Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
30
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
-
7
-
8
-
9
-
10
-
11
-
12
-
13
-
14
-
15
-
16
-
17
-
18
-
19
-
20
Start of Season
10:30am - 12:00pm
@ Stony Mountain Community Centre
Atom B South - Teulon
Atom B South - Stony Mountain
11:15am - 12:45pm
@ Stonewall VMSC
Atom A South - Teulon
Atom A South - Stonewall White
11:30am - 1:00pm
@ Warren Sunova Arena
Atom A South - Stonewall Blue
Atom A South - Warren Green
12:30pm - 2:00pm
@ Teulon Arena
Peewee B - Fairford
Peewee B - Teulon
1:00pm - 2:30pm
@ Stonewall VMSC
Peewee B - Lakeside
Peewee B - Stonewall
1:30pm - 3:00pm
@ Fisher River Arena
Atom A North - Peguis Black
Atom A North - Fisher River
3:00pm - 5:00pm
@ St. Laurent Arena
Bantam - Riverton
Bantam - Fairford
4:15pm - 5:45pm
@ Gimli Arena
Peewee A - St. Laurent
Peewee A - Gimli
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Midget - Arborg
Midget - Gimli
7:30pm - 9:30pm
@ Lundar Arena
Midget - Lake Manitoba
Midget - Lakeside
-
21
9:00am - 10:15am
@ Gimli Arena
Novice A South - Lakeside White
Novice A South - Gimli
10:15am - 11:30am
@ Warren Sunova Arena
Novice A South - St. Laurent
Novice A South - Warren Black
10:15am - 11:45am
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Stony Mountain White
Novice A South - Stonewall Yellow
11:00am - 12:30pm
@ Stony Mountain Community Centre
Novice A South - Warren White
Novice A South - Stony Mountain Red
11:45am - 1:00pm
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Warren Green
Novice A South - Stonewall White
12:15pm - 1:45pm
@ Gimli Arena
Peewee A - Stony Mountain Red
Peewee A - Gimli
12:45pm - 2:15pm
@ Stony Mountain Community Centre
Atom B South - Gimli
Atom B South - Stony Mountain
1:15pm - 2:45pm
@ Stonewall VMSC
Atom A South - Gimli
Atom A South - Stonewall Blue
1:45pm - 3:15pm
@ St. Laurent Arena
Atom B South - Teulon
Atom B South - St. Laurent
2:00pm - 3:30pm
@ Riverton Arena
Peewee B - Stony Mountain White
Peewee B - Riverton
2:00pm - 3:45pm
@ Gimli Arena
Bantam - Stonewall
Bantam - Gimli White
2:15pm - 3:45pm
@ Arborg Arena
Atom A North - Riverton
Atom A North - Arborg
3:45pm - 5:45pm
@ Riverton Arena
Bantam - Peguis Red
Bantam - Riverton
4:00pm - 5:30pm
@ Arborg Arena
Peewee A - Peguis Black
Peewee A - Arborg
-
22
7:30pm - 9:00pm
@ Stonewall VMSC
Peewee B - Riverton
Peewee B - Stonewall
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Bantam - Lakeside
Bantam - Gimli Orange
-
24
-
25
6:00pm - 7:30pm
@ Warren Sunova Arena
Peewee B - Lake Manitoba
Peewee B - Warren Green
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Bantam - Peguis Black
Bantam - Gimli White
7:30pm - 9:00pm
@ Stonewall VMSC
Bantam - Lakeside
Bantam - Stonewall
7:30pm - 9:30pm
@ Peguis Arena
Bantam - Gimli Orange
Bantam - Peguis Red
-
26
7:30pm - 9:00pm
@ Warren Sunova Arena
Atom A South - Stonewall Yellow
