Tuesday, April 2, 2024
6U Division
Playmakers 5U - 6U @ Showtime - 6U
6:00pm
Diamond - 6U @ Magic City Tigres - 6U
6:00pm
Playmakers - 6U @ Magic City Angelinos - 6U
7:30pm
9U National Division
Miami Mahi's - 9U @ Playmakers - 9U
6:00pm
South Dade Padres - 9U @ DSP Pitbulls - 9U
7:45pm
Contenders - 9U @ Diamond - 9U
7:45pm
12U Division
Mallards - 12U @ DSP Pitbulls - 12U
6:00pm
Contenders Black - 12U @ Arias Academy - 12U
6:00pm
Diamond - 12U @ TNT - 12U
7:45pm
Miami Fire - 12U @ Yankees - 12U
7:45pm
9U American Division
305 Marlins - 9U @ TNT - 9U
6:00pm
Cutler Ridge Scrappers - 9U @ Team Vargas - 9U
6:00pm
Franjo Yankees - 9U @ Magic City Yankuies - 9U
7:45pm
Wednesday, April 3, 2024
8U American Division
Showtime - 8U @ Richmond 7U - 8U
6:00pm
Contenders Yellow - 8U @ Team Vargas Blue - 8U
6:00pm
Team Vargas Red - 8U @ Diamond - 8U
7:45pm
8U National Division
Cutler Bay Yankees - 8U @ Contenders Blue - 8U
6:00pm
Canes - 8U @ Richmond - 8U
7:30pm
10U Division
Palmetto Bay Crushers - 10U @ DSP Pitbulls - 10U
6:00pm
Contenders Yellow - 10U @ Gangstars - 10U
6:00pm
South Dade Padres - 10U @ Contenders Black - 10U
7:45pm
14U Division
TNT - 14U @ Mater Bay Rays - 14U
6:00pm
True North Purple - 14U @ DSP Pitbulls - 13U
6:00pm
Contenders Black - 14U @ Miami Springs Steelers - 14U
6:00pm
DSP Pitbulls - 14U @ TNT - 14U
7:45pm
Bandits - 14U @ True North White - 14U
7:45pm
Contenders Blue - 14U @ Arias Academy - 14U
7:45pm
Saturday, April 6, 2024
5U Division
Power Red - 5U @ Showtime Blue - 5U
9:00am
Richmond - 5U @ Playmakers - 5U
9:00am
Gators - 5U @ Magic City Marineros - 5U
9:00am
Diamond - 5U @ Bay Brigade - 5U
10:00am
Showtime Red - 5U @ Magic City Gigantes - 5U
10:00am
6U Division
Gators - 6U @ Magic City Angelinos - 6U
11:00am
Playmakers 5U - 6U @ Magic City Tigres - 6U
12:30pm
Playmakers - 6U @ Showtime - 6U
1:00pm
8U American Division
Team Vargas Blue - 8U @ Showtime - 8U
10:00am
Richmond - 8U @ Diamond - 8U
11:30am
Contenders Yellow - 8U @ Team Vargas Red - 8U
2:00pm
8U National Division
Franjo Seminoles - 8U @ Contenders Blue - 8U
9:00am
Canes - 8U @ Bambinos Red - 8U
11:00am
9U National Division
Playmakers - 9U @ South Dade Padres - 9U
11:00am
Diamond - 9U @ DSP Pitbulls - 9U
1:00pm
Miami Mahi's - 9U @ Contenders - 9U
4:30pm
10U Division
Palmetto Bay Crushers - 10U @ South Dade Padres - 10U
9:00am
Richmond - 10U @ Contenders Black - 10U
10:30am
Contenders Yellow - 10U @ DSP Pitbulls - 10U
11:00am
12U Division
Mallards - 12U @ Arias Academy - 12U
9:00am
Diamond - 12U @ Yankees - 12U
11:00am
DSP Pitbulls Black - 12U @ Miami Fire - 12U
1:00pm
TNT - 12U @ Contenders Black - 12U
3:00pm
9U American Division
Magic City Yankuies - 9U @ 305 Marlins - 9U
9:00am
Team Vargas - 9U @ TNT - 9U
12:30pm
Cutler Ridge Scrappers - 9U @ Franjo Yankees - 9U
2:30pm
Tuesday, April 9, 2024
6U Division
Magic City Tigres - 6U @ Gators - 6U
6:00pm
Magic City Angelinos - 6U @ Showtime - 6U
6:00pm
Diamond - 6U @ Playmakers - 6U
7:30pm
9U National Division
Diamond - 9U @ South Dade Padres - 9U
6:00pm
DSP Pitbulls - 9U @ Miami Mahi's - 9U
7:45pm
Contenders - 9U @ Playmakers - 9U
7:45pm
12U Division
TNT - 12U @ DSP Pitbulls - 12U
6:00pm
Contenders Blue - 12U @ Diamond - 12U
6:00pm
