Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
28
-
29
-
30
-
31
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
-
7
-
8
-
9
-
10
-
11
-
12
-
13
-
14
-
15
-
16
-
17
-
18
-
19
-
20
-
21
5:45pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - CATHEDRAL (WERDEN)(16)
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (DAVIS)(18)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ST JOE COCKEYSVILLE (RONAYNE)(30)
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (PAULINY)(35)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE BOYS BLUE DIVISION - ST CASIMIR (A.T. BAILEY)(28)
6TH GRADE BOYS BLUE DIVISION - SUS (HARFIELD)(23)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (BUKOWSKY)(26)
8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (IANUZZI)(50)
-
22
5:45pm
@ St. Ursula Gym
4TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - ST CASIMIR (DORSEY)(9)
4TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - SUS (ROBERTS)(18)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
4TH GRADE BOYS DIVISION 2 - ST CASIMIR (SZCZEPANIAK)(14)
4TH GRADE BOYS DIVISION 2 - SUS (ROTH)(5)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - KINGSVILLE REC (BAYNE)(5)
6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - SUS (JONES)(27)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE GIRLS - IHM (SAKSON)(29)
7TH GRADE GIRLS - ICS (JONES)(7)
-
23
6:00pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (MASON)(15)
6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (VONDERSMITH)(28)
7:00pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE BOYS BLUE - ST CASIMIR (HOOK)(19)
7TH GRADE BOYS BLUE - SUS (ROMONOWSKI)(29)
8:00pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE GIRLS - CARDINAL SHEEHAN(7)
8TH GRADE GIRLS - SUS (KEENER)(48)
9:00pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE BOYS BLUE - IHM (JANIS)(45)
8TH GRADE BOYS BLUE - SUS (KRUL)(22)
-
24
-
25
-
26
-
27
5:45pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE GIRLS - ST JOE COCKEYSVILLE (RUTLEDGE)(13)
5TH GRADE GIRLS - ST JOE FULLERTON (FIELD)(14)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE GIRLS - SACRED HEART (MARKS)(4)
5TH GRADE GIRLS - SUS (MAKI)(17)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - ST MARK (SMALL)(5)
6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - CATHEDRAL (NICOLINI)(22)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - OLPH (HARDWAY)(13)
7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (WATTERS)(43)
-
28
6:00pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS BLUE - IHM (JANIS)(20)
5TH GRADE BOYS BLUE - SUS (MANFREDI)(9)
7:00pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (FREUND)(33)
6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ST JOE COCKEYSVILLE (SAFFRON)(39)
8:00pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - ST JOE COCKEYSVILLE (HORANBURG)(37)
7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - ST AUGUSTINE (JOHNSTON)(30)
-
29
5:45pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SACRED HEART (MARKS)(29)
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (PAULINY)(28)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
4TH GRADE BOYS DIVISION 1 - SACRED HEART (HILL)(5)
4TH GRADE BOYS DIVISION 1 - SUS (GRAB)(28)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE GIRLS DIVISION 2 - ST MARK (SPLITT)(15)
6TH GRADE GIRLS DIVISION 2 - ICS (JONES)(12)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - SACRED HEART (CRUMB)(41)
8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - ST MICHAEL - ST CLEMENT (HAHN)(19)
-
1
-
2
February 1 2024
February 2 2024
February 3 2024
February 4 2024
February 5 2024
February 6 2024
February 7 2024
February 8 2024
February 9 2024
February 10 2024
February 11 2024
February 12 2024
February 13 2024
February 14 2024
February 15 2024
February 16 2024
February 17 2024
February 18 2024
February 19 2024
February 20 2024
February 21 2024
5:45 PM 5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1: CATHEDRAL (WERDEN) vs SUS (DAVIS)@ St. Ursula Gym
6:35 PM 5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1: ST JOE COCKEYSVILLE (RONAYNE) vs ICS (PAULINY)
@ St. Ursula Gym
7:25 PM 6TH GRADE BOYS BLUE DIVISION: ST CASIMIR (A.T. BAILEY) vs SUS (HARFIELD)
@ St. Ursula Gym
8:15 PM 8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1: ICS (BUKOWSKY) vs SUS (IANUZZI)
@ St. Ursula Gym
5:45pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - CATHEDRAL (WERDEN)(16) 5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (DAVIS)(18)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ST JOE COCKEYSVILLE (RONAYNE)(30) 5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (PAULINY)(35)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE BOYS BLUE DIVISION - ST CASIMIR (A.T. BAILEY)(28) 6TH GRADE BOYS BLUE DIVISION - SUS (HARFIELD)(23)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (BUKOWSKY)(26) 8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (IANUZZI)(50)
