Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
28
-
29
-
30
-
3
-
4
-
5
-
6
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 TRAVEL - Eastwood U10
U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ TBA
U14 TRAVEL - Genoa
U14 TRAVEL - Ohio Trojans Suzor
-
7
-
8
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 TRAVEL - Crush 10U
U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
U14 TRAVEL - Genoa
U14 TRAVEL - Elmwood
-
9
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U12 EAST - Oak Harbor(4)
U12 EAST - Rossford Gray(10)
-
11
-
12
-
13
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Northwood Blue
TBALL - Northwood Yellow
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #2(7)
U10 EAST - Genoa Maroon(21)
6:00pm
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
U12 EAST - Rossford Maroon(6)
U12 EAST - Genoa(9)
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
U10 TRAVEL - Lake
U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
TBALL - Genoa Gray
TBALL - Genoa Black
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
U10 EAST - Northwood(7)
U10 EAST - Oak Harbor Rodriguez(11)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(8)
U12 WEST - Grand Rapids(5)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND ONE
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Gibsonburg(0)
U10 WEST - Rossford White(8)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
U10 EAST - Oregon #1(8)
U10 EAST - Lake(2)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U12 WEST - Bradner #1(12)
U12 WEST - Eastwood Blue(10)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(10)
U12 WEST - Risingsun(11)
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
U10 WEST - Rossford Gray(9)
U10 WEST - Haskins(12)
-
14
6:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Bradner
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #1(11)
U10 EAST - Genoa Maroon(13)
6:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U12 WEST - Bradner #2(19)
U12 WEST - Eastwood White(0)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Eastwood Silver(10)
U10 WEST - Wayne(10)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ Weston Elementary Park
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 4
U10 EAST - Genoa Gray(2)
U10 EAST - Oregon #3(7)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Maroon
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U10 WEST - Rossford Maroon(8)
U10 WEST - Grand Rapids(9)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Baseball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray
-
15
5:45pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Wayne(0)
U12 WEST - Bowling Green Burgers(9)
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(21)
U12 WEST - Risingsun(6)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Genoa Maroon
TBALL - Oak Harbor Romstadt
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Genoa Red
TBALL - Oak Harbor Holcomb
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U10 EAST - Oregon #1(20)
U10 EAST - Woodmore(6)
6:30pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Rossford White(5)
U10 WEST - Rossford Gray(3)
-
16
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #4
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U12 EAST - Rossford Maroon(20)
U12 EAST - Woodmore(7)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
6:00pm
@ LOOP PARK#1
U10 EAST - Oak Harbor Leist(2)
U10 EAST - Lake(14)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Haskins(2)
U10 WEST - Wayne(5)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
6:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Genoa White
TBALL - Oak Harbor Decker
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
TBALL - Genoa Gray
TBALL - Genoa Maroon
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Genoa(6)
U12 EAST - Northwood(0)
-
17
@ BENTON RIDGE FIELD
U10 TRAVEL - Genoa
U10 TRAVEL - Liberty Benton Tournament
5:45pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Risingsun(5)
U12 WEST - Bowling Green Burgers(17)
6:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood Blue(5)
U12 WEST - Bradner #2(13)
6:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Wayne(5)
U12 WEST - Weston OTB(10)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U12 EAST - Northwood(10)
U12 EAST - Oregon #2(6)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(9)
U10 EAST - Northwood(5)
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue
6:00pm
@ LOOP PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U10 EAST - Oregon #3(5)
U10 EAST - Woodmore(1)
6:00pm
@ Gibsonburg Williams Park #3
U12 EAST - Oregon #3(23)
U12 EAST - Gibsonburg(3)
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
U10 WEST - Eastwood Blue(14)
U10 WEST - Eastwood Silver(13)
-
18
@ BENTON RIDGE FIELD
U10 TRAVEL - Genoa
U10 TRAVEL - Liberty Benton Tournament
11:00am
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Eastwood Blue(6)
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(10)
12:00pm
@ Haskins Lusher Park
U10 WEST - Rossford Maroon(13)
U10 WEST - Haskins(13)
12:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
U10 WEST - Wayne(3)
U10 WEST - Gibsonburg(9)
12:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
12:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood White(9)
U12 WEST - Bradner #1(11)
12:00pm
@ VETERANS PARK-OAK HARBOR #1
U10 EAST - Oak Harbor Leist(13)
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(5)
12:00pm
@ RAILWAY PARK#1
U12 EAST - Oregon #2(11)
U12 EAST - Lake(2)
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U12 EAST - Genoa(16)
U12 EAST - Oak Harbor(1)
12:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver
12:00pm
@ Brentwood #6 Northwood
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
12:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Oregon #1(6)
U12 EAST - Northwood(8)
12:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Oak Harbor Holcomb
TBALL - Oak Harbor Romstadt
1:00pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Grand Rapids(3)
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(5)
2:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
TBALL - Oak Harbor Decker
TBALL - Northwood Blue
2:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
2:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue
2:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
2:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Bradner
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
2:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
3:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U10 WEST - Rossford White(6)
U10 WEST - Grand Rapids(7)
6:00pm
@ Weston Elementary Park
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
-
20
6:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
TBALL - Oak Harbor Holcomb
TBALL - Genoa White
6:00pm
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
U12 EAST - Rossford Gray(2)
U12 EAST - Genoa(18)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U10 TRAVEL - Genoa
U10 TRAVEL - Oak Harbor
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(5)
U10 EAST - Oak Harbor Rodriguez(2)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Oak Harbor(7)
U12 EAST - Oregon #3(7)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 3
U10 EAST - Genoa Gray(7)
U10 EAST - Oregon #1(3)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U10 WEST - Rossford Gray(6)
U10 WEST - Rossford Maroon(3)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U12 EAST - Gibsonburg(11)
U12 EAST - Woodmore(12)
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