Atom A South - Warren Green
8:00pm - 10:00pm
@ Arborg Arena
Midget - Peguis Black
Midget - Arborg
-
27
8:45am - 10:00am
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Warren Green
Novice A South - Stonewall Yellow
10:00am - 11:15am
@ Warren Sunova Arena
Novice A South - Teulon
Novice A South - Warren White
10:00am - 11:15am
@ Peguis Arena
Novice North - Riverton
Novice North - Peguis Black
11:30am - 1:00pm
@ Warren Sunova Arena
Peewee B - Peguis Female
Peewee B - Warren White
12:15pm - 1:45pm
@ Teulon Arena
Atom B South - St. Laurent
Atom B South - Teulon
12:15pm - 1:45pm
@ Lake Manitoba Arena
Peewee B - Stony Mountain White
Peewee B - Lake Manitoba
12:15pm - 1:45pm
@ Stony Mountain Community Centre
Peewee A - Arborg
Peewee A - Stony Mountain Red
12:30pm - 1:45pm
@ Gimli Arena
Novice A South - Warren Black
Novice A South - Gimli
12:45pm - 2:00pm
@ St. Laurent Arena
Novice A South - Stony Mountain Red
Novice A South - Lakeside White
1:00pm - 2:30pm
@ Peguis Arena
Atom A North - Arborg
Atom A North - Peguis Black
1:45pm - 3:00pm
@ Arborg Arena
Novice North - Fisher River
Novice North - Arborg
2:00pm - 3:30pm
@ Gimli Arena
Atom A South - Stonewall Blue
Atom A South - Gimli
2:15pm - 3:45pm
@ St. Laurent Arena
Atom B South - Stony Mountain
Atom B South - Lakeside
2:45pm - 4:15pm
@ Peguis Arena
Peewee A - Gimli
Peewee A - Peguis Black
3:45pm - 5:15pm
@ Stonewall VMSC
Atom A South - Warren White
Atom A South - Stonewall Yellow
3:45pm - 5:45pm
@ Lake Manitoba Arena
Midget - Fairford
Midget - Lake Manitoba
4:00pm - 5:30pm
@ St. Laurent Arena
Peewee B - Teulon
Peewee B - Lakeside
4:30pm - 6:00pm
@ Riverton Arena
Atom A North - Peguis Red
Atom A North - Riverton
-
28
10:30 AM - 12:00 PM Teulon - Female Peewee Prospects Skills
10:00am - 11:15am
@ Peguis Arena
Novice North - Arborg
Novice North - Peguis Red
10:15am - 11:30am
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Lakeside Blue
Novice A South - Stonewall Blue
10:30am - 12:00pm
@ Gimli Arena
Atom A South - Stonewall Yellow
Atom A South - Gimli
11:45am - 1:15pm
@ Warren Sunova Arena
Atom A South - Stonewall Blue
Atom A South - Warren White
12:00pm - 1:15pm
@ Fisher River Arena
Novice North - Peguis Black
Novice North - Fisher River
12:00pm - 1:30pm
@ Fairford Arena
Atom A North - Lake Manitoba
Atom A North - Fairford
12:15pm - 1:45pm
@ Gimli Arena
Atom B South - Teulon
Atom B South - Gimli
12:15pm - 1:30pm
@ St. Laurent Arena
Novice A South - Stony Mountain White
Novice A South - St. Laurent
1:45pm - 3:15pm
@ St. Laurent Arena
Atom B South - Stony Mountain
Atom B South - St. Laurent
1:45pm - 3:15pm
@ Fairford Arena
Peewee B - Warren White
Peewee B - Fairford
2:00pm - 3:30pm
@ Riverton Arena
Peewee B - Teulon
Peewee B - Riverton
2:45pm - 4:15pm
@ Peguis Arena
Peewee A - Arborg
Peewee A - Peguis Black
3:30pm - 5:00pm
@ St. Laurent Arena
Peewee A - Gimli