February 22 2024
5:45 PM 4TH GRADE GIRLS DIVISION 1: ST CASIMIR (DORSEY) vs SUS (ROBERTS)@ St. Ursula Gym
6:35 PM 4TH GRADE BOYS DIVISION 2: ST CASIMIR (SZCZEPANIAK) vs SUS (ROTH)
@ St. Ursula Gym
7:25 PM 6TH GRADE GIRLS DIVISION 1: KINGSVILLE REC (BAYNE) vs SUS (JONES)
@ St. Ursula Gym
8:15 PM 7TH GRADE GIRLS: IHM (SAKSON) vs ICS (JONES)
@ St. Ursula Gym
5:45pm
@ St. Ursula Gym
4TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - ST CASIMIR (DORSEY)(9) 4TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - SUS (ROBERTS)(18)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
4TH GRADE BOYS DIVISION 2 - ST CASIMIR (SZCZEPANIAK)(14) 4TH GRADE BOYS DIVISION 2 - SUS (ROTH)(5)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - KINGSVILLE REC (BAYNE)(5) 6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - SUS (JONES)(27)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE GIRLS - IHM (SAKSON)(29) 7TH GRADE GIRLS - ICS (JONES)(7)
February 23 2024
6:00 PM 6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1: ICS (MASON) vs SUS (VONDERSMITH)@ St. Ursula Gym
7:00 PM 7TH GRADE BOYS BLUE: ST CASIMIR (HOOK) vs SUS (ROMONOWSKI)
@ St. Ursula Gym
8:00 PM 8TH GRADE GIRLS: CARDINAL SHEEHAN vs SUS (KEENER)
@ St. Ursula Gym
9:00 PM 8TH GRADE BOYS BLUE: IHM (JANIS) vs SUS (KRUL)
@ St. Ursula Gym
6:00pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (MASON)(15) 6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (VONDERSMITH)(28)
7:00pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE BOYS BLUE - ST CASIMIR (HOOK)(19) 7TH GRADE BOYS BLUE - SUS (ROMONOWSKI)(29)
8:00pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE GIRLS - CARDINAL SHEEHAN(7) 8TH GRADE GIRLS - SUS (KEENER)(48)
9:00pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE BOYS BLUE - IHM (JANIS)(45) 8TH GRADE BOYS BLUE - SUS (KRUL)(22)
February 24 2024
February 25 2024
February 26 2024
February 27 2024
5:45 PM 5TH GRADE GIRLS: ST JOE COCKEYSVILLE (RUTLEDGE) vs ST JOE FULLERTON (FIELD)@ St. Ursula Gym
6:35 PM 5TH GRADE GIRLS: SACRED HEART (MARKS) vs SUS (MAKI)
@ St. Ursula Gym
7:25 PM 6TH GRADE GIRLS DIVISION 1: ST MARK (SMALL) vs CATHEDRAL (NICOLINI)
@ St. Ursula Gym
8:15 PM 7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1: OLPH (HARDWAY) vs SUS (WATTERS)
@ St. Ursula Gym
5:45pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE GIRLS - ST JOE COCKEYSVILLE (RUTLEDGE)(13) 5TH GRADE GIRLS - ST JOE FULLERTON (FIELD)(14)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE GIRLS - SACRED HEART (MARKS)(4) 5TH GRADE GIRLS - SUS (MAKI)(17)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - ST MARK (SMALL)(5) 6TH GRADE GIRLS DIVISION 1 - CATHEDRAL (NICOLINI)(22)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - OLPH (HARDWAY)(13) 7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SUS (WATTERS)(43)
February 28 2024
6:00 PM 5TH GRADE BOYS BLUE: IHM (JANIS) vs SUS (MANFREDI)@ St. Ursula Gym
7:00 PM 6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1: ICS (FREUND) vs ST JOE COCKEYSVILLE (SAFFRON)
@ St. Ursula Gym
8:00 PM 7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2: ST JOE COCKEYSVILLE (HORANBURG) vs ST AUGUSTINE (JOHNSTON)
@ St. Ursula Gym
6:00pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS BLUE - IHM (JANIS)(20) 5TH GRADE BOYS BLUE - SUS (MANFREDI)(9)
7:00pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (FREUND)(33) 6TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ST JOE COCKEYSVILLE (SAFFRON)(39)
8:00pm
@ St. Ursula Gym
7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - ST JOE COCKEYSVILLE (HORANBURG)(37) 7TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - ST AUGUSTINE (JOHNSTON)(30)
February 29 2024
5:45 PM 5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1: SACRED HEART (MARKS) vs ICS (PAULINY)@ St. Ursula Gym
6:35 PM 4TH GRADE BOYS DIVISION 1: SACRED HEART (HILL) vs SUS (GRAB)
@ St. Ursula Gym
7:25 PM 6TH GRADE GIRLS DIVISION 2: ST MARK (SPLITT) vs ICS (JONES)
@ St. Ursula Gym
8:15 PM 8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2: SACRED HEART (CRUMB) vs ST MICHAEL - ST CLEMENT (HAHN)
@ St. Ursula Gym
5:45pm
@ St. Ursula Gym
5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - SACRED HEART (MARKS)(29) 5TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 1 - ICS (PAULINY)(28)
6:35pm
@ St. Ursula Gym
4TH GRADE BOYS DIVISION 1 - SACRED HEART (HILL)(5) 4TH GRADE BOYS DIVISION 1 - SUS (GRAB)(28)
7:25pm
@ St. Ursula Gym
6TH GRADE GIRLS DIVISION 2 - ST MARK (SPLITT)(15) 6TH GRADE GIRLS DIVISION 2 - ICS (JONES)(12)
8:15pm
@ St. Ursula Gym
8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - SACRED HEART (CRUMB)(41) 8TH GRADE BOYS GOLD DIVISION 2 - ST MICHAEL - ST CLEMENT (HAHN)(19)