TBALL - Oak Harbor Romstadt
TBALL - Genoa Red
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Northwood Yellow
TBALL - Oak Harbor Decker
-
21
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Woodmore(0)
U10 EAST - Genoa Maroon(15)
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Baseball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Maroon
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Haskins(2)
U10 WEST - Rossford White(10)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U10 EAST - Northwood(16)
U10 EAST - Oregon #2(13)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Bradner
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U12 EAST - Lake(16)
U12 EAST - Rossford Maroon(4)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold
6:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(16)
U12 WEST - Weston OTB(18)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Oregon #1(17)
U12 EAST - Oregon #2(18)
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
TBALL - Genoa Maroon
TBALL - Genoa Black
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U10 TRAVEL - Genoa
U10 TRAVEL - Eastwood
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Bradner #1(27)
U12 WEST - Risingsun(9)
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(5)
U12 WEST - Wayne(5)
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U12 WEST - Eastwood White(7)
U12 WEST - Eastwood Blue(10)
8:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U10 EAST - Lake(5)
U10 EAST - Oregon #3(6)
-
22
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U10 EAST - Oak Harbor Leist(0)
U10 EAST - Oregon #1(7)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
U10 WEST - Gibsonburg(6)
U10 WEST - Eastwood Blue(8)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Bradner #2(15)
U12 WEST - Grand Rapids(3)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Northwood Blue
TBALL - Oak Harbor Holcomb
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
6:00pm
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
U12 EAST - Woodmore(18)
U12 EAST - Genoa(17)
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
U14 TRAVEL - Oak Harbor
U14 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
TBALL - Genoa Red
TBALL - Genoa Gray
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Grand Rapids(13)
U10 WEST - Wayne(2)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Rossford Gray(0)
U12 EAST - Northwood(15)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #2(8)
U10 EAST - Genoa Gray(11)
7:00pm
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
-
23
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Genoa White
TBALL - Oak Harbor Romstadt
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Genoa Black
TBALL - Oak Harbor Decker
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #3(12)
U10 EAST - Genoa Maroon(8)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood Blue(10)
U12 WEST - Bradner #1(13)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Oregon #3(0)
U12 EAST - Northwood(10)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold
6:00pm
@ Brentwood #6 Northwood
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
U10 EAST - Oregon #2(5)
U10 EAST - Lake(11)
7:30pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(3)
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(13)
8:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon
-
24
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U10 TRAVEL - Woodmore Tournament
U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ Brentwood #6 Northwood
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
U10 WEST - Wayne(7)
U10 WEST - Haskins(4)
6:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
U10 WEST - Eastwood Silver(1)
U10 WEST - Gibsonburg(12)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U10 EAST - Oregon #1(13)
U10 EAST - Northwood(4)
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Woodmore(7)
U10 EAST - Genoa Gray(8)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
U12 EAST - Rossford Gray(7)
U12 EAST - Lake(17)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Oak Harbor(7)
U12 EAST - Oregon #1(8)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U10 WEST - Eastwood Blue(2)
U10 WEST - Grand Rapids(9)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
6:00pm
@ Gibsonburg Williams Park #3
U12 EAST - Rossford Maroon(17)
U12 EAST - Gibsonburg(7)
8:00pm
@ BRADNER POOL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
COACH PITCH U8 WEST - Bradner
8:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
8:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
8:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2
8:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
-
25
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U10 TRAVEL - Woodmore Tournament
U10 TRAVEL - Genoa
11:00am
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Risingsun(9)
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(14)
12:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Oak Harbor Romstadt
TBALL - Northwood Blue
12:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Oak Harbor Holcomb
TBALL - Northwood Yellow
12:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Bowling Green Burgers(14)
U12 WEST - Weston OTB(2)
12:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 2
U12 EAST - Oregon #3(19)
U12 EAST - Oregon #1(7)
12:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
TBALL - Genoa Maroon
TBALL - Genoa Red
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U12 EAST - Woodmore(7)
U12 EAST - Oak Harbor(8)
12:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
TBALL - Genoa White
TBALL - Genoa Black
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
U10 EAST - Oak Harbor Rodriguez(4)
U10 EAST - Oak Harbor Leist(6)
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND ONE
U10 EAST - Oregon #3(6)
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(3)
12:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
12:00pm
@ Grand Rapids Park#2
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
1:00pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Wayne
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners
Postponed
2:00pm
@ Weston Elementary Park
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
-
28
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U12 EAST - Northwood(7)
U12 EAST - Woodmore(5)
6:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Bradner #1(17)
U12 WEST - Weston OTB(3)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Rossford Gray(6)
U10 WEST - Wayne(11)
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Bradner
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
6:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Eastwood White(14)
U12 WEST - Risingsun(14)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U10 WEST - Rossford Maroon(1)
U10 WEST - Rossford White(2)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U10 EAST - Northwood
U10 EAST - Woodmore
Postponed
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Eastwood Blue(10)
U12 WEST - Grand Rapids(8)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
7:30pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(3)
U12 WEST - Bowling Green Burgers(11)
8:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
U12 EAST - Rossford Gray(13)
U12 EAST - Gibsonburg(7)
8:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Maroon
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green
-
29
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Oak Harbor Decker
TBALL - Oak Harbor Holcomb
