CCBL remaining games have been Postponed Due to the current Health Situation!!!
We will resume as soon as it is safe for our youth to play again!!!
 
2020 Playoffs!!
 
4TH Girls 
1 Barrington and 2 Haddon Twp White get a Bye 
3 Audubon Green vs 6 Sterling  Sat 2\29 1:15pm Audubon wins 22-9
4 Haddon Twp Red vs 5 Haddon Heights  Sat 2\29 3:00pm Heights Wins 24-22
 
Semi Finals
1 Barrington vs 5 Haddon Heights  Fri March 6th Barrington Wins
2 Haddon Twp White vs 3 Audubon Green  Wed March 4TH Haddon Twp Wins 12-10
 
Championship
2 Haddon Twp vs 1 Barrington Wed March 11
Barrington Wins!
 
5TH Girls
1 Winslow vs 4 Audubon  Fri 2\28  6:45pm  Winslow wins 20-8
2 Haddon Heights Garnett vs 3 Haddon Heights Gold Sun  Garnett Wins
 
Championship on Neutral Court
1 Winslow vs 2 Haddon Heights Garnett  Friday March 6TH
Winslow wins 23-15
 
6TH Girls
1 Rmede vs     Thursday 615PM March 5th  Mary Volz School
2 Gloucester vs  Thursday 530PM March 6th  Gloucester City Middle School
3 Barrington vs 6 Sterling Tue March 3  Barrington Wins 30-16
4 Haddon Heights vs 5 Pine Hill  Sun March 1st Haddon Heights wins 35-17
 
Semi Finals
1 Runnemede vs 4 Haddon Heights , Thursday March 5th Runnemede Wins 36-16
2 Gloucester vs 3 Barrington, Thursday March 5th, 7:00PM Barrington Wins
 
Championship
1 Runnemede vs 3 Barrington Sunday March 8TH
Runnemede Wins!
 
8TH Girls
1 Barrington  vs  TBD
2 Sterling vs 3 Winslow  TBD
3 Winslow vs 6 Haddon Twp  Mon March 2nd  Winslow Wins 40-13
4 Gateway vs 5 Brooklawn  Mon March 2nd, Gateway Wins 35-25
 
Semi Finals
1 Barrington vs 4 Gateway Fri March 6th Barrington Wins
2 Sterling vs 3 Winslow Thur March 5th, 6:00PM Sterling Wins 40-25
 
Championship
2 Sterling vs 1 Barrington TBD
 
4TH Boys "A"
4 Haddon Twp vs 5 Lawnside Mon March 2nd Haddon Twp Wins 35-15
1 Winslow vs 4 Haddon Twp Fri March 6 Winslow Wins
2 Barrington vs 3 Audubon  Fri March 6 Barrington Wins
 
Championship
 1 Winslow vs 2 Barrington Thur 645pm, Winslow MS. Aux gym
 
4TH Boys "B"
1 Philly vs 8 Audubon Green  Mon March 2nd  Philly Wins
2 Wash Twp vs 7 Audubon Gold  Sat Feb 29th  Wash Twp wins 28-15
3 Haddon Heights vs 6 Oaklyn Cwood Tue March 3 Haddon Heights Wins 22-21
4 Revolution vs 5 Runnemede. Tue March 3, 615PM Volz School Revolution Wins 29-25
 
Semi Finals
1 Philly Warriors vs 4 Philly Revolution Thur March 5th, 730PM Warriors Win
2 Wash Twp vs 3 Haddon Heights  Sat March 7th. Wash Twp Wins
 
Championship
1 Philly Warriors vs 2 Wash Twp Wed March 11 
Philly Wins!
 
5TH Boys "A"
1 Winslow vs 4 Pine Hill Blue Tue March 3 Winslow Wins 46-31
2 Barrington vs 3 Philly Tues March 3 Barrington Wins 59-34
 
Championship 
1 Winslow vs 2 Barrington  Tue March 10
Barrington Wins!
 
5TH Boys "B"
1 Audubon vs 8 Pine Hill Orange  Mon March 2nd Audubon Wins 41-22
2 Winslow vs 7 Haddon Twp  Tue March 3rd Winslow Wins 32-22
3 Haddon Heights vs 6 Rmede  Wed March 4th Heights Wins 46-27
4 Stratford vs 5 Cinnaminson Black  Sat Feb 29th  Stratford Wins 40-30
 
Semi Finals
 1 Audubon vs 4 Stratford TBD (School closed, no GYM)
 2 Winslow vs 3 Heights Tue March 10, 640pm Haddon Heights Wins
 
Championship
3 Haddon Heights vs TBD
 
6TH Boys "A"
1 Philly vs 4 Lawnside  Tue March 10th 7PM, Philly Wins
2 Oak\CWood vs 3 Pine Hill Blue  Wed March 4th, 7pm Oak Cwood Wins
 
Championship
 2 Oak Cwood vs 1 Philly TBD
 
6TH Boys "B"
1 Gloucester vs 8 Sterling    Sat Feb 29   Gloucester Wins 59-20
2  Barrington vs 7   Audubon Mon March 2nd  Barrington Wins 45-33
3  Rmede vs 6  Haddon Twp      Mon March 2nd Runnemede Wins 42-27
4  Haddon Heights vs 5 Pine Hill   Sun March 1st  Heights Wins 36-18
 
Semi Finals
1 Gloucester vs 4 Haddon Heights  Wed March 4TH Gloucester Wins 51-20
2 Barrington vs 3 Runnemede  Sun March 8th Barrington Wins
 
Championship
1 Gloucester vs 2 Barrington Tue March 10th
Barrington Wins!
 
8TH Boys "A"
4 Sterling vs 5 Maple Shade  Thur March 5, 730PM, Sterling Wins
1 Pine Hill Blue vs 4 Sterling Tue March 10 830pm, Pine Hill Wins
2 Oaklyn Cwood vs 3 Winslow  Wed March 4th, 5PM Oak Cwood wins
 
Championship
2 Oaklyn Cwood vs 1 Pine Hill Blue  TBD
 
8TH Boys "B"
1 Barrington  BYE
2 Merchantville  BYE
3 Rmede vs 6 Pine Hill Orange  Tue March 3rd Runnemede Wins 59-35
4 Wash Twp Niroda vs 5 Haddon Twp White Tue March 3rd Wash Twp Niroda Wins 43-41
 
Semi Finals
1 Barrington vs 4 Wash Twp Niroda  Mon March 9 Barrington Wins
2 Merchantville vs 3 Runnemede  Thurs March 5 Runnemede Wins 45-36 in OT
 
Championship
3 Runnemede vs 1 Barrington Wed March 11
Barrington Wins!