News

BRABANT CUP 2020 AFGELAST

16 March, 2020

Nederland gaat nu echt dicht, drie weken lang. De ministers Bruins(Medische Zorg) en Slob(Onderwijs) kondigden gisteravond ongekende maatregelen aan in de strijd tegen het coronavirus. Alle scholen, kinderopvang, sportclubs, horeca en talloze andere gelegenheden moeten tot 6 april dicht.

Hiermee komt het toernooi om de Brabant Cup op 4/5 april te vervallen.

Wij hopen iedereen het volgend jaar weer in goede gezondheid terug te zien.

Organisatie Brabant Cup


9e Editie: BRABANT CUP 2020

 
De BRABANT CUP is enkel  voor honkbal- en softbalteamsdie uitkomen
in de Verenigings sportcompetitie van de KNBSB:
Honkbal: Topklasse, 1e klasse, 2e klasse
Softbal: 1e klasse, 2e klasse
 
De BRABANT CUP wordt gespeeld in het laatste week-end vóór aanvang van de competitie:
 
2 daags toernooi Honkbal: zaterdag/zondag 4 / 5 april  2020  

1 daags toernooi Softbal: zondag 5 april  2020  

Aan de BrabantCup kunnen maximaal 8 honkbalteams en 6 softbalteams deelnemen.

Honkbal inschrijving is gesloten

Softbal inschrijving is gesloten

HET WINNENDE HONKBAL- en SOFTBALTEAM ONTVANGT:
EEN GELDPRIJS VAN 100 Euro  en de Wisselbeker  "De BRABANT CUP"
 

INSCHRIJVINGEN BRABANT CUP 2020

HONKBAL

1   GRYPHONS 1e klasse

2   TIW SURVIVORS  2e klasse

3   BIRDS 1e klasse

4   MOKUM HAWKS  Topklasse

5  SVHV SCHIEDAM  Topklasse

6  DOMSTAD DODGERS Topklasse

7  CARDINALS  1e klasse

8   HSV JEKA  Topklasse

 

SOFTBAL

1   GRYPHONS 2e klasse

2   STARLIGHTS 2e klasse

3   ROEF!  1e klasse

4   CARDINALS  2e klasse

5   HSV CATCH  1e klasse

6   JRC DUCKS. 1e klasse


BRABANTCUP 2020: Toernooischema en umpire aanstellingen

BRABANT CUP TOERNOOI SCHEMA  4/5 april 2020   HONKBAL      
                       
zaterdag na 70' na 85'                  
start last inn end game Game Veld 1 Ump   Game Veld 2 Ump
10:30 11:40 11:55 1 Cardinals Jeka TIW Survivors   5 Gryphons Domstad Dodgers Schiedam
12:15 13:25 13:40 2 Schiedam Birds Gryphons   6 TIW Survivors Mokum Hawks Cardinals
14:00 15:10 15:25 3 Mokum Hawks Gryphons Jeka   7 Birds Cardinals Domstad Dodgers
15:45 16:55 17:10 4 Domstad Dodgers TIW Survivors Birds   8 Jeka Schiedam Mokum Hawks
                       
zondag na 70' na 85'                  
start last inn end game Game Veld 1 Ump   Game Veld 2 Ump
11:00 12:10 12:25 9 Jeka Birds Frank Tanke   11 Domstad Dodgers Mokum Hawks Ric Zwanenberg
13:00 14:10 14:25 10 Schiedam Cardinals Wilco Heessels   12 TIW Survivors Gryphons Rene Cappers
15:00 16:10 16:25 Finals 1e A 1e B Ric Zwanenberg  Frank Tanke   13 2e A 2e B Wilco Heessels
                       
A1 Cardinals Game 13 3e/4e plaats    
 
   
A2 Jeka                
A3 Schiedam Finals 1e/2e plaats            
A4 Birds                  
B1 Gryphons                  
B2 Domstad Dodgers                
B3 TIW Survivors                  
B4 Mokum Hawks                
                       
                       
BRABANT CUP TOERNOOI SCHEMA  5 april 2020   SOFTBAL      
                       
zondag na 60' na 75'                  
start last inn end game Game Veld 1 Ump   Game Veld 2 Ump
11:00 12:00 12:15 1 HSV Catch Roef! JRC Ducks   4 Gryphons Starlights Cardinals
12:30 13:30 13:45 2 Roef! Cardinals Gryphons   5 Starlights JRC Ducks HSC Catch
14:00 15:00 15:15 3 JRC Ducks Gryphons Roef!   6 Cardinals HSV Catch Starlights
15:30 16:30 16:45 Finals 1e A 1e B Wendy van Hees    7 2e A 2eB Rene Cappers
               
 
     
                       
A1 Gryphons Game 7 3e/4e plaats            
A2 Starlights                
A3 JRC Ducks Finals 1e/2e plaats            
B1 HSV Catch                  
B2 Roef!                  
B3 Cardinals                  
                       

EINDSTAND BRABANT CUP 2019

 

HONKBAL

1. GRYPHONS (2e klasse) - winnaar 2019 - winnaar 2013

2. SV&HV SCHIEDAM (1e klasse)

3. CARDINALS (1e klasse)

4. DOMSTAD DODGERS  (1e klasse) - winnaar 2017 & 2018

5. TIW SURVIVORS (2e klasse)

6. RED CAPS (2e klasse)

7. RIDDERKERK ROWDIES (1e klasse)

8. MOKUM HAWKS (1e klasse) - winnaar 2012

 

 

SOFTBAL

1. TWINS (1e klasse) - winnaar 2019

2. HSV CATCH (1e klasse) - winnaar 2015

3. ROEF (1e klasse)

4. JRC DUCKS (1e klasse)

5. GRYPHONS (2e klasse) - winnaar 2013

6. CARDINALS (2e klasse)

 


DE BRABANT CUP WISSELBEKERS

DE BRABANT CUP WISSELBEKERS