Peewee A - St. Laurent
-
29
7:15pm - 9:15pm
@ Riverton Arena
Bantam - Gimli White
Bantam - Riverton
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Midget - Fairford
Midget - Gimli
-
31
-
1
-
2
-
3
October 1 2018
October 2 2018
October 3 2018
October 4 2018
October 5 2018
October 6 2018
October 7 2018
October 8 2018
October 9 2018
October 10 2018
October 11 2018
October 12 2018
October 13 2018
October 14 2018
October 15 2018
October 16 2018
October 17 2018
October 18 2018
October 19 2018
October 20 2018
10:30 AM - 12:00 PM Atom B South: Teulon vs Stony Mountain@ Stony Mountain Community Centre
11:15 AM - 12:45 PM Atom A South: Teulon vs Stonewall White
@ Stonewall VMSC
11:30 AM - 1:00 PM Atom A South: Stonewall Blue vs Warren Green
@ Warren Sunova Arena
12:30 PM - 2:00 PM Peewee B: Fairford vs Teulon
@ Teulon Arena
1:00 PM - 2:30 PM Peewee B: Lakeside vs Stonewall
@ Stonewall VMSC
Start of Season
1:30 PM - 3:00 PM Atom A North: Peguis Black vs Fisher River
@ Fisher River Arena
3:00 PM - 5:00 PM Bantam: Riverton vs Fairford
@ St. Laurent Arena
4:15 PM - 5:45 PM Peewee A: St. Laurent vs Gimli
@ Gimli Arena
7:30 PM - 9:30 PM Midget: Arborg vs Gimli
@ Gimli Arena
7:30 PM - 9:30 PM Midget: Lake Manitoba vs Lakeside
@ Lundar Arena
10:30am - 12:00pm
@ Stony Mountain Community Centre
Atom B South - Teulon Atom B South - Stony Mountain
11:15am - 12:45pm
@ Stonewall VMSC
Atom A South - Teulon Atom A South - Stonewall White
11:30am - 1:00pm
@ Warren Sunova Arena
Atom A South - Stonewall Blue Atom A South - Warren Green
12:30pm - 2:00pm
@ Teulon Arena
Peewee B - Fairford Peewee B - Teulon
1:00pm - 2:30pm
@ Stonewall VMSC
Peewee B - Lakeside Peewee B - Stonewall
1:30pm - 3:00pm
@ Fisher River Arena
Atom A North - Peguis Black Atom A North - Fisher River
3:00pm - 5:00pm
@ St. Laurent Arena
Bantam - Riverton Bantam - Fairford
4:15pm - 5:45pm
@ Gimli Arena
Peewee A - St. Laurent Peewee A - Gimli
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Midget - Arborg Midget - Gimli
7:30pm - 9:30pm
@ Lundar Arena
Midget - Lake Manitoba Midget - Lakeside
October 21 2018
9:00 AM - 10:15 AM Novice A South: Lakeside White vs Gimli@ Gimli Arena
10:15 AM - 11:30 AM Novice A South: St. Laurent vs Warren Black
@ Warren Sunova Arena
10:15 AM - 11:45 AM Novice A South: Stony Mountain White vs Stonewall Yellow
@ Stonewall VMSC
11:00 AM - 12:30 PM Novice A South: Warren White vs Stony Mountain Red
@ Stony Mountain Community Centre
11:45 AM - 1:00 PM Novice A South: Warren Green vs Stonewall White
@ Stonewall VMSC
12:15 PM - 1:45 PM Peewee A: Stony Mountain Red vs Gimli
@ Gimli Arena
12:45 PM - 2:15 PM Atom B South: Gimli vs Stony Mountain
@ Stony Mountain Community Centre
1:15 PM - 2:45 PM Atom A South: Gimli vs Stonewall Blue
@ Stonewall VMSC
1:45 PM - 3:15 PM Atom B South: Teulon vs St. Laurent
@ St. Laurent Arena
2:00 PM - 3:45 PM Bantam: Stonewall vs Gimli White
