Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
31
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
-
7
-
8
-
9
-
10
-
11
-
12
-
13
-
14
-
15
-
16
-
17
-
18
-
19
-
20
-
21
-
22
-
23
-
24
-
25
-
26
-
27
-
28
-
29
-
30
-
1
-
2
-
3
-
4
April 1 2024
April 2 2024
April 3 2024
April 4 2024
April 5 2024
6:00 PM 2024 11u Major West Division: Clubhouse vs Westport@ Green Farm School
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Canes Ct South vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 1 lighted
6:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Grind Grey vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium North Turf
8:00 PM 2024 11u Major West Division: Westport vs Clubhouse
@ Green Farm School
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Tucci Elite vs Canes Ct South
@ Bisceglie Field 1 lighted
8:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Bunker Hill Red Storm vs Ct Grind Grey
@ Municipal Stadium North Turf
April 6 2024
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Ct Crush vs Gap2Gap Blue@ Woodland School field # 2
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Bluefish Travel
@ Fairfield Country Day School
9:30 AM 2024 11u Elite Division: Ct Mets vs Gap2Gap Black
@ Labor Field- Stadium
10:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Grind Grey vs Ct Grind White
@ Degennaro Field Orange
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Gap2Gap Blue vs Ct Crush
@ Woodland School field # 2
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Bluefish Travel vs Ct Wolfpack Red
@ Fairfield Country Day School
11:30 AM 2024 11u Elite Division: Gap2Gap Black vs Ct Mets
@ Labor Field- Stadium
12:00 PM 2024 13u Major West Division: Ct Grind White vs Ct Grind Grey
@ Degennaro Field Orange
1:00 PM 2024 13u Elite Division: Ct Mets Blue vs Ct Wolfpack Black
@ Fairfield Country Day School
1:00 PM 2024 13u Major West Division: Mission City Cobras vs Southington West Jays Blue
@ Seymour Middle School
2:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Bluefish Travel vs Ct Grind White
@ Old tavern baseball complex field 2
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Shoreline Breakers Blue vs Technique Tigers Navy
@ Sheldon Park (lower field)
2:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Grind Navy vs Tucci Elite
@ Degennaro Field Orange
2:30 PM 2024 11u Major East Division: Hawks Baseball Club vs Shoreline Breakers
@ Canfield Park - Prospect
2:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bulldogs Baseball vs Gap2Gap Black
@ Asnuntuck Community College
3:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Blue vs Cheshire Reds
@ Woodland School field # 2
3:00 PM 2024 13u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Ct Mets Blue
@ Fairfield Country Day School
3:00 PM 2024 13u Major West Division: Southington West Jays Blue vs Mission City Cobras
@ Seymour Middle School
4:00 PM 2024 10u Major White Division: Mission City Cobras vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 2
4:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Grind White vs Bluefish Travel
@ Old tavern baseball complex field 2
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Technique Tigers Navy vs Shoreline Breakers Blue
@ Sheldon Park (lower field)
4:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Elite vs Grind Navy
@ Degennaro Field Orange
4:30 PM 2024 11u Major East Division: Shoreline Breakers vs Hawks Baseball Club
@ Canfield Park - Prospect
4:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Black vs Bulldogs Baseball
@ Asnuntuck Community College
5:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Cheshire Reds vs Gap2Gap Blue
@ Woodland School field # 2
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Tucci Lumber vs Mission City Cobras
@ Bisceglie Field 2
April 7 2024
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Ct Bearcats vs Southington Knights Black@ Southington West Baseball Complex Field # 2
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Gap2Gap Blue vs Club 21
@ 50/70 field @ field road complex somers
9:00 AM 2024 11u Major West Division: Ct Grind Navy vs Mission City Cobras
@ Matthies Park
9:00 AM 2024 11u Major West Division: Southington Knights Silver vs Run & Gun Baseball
@ Southington North Memorial Park
9:00 AM 2024 11u Major West Division: Tucci Lumber vs Ct Mets
@ Bisceglie Field 1 lighted
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Avon Travel Baseball vs Gap2Gap Black
@ Fisher Meadows Field # 3
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Technique Tigers Navy vs Ct Mets
@ Bisceglie Field 2
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Norconn Attack vs Ct Bearcats
@ Suffield High School
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Grind Grey vs Shoreline Breakers White
@ Sheldon Park (lower field)
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Southington Knights Black vs Gap2Gap Blue
@ Kennedy Middle School
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Ct Wolfpack Red
@ Fairfield Country Day School