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Genoa Maroon
TBALL - Northwood Blue
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 2
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(13)
U10 EAST - Oregon #2(14)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Northwood Yellow
TBALL - Oak Harbor Romstadt
6:00pm
@ Gibsonburg Williams Park #3
U12 EAST - Genoa(11)
U12 EAST - Gibsonburg(2)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
7:30pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Bowling Green Burgers
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners
Postponed
-
30
6:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood White(10)
U12 WEST - Bradner #2(20)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Gibsonburg(11)
U10 WEST - Wayne(11)
6:00pm
@ WELL PARK ELMORE #2
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U12 EAST - Gibsonburg(11)
U12 EAST - Oregon #2(22)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
U10 EAST - Genoa Maroon(12)
U10 EAST - Oak Harbor Leist(11)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Rossford Maroon(13)
U12 EAST - Oregon #3(13)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Weston OTB(8)
U12 WEST - Risingsun(9)
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
U10 EAST - Woodmore(2)
U10 EAST - Lake(3)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U12 EAST - Oregon #1(4)
U12 EAST - Rossford Gray(5)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Bowling Green Burgers(12)
U12 WEST - Grand Rapids(4)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Haskins(4)
U10 WEST - Rossford Maroon(6)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
8:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
-
31
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U10 WEST - Eastwood Blue(1)
U10 WEST - Rossford Gray(6)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U10 EAST - Oregon #3(20)
U10 EAST - Northwood(8)
8:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
8:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Wayne(6)
U12 WEST - Bradner #1(12)
-
1
May 1 2024
6:00 PM U14 TRAVEL: Bellevue vs Genoa@ GENOA-PADGE FIELD
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
U14 TRAVEL - Bellevue U14 TRAVEL - Genoa
May 2 2024
6:00 PM U10 TRAVEL: Genoa vs Elmwood@ WAYNE PARK#1
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 TRAVEL - Genoa U10 TRAVEL - Elmwood
May 3 2024
May 4 2024
May 5 2024
May 6 2024
6:00 PM U10 TRAVEL: Eastwood U10 vs Genoa@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U14 TRAVEL: Genoa vs Ohio Trojans Suzor
@ TBA
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 TRAVEL - Eastwood U10 U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ TBA
U14 TRAVEL - Genoa U14 TRAVEL - Ohio Trojans Suzor
May 7 2024
May 8 2024
6:00 PM U10 TRAVEL: Crush 10U vs Genoa@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U14 TRAVEL: Genoa vs Elmwood
@ WAYNE PARK#2
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 TRAVEL - Crush 10U U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
U14 TRAVEL - Genoa U14 TRAVEL - Elmwood
May 9 2024
6:00 PM U12 EAST: Oak Harbor vs Rossford Gray@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U12 EAST - Oak Harbor(4) U12 EAST - Rossford Gray(10)
May 10 2024
6:00 PM U10 WEST: Rossford Maroon vs Gibsonburg@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
6:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
U10 WEST - Rossford Maroon(7) U10 WEST - Gibsonburg(3)
May 11 2024
May 12 2024
May 13 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Vegas Gold vs Rossford White@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Black vs Woodmore #2
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Gray vs Woodmore #1
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Maroon vs Oak Harbor Meloche
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Northwood Yellow vs Oak Harbor Kneeskam
@ GRAYTOWN DIAMOND ONE
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Grand Rapids Orange vs Wayne #2
@ WAYNE PARK#2
6:00 PM TBALL: Genoa Gray vs Genoa Black
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
6:00 PM TBALL: Northwood Blue vs Northwood Yellow
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
6:00 PM U10 EAST: Northwood vs Oak Harbor Rodriguez
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM U10 EAST: Oregon #1 vs Lake
@ RAILWAY PARK#1
6:00 PM U10 EAST: Oregon #2 vs Genoa Maroon
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U10 TRAVEL: Lake vs Genoa
@ GENOA-PADGE FIELD
6:00 PM U10 WEST: Gibsonburg vs Rossford White
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
6:00 PM U10 WEST: Rossford Gray vs Haskins
@ Haskins Lusher Park
6:00 PM U12 EAST: Rossford Maroon vs Genoa
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
6:00 PM U12 WEST: Bowling Green Longs Cleaners vs Risingsun
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:00 PM U12 WEST: Bowling Green VFW/Kiwanis Club vs Grand Rapids
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM U12 WEST: Bradner #1 vs Eastwood Blue
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Northwood Blue TBALL - Northwood Yellow
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #2(7) U10 EAST - Genoa Maroon(21)
6:00pm
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
U12 EAST - Rossford Maroon(6) U12 EAST - Genoa(9)
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
U10 TRAVEL - Lake U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
TBALL - Genoa Gray TBALL - Genoa Black
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
U10 EAST - Northwood(7) U10 EAST - Oak Harbor Rodriguez(11)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(8) U12 WEST - Grand Rapids(5)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND ONE
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Gibsonburg(0) U10 WEST - Rossford White(8)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
U10 EAST - Oregon #1(8) U10 EAST - Lake(2)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U12 WEST - Bradner #1(12) U12 WEST - Eastwood Blue(10)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(10) U12 WEST - Risingsun(11)
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
U10 WEST - Rossford Gray(9) U10 WEST - Haskins(12)
May 14 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Columbia vs Lake Navy@ RAILWAY PARK#1
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Green vs Rossford Maroon
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Navy vs Lake Gray
@ RAILWAY PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Rossford White vs Rossford Gray
@ Glenwood Athletic Complex Jv Baseball Field
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Northwood Blue vs Oak Harbor Arnold
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Bradner vs Gibsonburg #1
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Gibsonburg #2 vs Weston OTB
@ Weston Elementary Park
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Grand Rapids Grey vs Wayne #1
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Haskins #1 vs Tontogany
@ TONTOGANY Legion Field 1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Haskins #2 vs Risingsun #2
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:00 PM U10 EAST: Genoa Gray vs Oregon #3
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 4
6:00 PM U10 EAST: Oregon #1 vs Genoa Maroon
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U10 WEST: Eastwood Silver vs Wayne
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM U10 WEST: Rossford Maroon vs Grand Rapids
