Last Updated: February 8, 2016
 

Upcoming Game Schedule

Saturday, Feb 13
Boys Grades 3/4 Combined
Honeoye @ Bloomfield White10:30amBloomfield
South Seneca @ Canandaigua 32:00pmCanandaigua Middle School-Granger St
Naples @ Red Jacket2:00pmRed Jacket (Old HS Gym)
Boys Grade 5
South Seneca @ Canandaigua 4TBACanandaigua Middle School-Granger St
Boys Grade 6
Naples @ Red Jacket11:00amRed Jacket (Old HS Gym)
Honeoye @ Dundee12:30pmDundee High School
South Seneca @ Romulus2:30pmRomulus High School
Boys Grade 7
South Seneca @ Macedon10:00amPal-Mac Middle School
Bloomfield @ Red Jacket12:30pmRed Jacket (Old HS Gym)
Boys Grade 8
Honeoye @ Dundee9:00amDundee Elementary School
Prattsburgh @ Red Jacket2:00pmRed Jacket New High School Gym
Sunday, Feb 14
Boys Grades 3/4 Combined
Naples @ South SenecaTBASouth Seneca
Girls Grades 3/4 Combined
Naples @ South SenecaTBASouth Seneca High School-Ovid, NY
Boys Grade 5
Naples @ South SenecaTBASouth Seneca
Boys Grade 6
Naples @ South SenecaTBASouth Seneca
Saturday, Feb 20
Boys Grades 3/4 Combined
Canandaigua 3 @ Bloomfield White10:30amBloomfield
Naples @ Bloomfield Blue11:45amBloomfield
Red Jacket @ Honeoye12:30pmHoneoye Elementary Gym
Girls Grades 3/4 Combined
Naples @ BloomfieldTBABloomfield
Boys Grade 5
Naples @ Bloomfield1:00pmBloomfield
Boys Grade 6
Romulus @ Dundee12:30pmDundee High School
Red Jacket @ Honeoye2:00pmHoneoye Elementary Gym
Naples @ Bloomfield2:15pmBloomfield
Boys Grade 7
South Seneca @ BloomfieldTBABloomfield
Red Jacket @ Macedon10:00amPal-Mac Middle School
Boys Grade 8
Red Jacket @ Honeoye10:30amHoneoye
Sunday, Feb 21
Boys Grades 3/4 Combined
South Seneca @ Marcus Whitman9:30amMarcus Whitman Middle School
Red Jacket @ Canandaigua 312:30pmCanandaigua Middle School-Granger St
Boys Grade 5
Canandaigua 4 @ PrattsburghTBAPrattsburgh
South Seneca @ Marcus Whitman11:00amMarcus Whitman Middle School
Boys Grade 6
South Seneca @ Marcus Whitman12:30pmMarcus Whitman Middle School
Red Jacket @ Romulus4:00pmRomulus High School
Boys Grade 7
Red Jacket @ South Seneca10:30amSouth Seneca Elementary - Interlaken, NY
Boys Grade 8
Prattsburgh @ South Seneca12:00pmSouth Seneca Elementary - Interlaken, NY
Friday, Feb 26
Boys Grade 8
Prattsburgh @ Dundee6:00pmDundee Elementary School
Saturday, Feb 27
Boys Grades 3/4 Combined
Bloomfield White @ Bloomfield Blue11:45amBloomfield
Marcus Whitman @ Honeoye12:30pmHoneoye Elementary Gym
Boys Grade 5
Marcus Whitman @ Canandaigua 4TBACanandaigua Middle School-Granger St
Prattsburgh @ Bloomfield1:00pmBloomfield
Boys Grade 6
Marcus Whitman @ Honeoye2:00pmHoneoye Elementary Gym
Dundee @ Bloomfield2:15pmBloomfield
Boys Grade 7
Macedon @ BloomfieldTBABloomfield
Boys Grade 8
South Seneca @ Dundee9:30amDundee Elementary School
Sunday, Feb 28
Boys Grade 8
Dundee @ Prattsburgh3:00pmPrattsburgh
Saturday, Mar 5
Boys Grade 7
Red Jacket @ Macedon10:00amPal-Mac Middle School
Bloomfield @ South Seneca10:30amSouth Seneca Elementary - Interlaken, NY
Boys Grade 8
Red Jacket @ Dundee9:30amDundee Elementary School
Sunday, Mar 6
Boys Grade 7
Macedon @ South Seneca11:00amSouth Seneca Elementary - Interlaken, NY
Boys Grade 8
Honeoye @ South Seneca12:30pmSouth Seneca Elementary - Interlaken, NY
Saturday, Mar 12
Boys Grade 7
Macedon @ BloomfieldTBABloomfield
Boys Grade 8
Honeoye @ Red JacketPostponedRed Jacket New High School Gym
Dundee @ Honeoye2:30pmHoneoye Elementary Gym

For a complete schedule listing, click here!