Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
30
-
1
9:00am
@ Thomas Moore Field
East 2 Bandits - All Saints
East 2 Bandits - Veronica/ STM
9:00am
@ Delhi Park
West 1 Bandits - Ignatius 2nd
West 2 Bandits - Dominic/ Teresa 2nd
9:00am
@ Riverside Field
West 2 Bandits - John DR/ John Harr
West 2 Bandits - William
9:00am
@ Schott Field
West 2 Bandits - Jude 1st
West 2 Bandits - Antoninus 1st
9:00am
@ Schott Field
West 2 Bandits - Jude 2nd
West 2 Bandits - Antoninus 2nd
9:00am
@ Victory Field
West 1 Bandits - Lourdes
West 1 Bandits - Victory 2nd
9:00am
@ Jim Bolger Field
East 1 Bandits - Michael
East 1 Bandits - IHM
9:00am
@ Victory Field
East 2 Bandits - Summit
West 1 Bandits - Victory 1st
9:00am
@ Wildcat Field
West 1 Bandits - Visitation Blue 1st
West 1 Bandits - Ignatius 1st
9:00am
@ Lambo Field
West 1 Bandits - James
West 1 Bandits - Visitation 2nd
9:00am
@ Lambo Field
East 1 Bandits - Susanna 1st
West 1 Bandits - Visitation Orange 1st
9:15am
@ GA Field
East 2 Bandits - Nicholas
East 1 Bandits - Guardian Angel
10:30am
@ SASEAS Field
East 1 Bandits - Susanna 2nd
East 2 Bandits - SASEAS/ Gertrude
10:30am
@ Wildcat Field
3rd Grade - Visitation(0)
3rd Grade - Ignatius(16)
10:30am
@ Jim Bolger Field
3rd Grade - Susanna(8)
3rd Grade - IHM(34)
10:30am
@ Thomas Moore Field
East 2 Pony - All Saints(26)
East 2 Pony - Veronica/ STM(0)
11:00am
@ Lambo Field
West 1 Pony - James(6)
West 1 Pony - Visitation(28)
11:00am
@ Riverside Field
West 2 Pony - John DR/ John Harr(20)
West 2 Pony - William(8)
11:00am
@ Schott Field
West 2 Pony - Jude(0)
West 2 Pony - Antoninus(6)
11:00am
@ Victory Field
West 1 Pony - Lourdes(12)
West 1 Pony - Victory(18)
11:00am
@ Delhi Park
West 2 Pony - Sacred Heart/ Ann/ Pete(0)
West 2 Pony - Dominic/ Teresa(14)
11:00am
@ GA Field
East 1 Pony - CPS/ Mary(6)
East 1 Pony - Guardian Angel(6)
12:00pm
@ Wildcat Field
West 1 Pony - Queen of Peace/ Joe(0)
West 1 Pony - Ignatius(30)
12:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Pony - Michael(14)
East 1 Pony - IHM(0)
12:00pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Reserve - All Saints(20)
East 2 Reserve - Summit(28)
12:30pm
@ Lambo Field
West 1 Reserve - James(6)
West 1 Reserve - Visitation(24)
12:30pm
@ Victory Field
West 1 Reserve - Lourdes(16)
West 1 Reserve - Victory(20)
12:30pm
@ Riverside Field
West 2 Reserve - John DR/ John Harr(36)
West 2 Reserve - William(14)
12:30pm
@ Schott Field
West 2 Reserve - Jude(24)
West 2 Reserve - Antoninus(20)
12:30pm
@ GA Field
East 1 Reserve - CPS/ Mary(12)
East 1 Reserve - Guardian Angel(0)
12:30pm
@ Delhi Park
West 2 Reserve - Sacred Heart/ Ann/ Pete(28)
West 2 Reserve - Dominic/ Teresa(6)
1:30pm
@ Wildcat Field
West 1 Reserve - Queen of Peace/ Joe(0)
West 1 Reserve - Ignatius(36)
1:30pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Reserve - Michael(6)
East 1 Reserve - IHM(44)
1:30pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Varsity - All Saints(14)
East 2 Varsity - Veronica/ STM(6)
2:00pm
@ Lambo Field
West 1 Varsity - James(12)
West 1 Varsity - Visitation(44)
2:00pm
@ Victory Field
West 1 Varsity - Lourdes(6)
West 1 Varsity - Victory(18)
2:00pm
@ Schott Field
West 2 Varsity - Jude(40)
West 2 Varsity - Antoninus(28)
2:00pm
@ GA Field
East 1 Varsity - CPS/ Mary(20)
East 1 Varsity - Guardian Angel(36)
3:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Varsity - Michael(34)
East 1 Varsity - IHM(8)
3:00pm
@ Wildcat Field
West 1 Varsity - Queen of Peace/ Joe(20)
West 1 Varsity - Ignatius(6)
-
2
1:00pm
@ Elder H.S.
West 2 Varsity - John DR/ John Harr(32)
West 2 Varsity - William(6)
1:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Pony - SASEAS/ Gertrude(20)
East 2 Pony - Columban(36)
1:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Pony - Nicholas(8)
East 2 Pony - SMOY(0)
1:00pm
@ Covington Catholic H.S.
East 1 Pony - Susanna(46)
East 1 Pony - Covington Catholic(12)
2:30pm
@ Covington Catholic H.S.
East 1 Reserve - Susanna(28)
East 1 Reserve - Covington Catholic(14)
2:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Reserve - Visitation 5th(14)
East 2 Reserve - SMOY(0)
2:30pm
@ Bobcat Field
East 2 Reserve - SASEAS/ Gertrude(28)
East 2 Reserve - Columban(0)
4:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Varsity - SASEAS/ Gertrude(8)
East 2 Varsity - Columban(38)
4:00pm
@ Covington Catholic H.S.
