3/31- Millard West Varsity
Claire Gaeta won at 1 Singles
Emma Heldt won at 2 singles
4/1- North High Varsity
Claire Gaeta won at 1 singles
Emma Heldt won at 2 singles
Rachael VanRobays won at 4 singles
Lydia Cohen won at 5 singles
Rebecca Bloemer/Cecilia Cohen won at 1 doubles
Lydia Cohen/MacKenzie Hayden won at 2 doubles
Anna Matuella/Katie Yetter won at 3 doubles
4/13- North JV
Angela Haines won at 1 singles
Krysten Griffin won at 2 singles
Kiley Lytle at 3 singles
Klaudia Pistejova at 4 singles
Melissa Wasserburger at 5 singles
Klaudia Pistejova/ Arowal Ajuet at 2 doubles
4/14- Nebr City/ Gretna Tri meet
Claire Gaeta won at 1 singles against Ne City and Gretna
Emma Heldt won at 2 singles against Gretna
Cecilia Cohen/Emma Heldt won at 1 doubles against Ne City
4/15- Gross Varsity
Claire Gaeta won at 1 singles
Emma Heldt won at 2 singles
Cecilia Cohen won at 3 singles
Rachael VanRobays won at four singles
Clarice Bartek-Miller won at 6 singles
JV- Elkhorn
Arowal Ajuvet won at 6 singles
Kiley Wurtz/Melissa Wasserburger won 3 doubles
4/16- Blair Varsity
Claire Gaeta won at 1 singles
Emma Heldt won at 2 singles
Cecilia Cohen won at 3 singles
Rebecca Bloemer won 7-5 in a tie breaker
Cecilia Cohen/Rachael VanRobays won at 1 doubles
4/21- Wavery Varsity
Claire Gaeta won at 1 singles
Cecilia Cohen won at 2 singles
Anna won at 5 singles
JV
Angela Haines won at 1 singles
4/22- South JV
Angela Haines won at 1 singles
Klaudia Pistejova won at 4 singles
Arowal Ajuvet won at 5 singles
Angela Haines/Kiley Wurtz won at 1 doubles
Kelsey Lytle/Melissa Wasserburger won at 2 doubles
4/23- Elkhorn Varsity
Claire Gaeta won at 1 singles
Cecilia Cohen won at 2 singles
Rachael VanRobays won at 3 singles
Anna Matuella won at 4 singles
Claire Gaeta/Cecilia Cohen won at 1 doubles
Rachael VanRobays/ Anna Matuella
won at 3 doubles
4/24- Gross JV
Angela Haines won at 1 singles
Melissa Wasserburger won at 5 singles
4/29- SSC JV
Angela Haines won at 1 singles
4/30- Northwest Varsity
Claire Gaeta won at 1 singles
Cecilia Cohen won at 3 singles
Rachael VanRobays won at 4 singles
Anna won at 5 singles
Katie Yetter won at 6 singles
Rachael VanRobays/Cecilia Cohen won at 1 doubles
Rebecca Bloemer/Clarice Bartek-Miller won 2 doubles
Lydia Cohen/MacKenzie Hayden won at 3 doubles
JV
Angela Haines won at 1 singles
Kelsey Lytle won at 2 singles
Klaudia Pistejova won at 3 singles
Melissa Wasserburger won at 4 singles
Krysten Griffin won ay 5 singles
Kelsey Lytle/ Klaudia Pistejova won at 2 doubles
Arowal Ajuet/ Maureen Voller won at 3 doubles
5/05- Brownell-Talbot
JV
Angela Haines/Melissa Wasserburger won at 2 doubles
5/07- Ralston Varsity
Claire Gaeta won 1 singles
Emma Heldt won 2 singles
Rachael VanRobays won 3 singles
Clarice Bartek-Miller won 5 singles
Claire Gaeta/Emma Heldt won 1 doubles
5/09- Red Oak Invite
Finished 3rd
5/011- RCC
Claire Gaeta took 2nd place at 1 singles
Emma Heldt Took 3rd place at 2 singles
Finished 3rd overall
5/12- Duchesne JV
Krysten Griffin won at 2 singles
5/13- Duchesne Varsity
Claire Gaeta won 1 singles
Cecilia Cohen won 3 singles
Claire Gaeta/Cecilia Cohen won 1 doubles