@ Gimli Arena
2:00 PM - 3:30 PM Peewee B: Stony Mountain White vs Riverton
@ Riverton Arena
2:15 PM - 3:45 PM Atom A North: Riverton vs Arborg
@ Arborg Arena
3:45 PM - 5:45 PM Bantam: Peguis Red vs Riverton
@ Riverton Arena
4:00 PM - 5:30 PM Peewee A: Peguis Black vs Arborg
@ Arborg Arena
9:00am - 10:15am
@ Gimli Arena
Novice A South - Lakeside White Novice A South - Gimli
10:15am - 11:30am
@ Warren Sunova Arena
Novice A South - St. Laurent Novice A South - Warren Black
10:15am - 11:45am
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Stony Mountain White Novice A South - Stonewall Yellow
11:00am - 12:30pm
@ Stony Mountain Community Centre
Novice A South - Warren White Novice A South - Stony Mountain Red
11:45am - 1:00pm
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Warren Green Novice A South - Stonewall White
12:15pm - 1:45pm
@ Gimli Arena
Peewee A - Stony Mountain Red Peewee A - Gimli
12:45pm - 2:15pm
@ Stony Mountain Community Centre
Atom B South - Gimli Atom B South - Stony Mountain
1:15pm - 2:45pm
@ Stonewall VMSC
Atom A South - Gimli Atom A South - Stonewall Blue
1:45pm - 3:15pm
@ St. Laurent Arena
Atom B South - Teulon Atom B South - St. Laurent
2:00pm - 3:30pm
@ Riverton Arena
Peewee B - Stony Mountain White Peewee B - Riverton
2:00pm - 3:45pm
@ Gimli Arena
Bantam - Stonewall Bantam - Gimli White
2:15pm - 3:45pm
@ Arborg Arena
Atom A North - Riverton Atom A North - Arborg
3:45pm - 5:45pm
@ Riverton Arena
Bantam - Peguis Red Bantam - Riverton
4:00pm - 5:30pm
@ Arborg Arena
Peewee A - Peguis Black Peewee A - Arborg
October 22 2018
7:30 PM - 9:30 PM Bantam: Lakeside vs Gimli Orange@ Gimli Arena
7:30 PM - 9:00 PM Peewee B: Riverton vs Stonewall
@ Stonewall VMSC
7:30pm - 9:00pm
@ Stonewall VMSC
Peewee B - Riverton Peewee B - Stonewall
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Bantam - Lakeside Bantam - Gimli Orange
October 23 2018
7:30 PM - 9:30 PM Bantam: Fairford vs Peguis Black@ Fisher River Arena
7:30pm - 9:30pm
@ Fisher River Arena
Bantam - Fairford Bantam - Peguis Black
October 24 2018
October 25 2018
6:00 PM - 7:30 PM Peewee B: Lake Manitoba vs Warren Green@ Warren Sunova Arena
7:30 PM - 9:30 PM Bantam: Gimli Orange vs Peguis Red
@ Peguis Arena
7:30 PM - 9:00 PM Bantam: Lakeside vs Stonewall
@ Stonewall VMSC
7:30 PM - 9:30 PM Bantam: Peguis Black vs Gimli White
@ Gimli Arena
6:00pm - 7:30pm
@ Warren Sunova Arena
Peewee B - Lake Manitoba Peewee B - Warren Green
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Bantam - Peguis Black Bantam - Gimli White
7:30pm - 9:00pm
@ Stonewall VMSC
Bantam - Lakeside Bantam - Stonewall
7:30pm - 9:30pm
@ Peguis Arena
Bantam - Gimli Orange Bantam - Peguis Red
October 26 2018
7:30 PM - 9:00 PM Atom A South: Stonewall Yellow vs Warren Green@ Warren Sunova Arena
8:00 PM - 10:00 PM Midget: Peguis Black vs Arborg
@ Arborg Arena