East 1 Varsity - Susanna(28)
East 1 Varsity - Covington Catholic(14)
4:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Varsity - Nicholas(18)
East 2 Varsity - SMOY(30)
-
3
-
4
-
5
-
6
-
7
-
8
9:00am
@ Jude Field
West 1 Bandits - Ignatius 1st
West 2 Bandits - Jude 1st
9:00am
@ Jude Field
West 2 Bandits - William
West 2 Bandits - Jude 2nd
9:00am
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Bandits - Guardian Angel
East 1 Bandits - Susanna 2nd
9:00am
@ Victory Field
West 1 Bandits - Visitation 2nd
West 1 Bandits - Victory 2nd
9:00am
@ Victory Field
West 1 Bandits - Visitation Orange 1st
West 1 Bandits - Victory 1st
9:00am
@ Thomas Moore Field
West 1 Bandits - Visitation Blue 1st
East 2 Bandits - Veronica/ STM
10:00am
@ James Field
West 1 Bandits - Ignatius 2nd
West 1 Bandits - James
10:00am
@ Oskamp Field
East 1 Bandits - IHM
West 1 Bandits - Lourdes
10:30am
@ Jim Bolger Field
3rd Grade - Ignatius(8)
3rd Grade - IHM(24)
10:30am
@ Thomas Moore Field
East 2 Pony - SMOY(36)
East 2 Pony - Veronica/ STM(12)
10:30am
@ The Schuh-Titan Field
3rd Grade - Visitation(0)
3rd Grade - Susanna(14)
11:00am
@ Victory Field
West 1 Pony - Visitation(6)
West 1 Pony - Victory(8)
11:00am
@ Jude Field
West 2 Pony - William(12)
West 2 Pony - Jude(26)
12:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Pony - Covington Catholic(8)
East 1 Pony - IHM(16)
12:00pm
@ Oskamp Field
West 1 Pony - Queen of Peace/ Joe(12)
West 1 Pony - Lourdes(32)
12:00pm
@ James Field
West 1 Pony - Ignatius(30)
West 1 Pony - James(0)
12:00pm
@ Joyce Park
West 2 Pony - Antoninus(16)
West 2 Pony - Sacred Heart/ Ann/ Pete(0)
12:00pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Reserve - SMOY(6)
East 2 Reserve - Summit(26)
12:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Pony - CPS/ Mary(0)
East 1 Pony - Susanna(20)
12:30pm
@ Victory Field
West 1 Reserve - Visitation(22)
West 1 Reserve - Victory(0)
12:30pm
@ Jude Field
West 2 Reserve - William(6)
West 2 Reserve - Jude(22)
1:30pm
@ Oskamp Field
West 1 Reserve - Queen of Peace/ Joe(14)
West 1 Reserve - Lourdes(22)
1:30pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Reserve - Covington Catholic(14)
East 1 Reserve - IHM(48)
1:30pm
@ James Field
West 1 Reserve - Ignatius(0)
West 1 Reserve - James(8)
1:30pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Reserve - CPS/ Mary(20)
East 1 Reserve - Susanna(16)
1:30pm
@ Joyce Park
West 2 Reserve - Antoninus(20)
West 2 Reserve - Sacred Heart/ Ann/ Pete(0)
1:30pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Varsity - SMOY(28)
East 2 Varsity - Veronica/ STM(0)
2:00pm
@ Victory Field
West 1 Varsity - Visitation(24)
West 1 Varsity - Victory(0)
2:00pm
@ Jude Field
West 2 Varsity - William(22)
West 2 Varsity - Jude(34)
3:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Varsity - Covington Catholic(12)
East 1 Varsity - IHM(8)
3:00pm
@ Oskamp Field
West 1 Varsity - Queen of Peace/ Joe(14)
West 1 Varsity - Lourdes(12)
3:00pm
@ James Field
West 1 Varsity - Ignatius(28)
West 1 Varsity - James(30)
3:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Varsity - CPS/ Mary(24)
East 1 Varsity - Susanna(44)
-
9
1:00am
@ Williams Field
East 1 Bandits - Susanna 1st
East 2 Bandits - Summit
1:00pm
@ Roger Bacon H.S.
West 2 Bandits - Dominic/ Teresa 1st
East 2 Bandits - Nicholas
1:00pm
@ Bishop Fenwick H.S.
West 2 Bandits - Antoninus 2nd
East 1 Bandits - Michael
1:00pm
@ Deer Park H.S.
East 1 Pony - Guardian Angel(0)
East 1 Pony - Michael(22)
1:00pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Bandits - Dominic/ Teresa 2nd
West 2 Bandits - John DR/ John Harr
1:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Bandits - SASEAS/ Gertrude
East 2 Bandits - All Saints
2:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Pony - SASEAS/ Gertrude(14)
East 2 Pony - All Saints(0)
2:30pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Pony - Dominic/ Teresa(24)
West 2 Pony - John DR/ John Harr(6)
2:30pm
@ Deer Park H.S.
East 1 Reserve - Guardian Angel(6)
East 1 Reserve - Michael(6)
2:30pm
@ Roger Bacon H.S.
East 2 Pony - Columban(20)
East 2 Pony - Nicholas(6)
4:00pm
@ Deer Park H.S.
East 1 Varsity - Guardian Angel(12)
East 1 Varsity - Michael(26)
4:00pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Reserve - Dominic/ Teresa(0)
West 2 Reserve - John DR/ John Harr(30)
4:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Reserve - Visitation 5th(8)
East 2 Reserve - All Saints(6)
4:00pm
@ Roger Bacon H.S.