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Technique Tigers Navy vs Westport White
@ Rogers Field- Westport
9:30 AM 2024 10u Major White Division: Monroe Travel Baseball vs Bunker Hill Red Storm
@ Beardsley Field # 1 Monroe
9:30 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Westport vs Clubhouse Columbia
@ Green Farm School
10:00 AM 2024 10u Major White Division: STB Siege vs Trumbull Travel Gold
@ Island Brook field # 2
10:00 AM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Orange vs Technique Tigers Navy
@ Old tavern baseball complex field 2
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Club 21 vs Gap2Gap Blue
@ 50/70 field @ field road complex somers
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Southington Knights Black vs Ct Bearcats
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Ct Mets vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 1 lighted
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Fairfield Falcons vs Technique Tigers Orange
@ Gould Manor # 2
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Mission City Cobras vs Ct Grind Navy
@ Matthies Park
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Run & Gun Baseball vs Southington Knights Silver
@ Southington North Memorial Park
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Mets vs Technique Tigers Navy
@ Bisceglie Field 2
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Black vs Avon Travel Baseball
@ Fisher Meadows Field # 3
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Bearcats vs Norconn Attack
@ Suffield High School
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Shoreline Breakers White vs Ct Grind Grey
@ Sheldon Park (lower field)
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Gap2Gap Blue vs Southington Knights Black
@ Kennedy Middle School
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Technique Tigers Orange
@ Fairfield Country Day School
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Westport White vs Technique Tigers Navy
@ Rogers Field- Westport
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Westport Blue vs Fairfield Falcons
@ Gould Manor 1
11:30 AM 2024 10u Major White Division: Bunker Hill Red Storm vs Monroe Travel Baseball
@ Beardsley Field # 1 Monroe
11:30 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Columbia vs Westport
@ Green Farm School
12:00 PM 2024 10u Major White Division: Trumbull Travel Gold vs STB Siege
@ Island Brook field # 2
12:00 PM 2024 11u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Ct Gators Orange
@ Old tavern baseball complex field 2
12:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Mission City Cobras Navy vs Tucci Maple
@ Francis Field (JML)
1:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Grind Navy vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 2
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Tucci Elite vs Ct Mets
@ Bisceglie Field 1 lighted
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Fairfield Falcons
@ Gould Manor # 2
1:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Southington Knights Silver vs Ct Mayhem
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
1:00 PM 2024 13u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Ct Wolfpack Black
@ Fairfield Country Day School
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Fairfield Falcons vs Westport Blue
@ Gould Manor 1
2:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Blue vs Ct Grind Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
2:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Tucci Maple vs Mission City Cobras Navy
@ Francis Field (JML)
2:00 PM 2024 13u Major West Division: Ct Grind Grey vs Tucci Maple
@ Degennaro Field Orange
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Bluefish Travel vs Monroe Travel Baseball
@ Beardsley Field # 2 Monroe
2:30 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: STB Siege vs Canes Ct South
@ RiverView Park
3:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Trumbull Travel Black
@ Island Brook field # 2
3:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Tucci Elite vs Ct Grind Navy
@ Bisceglie Field 2
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Mets vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 1 lighted
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Gap2Gap Black vs Trumbull Travel Black
@ Long Hill Administration- Trumbull
3:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Blue vs Bulldogs Baseball
@ Enfield Annex
3:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Mayhem vs Southington Knights Silver
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
3:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: City Angels vs Ct Crush
@ Preston LL
3:00 PM 2024 13u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Technique Tigers Navy
@ Fairfield Country Day School
4:00 PM 2024 10u Major White Division: Westport vs Technique Tigers White
@ Green Farm School
4:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Ct Gators Blue
@ Old tavern baseball complex field 2
4:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Mission City Cobras White vs Tucci Lumber
@ Francis Field (JML)
4:00 PM 2024 13u Major West Division: Tucci Maple vs Ct Grind Grey
@ Degennaro Field Orange
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Monroe Travel Baseball vs Bluefish Travel
@ Beardsley Field # 2 Monroe
4:30 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Canes Ct South vs STB Siege
@ RiverView Park
5:00 PM 2024 10u Elite Division: Trumbull Travel Black vs Ct Grind Carolina
@ Island Brook field # 2
5:00 PM 2024 11u Elite Division: Trumbull Travel Black vs Gap2Gap Black
@ Long Hill Administration- Trumbull
5:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bulldogs Baseball vs Gap2Gap Blue
@ Enfield Annex
5:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Crush vs City Angels
@ Preston LL
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Technique Tigers White vs Westport
@ Green Farm School
6:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Tucci Lumber vs Mission City Cobras White
@ Francis Field (JML)
April 8 2024
April 9 2024
April 10 2024
April 11 2024
April 12 2024
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Bunker Hill Red Storm vs Diamond Zone Black@ Blakeslee Field North Haven
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bunker Hill Red Storm vs Hamden
@ Municipal Stadium North Turf
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Crush vs Shoreline Breakers Blue
@ Fenway- Mitchell Woods
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Mets vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 1 lighted
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Technique Tigers Navy vs Wow Factor East Coast
@ Bernard (JML)
6:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Crush vs Mission City Cobras Navy
@ Francis Field (JML)
6:00 PM 2024 13u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Ct Grind White
@ Brinley Field
6:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Burlington Blu Sox vs Ct Whalers
@ Nassahegan Rec Complex
6:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Grind Navy vs Trumbull Travel Black
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
6:00 PM 2024 8u Division: Ct Hanks Yanks vs Middletown Monarchs
@ Pope Park
7:30 PM 2024 11u Major West Division: Ct Mets vs Ct Bombers
@ Montowese Park Field # 1
8:00 PM 2024 10u Major White Division: Diamond Zone Black vs Bunker Hill Red Storm
@ Blakeslee Field North Haven
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Hamden vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium North Turf
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Shoreline Breakers Blue vs Ct Crush
@ Fenway- Mitchell Woods
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Tucci Elite vs Ct Mets
@ Bisceglie Field 1 lighted
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Wow Factor East Coast vs Technique Tigers Navy
@ Bernard (JML)
8:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Mission City Cobras Navy vs Ct Crush
@ Francis Field (JML)
8:00 PM 2024 13u Major West Division: Ct Grind White vs Technique Tigers Orange
@ Brinley Field
8:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Whalers vs Burlington Blu Sox
@ Nassahegan Rec Complex
8:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Trumbull Travel Black vs Grind Navy
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
8:00 PM 2024 8u Division: Middletown Monarchs vs Ct Hanks Yanks
@ Pope Park
April 13 2024
9:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Bluefish Travel vs Northeast Clutch@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: CT Riptide blue vs Wallingford Cardinals
@ Westside field
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Middletown Monarchs vs Clubhouse Columbia
@ Lawrence Elementary School
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Ct Hanks Yanks vs CT Riptide Gold
@ Hyland Recreation Center Turf
9:00 AM 2024 11u Major West Division: CT Riptide blue vs Mission City Cobras
@ Matthies Park
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Fairfield Nationals vs CT Riptide
@ North End Field meriden
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Tucci Maple vs City Angels
@ Clinton Ave Park New Haven
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Ct Mets Orange vs Ct Gators Orange
@ Connecticut Sportsplex # 5
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Grind Grey vs Mission City Cobras
@ Degennaro Field Orange
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Shoreline Breakers White
@ Fairfield Country Day School
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Southington West Jays vs Ct Crush
@ Kobyluck field
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Technique Tigers Navy vs Tucci Lumber
@ Connor Field
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Grind vs Ct Gators
@ Clover field # 2
9:30 AM 2024 13u Major East Division: Diamond Zone vs New England Knights
@ Riley field
10:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Clubhouse Columbia 13u vs Bluefish Travel
@ Beardsley Park Bridgeport
11:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Northeast Clutch vs Bluefish Travel
@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Wallingford Cardinals vs CT Riptide blue
@ Westside field
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Clubhouse Columbia vs Middletown Monarchs
@ Lawrence Elementary School
11:00 AM 2024 11u Major East Division: CT Riptide Gold vs Ct Hanks Yanks
@ Hyland Recreation Center Turf
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Mission City Cobras vs CT Riptide blue
@ Matthies Park
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: CT Riptide vs Fairfield Nationals
@ North End Field meriden
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: City Angels vs Tucci Maple
@ Clinton Ave Park New Haven
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Orange vs Ct Mets Orange
@ Connecticut Sportsplex # 5
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Mission City Cobras vs Ct Grind Grey
@ Degennaro Field Orange
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Shoreline Breakers White vs Ct Wolfpack Red
@ Fairfield Country Day School
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Crush vs Southington West Jays
@ Kobyluck field
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Lumber vs Technique Tigers Navy
@ Connor Field
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Gators vs Ct Grind
@ Clover field # 2
11:30 AM 2024 13u Major East Division: New England Knights vs Diamond Zone
@ Riley field
12:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Bluefish Travel vs Clubhouse Columbia 13u
@ Beardsley Park Bridgeport
1:00 PM 2024 10u Major White Division: Bunker Hill Red Storm vs Ct Gators Gray
@ Municipal Stadium North Turf
1:30 PM 2024 13u Elite Division: Ct Mets Blue vs Ct Gators Blue
@ Connecticut Sportsplex # 5
1:30 PM 2024 13u Major West Division: Ct Grind White vs Naugy Hounds
@ Degennaro Field Orange
1:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Fairfield Nationals vs Tucci Elite
@ Connor Field
2:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Ct Grind Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
2:00 PM 2024 10u Major Blue Division: City Angels vs Technique Tigers Orange
@ Francis Field (JML)
2:00 PM 2024 10u Major White Division: Fairfield Nationals vs Monroe Travel Baseball
@ Beardsley Field # 1 Monroe
2:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Clubhouse
@ Bernard (JML)
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Cheshire Reds vs Bulldogs Baseball
@ Enfield Annex
2:00 PM 2024 13u Elite Division: CT Shell Shockers Blue vs Clubhouse Hartford
@ Veterans Memorial Park Niantic
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Fairfield Nationals vs Madison Tigers
@ Town Campus Field
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Middletown Monarchs vs Technique Tigers Navy
@ Pat Kidney
2:00 PM 2024 13u Major West Division: Bluefish Travel vs Tucci Maple
@ Beardsley Park Bridgeport
2:00 PM 2024 8u Division: Ct Gators vs Smash Factory
@ Clover field # 2
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Run & Gun Baseball vs STB Siege
@ Sunnyside Field #3
2:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Carolina vs Shoreline Breakers Blue
@ Sheldon Park (lower field)
3:00 PM 2024 10u Major White Division: Ct Gators Gray vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium North Turf
3:00 PM 2024 13u Major East Division: West Hartford Tornadoes vs Ct Whalers
@ Cromwell Middle School
3:30 PM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Blue vs Ct Mets Blue
@ Connecticut Sportsplex # 5
3:30 PM 2024 13u Major West Division: Naugy Hounds vs Ct Grind White
@ Degennaro Field Orange
3:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Elite vs Fairfield Nationals
@ Connor Field
4:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Ct Wolfpack Black
@ Old tavern baseball complex field 2
4:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Grind Navy vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 2
4:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Technique Tigers Orange vs City Angels
@ Francis Field (JML)
4:00 PM 2024 10u Major White Division: Monroe Travel Baseball vs Fairfield Nationals
@ Beardsley Field # 1 Monroe
4:00 PM 2024 11u Major West Division: Clubhouse vs Ct Wolfpack Red
@ Bernard (JML)
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bulldogs Baseball vs Cheshire Reds
@ Enfield Annex
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Hartford vs CT Shell Shockers Blue
@ Veterans Memorial Park Niantic
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Madison Tigers vs Fairfield Nationals
@ Town Campus Field
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Middletown Monarchs
@ Pat Kidney
4:00 PM 2024 13u Major West Division: Tucci Maple vs Bluefish Travel
@ Beardsley Park Bridgeport
4:00 PM 2024 8u Division: Smash Factory vs Ct Gators
@ Clover field # 2
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: STB Siege vs Run & Gun Baseball
@ Sunnyside Field #3
4:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Shoreline Breakers Blue vs Clubhouse Navy
@ Sheldon Park (lower field)
5:00 PM 2024 13u Major East Division: Ct Crush vs Ct Bearcats
@ Legion Field/Moodus
5:00 PM 2024 13u Major East Division: Ct Whalers vs West Hartford Tornadoes
@ Cromwell Middle School
5:30 PM 2024 11u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium South
5:30 PM 2024 13u Major West Division: Trumbull Travel Black vs Clubhouse Navy
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
6:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Smash Factory White vs Diamond Zone Teal
@ Blakeslee Field North Haven
6:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Tucci Elite vs Ct Grind Navy
@ Bisceglie Field 2
6:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Bombers vs Ct Grind Navy
@ Francis Field (JML)
6:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Cadets vs Ct Grind White
@ Bernard (JML)
7:00 PM 2024 13u Major East Division: Ct Bearcats vs Ct Crush
@ Legion Field/Moodus
7:30 PM 2024 11u Elite Division: Bunker Hill Red Storm vs Technique Tigers Navy
@ Municipal Stadium South
7:30 PM 2024 13u Major West Division: Clubhouse Navy vs Trumbull Travel Black
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
8:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Diamond Zone Teal vs Smash Factory White
@ Blakeslee Field North Haven
8:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Grind Navy vs Ct Bombers
@ Francis Field (JML)
8:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Grind White vs Ct Cadets
@ Bernard (JML)
April 14 2024
9:00 AM 2024 10u Elite Division: Ct Gators Blue vs Clubhouse Carolina@ Bernard (JML)
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Ct Bearcats vs Wolcott Eagles
@ Wolcott BAW
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Ct Mets vs Avon Travel Baseball
@ Montowese Park Field # 1
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: CT Titans vs Southington Knights Silver
@ Southington North Memorial Park
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Shoreline Breakers vs Smash Factory Red
@ Quassy Field
9:00 AM 2024 10u Major White Division: Technique Tigers White vs STB Siege
@ East Village Park lower field
9:00 AM 2024 10u Major White Division: Tucci Lumber vs Mission City Cobras
@ Maple Row Field
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Blue vs Shoreline Breakers
@ Francis Field (JML)
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Fairfield Nationals vs Technique Tigers Navy
@ Fairfield Woods Middle School
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Club 21 vs Ct Bearcats
@ 50/70 field @ field road complex somers
9:00 AM 2024 11u Major East Division: CT Riptide Gold vs Southington Knights Black
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Guilford Cubs vs Cheshire Reds
@ Bittner Park Field B
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Shoreline Breakers vs Ct Crush
@ Fenway- Mitchell Woods
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Silk City Slammers vs New England Knights
@ Leber Field
9:00 AM 2024 11u Major West Division: CT Riptide blue vs Ct Grind Navy
@ Old tavern baseball complex field 2
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Cheshire Reds vs Avon Travel Baseball
@ Fisher Meadows Field # 3
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Navy vs Ct Gators Blue
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Wolfpack Black vs Trumbull Travel Black
@ North End little League Field # 2
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: CT Riptide vs New England Knights
@ Ed Walsh Complex
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: City Angels vs Ct Grind Grey
@ Clinton Ave Park New Haven
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Bombers vs Southington West Jays
@ Southington South Rec Park field # 6
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Northeast Clutch Bray vs Shoreline Breakers White
@ Sheldon Park (lower field)
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Tucci Maple vs Bunker Hill Red Storm
@ Redding boys and girls club
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Tucci Elite vs Clubhouse Carolina
@ Redding boys and girls club
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Tucci Lumber vs Clubhouse Columbia 12u
@ Connor Field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: CT Shell Shockers White vs Shoreline Breakers Blue
@ haddam-killingworth middle school
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Farmington Firebirds vs Southington West Jays
@ Southington South Rec Park
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Run & Gun Baseball vs Clubhouse Navy
@ Seymour Middle School
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Southington Knights Silver vs Ct Grind Grey
@ Kennedy Middle School
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Technique Tigers Navy vs Mission City Cobras
@ French Park, Seymour
9:00 AM 2024 8u Division: Ct Grind vs Technique Tigers Orange
@ Old tavern baseball complex field 1
9:00 AM 2024 8u Division: Ct Hanks Yanks vs Hawks Baseball Club