7:30pm - 9:00pm
@ Warren Sunova Arena
Atom A South - Stonewall Yellow Atom A South - Warren Green
8:00pm - 10:00pm
@ Arborg Arena
Midget - Peguis Black Midget - Arborg
October 27 2018
8:45 AM - 10:00 AM Novice A South: Warren Green vs Stonewall Yellow@ Stonewall VMSC
10:00 AM - 11:15 AM Novice A South: Teulon vs Warren White
@ Warren Sunova Arena
10:00 AM - 11:15 AM Novice North: Riverton vs Peguis Black
@ Peguis Arena
11:30 AM - 1:00 PM Peewee B: Peguis Female vs Warren White
@ Warren Sunova Arena
12:15 PM - 1:45 PM Atom B South: St. Laurent vs Teulon
@ Teulon Arena
12:15 PM - 1:45 PM Peewee A: Arborg vs Stony Mountain Red
@ Stony Mountain Community Centre
12:15 PM - 1:45 PM Peewee B: Stony Mountain White vs Lake Manitoba
@ Lake Manitoba Arena
12:30 PM - 1:45 PM Novice A South: Warren Black vs Gimli
@ Gimli Arena
12:45 PM - 2:00 PM Novice A South: Stony Mountain Red vs Lakeside White
@ St. Laurent Arena
1:00 PM - 2:30 PM Atom A North: Arborg vs Peguis Black
@ Peguis Arena
1:45 PM - 3:00 PM Novice North: Fisher River vs Arborg
@ Arborg Arena
2:00 PM - 3:30 PM Atom A South: Stonewall Blue vs Gimli
@ Gimli Arena
2:15 PM - 3:45 PM Atom B South: Stony Mountain vs Lakeside
@ St. Laurent Arena
2:45 PM - 4:15 PM Peewee A: Gimli vs Peguis Black
@ Peguis Arena
3:45 PM - 5:15 PM Atom A South: Warren White vs Stonewall Yellow
@ Stonewall VMSC
3:45 PM - 5:45 PM Midget: Fairford vs Lake Manitoba
@ Lake Manitoba Arena
4:00 PM - 5:30 PM Peewee B: Teulon vs Lakeside
@ St. Laurent Arena
4:30 PM - 6:00 PM Atom A North: Peguis Red vs Riverton
@ Riverton Arena
8:45am - 10:00am
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Warren Green Novice A South - Stonewall Yellow
10:00am - 11:15am
@ Warren Sunova Arena
Novice A South - Teulon Novice A South - Warren White
10:00am - 11:15am
@ Peguis Arena
Novice North - Riverton Novice North - Peguis Black
11:30am - 1:00pm
@ Warren Sunova Arena
Peewee B - Peguis Female Peewee B - Warren White
12:15pm - 1:45pm
@ Teulon Arena
Atom B South - St. Laurent Atom B South - Teulon
12:15pm - 1:45pm
@ Lake Manitoba Arena
Peewee B - Stony Mountain White Peewee B - Lake Manitoba
12:15pm - 1:45pm
@ Stony Mountain Community Centre
Peewee A - Arborg Peewee A - Stony Mountain Red
12:30pm - 1:45pm
@ Gimli Arena
Novice A South - Warren Black Novice A South - Gimli
12:45pm - 2:00pm
@ St. Laurent Arena
Novice A South - Stony Mountain Red Novice A South - Lakeside White
1:00pm - 2:30pm
@ Peguis Arena
Atom A North - Arborg Atom A North - Peguis Black
1:45pm - 3:00pm
@ Arborg Arena
Novice North - Fisher River Novice North - Arborg
2:00pm - 3:30pm
@ Gimli Arena
Atom A South - Stonewall Blue Atom A South - Gimli
2:15pm - 3:45pm
@ St. Laurent Arena
Atom B South - Stony Mountain Atom B South - Lakeside
2:45pm - 4:15pm
@ Peguis Arena
Peewee A - Gimli Peewee A - Peguis Black
3:45pm - 5:15pm
@ Stonewall VMSC