East 2 Reserve - Columban(0)
East 2 Reserve - Nicholas(8)
5:30pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Varsity - Dominic/ Teresa(8)
West 2 Varsity - John DR/ John Harr(38)
5:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Varsity - SASEAS/ Gertrude(30)
East 2 Varsity - All Saints(16)
5:30pm
@ Roger Bacon H.S.
East 2 Varsity - Columban(14)
East 2 Varsity - Nicholas(12)
-
10
-
11
-
12
-
13
-
14
-
15
9:00am
@ Schott Field
West 2 Pony - Dominic/ Teresa(0)
West 2 Pony - Antoninus(22)
10:30am
@ The Schuh-Titan Field
3rd Grade - IHM(44)
3rd Grade - Susanna(8)
10:30am
@ Wildcat Field
West 1 Pony - Visitation(6)
West 1 Pony - Ignatius(12)
11:00am
@ GA Field
East 1 Pony - IHM(16)
East 1 Pony - Guardian Angel(0)
11:00am
@ Riverside Field
West 2 Pony - Sacred Heart/ Ann/ Pete
West 2 Pony - William
11:00am
@ Jude Field
West 2 Pony - John DR/ John Harr(0)
West 2 Pony - Jude(14)
12:00pm
@ James Field
West 1 Pony - Lourdes(22)
West 1 Pony - James(8)
12:00pm
@ Schott Field
West 2 Varsity - Dominic/ Teresa(20)
West 2 Varsity - Antoninus(14)
12:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Pony - Michael(20)
East 1 Pony - Susanna(16)
12:00pm
@ Joyce Park
West 1 Pony - Victory(18)
West 1 Pony - Queen of Peace/ Joe(8)
12:00pm
@ Wildcat Field
3rd Grade - Visitation(6)
3rd Grade - Ignatius(28)
12:30pm
@ GA Field
East 1 Reserve - IHM(28)
East 1 Reserve - Guardian Angel(6)
12:30pm
@ Riverside Field
West 2 Reserve - Sacred Heart/ Ann/ Pete(22)
West 2 Reserve - William(6)
12:30pm
@ Jude Field
West 2 Reserve - John DR/ John Harr(8)
West 2 Reserve - Jude(6)
1:30pm
@ James Field
West 1 Reserve - Lourdes(12)
West 1 Reserve - James(0)
1:30pm
@ Joyce Park
West 1 Reserve - Victory(32)
West 1 Reserve - Queen of Peace/ Joe(0)
1:30pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Reserve - Michael(16)
East 1 Reserve - Susanna(30)
1:30pm
@ Wildcat Field
West 1 Reserve - Visitation(30)
West 1 Reserve - Ignatius(6)
2:00pm
@ GA Field
East 1 Varsity - IHM(24)
East 1 Varsity - Guardian Angel(18)
2:00pm
@ Jude Field
West 2 Varsity - John DR/ John Harr(40)
West 2 Varsity - Jude(0)
3:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Varsity - Michael(38)
East 1 Varsity - Susanna(16)
3:00pm
@ Joyce Park
West 1 Varsity - Victory(18)
West 1 Varsity - Queen of Peace/ Joe(14)
3:00pm
@ Wildcat Field
West 1 Varsity - Visitation(31)
West 1 Varsity - Ignatius(6)
3:00pm
@ James Field
West 1 Varsity - Lourdes(16)
West 1 Varsity - James(12)
10:30pm
@ Schott Field
West 2 Reserve - Dominic/ Teresa(0)
West 2 Reserve - Antoninus(30)
-
16
1:00pm
@ Withrow H.S.
East 1 Pony - Covington Catholic(30)
East 1 Pony - CPS/ Mary(0)
1:00pm
@ Maderia H.S.
East 2 Varsity - Veronica/ STM(14)
East 2 Varsity - SASEAS/ Gertrude(18)
1:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Pony - Nicholas(16)
East 2 Pony - All Saints(14)
1:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Pony - SMOY(0)
East 2 Pony - Columban(14)
2:30pm
@ Bobcat Field
East 2 Reserve - Visitation 5th(22)
East 2 Reserve - Columban(14)
2:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Reserve - Nicholas(22)
East 2 Reserve - All Saints(20)
2:30pm
@ Maderia H.S.
East 2 Pony - Veronica/ STM(0)
East 2 Pony - SASEAS/ Gertrude(18)
2:30pm
@ Withrow H.S.
East 1 Reserve - Covington Catholic(0)
East 1 Reserve - CPS/ Mary(20)
4:00pm
@ Withrow H.S.
East 1 Varsity - Covington Catholic(32)
East 1 Varsity - CPS/ Mary(18)
4:00pm
@ Maderia H.S.