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM U12 WEST: Bradner #2 vs Eastwood White
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
6:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Bradner COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #1(11) U10 EAST - Genoa Maroon(13)
6:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1 COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2 COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U12 WEST - Bradner #2(19) U12 WEST - Eastwood White(0)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Eastwood Silver(10) U10 WEST - Wayne(10)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ Weston Elementary Park
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2 COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 4
U10 EAST - Genoa Gray(2) U10 EAST - Oregon #3(7)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Maroon
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U10 WEST - Rossford Maroon(8) U10 WEST - Grand Rapids(9)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Baseball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray
May 15 2024
5:45 PM U12 WEST: Wayne vs Bowling Green Burgers@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Powder Blue vs Rossford Gray
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Silver vs Eastwood Columbia
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Maroon vs Northwood Yellow
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Woodmore #2 vs Woodmore #3
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
6:00 PM TBALL: Genoa Maroon vs Oak Harbor Romstadt
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM TBALL: Genoa Red vs Oak Harbor Holcomb
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM U10 EAST: Oregon #1 vs Woodmore
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
6:00 PM U12 WEST: Bowling Green VFW/Kiwanis Club vs Risingsun
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:30 PM U10 WEST: Rossford White vs Rossford Gray
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
5:45pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Wayne(0) U12 WEST - Bowling Green Burgers(9)
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(21) U12 WEST - Risingsun(6)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Genoa Maroon TBALL - Oak Harbor Romstadt
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Genoa Red TBALL - Oak Harbor Holcomb
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2 COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U10 EAST - Oregon #1(20) U10 EAST - Woodmore(6)
6:30pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Rossford White(5) U10 WEST - Rossford Gray(3)
May 16 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Gray vs Eastwood Green@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Black vs Genoa Gray
@ GENOA-PADGE FIELD
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Meloche vs Woodmore #1
@ WOODMORE ELEMENTARY W #4
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Gibsonburg #1 vs Grand Rapids Orange
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Risingsun #1 vs Risingsun #2
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Tontogany vs Gibsonburg #2
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Weston OTB vs Haskins #1
@ Haskins Lusher Park
6:00 PM TBALL: Genoa Gray vs Genoa Maroon
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM TBALL: Genoa White vs Oak Harbor Decker
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM U10 EAST: Oak Harbor Leist vs Lake
@ LOOP PARK#1
6:00 PM U10 WEST: Haskins vs Wayne
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM U12 EAST: Genoa vs Northwood
@ BRENTWOOD #7 Northwood
6:00 PM U12 EAST: Rossford Maroon vs Woodmore
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #4
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U12 EAST - Rossford Maroon(20) U12 EAST - Woodmore(7)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1 COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
6:00pm
@ LOOP PARK#1
U10 EAST - Oak Harbor Leist(2) U10 EAST - Lake(14)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1 COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Haskins(2) U10 WEST - Wayne(5)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
6:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Genoa White TBALL - Oak Harbor Decker
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
TBALL - Genoa Gray TBALL - Genoa Maroon
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Genoa(6) U12 EAST - Northwood(0)
May 17 2024
U10 TRAVEL: Genoa vs Liberty Benton Tournament@ BENTON RIDGE FIELD
5:45 PM U12 WEST: Risingsun vs Bowling Green Burgers
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Columbia vs Lake Navy
@ LOOP PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Woodmore #3 vs Northwood Blue
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
6:00 PM U10 EAST: Oak Harbor Rauch vs Northwood
@ BRENTWOOD #7 Northwood
6:00 PM U10 EAST: Oregon #3 vs Woodmore
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
6:00 PM U12 EAST: Northwood vs Oregon #2
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
6:00 PM U12 EAST: Oregon #3 vs Gibsonburg
@ Gibsonburg Williams Park #3
6:00 PM U12 WEST: Eastwood Blue vs Bradner #2
@ BRADNER POOL PARK
6:00 PM U12 WEST: Wayne vs Weston OTB
@ Weston Elementary Park
8:00 PM U10 WEST: Eastwood Blue vs Eastwood Silver
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
@ BENTON RIDGE FIELD
U10 TRAVEL - Genoa U10 TRAVEL - Liberty Benton Tournament
5:45pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Risingsun(5) U12 WEST - Bowling Green Burgers(17)
6:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood Blue(5) U12 WEST - Bradner #2(13)
6:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Wayne(5) U12 WEST - Weston OTB(10)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U12 EAST - Northwood(10) U12 EAST - Oregon #2(6)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(9) U10 EAST - Northwood(5)
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3 COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue
6:00pm
@ LOOP PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U10 EAST - Oregon #3(5) U10 EAST - Woodmore(1)
6:00pm
@ Gibsonburg Williams Park #3
U12 EAST - Oregon #3(23) U12 EAST - Gibsonburg(3)
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
U10 WEST - Eastwood Blue(14) U10 WEST - Eastwood Silver(13)
May 18 2024
U10 TRAVEL: Genoa vs Liberty Benton Tournament@ BENTON RIDGE FIELD
11:00 AM U12 WEST: Eastwood Blue vs Bowling Green VFW/Kiwanis Club
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
12:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Rossford White vs Eastwood Silver
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
12:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Arnold vs Northwood Yellow
@ Brentwood #6 Northwood
12:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Grand Rapids Grey vs Wayne #2
@ WAYNE PARK#2
12:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Haskins #2 vs Tontogany
@ TONTOGANY Legion Field 1
12:00 PM TBALL: Oak Harbor Holcomb vs Oak Harbor Romstadt
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
12:00 PM U10 EAST: Oak Harbor Leist vs Oak Harbor Rauch
@ VETERANS PARK-OAK HARBOR #1
12:00 PM U10 WEST: Rossford Maroon vs Haskins
@ Haskins Lusher Park
12:00 PM U10 WEST: Wayne vs Gibsonburg
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
12:00 PM U12 EAST: Genoa vs Oak Harbor
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
12:00 PM U12 EAST: Oregon #1 vs Northwood
@ BRENTWOOD #7 Northwood
