ Route 18 Park - G
9-11 Boys-TBD 
9-11 Boys-United - Zajac Dixon


10:30am 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-TBD 
7-8 Coed-TBD


10:30am 
@ Route 18 Park - E
7-8 Coed-TBD 
7-8 Coed-TBD


10:45am 
@ White Marsh Park - E
12-14 Girls-TBD 
12-14 Girls-Kent 1


11:45am 
@ Route 18 Park - F
9-11 Girls-TBD 
9-11 Girls-TBD


11:45am 
@ Route 18 Park - B
12-14 Boys-TBD 
12-14 Boys-Impact - Monaghan


12:00pm 
@ Route 18 Park - G
9-11 Boys-TBD 
9-11 Boys-TBD


12:30pm 
@ Route 18 Park - D
7-8 Coed-TBD 
7-8 Coed-TBD


1:30pm 
@ Route 18 Park - B
12-14 Boys-TBD 
12-14 Boys-TBD

29 30 31 1



2



3



4