For full functionality of this site it is necessary to enable JavaScript.
OUR SERVICES
FREE
Web Sites
FREE
Online Registration
Payment Processing
LeagueLineup Pro & Elite
Domain Names
Background Checks
LOCAL SPORTS
Find a Web Site
Tournaments
Team Tryouts
Sports Photographers
ELITE
LeagueLineup Elite
Create your own site
Close Panel
Welcome to
Chiefs Lacrosse
Login
MyLeagueLineup
Administration
Login
MyLeagueLineup
Administration
°F
Welcome
About
Chiefs Lax in the News
Photo Albums
Contact Info
Lacrosse Links
Sponsors
Teams & Rosters
Teams/Roster
Schedules
Schedules
Calendar
Directions
Results
Game Results
Standings
Forms
Handouts/Flyers
More
Search
Articles
College Lacrosse Players
Photo Album Links
Alumni Chiefs in the News
Hall of Fame
Massapequa Lacrosse Club
Login
MyLeagueLineup
Administration
Teams/Roster
Subscribe to our Newsletter
Division:
Chiefs Varsity
Junior Varsity
Berner 8th
Berner 7th
Team:
3 Game Scrimmage
4 WAY SCRIMMAGE
91 Lax
Baldwin
Baldwin-Playoffs
Bayport Blue Point
Bayport Blue Point (NL)
Bellavue, Washington (NL)
Billerica, Massachusetts (NL)
BlackJacks Black
Brewster
Bronxville
Calhoun
Carey (NL)
Chaminade (NL)
Chelsea Piers CT
Cold Spring Harbor (S)
Commack (NL)
Conestoga
Connectquot (NL)
County Finals
County Semi-Finals
CSH 3 Way Scrimmage
CSH 6 Way Scrimmage
Decicco Lacrosse
Division (S)
Duxbury, MA
East Meadow
Fairfield Prep, CT (NL)
Fairport (State Finals)
Farmingdale
Farmingdale- Playoffs
Fayetteville-Manlius
Floral Park
Florida Young Guns
Freeport
Garden City (NL)
Half Hollow Hills East
Half Hollow Hills West
Hauppage
Hempstead
Herricks
Hewlett
Hicksville
HOFSTRA TEAM CHIEF
HOTBEDS TEAM CHIEF
IAS Cougars
Jersey Thunder 2015
John Jay-Cross River (NL)_
Junior Varsity
JV2
Kellenberg (NL)
Kingston- State Playoffs
LA12 Tournament
Laxachusetts 2014
Leading Edge Elite South
LI Express 2015
LI Riptide
Lynbrook (S)
MacArthur
MacArthur (NL)
Mamaroneck- State Playoffs
Manhasset (NL)
New Hyde Park (NL)
Niskayuna
Northport Jamboree
Oceanside
Oceanside (Playoffs)
Oyster Bay HS
Patchogue-Medford
Patriots
Plainedge (S)
Plainview JFK (Playoffs)
Playoffs First Round
Port Washington
Port Washington (Playoffs)
Predator
Primetime 2015
Quarterfinals
Sachem N
Sachem North (S)
Scarsdale (NL)
Section IX Champion
Shoreham Wading River
Smithtown East (NL)
Smithtown West
SMS 2015 Elite
South Side
South Side (NL)
St. Anthony's (S)
St. Thomas
St.Thomas- FL (NL)
Superstar 2014
Syosset
Syosset - Playoffs
Team Carolina
Team Georgia
True Lacrosse PA 2014
Uniondale
Valley Stream
Valley Stream District
Varsity
Wantagh (NL)
Ward Melville (S)
Ward Melville- Playoffs
West Islip
West Islip (4way S)
Valley Stream District
PLAYER STATISTICS
#
Name
G
A
PTS
Total
Click on column heading to sort by that statistic
View Statistics Abbreviations