12:00 PM U12 EAST: Oregon #2 vs Lake
@ RAILWAY PARK#1
12:00 PM U12 WEST: Eastwood White vs Bradner #1
@ BRADNER POOL PARK
1:00 PM U12 WEST: Grand Rapids vs Bowling Green Longs Cleaners
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
2:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Columbia vs Eastwood Powder Blue
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
2:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Gray vs Eastwood Electric Blue
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
2:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Meloche vs Genoa Gray
@ GENOA-PADGE FIELD
2:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Woodmore #1 vs Genoa Black
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
2:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Bradner vs Gibsonburg #2
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
2:00 PM TBALL: Oak Harbor Decker vs Northwood Blue
@ BRENTWOOD #7 Northwood
3:00 PM U10 WEST: Rossford White vs Grand Rapids
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Grand Rapids Orange vs Weston OTB
@ Weston Elementary Park
@ BENTON RIDGE FIELD
U10 TRAVEL - Genoa U10 TRAVEL - Liberty Benton Tournament
11:00am
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Eastwood Blue(6) U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(10)
12:00pm
@ Haskins Lusher Park
U10 WEST - Rossford Maroon(13) U10 WEST - Haskins(13)
12:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
U10 WEST - Wayne(3) U10 WEST - Gibsonburg(9)
12:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2 COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
12:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood White(9) U12 WEST - Bradner #1(11)
12:00pm
@ VETERANS PARK-OAK HARBOR #1
U10 EAST - Oak Harbor Leist(13) U10 EAST - Oak Harbor Rauch(5)
12:00pm
@ RAILWAY PARK#1
U12 EAST - Oregon #2(11) U12 EAST - Lake(2)
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U12 EAST - Genoa(16) U12 EAST - Oak Harbor(1)
12:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver
12:00pm
@ Brentwood #6 Northwood
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
12:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Oregon #1(6) U12 EAST - Northwood(8)
12:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Oak Harbor Holcomb TBALL - Oak Harbor Romstadt
1:00pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Grand Rapids(3) U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(5)
2:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
TBALL - Oak Harbor Decker TBALL - Northwood Blue
2:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
2:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue
2:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
2:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Bradner COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
2:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1 COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
3:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U10 WEST - Rossford White(6) U10 WEST - Grand Rapids(7)
6:00pm
@ Weston Elementary Park
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
May 19 2024
U10 TRAVEL: Genoa vs Liberty Benton Tournament@ BENTON RIDGE FIELD
@ BENTON RIDGE FIELD
U10 TRAVEL - Genoa U10 TRAVEL - Liberty Benton Tournament
May 20 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Electric Blue vs Lake Columbia@ RAILWAY PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Rossford White vs Eastwood Columbia
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Gray vs Woodmore #3
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Gibsonburg #1 vs Risingsun #2
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Risingsun #1 vs Tontogany
@ TONTOGANY Legion Field 1
6:00 PM TBALL: Northwood Yellow vs Oak Harbor Decker
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM TBALL: Oak Harbor Holcomb vs Genoa White
@ GENOA-PADGE FIELD
6:00 PM TBALL: Oak Harbor Romstadt vs Genoa Red
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U10 EAST: Genoa Gray vs Oregon #1
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 3
6:00 PM U10 EAST: Oak Harbor Rauch vs Oak Harbor Rodriguez
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
6:00 PM U10 TRAVEL: Genoa vs Oak Harbor
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
6:00 PM U10 WEST: Rossford Gray vs Rossford Maroon
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00 PM U12 EAST: Gibsonburg vs Woodmore
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
6:00 PM U12 EAST: Oak Harbor vs Oregon #3
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
6:00 PM U12 EAST: Rossford Gray vs Genoa
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
6:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1 COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1 COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
TBALL - Oak Harbor Holcomb TBALL - Genoa White
6:00pm
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
U12 EAST - Rossford Gray(2) U12 EAST - Genoa(18)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U10 TRAVEL - Genoa U10 TRAVEL - Oak Harbor
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(5) U10 EAST - Oak Harbor Rodriguez(2)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Oak Harbor(7) U12 EAST - Oregon #3(7)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 3
U10 EAST - Genoa Gray(7) U10 EAST - Oregon #1(3)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U10 WEST - Rossford Gray(6) U10 WEST - Rossford Maroon(3)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U12 EAST - Gibsonburg(11) U12 EAST - Woodmore(12)
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
TBALL - Oak Harbor Romstadt TBALL - Genoa Red
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Northwood Yellow TBALL - Oak Harbor Decker
May 21 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Columbia vs Eastwood Vegas Gold@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Electric Blue vs Lake Navy
@ RAILWAY PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Powder Blue vs Lake Gray
@ RAILWAY PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Silver vs Rossford Maroon
@ Glenwood Athletic Complex Jv Baseball Field
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Maroon vs Woodmore #2
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Northwood Blue vs Oak Harbor Meloche
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Bradner vs Grand Rapids Orange
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Haskins #2 vs Wayne #1
@ WAYNE PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Wayne #2 vs Haskins #1
@ Haskins Lusher Park
6:00 PM TBALL: Genoa Maroon vs Genoa Black
@ GENOA-PADGE FIELD
6:00 PM U10 EAST: Northwood vs Oregon #2
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
6:00 PM U10 EAST: Woodmore vs Genoa Maroon
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U10 TRAVEL: Genoa vs Eastwood
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
6:00 PM U10 WEST: Haskins vs Rossford White
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
6:00 PM U12 EAST: Lake vs Rossford Maroon
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00 PM U12 EAST: Oregon #1 vs Oregon #2
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
6:00 PM U12 WEST: Bowling Green Longs Cleaners vs Weston OTB
@ Weston Elementary Park
6:00 PM U12 WEST: Bowling Green VFW/Kiwanis Club vs Wayne
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM U12 WEST: Bradner #1 vs Risingsun
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
8:00 PM U10 EAST: Lake vs Oregon #3
