• Welcome to the HG Sports Website.
  • Visit www.hickorygrove.org to learn more about Hickory Grove.
News

 

Upcoming Games
Jan 6
Biddy Ball
5 - C. Powers @ 2 - King
9:00am
1 - Blackmon @ 6 - Bridges
9:00am
4 - Lewis @ 3 - Trent
9:00am
A Division
7 - Belote @ 14 - Foote
10:15am
11 - Nelson @ 10 - Feaster
10:15am
13 - Clyden @ 8 - Snyder
11:30am
12 - Wagner @ 9 - M. Powers
11:30am
Boys B Division
20 - Trent @ 29 - Wagner
10:15am
27 - Featherstone @ 22 - Belote
11:30am
26 - Wood @ 23 - Rhodes
12:45pm
25 - Hunter @ 24 - Little
2:00pm
28 - Bart @ 21 - Olin
3:15pm
Boys C Division
33 - Foster @ 31 - Lewis
1:00pm
34 - Gouch @ 30 - Hinson
2:15pm
35 - Cromartie @ 36 - Aberly
3:30pm
Jan 13
Biddy Ball
4 - Lewis @ 6 - Bridges
9:00am
3 - Trent @ 2 - King
9:00am
1 - Blackmon @ 5 - C. Powers
9:00am
A Division
16 - McHam @ 18 - DeZordo
9:00am
7 - Belote @ 13 - Clyden
10:15am
11 - Nelson @ 8 - Snyder
10:15am
17 - Stanford @ 15 - Hemric
10:15am
12 - Wagner @ 14 - Foote
11:30am
10 - Feaster @ 9 - M. Powers
11:30am
19 - Paslay @ 43 - Harrison
11:30am
Boys B Division
24 - Little @ 23 - Rhodes
9:00am
26 - Wood @ 21 - Olin
10:15am
20 - Trent @ 28 - Bart
11:30am
25 - Hunter @ 22 - Belote
12:45pm
27 - Featherstone @ 29 - Wagner
2:00pm
Boys C Division
32 - Russell @ 35 - Cromartie
10:15am
33 - Foster @ 34 - Gouch
11:30am
31 - Lewis @ 36 - Aberly
12:45pm
Boys D Division
37 - Smith @ 41 - Muscarello
12:45pm
39 - Schaeffer @ 38 - Phipps
1:00pm
40 - Olin @ 42 - Delgado
2:00pm
Jan 16
Boys D Division
37 - Smith @ 42 - Delgado
6:15pm
41 - Muscarello @ 38 - Phipps
7:30pm
Jan 20
Biddy Ball
3 - Trent @ 5 - C. Powers
9:00am
2 - King @ 6 - Bridges
9:00am
1 - Blackmon @ 4 - Lewis
9:00am
A Division
18 - DeZordo @ 15 - Hemric
9:00am
7 - Belote @ 12 - Wagner
10:15am
10 - Feaster @ 14 - Foote
10:15am
43 - Harrison @ 16 - McHam
10:15am
11 - Nelson @ 13 - Clyden
11:30am
9 - M. Powers @ 8 - Snyder
11:30am
17 - Stanford @ 19 - Paslay
11:30am
Boys B Division
24 - Little @ 21 - Olin
10:15am
26 - Wood @ 28 - Bart
10:15am
23 - Rhodes @ 22 - Belote
11:30am
20 - Trent @ 27 - Featherstone
11:30am
25 - Hunter @ 29 - Wagner
12:45pm
Boys C Division
35 - Cromartie @ 31 - Lewis
12:45pm
36 - Aberly @ 30 - Hinson
1:00pm
34 - Gouch @ 32 - Russell
2:00pm
Boys D Division
37 - Smith @ 40 - Olin
2:00pm
39 - Schaeffer @ 41 - Muscarello
3:15pm
38 - Phipps @ 42 - Delgado
3:15pm
Jan 27
Biddy Ball
2 - King @ 4 - Lewis
9:00am
6 - Bridges @ 5 - C. Powers
9:00am
1 - Blackmon @ 3 - Trent