East 2 Reserve - Summit(6)
East 2 Reserve - SASEAS/ Gertrude(24)
4:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Varsity - Nicholas(38)
East 2 Varsity - All Saints(22)
4:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Varsity - SMOY(8)
East 2 Varsity - Columban(16)
-
17
-
18
-
19
-
20
-
21
-
22
-
23
-
24
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
30
-
31
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
October 1 2016
9:00 AM East 1 Bandits: Michael vs IHM@ Jim Bolger Field
9:00 AM East 2 Bandits: All Saints vs Veronica/ STM
@ Thomas Moore Field
9:00 AM West 1 Bandits: James vs Visitation 2nd
@ Lambo Field
9:00 AM West 1 Bandits: Lourdes vs Victory 2nd
@ Victory Field
9:00 AM West 1 Bandits: Summit vs Victory 1st
@ Victory Field
9:00 AM West 1 Bandits: Susanna 1st vs Visitation Orange 1st
@ Lambo Field
9:00 AM West 1 Bandits: Visitation Blue 1st vs Ignatius 1st
@ Wildcat Field
9:00 AM West 2 Bandits: Ignatius 2nd vs Dominic/ Teresa 2nd
@ Delhi Park
9:00 AM West 2 Bandits: John DR/ John Harr vs William
@ Riverside Field
9:00 AM West 2 Bandits: Jude 1st vs Antoninus 1st
@ Schott Field
9:00 AM West 2 Bandits: Jude 2nd vs Antoninus 2nd
@ Schott Field
9:15 AM East 1 Bandits: Nicholas vs Guardian Angel
@ GA Field
10:30 AM 3rd Grade: Susanna vs IHM
@ Jim Bolger Field
10:30 AM 3rd Grade: Visitation vs Ignatius
@ Wildcat Field
10:30 AM East 2 Bandits: Susanna 2nd vs SASEAS/ Gertrude
@ SASEAS Field
10:30 AM East 2 Pony: All Saints vs Veronica/ STM
@ Thomas Moore Field
11:00 AM East 1 Pony: CPS/ Mary vs Guardian Angel
@ GA Field
11:00 AM West 1 Pony: James vs Visitation
@ Lambo Field
11:00 AM West 1 Pony: Lourdes vs Victory
@ Victory Field
11:00 AM West 2 Pony: John DR/ John Harr vs William
@ Riverside Field
11:00 AM West 2 Pony: Jude vs Antoninus
@ Schott Field
11:00 AM West 2 Pony: Sacred Heart/ Ann/ Pete vs Dominic/ Teresa
@ Delhi Park
12:00 PM East 1 Pony: Michael vs IHM
@ Jim Bolger Field
12:00 PM East 2 Reserve: All Saints vs Summit
@ Thomas Moore Field
12:00 PM West 1 Pony: Queen of Peace/ Joe vs Ignatius
@ Wildcat Field
12:30 PM East 1 Reserve: CPS/ Mary vs Guardian Angel
@ GA Field
12:30 PM West 1 Reserve: James vs Visitation
@ Lambo Field
12:30 PM West 1 Reserve: Lourdes vs Victory
@ Victory Field
12:30 PM West 2 Reserve: John DR/ John Harr vs William
@ Riverside Field
12:30 PM West 2 Reserve: Jude vs Antoninus
@ Schott Field
12:30 PM West 2 Reserve: Sacred Heart/ Ann/ Pete vs Dominic/ Teresa
@ Delhi Park
1:30 PM East 1 Reserve: Michael vs IHM
@ Jim Bolger Field
1:30 PM East 2 Varsity: All Saints vs Veronica/ STM
@ Thomas Moore Field
1:30 PM West 1 Reserve: Queen of Peace/ Joe vs Ignatius
@ Wildcat Field
2:00 PM East 1 Varsity: CPS/ Mary vs Guardian Angel
@ GA Field
2:00 PM West 1 Varsity: James vs Visitation
@ Lambo Field
2:00 PM West 1 Varsity: Lourdes vs Victory
@ Victory Field
2:00 PM West 2 Varsity: Jude vs Antoninus
@ Schott Field
3:00 PM East 1 Varsity: Michael vs IHM
@ Jim Bolger Field
3:00 PM West 1 Varsity: Queen of Peace/ Joe vs Ignatius
@ Wildcat Field
9:00am
@ Thomas Moore Field
East 2 Bandits - All Saints East 2 Bandits - Veronica/ STM
9:00am
@ Delhi Park
West 1 Bandits - Ignatius 2nd West 2 Bandits - Dominic/ Teresa 2nd
9:00am
@ Riverside Field
West 2 Bandits - John DR/ John Harr West 2 Bandits - William
9:00am
@ Schott Field
West 2 Bandits - Jude 1st West 2 Bandits - Antoninus 1st
9:00am
@ Schott Field
West 2 Bandits - Jude 2nd West 2 Bandits - Antoninus 2nd
9:00am
@ Victory Field
West 1 Bandits - Lourdes West 1 Bandits - Victory 2nd
9:00am
@ Jim Bolger Field
East 1 Bandits - Michael East 1 Bandits - IHM
9:00am
@ Victory Field
East 2 Bandits - Summit West 1 Bandits - Victory 1st
9:00am
@ Wildcat Field
West 1 Bandits - Visitation Blue 1st West 1 Bandits - Ignatius 1st
9:00am
@ Lambo Field
West 1 Bandits - James West 1 Bandits - Visitation 2nd
9:00am
@ Lambo Field
East 1 Bandits - Susanna 1st West 1 Bandits - Visitation Orange 1st
9:15am
@ GA Field
East 2 Bandits - Nicholas East 1 Bandits - Guardian Angel
10:30am
@ SASEAS Field
East 1 Bandits - Susanna 2nd East 2 Bandits - SASEAS/ Gertrude
10:30am
@ Wildcat Field
3rd Grade - Visitation(0) 3rd Grade - Ignatius(16)
10:30am
@ Jim Bolger Field
3rd Grade - Susanna(8) 3rd Grade - IHM(34)
10:30am
@ Thomas Moore Field
East 2 Pony - All Saints(26) East 2 Pony - Veronica/ STM(0)
11:00am
@ Lambo Field
West 1 Pony - James(6) West 1 Pony - Visitation(28)
11:00am
@ Riverside Field
West 2 Pony - John DR/ John Harr(20) West 2 Pony - William(8)
11:00am
@ Schott Field
West 2 Pony - Jude(0) West 2 Pony - Antoninus(6)