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
8:00 PM U12 WEST: Eastwood White vs Eastwood Blue
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Woodmore(0) U10 EAST - Genoa Maroon(15)
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2 COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Baseball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Maroon
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Haskins(2) U10 WEST - Rossford White(10)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U10 EAST - Northwood(16) U10 EAST - Oregon #2(13)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Bradner COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U12 EAST - Lake(16) U12 EAST - Rossford Maroon(4)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold
6:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(16) U12 WEST - Weston OTB(18)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Oregon #1(17) U12 EAST - Oregon #2(18)
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
TBALL - Genoa Maroon TBALL - Genoa Black
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U10 TRAVEL - Genoa U10 TRAVEL - Eastwood
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Bradner #1(27) U12 WEST - Risingsun(9)
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2 COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(5) U12 WEST - Wayne(5)
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
U12 WEST - Eastwood White(7) U12 WEST - Eastwood Blue(10)
8:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U10 EAST - Lake(5) U10 EAST - Oregon #3(6)
May 22 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Arnold vs Oak Harbor Kneeskam@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Gibsonburg #2 vs Risingsun #1
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Weston OTB vs Grand Rapids Grey
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM TBALL: Genoa Red vs Genoa Gray
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
6:00 PM TBALL: Northwood Blue vs Oak Harbor Holcomb
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM U10 EAST: Oak Harbor Leist vs Oregon #1
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
6:00 PM U10 EAST: Oregon #2 vs Genoa Gray
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U10 WEST: Gibsonburg vs Eastwood Blue
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
6:00 PM U10 WEST: Grand Rapids vs Wayne
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM U12 EAST: Rossford Gray vs Northwood
@ BRENTWOOD #7 Northwood
6:00 PM U12 EAST: Woodmore vs Genoa
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
6:00 PM U12 WEST: Bradner #2 vs Grand Rapids
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM U14 TRAVEL: Oak Harbor vs Genoa
@ GENOA-PADGE FIELD
7:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Gray vs Genoa Black
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U10 EAST - Oak Harbor Leist(0) U10 EAST - Oregon #1(7)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
U10 WEST - Gibsonburg(6) U10 WEST - Eastwood Blue(8)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Bradner #2(15) U12 WEST - Grand Rapids(3)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Northwood Blue TBALL - Oak Harbor Holcomb
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
6:00pm
@ GENOA DONNA HAYES FIELD
U12 EAST - Woodmore(18) U12 EAST - Genoa(17)
6:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
U14 TRAVEL - Oak Harbor U14 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
TBALL - Genoa Red TBALL - Genoa Gray
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Grand Rapids(13) U10 WEST - Wayne(2)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Rossford Gray(0) U12 EAST - Northwood(15)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2 COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #2(8) U10 EAST - Genoa Gray(11)
7:00pm
@ GENOA CRAIG DUNN FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
May 23 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Columbia vs Eastwood Powder Blue@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Green vs Lake Columbia
@ RAILWAY PARK#1
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Navy vs Eastwood Vegas Gold
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Meloche vs Northwood Yellow
@ Brentwood #6 Northwood
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Haskins #1 vs Wayne #1
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Tontogany vs Risingsun #2
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:00 PM TBALL: Genoa Black vs Oak Harbor Decker
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM TBALL: Genoa White vs Oak Harbor Romstadt
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM U10 EAST: Oregon #2 vs Lake
@ RAILWAY PARK#2
6:00 PM U10 EAST: Oregon #3 vs Genoa Maroon
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U12 EAST: Oregon #3 vs Northwood
@ BRENTWOOD #7 Northwood
6:00 PM U12 WEST: Eastwood Blue vs Bradner #1
@ BRADNER POOL PARK
7:30 PM U12 WEST: Bowling Green Longs Cleaners vs Bowling Green VFW/Kiwanis Club
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
8:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Kneeskam vs Genoa Maroon
@ GENOA-PADGE FIELD
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Genoa White TBALL - Oak Harbor Romstadt
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Genoa Black TBALL - Oak Harbor Decker
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Oregon #3(12) U10 EAST - Genoa Maroon(8)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Powder Blue
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2
6:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood Blue(10) U12 WEST - Bradner #1(13)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1 COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U12 EAST - Oregon #3(0) U12 EAST - Northwood(10)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #3
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold
6:00pm
@ Brentwood #6 Northwood
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
U10 EAST - Oregon #2(5) U10 EAST - Lake(11)
7:30pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners(3) U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(13)
8:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam COACH PITCH U8 EAST - Genoa Maroon
May 24 2024
U10 TRAVEL: Woodmore Tournament vs Genoa@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Gray vs Eastwood Silver
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Rossford White vs Eastwood Electric Blue
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Kneeskam vs Northwood Blue
@ Brentwood #6 Northwood
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Wayne #1 vs Risingsun #1
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
6:00 PM U10 EAST: Oregon #1 vs Northwood
@ BRENTWOOD #7 Northwood
6:00 PM U10 EAST: Woodmore vs Genoa Gray
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
6:00 PM U10 WEST: Eastwood Blue vs Grand Rapids
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM U10 WEST: Eastwood Silver vs Gibsonburg
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
6:00 PM U10 WEST: Wayne vs Haskins
@ Haskins Lusher Park
6:00 PM U12 EAST: Oak Harbor vs Oregon #1
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
6:00 PM U12 EAST: Rossford Gray vs Lake
@ RAILWAY PARK#1
6:00 PM U12 EAST: Rossford Maroon vs Gibsonburg
@ Gibsonburg Williams Park #3
8:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Woodmore #2 vs Genoa Gray
@ GENOA-PADGE FIELD
8:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Woodmore #3 vs Genoa Black