9:00am
A Division
18 - DeZordo @ 43 - Harrison
9:00am
7 - Belote @ 11 - Nelson
10:15am
10 - Feaster @ 12 - Wagner
10:15am
16 - McHam @ 17 - Stanford
10:15am
9 - M. Powers @ 13 - Clyden
11:30am
8 - Snyder @ 14 - Foote
11:30am
15 - Hemric @ 19 - Paslay
11:30am
Boys B Division
20 - Trent @ 26 - Wood
10:15am
24 - Little @ 28 - Bart
11:30am
25 - Hunter @ 27 - Featherstone
11:30am
22 - Belote @ 21 - Olin
12:45pm
Boys C Division
34 - Gouch @ 35 - Cromartie
12:45pm
32 - Russell @ 30 - Hinson
1:00pm
33 - Foster @ 36 - Aberly
2:15pm
Boys D Division
42 - Delgado @ 41 - Muscarello
12:45pm
Feb 3
Biddy Ball
3 - Trent @ 6 - Bridges
9:00am
4 - Lewis @ 5 - C. Powers
9:00am
2 - King @ 1 - Blackmon
9:00am
A Division
43 - Harrison @ 15 - Hemric
9:00am
7 - Belote @ 10 - Feaster
10:15am
8 - Snyder @ 12 - Wagner
10:15am
19 - Paslay @ 16 - McHam
10:15am
9 - M. Powers @ 11 - Nelson
11:30am
14 - Foote @ 13 - Clyden
11:30am
17 - Stanford @ 18 - DeZordo
11:30am
Boys B Division
21 - Olin @ 29 - Wagner
9:00am
23 - Rhodes @ 27 - Featherstone
10:15am
20 - Trent @ 25 - Hunter
11:30am
24 - Little @ 26 - Wood
11:30am
22 - Belote @ 28 - Bart
12:45pm
Boys C Division
36 - Aberly @ 32 - Russell
10:15am
35 - Cromartie @ 33 - Foster
12:00pm
30 - Hinson @ 31 - Lewis
1:15pm
Boys D Division
39 - Schaeffer @ 42 - Delgado
12:45pm
40 - Olin @ 41 - Muscarello
2:00pm
38 - Phipps @ 37 - Smith
2:30pm
Feb 6
Boys C Division
31 - Lewis @ 33 - Foster
6:15pm
32 - Russell @ 36 - Aberly
7:30pm
Feb 10
Biddy Ball
2 - King @ 5 - C. Powers
9:00am
3 - Trent @ 4 - Lewis
9:00am
6 - Bridges @ 1 - Blackmon
9:00am
A Division
16 - McHam @ 15 - Hemric
9:00am
7 - Belote @ 9 - M. Powers
10:15am
8 - Snyder @ 10 - Feaster
10:15am
43 - Harrison @ 17 - Stanford
10:15am
14 - Foote @ 11 - Nelson
11:30am
13 - Clyden @ 12 - Wagner
11:30am
19 - Paslay @ 18 - DeZordo
11:30am
Boys B Division
23 - Rhodes @ 25 - Hunter
9:00am
29 - Wagner @ 28 - Bart
10:15am
21 - Olin @ 27 - Featherstone
10:15am
20 - Trent @ 24 - Little
11:30am
22 - Belote @ 26 - Wood
12:45pm
Boys C Division
36 - Aberly @ 34 - Gouch
11:30am
30 - Hinson @ 33 - Foster
1:00pm
31 - Lewis @ 32 - Russell
2:15pm
Boys D Division
42 - Delgado @ 37 - Smith
12:45pm
38 - Phipps @ 41 - Muscarello
2:00pm
39 - Schaeffer @ 40 - Olin
3:30pm
Feb 13
Boys B Division
23 - Rhodes @ 29 - Wagner
6:15pm
Boys D Division
40 - Olin @ 39 - Schaeffer
7:30pm
Feb 15
Boys C Division
36 - Aberly @ 35 - Cromartie
6:15pm
30 - Hinson @ 34 - Gouch
7:30pm
View Full Schedule