11:00am
@ Victory Field
West 1 Pony - Lourdes(12) West 1 Pony - Victory(18)
11:00am
@ Delhi Park
West 2 Pony - Sacred Heart/ Ann/ Pete(0) West 2 Pony - Dominic/ Teresa(14)
11:00am
@ GA Field
East 1 Pony - CPS/ Mary(6) East 1 Pony - Guardian Angel(6)
12:00pm
@ Wildcat Field
West 1 Pony - Queen of Peace/ Joe(0) West 1 Pony - Ignatius(30)
12:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Pony - Michael(14) East 1 Pony - IHM(0)
12:00pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Reserve - All Saints(20) East 2 Reserve - Summit(28)
12:30pm
@ Lambo Field
West 1 Reserve - James(6) West 1 Reserve - Visitation(24)
12:30pm
@ Victory Field
West 1 Reserve - Lourdes(16) West 1 Reserve - Victory(20)
12:30pm
@ Riverside Field
West 2 Reserve - John DR/ John Harr(36) West 2 Reserve - William(14)
12:30pm
@ Schott Field
West 2 Reserve - Jude(24) West 2 Reserve - Antoninus(20)
12:30pm
@ GA Field
East 1 Reserve - CPS/ Mary(12) East 1 Reserve - Guardian Angel(0)
12:30pm
@ Delhi Park
West 2 Reserve - Sacred Heart/ Ann/ Pete(28) West 2 Reserve - Dominic/ Teresa(6)
1:30pm
@ Wildcat Field
West 1 Reserve - Queen of Peace/ Joe(0) West 1 Reserve - Ignatius(36)
1:30pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Reserve - Michael(6) East 1 Reserve - IHM(44)
1:30pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Varsity - All Saints(14) East 2 Varsity - Veronica/ STM(6)
2:00pm
@ Lambo Field
West 1 Varsity - James(12) West 1 Varsity - Visitation(44)
2:00pm
@ Victory Field
West 1 Varsity - Lourdes(6) West 1 Varsity - Victory(18)
2:00pm
@ Schott Field
West 2 Varsity - Jude(40) West 2 Varsity - Antoninus(28)
2:00pm
@ GA Field
East 1 Varsity - CPS/ Mary(20) East 1 Varsity - Guardian Angel(36)
3:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Varsity - Michael(34) East 1 Varsity - IHM(8)
3:00pm
@ Wildcat Field
West 1 Varsity - Queen of Peace/ Joe(20) West 1 Varsity - Ignatius(6)
October 2 2016
1:00 PM East 1 Pony: Susanna vs Covington Catholic@ Covington Catholic H.S.
1:00 PM East 2 Pony: Nicholas vs SMOY
@ Moeller H.S.
1:00 PM East 2 Pony: SASEAS/ Gertrude vs Columban
@ Bobcat Field
1:00 PM West 2 Varsity: John DR/ John Harr vs William
@ Elder H.S.
2:30 PM East 1 Reserve: Susanna vs Covington Catholic
@ Covington Catholic H.S.
2:30 PM East 2 Reserve: SASEAS/ Gertrude vs Columban
@ Bobcat Field
2:30 PM East 2 Reserve: Visitation 5th vs SMOY
@ Moeller H.S.
4:00 PM East 1 Varsity: Susanna vs Covington Catholic
@ Covington Catholic H.S.
4:00 PM East 2 Varsity: Nicholas vs SMOY
@ Moeller H.S.
4:00 PM East 2 Varsity: SASEAS/ Gertrude vs Columban
@ Bobcat Field
1:00pm
@ Elder H.S.
West 2 Varsity - John DR/ John Harr(32) West 2 Varsity - William(6)
1:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Pony - SASEAS/ Gertrude(20) East 2 Pony - Columban(36)
1:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Pony - Nicholas(8) East 2 Pony - SMOY(0)
1:00pm
@ Covington Catholic H.S.
East 1 Pony - Susanna(46) East 1 Pony - Covington Catholic(12)
2:30pm
@ Covington Catholic H.S.
East 1 Reserve - Susanna(28) East 1 Reserve - Covington Catholic(14)
2:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Reserve - Visitation 5th(14) East 2 Reserve - SMOY(0)
2:30pm
@ Bobcat Field
East 2 Reserve - SASEAS/ Gertrude(28) East 2 Reserve - Columban(0)
4:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Varsity - SASEAS/ Gertrude(8) East 2 Varsity - Columban(38)
4:00pm
@ Covington Catholic H.S.
East 1 Varsity - Susanna(28) East 1 Varsity - Covington Catholic(14)
4:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Varsity - Nicholas(18) East 2 Varsity - SMOY(30)
October 3 2016
October 4 2016
October 5 2016
October 6 2016
October 7 2016
October 8 2016
9:00 AM East 1 Bandits: Guardian Angel vs Susanna 2nd@ The Schuh-Titan Field
9:00 AM East 2 Bandits: Visitation Blue 1st vs Veronica/ STM
@ Thomas Moore Field
9:00 AM West 1 Bandits: Visitation 2nd vs Victory 2nd
@ Victory Field
9:00 AM West 1 Bandits: Visitation Orange 1st vs Victory 1st
@ Victory Field
9:00 AM West 2 Bandits: Ignatius 1st vs Jude 1st
@ Jude Field
9:00 AM West 2 Bandits: William vs Jude 2nd
@ Jude Field
10:00 AM West 1 Bandits: Ignatius 2nd vs James
@ James Field
10:00 AM West 1 Bandits: IHM vs Lourdes
@ Oskamp Field
10:30 AM 3rd Grade: Ignatius vs IHM
@ Jim Bolger Field
10:30 AM 3rd Grade: Visitation vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
10:30 AM East 2 Pony: SMOY vs Veronica/ STM
@ Thomas Moore Field
11:00 AM West 1 Pony: Visitation vs Victory
@ Victory Field
11:00 AM West 2 Pony: William vs Jude