Atom A South - Warren White Atom A South - Stonewall Yellow
3:45pm - 5:45pm
@ Lake Manitoba Arena
Midget - Fairford Midget - Lake Manitoba
4:00pm - 5:30pm
@ St. Laurent Arena
Peewee B - Teulon Peewee B - Lakeside
4:30pm - 6:00pm
@ Riverton Arena
Atom A North - Peguis Red Atom A North - Riverton
October 28 2018
10:00 AM - 11:15 AM Novice North: Arborg vs Peguis Red@ Peguis Arena
10:15 AM - 11:30 AM Novice A South: Lakeside Blue vs Stonewall Blue
@ Stonewall VMSC
10:30 AM - 12:00 PM Atom A South: Stonewall Yellow vs Gimli
@ Gimli Arena
10:30 AM - 12:00 PM Teulon - Female Peewee Prospects Skills
11:45 AM - 1:15 PM Atom A South: Stonewall Blue vs Warren White
@ Warren Sunova Arena
12:00 PM - 1:30 PM Atom A North: Lake Manitoba vs Fairford
@ Fairford Arena
12:00 PM - 1:15 PM Novice North: Peguis Black vs Fisher River
@ Fisher River Arena
12:15 PM - 1:45 PM Atom B South: Teulon vs Gimli
@ Gimli Arena
12:15 PM - 1:30 PM Novice A South: Stony Mountain White vs St. Laurent
@ St. Laurent Arena
1:45 PM - 3:15 PM Atom B South: Stony Mountain vs St. Laurent
@ St. Laurent Arena
1:45 PM - 3:15 PM Peewee B: Warren White vs Fairford
@ Fairford Arena
2:00 PM - 3:30 PM Peewee B: Teulon vs Riverton
@ Riverton Arena
2:45 PM - 4:15 PM Peewee A: Arborg vs Peguis Black
@ Peguis Arena
3:30 PM - 5:00 PM Peewee A: Gimli vs St. Laurent
@ St. Laurent Arena
10:00am - 11:15am
@ Peguis Arena
Novice North - Arborg Novice North - Peguis Red
10:15am - 11:30am
@ Stonewall VMSC
Novice A South - Lakeside Blue Novice A South - Stonewall Blue
10:30am - 12:00pm
@ Gimli Arena
Atom A South - Stonewall Yellow Atom A South - Gimli
11:45am - 1:15pm
@ Warren Sunova Arena
Atom A South - Stonewall Blue Atom A South - Warren White
12:00pm - 1:15pm
@ Fisher River Arena
Novice North - Peguis Black Novice North - Fisher River
12:00pm - 1:30pm
@ Fairford Arena
Atom A North - Lake Manitoba Atom A North - Fairford
12:15pm - 1:45pm
@ Gimli Arena
Atom B South - Teulon Atom B South - Gimli
12:15pm - 1:30pm
@ St. Laurent Arena
Novice A South - Stony Mountain White Novice A South - St. Laurent
1:45pm - 3:15pm
@ St. Laurent Arena
Atom B South - Stony Mountain Atom B South - St. Laurent
1:45pm - 3:15pm
@ Fairford Arena
Peewee B - Warren White Peewee B - Fairford
2:00pm - 3:30pm
@ Riverton Arena
Peewee B - Teulon Peewee B - Riverton
2:45pm - 4:15pm
@ Peguis Arena
Peewee A - Arborg Peewee A - Peguis Black
3:30pm - 5:00pm
@ St. Laurent Arena
Peewee A - Gimli Peewee A - St. Laurent
October 29 2018
7:15 PM - 9:15 PM Bantam: Gimli White vs Riverton@ Riverton Arena
7:30 PM - 9:30 PM Midget: Fairford vs Gimli
@ Gimli Arena
7:15pm - 9:15pm
@ Riverton Arena
Bantam - Gimli White Bantam - Riverton
7:30pm - 9:30pm
@ Gimli Arena
Midget - Fairford Midget - Gimli
October 30 2018
7:30 PM - 9:30 PM Bantam: Stonewall vs Peguis Black@ Peguis Arena
7:30pm - 9:30pm
@ Peguis Arena
Bantam - Stonewall Bantam - Peguis Black