News

Congratulations to our fall 2017 league champions

Division 1 - ACEs

Division 2 - Lakewood Village Tavern

Division 3 - Lakewood Legends

Division 4 - Lock It Up

Women - OACeniors

Upcoming Games
Jan 22
Division 3
Blue Bloods @ Ricky Davii
8:40pm
Free Agents @ Warren Buckets
9:30pm
Division 4
Lakewood Shotz @ Metta World Peace
8:40pm
Kenilworth iBallers @ Physician Ambulance (D4)
9:30pm
Women's Division
Public House @ OACeniors
7:00pm
Hoop There It Is @ Liquid
7:00pm
Lady Ballers @ Team Mix
7:50pm
Balls Life @ Spartan & Friends
7:50pm
Jan 23
Division 2
Chongy @ Riverwood
7:00pm
Deep Threat @ Westsiders
7:50pm
Division 3
The Bottom Feeders @ We Get Buckets
8:40pm
Ad and Boujee @ The B-Squad
8:40pm
Below the Rim @ SupersOnix
9:30pm
Hermit Crabs @ Reggae Boys
9:30pm
Division 4
Lakewood Shotz @ Malone
7:00pm
Flat Earth Ballers @ Plank Road
7:50pm
Jan 24
Division 2
The Nice Boys @ Veal Scalabrine
8:40pm
Division 3
Kenilworth Tavern @ Prestige Worldwide
7:00pm
Brock's Pirates @ STEPS
7:50pm
Lakewood Legends @ Lake Erie Tropics
9:30pm
Division 4
Lock It Up @ Mahall's Rollers
7:00pm
Team King @ WLGOE
7:50pm
Barnes Storm @ 35 & Up
8:40pm
Big Baller Brand @ Asparagaul
9:30pm
Jan 25
Division 3
Meat Cobras @ Physicians Ambulance (D3)
7:00pm
Ibaka Flocka Flame @ Public House
7:50pm
Degen Squad @ State Farm
9:30pm
EY @ Ruby Tuesday's
9:30pm
Division 4
Ciento Ochenta @ Riverwood Cafe
7:00pm
Buckeye Beer Engine @ St.Dicks
7:50pm
Boss Basketball @ Tadic Throwbacks
8:40pm
Cardio for the Week @ Roy G Biv
8:40pm
Jan 28
Division 3
Physicians Ambulance (D3) @ Prestige Worldwide
6:50pm
Ultra Light Beams @ Warren Buckets
7:40pm
Ruby Tuesday's @ State Farm
8:30pm
The B-Squad @ The Bottom Feeders
8:30pm
Division 4
Addam's Family @ Barnes Storm
6:00pm
Roy G Biv @ St.Dicks
6:00pm
Lock It Up @ Mahall's Rollers
6:50pm
Buckeye Beer Engine @ Cardio for the Week
7:40pm
Jan 29
Division 2
Blue Bloods @ Chongy
8:40pm
Division 3
SupersOnix @ The Grateful Dead
8:40pm
ATC/LPC @ The Bottom Feeders
9:30pm
Division 4
Cardio for the Week @ Metta World Peace
9:30pm
Women's Division
Public House @ Spartan & Friends
7:00pm
Team Mix @ OACeniors
7:00pm
Balls Life @ Hoop There It Is
7:50pm
Lady Ballers @ Liquid
7:50pm
Jan 30
Division 2
Westsiders @ The Nice Boys
7:50pm
Deep Threat @ Riverwood
8:40pm
Division 3
Veal Scalabrine @ Reggae Boys
7:00pm
Brock's Pirates @ Warren Buckets
8:40pm
Division 4
Waddell @ Tadic Throwbacks
7:00pm
Boss Basketball @ Plank Road
7:50pm
Flat Earth Ballers @ Mahall's Rollers
9:30pm
Addam's Family @ Team King
9:30pm
Jan 31
Division 3
Free Agents @ Physicians Ambulance (D3)
7:00pm
Below the Rim @ Ricky Davii
7:50pm
Hermit Crabs @ Meat Cobras
7:50pm
Ibaka Flocka Flame @ Lakewood Legends
9:30pm
Division 4
Lock It Up @ FlyComp
7:00pm
35 & Up @ The Goon Squad
8:40pm
Asparagaul @ The Underachievers
8:40pm
Kenilworth iBallers @ Lakewood Shotz
9:30pm
Feb 1
Division 3
Kenilworth Tavern @ Lake Erie Tropics
7:00pm
The B-Squad @ The Go Hards
7:50pm
Prestige Worldwide @ EY
7:50pm
Ultra Light Beams @ STEPS
8:40pm
Degen Squad @ Public House
8:40pm
Division 4
Malone @ Ciento Ochenta
7:00pm
Big Baller Brand @ Riverwood Cafe
9:30pm
Buckeye Beer Engine @ Physician Ambulance (D4)
9:30pm
Feb 5
Division 2
Chongy @ Westsiders
8:40pm
The Nice Boys @ Blue Bloods
9:30pm
Division 3
ATC/LPC @ The B-Squad
9:30pm
Division 4
Waddell @ Roy G Biv
8:40pm
Women's Division
Public House @ Balls Life
7:00pm
OACeniors @ Lady Ballers
7:00pm
Liquid @ Spartan & Friends
7:50pm
Hoop There It Is @ Team Mix
7:50pm
View Full Schedule