@ Jude Field
12:00 PM East 1 Pony: Covington Catholic vs IHM
@ Jim Bolger Field
12:00 PM East 1 Pony: CPS/ Mary vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
12:00 PM East 2 Reserve: SMOY vs Summit
@ Thomas Moore Field
12:00 PM West 1 Pony: Ignatius vs James
@ James Field
12:00 PM West 1 Pony: Queen of Peace/ Joe vs Lourdes
@ Oskamp Field
12:00 PM West 2 Pony: Antoninus vs Sacred Heart/ Ann/ Pete
@ Joyce Park
12:30 PM West 1 Reserve: Visitation vs Victory
@ Victory Field
12:30 PM West 2 Reserve: William vs Jude
@ Jude Field
1:30 PM East 1 Reserve: Covington Catholic vs IHM
@ Jim Bolger Field
1:30 PM East 1 Reserve: CPS/ Mary vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
1:30 PM East 2 Varsity: SMOY vs Veronica/ STM
@ Thomas Moore Field
1:30 PM West 1 Reserve: Ignatius vs James
@ James Field
1:30 PM West 1 Reserve: Queen of Peace/ Joe vs Lourdes
@ Oskamp Field
1:30 PM West 2 Reserve: Antoninus vs Sacred Heart/ Ann/ Pete
@ Joyce Park
2:00 PM West 1 Varsity: Visitation vs Victory
@ Victory Field
2:00 PM West 2 Varsity: William vs Jude
@ Jude Field
3:00 PM East 1 Varsity: Covington Catholic vs IHM
@ Jim Bolger Field
3:00 PM East 1 Varsity: CPS/ Mary vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
3:00 PM West 1 Varsity: Ignatius vs James
@ James Field
3:00 PM West 1 Varsity: Queen of Peace/ Joe vs Lourdes
@ Oskamp Field
9:00am
@ Jude Field
West 1 Bandits - Ignatius 1st West 2 Bandits - Jude 1st
9:00am
@ Jude Field
West 2 Bandits - William West 2 Bandits - Jude 2nd
9:00am
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Bandits - Guardian Angel East 1 Bandits - Susanna 2nd
9:00am
@ Victory Field
West 1 Bandits - Visitation 2nd West 1 Bandits - Victory 2nd
9:00am
@ Victory Field
West 1 Bandits - Visitation Orange 1st West 1 Bandits - Victory 1st
9:00am
@ Thomas Moore Field
West 1 Bandits - Visitation Blue 1st East 2 Bandits - Veronica/ STM
10:00am
@ James Field
West 1 Bandits - Ignatius 2nd West 1 Bandits - James
10:00am
@ Oskamp Field
East 1 Bandits - IHM West 1 Bandits - Lourdes
10:30am
@ Jim Bolger Field
3rd Grade - Ignatius(8) 3rd Grade - IHM(24)
10:30am
@ Thomas Moore Field
East 2 Pony - SMOY(36) East 2 Pony - Veronica/ STM(12)
10:30am
@ The Schuh-Titan Field
3rd Grade - Visitation(0) 3rd Grade - Susanna(14)
11:00am
@ Victory Field
West 1 Pony - Visitation(6) West 1 Pony - Victory(8)
11:00am
@ Jude Field
West 2 Pony - William(12) West 2 Pony - Jude(26)
12:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Pony - Covington Catholic(8) East 1 Pony - IHM(16)
12:00pm
@ Oskamp Field
West 1 Pony - Queen of Peace/ Joe(12) West 1 Pony - Lourdes(32)
12:00pm
@ James Field
West 1 Pony - Ignatius(30) West 1 Pony - James(0)
12:00pm
@ Joyce Park
West 2 Pony - Antoninus(16) West 2 Pony - Sacred Heart/ Ann/ Pete(0)
12:00pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Reserve - SMOY(6) East 2 Reserve - Summit(26)
12:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Pony - CPS/ Mary(0) East 1 Pony - Susanna(20)
12:30pm
@ Victory Field
West 1 Reserve - Visitation(22) West 1 Reserve - Victory(0)
12:30pm
@ Jude Field
West 2 Reserve - William(6) West 2 Reserve - Jude(22)
1:30pm
@ Oskamp Field
West 1 Reserve - Queen of Peace/ Joe(14) West 1 Reserve - Lourdes(22)
1:30pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Reserve - Covington Catholic(14) East 1 Reserve - IHM(48)
1:30pm
@ James Field
West 1 Reserve - Ignatius(0) West 1 Reserve - James(8)
1:30pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Reserve - CPS/ Mary(20) East 1 Reserve - Susanna(16)
1:30pm
@ Joyce Park
West 2 Reserve - Antoninus(20) West 2 Reserve - Sacred Heart/ Ann/ Pete(0)
1:30pm
@ Thomas Moore Field
East 2 Varsity - SMOY(28) East 2 Varsity - Veronica/ STM(0)
2:00pm
@ Victory Field
West 1 Varsity - Visitation(24) West 1 Varsity - Victory(0)
2:00pm
@ Jude Field
West 2 Varsity - William(22) West 2 Varsity - Jude(34)
3:00pm
@ Jim Bolger Field
East 1 Varsity - Covington Catholic(12) East 1 Varsity - IHM(8)
3:00pm
@ Oskamp Field
West 1 Varsity - Queen of Peace/ Joe(14) West 1 Varsity - Lourdes(12)
3:00pm
@ James Field
West 1 Varsity - Ignatius(28) West 1 Varsity - James(30)
3:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Varsity - CPS/ Mary(24) East 1 Varsity - Susanna(44)
October 9 2016
1:00 AM East 2 Bandits: Susanna 1st vs Summit@ Williams Field
1:00 PM East 1 Bandits: Antoninus 2nd vs Michael
@ Bishop Fenwick H.S.
1:00 PM East 1 Pony: Guardian Angel vs Michael
@ Deer Park H.S.
1:00 PM East 2 Bandits: Dominic/ Teresa 1st vs Nicholas
@ Roger Bacon H.S.