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
8:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Gibsonburg #1 vs Gibsonburg #2
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
8:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Grand Rapids Grey vs Bradner
@ BRADNER POOL PARK
8:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Wayne #2 vs Haskins #2
@ Haskins Lusher Park
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U10 TRAVEL - Woodmore Tournament U10 TRAVEL - Genoa
6:00pm
@ Brentwood #6 Northwood
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
U10 WEST - Wayne(7) U10 WEST - Haskins(4)
6:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
U10 WEST - Eastwood Silver(1) U10 WEST - Gibsonburg(12)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U10 EAST - Oregon #1(13) U10 EAST - Northwood(4)
6:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
U10 EAST - Woodmore(7) U10 EAST - Genoa Gray(8)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1 COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
U12 EAST - Rossford Gray(7) U12 EAST - Lake(17)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Oak Harbor(7) U12 EAST - Oregon #1(8)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U10 WEST - Eastwood Blue(2) U10 WEST - Grand Rapids(9)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
6:00pm
@ Gibsonburg Williams Park #3
U12 EAST - Rossford Maroon(17) U12 EAST - Gibsonburg(7)
8:00pm
@ BRADNER POOL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey COACH PITCH U8 WEST - Bradner
8:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3 COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black
8:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2 COACH PITCH U8 EAST - Genoa Gray
8:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2 COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2
8:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1 COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2
May 25 2024
U10 TRAVEL: Woodmore Tournament vs Genoa@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
11:00 AM U12 WEST: Risingsun vs Bowling Green VFW/Kiwanis Club
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
12:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Arnold vs Oak Harbor Meloche
@ Grand Rapids Park#2
12:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Tontogany vs Grand Rapids Orange
@ Grand Rapids Park#1
12:00 PM TBALL: Genoa Maroon vs Genoa Red
@ GENOA-PADGE FIELD
12:00 PM TBALL: Genoa White vs Genoa Black
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
12:00 PM TBALL: Oak Harbor Holcomb vs Northwood Yellow
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
12:00 PM TBALL: Oak Harbor Romstadt vs Northwood Blue
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
12:00 PM U10 EAST: Oak Harbor Rodriguez vs Oak Harbor Leist
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
12:00 PM U10 EAST: Oregon #3 vs Oak Harbor Rauch
@ GRAYTOWN DIAMOND ONE
12:00 PM U12 EAST: Oregon #3 vs Oregon #1
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 2
12:00 PM U12 EAST: Woodmore vs Oak Harbor
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
12:00 PM U12 WEST: Bowling Green Burgers vs Weston OTB
@ Weston Elementary Park
1:00 PM U12 WEST: Wayne vs Bowling Green Longs Cleaners
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
2:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Risingsun #2 vs Weston OTB
@ Weston Elementary Park
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U10 TRAVEL - Woodmore Tournament U10 TRAVEL - Genoa
11:00am
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Risingsun(9) U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(14)
12:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Oak Harbor Romstadt TBALL - Northwood Blue
12:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Oak Harbor Holcomb TBALL - Northwood Yellow
12:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Bowling Green Burgers(14) U12 WEST - Weston OTB(2)
12:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 2
U12 EAST - Oregon #3(19) U12 EAST - Oregon #1(7)
12:00pm
@ GENOA-PADGE FIELD
TBALL - Genoa Maroon TBALL - Genoa Red
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND THREE
U12 EAST - Woodmore(7) U12 EAST - Oak Harbor(8)
12:00pm
@ GENOA-LOU THOMAS FIELD
TBALL - Genoa White TBALL - Genoa Black
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
U10 EAST - Oak Harbor Rodriguez(4) U10 EAST - Oak Harbor Leist(6)
12:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND ONE
U10 EAST - Oregon #3(6) U10 EAST - Oak Harbor Rauch(3)
12:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Tontogany COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
12:00pm
@ Grand Rapids Park#2
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
1:00pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Wayne U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners
Postponed
2:00pm
@ Weston Elementary Park
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2 COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB
May 26 2024
U10 TRAVEL: Woodmore Tournament vs Genoa@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U10 TRAVEL - Woodmore Tournament U10 TRAVEL - Genoa
May 27 2024
U10 TRAVEL: Woodmore Tournament vs Genoa@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U10 TRAVEL - Woodmore Tournament U10 TRAVEL - Genoa
May 28 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Black vs Oak Harbor Arnold@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Kneeskam vs Oak Harbor Meloche
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Bradner vs Haskins #1
@ Haskins Lusher Park
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Grand Rapids Grey vs Tontogany
@ TONTOGANY Legion Field 1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Risingsun #1 vs Wayne #2
@ WAYNE PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Risingsun #2 vs Wayne #1
@ WAYNE PARK#2
6:00 PM U10 EAST: Northwood vs Woodmore
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
6:00 PM U10 WEST: Rossford Gray vs Wayne
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM U10 WEST: Rossford Maroon vs Rossford White
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00 PM U12 EAST: Northwood vs Woodmore
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
6:00 PM U12 WEST: Bradner #1 vs Weston OTB
@ Weston Elementary Park
6:00 PM U12 WEST: Eastwood Blue vs Grand Rapids
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM U12 WEST: Eastwood White vs Risingsun
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
7:30 PM U12 WEST: Bowling Green VFW/Kiwanis Club vs Bowling Green Burgers
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
8:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Electric Blue vs Eastwood Green
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
8:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Rossford Maroon vs Lake Columbia
@ RAILWAY PARK#1
8:00 PM U12 EAST: Rossford Gray vs Gibsonburg
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
U12 EAST - Northwood(7) U12 EAST - Woodmore(5)
6:00pm
@ Weston Elementary Park
U12 WEST - Bradner #1(17) U12 WEST - Weston OTB(3)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Rossford Gray(6) U10 WEST - Wayne(11)
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Bradner COACH PITCH U8 WEST - Haskins #1
6:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Eastwood White(14) U12 WEST - Risingsun(14)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U10 WEST - Rossford Maroon(1) U10 WEST - Rossford White(2)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