Yankees - 12U @ Contenders Black - 12U
7:45pm
Miami Fire - 12U @ Mallards - 12U
7:45pm
9U American Division
305 Marlins - 9U @ Cutler Ridge Scrappers - 9U
6:00pm
Franjo Yankees - 9U @ Team Vargas - 9U
6:00pm
Magic City Yankuies - 9U @ TNT - 9U
7:45pm
Wednesday, April 10, 2024
8U American Division
Diamond - 8U @ Richmond 7U - 8U
6:00pm
Contenders Yellow - 8U @ Showtime - 8U
7:30pm
8U National Division
Team Vargas Blue - 8U @ Cutler Bay Yankees - 8U
6:00pm
Bambinos Red - 8U @ Contenders Blue - 8U
6:00pm
Homestead Bombers - 8U @ Canes - 8U
6:00pm
Gators - 8U @ Richmond - 8U
7:30pm
10U Division
Contenders Black - 10U @ Gangstars - 10U
6:00pm
South Dade Padres - 10U @ Richmond - 10U
6:00pm
DSP Pitbulls - 10U @ Contenders Yellow - 10U
7:45pm
12U Division
Arias Academy - 12U @ DSP Pitbulls Black - 12U
7:45pm
14U Division
DSP Pitbulls - 14U @ Bandits - 14U
6:00pm
TNT - 14U @ True North Purple - 14U
6:00pm
Contenders Black - 14U @ Contenders Blue - 14U
6:00pm
Arias Academy - 14U @ True North White - 14U
7:45pm
Miami Springs Steelers - 14U @ Contenders Blue - 14U
7:45pm
Saturday, April 13, 2024
5U Division
Power Red - 5U @ Bay Brigade - 5U
9:00am
Magic City Bravos - 5U @ Playmakers - 5U
9:00am
Richmond - 5U @ Diamond - 5U
9:00am
Magic City Marineros - 5U @ Showtime Red - 5U
9:00am
Showtime Blue - 5U @ Magic City Gigantes - 5U
10:00am
6U Division
Showtime - 6U @ Magic City Tigres - 6U
10:00am
Playmakers 5U - 6U @ Diamond - 6U
11:00am
Playmakers - 6U @ Gators - 6U
1:00pm
8U American Division
Richmond 7U - 8U @ Contenders Yellow - 8U
11:30am
Team Vargas Blue - 8U @ Team Vargas Red - 8U
11:30am
Bambinos Blue - 8U @ Showtime - 8U
12:30pm
8U National Division
Contenders Blue - 8U @ Gators - 8U
9:00am
Homestead Bombers - 8U @ Cutler Bay Yankees - 8U
10:00am
Franjo Seminoles - 8U @ Canes - 8U
1:00pm
Richmond - 8U @ Bambinos Red - 8U
2:30pm
9U National Division
Playmakers - 9U @ Diamond - 9U
11:00am
Contenders - 9U @ DSP Pitbulls - 9U
2:30pm
10U Division
Contenders Yellow - 10U @ South Dade Padres - 10U
9:00am
Palmetto Bay Crushers - 10U @ Gangstars - 10U
9:00am
DSP Pitbulls - 10U @ Contenders Black - 10U
10:30am
Richmond - 10U @ Gangstars - 10U
11:00am
12U Division
DSP Pitbulls Black - 12U @ DSP Pitbulls - 12U
11:00am
Contenders Blue - 12U @ Miami Fire - 12U
1:00pm
Mallards - 12U @ TNT - 12U
3:00pm
Premier
FL Wahoos @ Blue Jays
5:00pm
9U American Division
Franjo Yankees - 9U @ 305 Marlins - 9U
9:00am
TNT - 9U @ Cutler Ridge Scrappers - 9U
12:30pm
Team Vargas - 9U @ Magic City Yankuies - 9U
1:00pm
Tuesday, April 16, 2024
6U Division
Gators - 6U @ Showtime - 6U
6:00pm
Playmakers - 6U @ Playmakers 5U - 6U
6:00pm
Diamond - 6U @ Magic City Angelinos - 6U
6:00pm
9U National Division
DSP Pitbulls - 9U @ Playmakers - 9U
6:00pm
South Dade Padres - 9U @ Contenders - 9U
7:45pm
Diamond - 9U @ Miami Mahi's - 9U
7:45pm
12U Division
Contenders Black - 12U @ Miami Fire - 12U
6:00pm
Contenders Blue - 12U @ Yankees - 12U
6:00pm
Mallards - 12U @ Diamond - 12U
6:00pm
TNT - 12U @ DSP Pitbulls Black - 12U
7:45pm
Arias Academy - 12U @ DSP Pitbulls - 12U
7:45pm
9U American Division
TNT - 9U @ Franjo Yankees - 9U
6:00pm
305 Marlins - 9U @ Team Vargas - 9U
6:00pm
Cutler Ridge Scrappers - 9U @ Magic City Yankuies - 9U
7:45pm