1:00 PM East 2 Bandits: SASEAS/ Gertrude vs All Saints
@ Moeller H.S.
1:00 PM West 2 Bandits: Dominic/ Teresa 2nd vs John DR/ John Harr
@ LaSalle H.S.
2:30 PM East 1 Reserve: Guardian Angel vs Michael
@ Deer Park H.S.
2:30 PM East 2 Pony: Columban vs Nicholas
@ Roger Bacon H.S.
2:30 PM East 2 Pony: SASEAS/ Gertrude vs All Saints
@ Moeller H.S.
2:30 PM West 2 Pony: Dominic/ Teresa vs John DR/ John Harr
@ LaSalle H.S.
4:00 PM East 1 Varsity: Guardian Angel vs Michael
@ Deer Park H.S.
4:00 PM East 2 Reserve: Columban vs Nicholas
@ Roger Bacon H.S.
4:00 PM East 2 Reserve: Visitation 5th vs All Saints
@ Moeller H.S.
4:00 PM West 2 Reserve: Dominic/ Teresa vs John DR/ John Harr
@ LaSalle H.S.
5:30 PM East 2 Varsity: Columban vs Nicholas
@ Roger Bacon H.S.
5:30 PM East 2 Varsity: SASEAS/ Gertrude vs All Saints
@ Moeller H.S.
5:30 PM West 2 Varsity: Dominic/ Teresa vs John DR/ John Harr
@ LaSalle H.S.
1:00am
@ Williams Field
East 1 Bandits - Susanna 1st East 2 Bandits - Summit
1:00pm
@ Roger Bacon H.S.
West 2 Bandits - Dominic/ Teresa 1st East 2 Bandits - Nicholas
1:00pm
@ Bishop Fenwick H.S.
West 2 Bandits - Antoninus 2nd East 1 Bandits - Michael
1:00pm
@ Deer Park H.S.
East 1 Pony - Guardian Angel(0) East 1 Pony - Michael(22)
1:00pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Bandits - Dominic/ Teresa 2nd West 2 Bandits - John DR/ John Harr
1:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Bandits - SASEAS/ Gertrude East 2 Bandits - All Saints
2:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Pony - SASEAS/ Gertrude(14) East 2 Pony - All Saints(0)
2:30pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Pony - Dominic/ Teresa(24) West 2 Pony - John DR/ John Harr(6)
2:30pm
@ Deer Park H.S.
East 1 Reserve - Guardian Angel(6) East 1 Reserve - Michael(6)
2:30pm
@ Roger Bacon H.S.
East 2 Pony - Columban(20) East 2 Pony - Nicholas(6)
4:00pm
@ Deer Park H.S.
East 1 Varsity - Guardian Angel(12) East 1 Varsity - Michael(26)
4:00pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Reserve - Dominic/ Teresa(0) West 2 Reserve - John DR/ John Harr(30)
4:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Reserve - Visitation 5th(8) East 2 Reserve - All Saints(6)
4:00pm
@ Roger Bacon H.S.
East 2 Reserve - Columban(0) East 2 Reserve - Nicholas(8)
5:30pm
@ LaSalle H.S.
West 2 Varsity - Dominic/ Teresa(8) West 2 Varsity - John DR/ John Harr(38)
5:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Varsity - SASEAS/ Gertrude(30) East 2 Varsity - All Saints(16)
5:30pm
@ Roger Bacon H.S.
East 2 Varsity - Columban(14) East 2 Varsity - Nicholas(12)
October 10 2016
October 11 2016
October 12 2016
October 13 2016
October 14 2016
October 15 2016
9:00 AM West 2 Pony: Dominic/ Teresa vs Antoninus@ Schott Field
10:30 AM 3rd Grade: IHM vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
10:30 AM West 1 Pony: Visitation vs Ignatius
@ Wildcat Field
11:00 AM East 1 Pony: IHM vs Guardian Angel
@ GA Field
11:00 AM West 2 Pony: John DR/ John Harr vs Jude
@ Jude Field
11:00 AM West 2 Pony: Sacred Heart/ Ann/ Pete vs William
@ Riverside Field
12:00 PM 3rd Grade: Visitation vs Ignatius
@ Wildcat Field
12:00 PM East 1 Pony: Michael vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
12:00 PM West 1 Pony: Lourdes vs James
@ James Field
12:00 PM West 1 Pony: Victory vs Queen of Peace/ Joe
@ Joyce Park
12:00 PM West 2 Varsity: Dominic/ Teresa vs Antoninus
@ Schott Field
12:30 PM East 1 Reserve: IHM vs Guardian Angel
@ GA Field
12:30 PM West 2 Reserve: John DR/ John Harr vs Jude
@ Jude Field
12:30 PM West 2 Reserve: Sacred Heart/ Ann/ Pete vs William
@ Riverside Field
1:30 PM East 1 Reserve: Michael vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
1:30 PM West 1 Reserve: Lourdes vs James
@ James Field
1:30 PM West 1 Reserve: Victory vs Queen of Peace/ Joe
@ Joyce Park
1:30 PM West 1 Reserve: Visitation vs Ignatius
@ Wildcat Field
2:00 PM East 1 Varsity: IHM vs Guardian Angel
@ GA Field
2:00 PM West 2 Varsity: John DR/ John Harr vs Jude
@ Jude Field
3:00 PM East 1 Varsity: Michael vs Susanna
@ The Schuh-Titan Field
3:00 PM West 1 Varsity: Lourdes vs James
@ James Field