U10 EAST - Northwood U10 EAST - Woodmore
Postponed
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #1 COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2
6:00pm
@ WAYNE PARK#2
COACH PITCH U8 WEST - Risingsun #2 COACH PITCH U8 WEST - Wayne #1
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Eastwood Blue(10) U12 WEST - Grand Rapids(8)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
7:30pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Bowling Green VFW/Kiwanis Club(3) U12 WEST - Bowling Green Burgers(11)
8:00pm
@ GIBSONBURG CENTRAL PARK
U12 EAST - Rossford Gray(13) U12 EAST - Gibsonburg(7)
8:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Maroon COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Green
May 29 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Silver vs Lake Navy@ RAILWAY PARK#1
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Vegas Gold vs Rossford Gray
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Rossford White vs Lake Gray
@ RAILWAY PARK#2
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Northwood Blue vs Woodmore #2
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Northwood Yellow vs Woodmore #3
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Gibsonburg #2 vs Grand Rapids Orange
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Weston OTB vs Haskins #2
@ Haskins Lusher Park
6:00 PM TBALL: Genoa Maroon vs Northwood Blue
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
6:00 PM TBALL: Northwood Yellow vs Oak Harbor Romstadt
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM TBALL: Oak Harbor Decker vs Oak Harbor Holcomb
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM U10 EAST: Oak Harbor Rauch vs Oregon #2
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 2
6:00 PM U12 EAST: Genoa vs Gibsonburg
@ Gibsonburg Williams Park #3
7:30 PM U12 WEST: Bowling Green Burgers vs Bowling Green Longs Cleaners
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
6:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Silver COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Navy
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
TBALL - Oak Harbor Decker TBALL - Oak Harbor Holcomb
6:00pm
@ Haskins Lusher Park
COACH PITCH U8 WEST - Weston OTB COACH PITCH U8 WEST - Haskins #2
6:00pm
@ BRENTWOOD #8-NORTHWOOD
TBALL - Genoa Maroon TBALL - Northwood Blue
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 2
U10 EAST - Oak Harbor Rauch(13) U10 EAST - Oregon #2(14)
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #2
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Yellow COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
TBALL - Northwood Yellow TBALL - Oak Harbor Romstadt
6:00pm
@ Gibsonburg Williams Park #3
U12 EAST - Genoa(11) U12 EAST - Gibsonburg(2)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray
6:00pm
@ WOODMORE ELEMENTARY W #1
COACH PITCH U8 EAST - Northwood Blue COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #2
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #2 COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Orange
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford White COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray
7:30pm
@ BOWLING GREEN CARTER PARK #1
U12 WEST - Bowling Green Burgers U12 WEST - Bowling Green Longs Cleaners
Postponed
May 30 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Rossford Gray vs Eastwood Columbia@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Genoa Black vs Oak Harbor Meloche
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Oak Harbor Arnold vs Woodmore #1
@ WELL PARK ELMORE #2
6:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Gibsonburg #1 vs Grand Rapids Grey
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM U10 EAST: Genoa Maroon vs Oak Harbor Leist
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM U10 EAST: Woodmore vs Lake
@ RAILWAY PARK#2
6:00 PM U10 WEST: Gibsonburg vs Wayne
@ WAYNE PARK#1
6:00 PM U10 WEST: Haskins vs Rossford Maroon
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
6:00 PM U12 EAST: Gibsonburg vs Oregon #2
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
6:00 PM U12 EAST: Oregon #1 vs Rossford Gray
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
6:00 PM U12 EAST: Rossford Maroon vs Oregon #3
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
6:00 PM U12 WEST: Bowling Green Burgers vs Grand Rapids
@ Grand Rapids Park#1
6:00 PM U12 WEST: Eastwood White vs Bradner #2
@ BRADNER POOL PARK
6:00 PM U12 WEST: Weston OTB vs Risingsun
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
8:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Eastwood Vegas Gold vs Eastwood Electric Blue
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
8:00 PM COACH PITCH U8 WEST: Wayne #2 vs Tontogany
@ TONTOGANY Legion Field 1
6:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Eastwood White(10) U12 WEST - Bradner #2(20)
6:00pm
@ WAYNE PARK#1
U10 WEST - Gibsonburg(11) U10 WEST - Wayne(11)
6:00pm
@ WELL PARK ELMORE #2
COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Arnold COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #1
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 5
U12 EAST - Gibsonburg(11) U12 EAST - Oregon #2(22)
6:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #2
COACH PITCH U8 CENTRAL - Rossford Gray COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Columbia
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
U10 EAST - Genoa Maroon(12) U10 EAST - Oak Harbor Leist(11)
6:00pm
@ WIILIAM P COONTZ COMPLEX-OREGON Diamond 1
U12 EAST - Rossford Maroon(13) U12 EAST - Oregon #3(13)
6:00pm
@ RISING SUN COMMUNITY PARK
U12 WEST - Weston OTB(8) U12 WEST - Risingsun(9)
6:00pm
@ RAILWAY PARK#2
U10 EAST - Woodmore(2) U10 EAST - Lake(3)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
COACH PITCH U8 WEST - Gibsonburg #1 COACH PITCH U8 WEST - Grand Rapids Grey
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U12 EAST - Oregon #1(4) U12 EAST - Rossford Gray(5)
6:00pm
@ Grand Rapids Park#1
U12 WEST - Bowling Green Burgers(12) U12 WEST - Grand Rapids(4)
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Varsity Softball Field
U10 WEST - Haskins(4) U10 WEST - Rossford Maroon(6)
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FIVE
COACH PITCH U8 EAST - Genoa Black COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Meloche
8:00pm
@ LUCKEY BASIC PARK DIAMOND #1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Vegas Gold COACH PITCH U8 CENTRAL - Eastwood Electric Blue
8:00pm
@ TONTOGANY Legion Field 1
COACH PITCH U8 WEST - Wayne #2 COACH PITCH U8 WEST - Tontogany
May 31 2024
6:00 PM COACH PITCH U8 EAST: Woodmore #3 vs Oak Harbor Kneeskam@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
6:00 PM U10 EAST: Oregon #3 vs Northwood
@ BRENTWOOD #7 Northwood
6:00 PM U10 WEST: Eastwood Blue vs Rossford Gray
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
8:00 PM COACH PITCH U8 CENTRAL: Lake Gray vs Lake Columbia
@ RAILWAY PARK#1
8:00 PM U12 WEST: Wayne vs Bradner #1
@ BRADNER POOL PARK
6:00pm
@ GRAYTOWN DIAMOND FOUR
COACH PITCH U8 EAST - Woodmore #3 COACH PITCH U8 EAST - Oak Harbor Kneeskam
6:00pm
@ Glenwood Athletic Complex Jv Softball Field
U10 WEST - Eastwood Blue(1) U10 WEST - Rossford Gray(6)
6:00pm
@ BRENTWOOD #7 Northwood
U10 EAST - Oregon #3(20) U10 EAST - Northwood(8)
8:00pm
@ RAILWAY PARK#1
COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Gray COACH PITCH U8 CENTRAL - Lake Columbia
8:00pm
@ BRADNER POOL PARK
U12 WEST - Wayne(6) U12 WEST - Bradner #1(12)