3:00 PM West 1 Varsity: Victory vs Queen of Peace/ Joe
@ Joyce Park
3:00 PM West 1 Varsity: Visitation vs Ignatius
@ Wildcat Field
10:30 PM West 2 Reserve: Dominic/ Teresa vs Antoninus
@ Schott Field
9:00am
@ Schott Field
West 2 Pony - Dominic/ Teresa(0) West 2 Pony - Antoninus(22)
10:30am
@ The Schuh-Titan Field
3rd Grade - IHM(44) 3rd Grade - Susanna(8)
10:30am
@ Wildcat Field
West 1 Pony - Visitation(6) West 1 Pony - Ignatius(12)
11:00am
@ GA Field
East 1 Pony - IHM(16) East 1 Pony - Guardian Angel(0)
11:00am
@ Riverside Field
West 2 Pony - Sacred Heart/ Ann/ Pete West 2 Pony - William
11:00am
@ Jude Field
West 2 Pony - John DR/ John Harr(0) West 2 Pony - Jude(14)
12:00pm
@ James Field
West 1 Pony - Lourdes(22) West 1 Pony - James(8)
12:00pm
@ Schott Field
West 2 Varsity - Dominic/ Teresa(20) West 2 Varsity - Antoninus(14)
12:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Pony - Michael(20) East 1 Pony - Susanna(16)
12:00pm
@ Joyce Park
West 1 Pony - Victory(18) West 1 Pony - Queen of Peace/ Joe(8)
12:00pm
@ Wildcat Field
3rd Grade - Visitation(6) 3rd Grade - Ignatius(28)
12:30pm
@ GA Field
East 1 Reserve - IHM(28) East 1 Reserve - Guardian Angel(6)
12:30pm
@ Riverside Field
West 2 Reserve - Sacred Heart/ Ann/ Pete(22) West 2 Reserve - William(6)
12:30pm
@ Jude Field
West 2 Reserve - John DR/ John Harr(8) West 2 Reserve - Jude(6)
1:30pm
@ James Field
West 1 Reserve - Lourdes(12) West 1 Reserve - James(0)
1:30pm
@ Joyce Park
West 1 Reserve - Victory(32) West 1 Reserve - Queen of Peace/ Joe(0)
1:30pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Reserve - Michael(16) East 1 Reserve - Susanna(30)
1:30pm
@ Wildcat Field
West 1 Reserve - Visitation(30) West 1 Reserve - Ignatius(6)
2:00pm
@ GA Field
East 1 Varsity - IHM(24) East 1 Varsity - Guardian Angel(18)
2:00pm
@ Jude Field
West 2 Varsity - John DR/ John Harr(40) West 2 Varsity - Jude(0)
3:00pm
@ The Schuh-Titan Field
East 1 Varsity - Michael(38) East 1 Varsity - Susanna(16)
3:00pm
@ Joyce Park
West 1 Varsity - Victory(18) West 1 Varsity - Queen of Peace/ Joe(14)
3:00pm
@ Wildcat Field
West 1 Varsity - Visitation(31) West 1 Varsity - Ignatius(6)
3:00pm
@ James Field
West 1 Varsity - Lourdes(16) West 1 Varsity - James(12)
10:30pm
@ Schott Field
West 2 Reserve - Dominic/ Teresa(0) West 2 Reserve - Antoninus(30)
October 16 2016
1:00 PM East 1 Pony: Covington Catholic vs CPS/ Mary@ Withrow H.S.
1:00 PM East 2 Pony: Nicholas vs All Saints
@ Moeller H.S.
1:00 PM East 2 Pony: SMOY vs Columban
@ Bobcat Field
1:00 PM East 2 Varsity: Veronica/ STM vs SASEAS/ Gertrude
@ Maderia H.S.
2:30 PM East 1 Reserve: Covington Catholic vs CPS/ Mary
@ Withrow H.S.
2:30 PM East 2 Pony: Veronica/ STM vs SASEAS/ Gertrude
@ Maderia H.S.
2:30 PM East 2 Reserve: Nicholas vs All Saints
@ Moeller H.S.
2:30 PM East 2 Reserve: Visitation 5th vs Columban
@ Bobcat Field
4:00 PM East 1 Varsity: Covington Catholic vs CPS/ Mary
@ Withrow H.S.
4:00 PM East 2 Reserve: Summit vs SASEAS/ Gertrude
@ Maderia H.S.
4:00 PM East 2 Varsity: Nicholas vs All Saints
@ Moeller H.S.
4:00 PM East 2 Varsity: SMOY vs Columban
@ Bobcat Field
1:00pm
@ Withrow H.S.
East 1 Pony - Covington Catholic(30) East 1 Pony - CPS/ Mary(0)
1:00pm
@ Maderia H.S.
East 2 Varsity - Veronica/ STM(14) East 2 Varsity - SASEAS/ Gertrude(18)
1:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Pony - Nicholas(16) East 2 Pony - All Saints(14)
1:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Pony - SMOY(0) East 2 Pony - Columban(14)
2:30pm
@ Bobcat Field
East 2 Reserve - Visitation 5th(22) East 2 Reserve - Columban(14)
2:30pm
@ Moeller H.S.
East 2 Reserve - Nicholas(22) East 2 Reserve - All Saints(20)
2:30pm
@ Maderia H.S.
East 2 Pony - Veronica/ STM(0) East 2 Pony - SASEAS/ Gertrude(18)
2:30pm
@ Withrow H.S.
East 1 Reserve - Covington Catholic(0) East 1 Reserve - CPS/ Mary(20)
4:00pm
@ Withrow H.S.
East 1 Varsity - Covington Catholic(32) East 1 Varsity - CPS/ Mary(18)
4:00pm
@ Maderia H.S.
East 2 Reserve - Summit(6) East 2 Reserve - SASEAS/ Gertrude(24)
4:00pm
@ Moeller H.S.
East 2 Varsity - Nicholas(38) East 2 Varsity - All Saints(22)
4:00pm
@ Bobcat Field
East 2 Varsity - SMOY(8) East 2 Varsity - Columban(16)