@ Annie Fisher Montessori Magnet School
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Bluefish Travel vs Ct Wolfpack White
@ North End little League Field # 1
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Bearcats vs Ct Hanks Yanks
@ Nichols Field
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Crush vs Southington West Jays
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Southington Knights Silver vs Trumbull Travel Black
@ Island brook Field # 1
10:00 AM 2024 13u Major East Division: Ct Mayhem vs CT Titans
@ Whalley Park
10:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Southington Knights Silver vs Trumbull Travel Black
@ Island brook Field # 1
11:00 AM 2024 10u Elite Division: Clubhouse Carolina vs Ct Gators Blue
@ Bernard (JML)
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Avon Travel Baseball vs Ct Mets
@ Montowese Park Field # 1
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Smash Factory Red vs Shoreline Breakers
@ Quassy Field
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Southington Knights Silver vs CT Titans
@ Southington North Memorial Park
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Wolcott Eagles vs Ct Bearcats
@ Wolcott BAW
11:00 AM 2024 10u Major White Division: Mission City Cobras vs Tucci Lumber
@ Maple Row Field
11:00 AM 2024 10u Major White Division: STB Siege vs Technique Tigers White
@ East Village Park lower field
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Shoreline Breakers vs Ct Gators Blue
@ Francis Field (JML)
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Fairfield Nationals
@ Fairfield Woods Middle School
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Cheshire Reds vs Guilford Cubs
@ Bittner Park Field B
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Ct Bearcats vs Club 21
@ 50/70 field @ field road complex somers
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Ct Crush vs Shoreline Breakers
@ Fenway- Mitchell Woods
11:00 AM 2024 11u Major East Division: New England Knights vs Silk City Slammers
@ Leber Field
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Southington Knights Black vs CT Riptide Gold
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Ct Grind Navy vs CT Riptide blue
@ Old tavern baseball complex field 2
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Avon Travel Baseball vs Cheshire Reds
@ Fisher Meadows Field # 3
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Gators Blue vs Clubhouse Navy
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Trumbull Travel Black vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 2
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: New England Knights vs CT Riptide
@ Ed Walsh Complex
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Bunker Hill Red Storm vs Tucci Maple
@ Redding boys and girls club
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Grind Grey vs City Angels
@ Clinton Ave Park New Haven
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Shoreline Breakers White vs Northeast Clutch Bray
@ Sheldon Park (lower field)
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Southington West Jays vs Ct Bombers
@ Southington South Rec Park field # 6
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Carolina vs Tucci Elite
@ Redding boys and girls club
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Columbia 12u vs Tucci Lumber
@ Connor Field
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Shoreline Breakers Blue vs CT Shell Shockers White
@ haddam-killingworth middle school
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Southington West Jays vs Farmington Firebirds
@ Southington South Rec Park
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Clubhouse Navy vs Run & Gun Baseball
@ Seymour Middle School
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Grind Grey vs Southington Knights Silver
@ Kennedy Middle School
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Mission City Cobras vs Technique Tigers Navy
@ French Park, Seymour
11:00 AM 2024 8u Division: Hawks Baseball Club vs Ct Hanks Yanks
@ Annie Fisher Montessori Magnet School
11:00 AM 2024 8u Division: Technique Tigers Orange vs Ct Grind
@ Old tavern baseball complex field 1
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Ct Wolfpack White vs Bluefish Travel
@ North End little League Field # 1
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Hanks Yanks vs Ct Bearcats
@ Nichols Field
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Southington West Jays vs Ct Crush
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Trumbull Travel Black vs Southington Knights Silver
@ Island brook Field # 1
12:00 PM 2024 13u Major East Division: CT Titans vs Ct Mayhem
@ Whalley Park
12:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Trumbull Travel Black vs Southington Knights Silver
@ Island brook Field # 1
1:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Gators Orange vs Cheshire Reds
@ Bernard (JML)
1:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Riptide Gold vs Ct Crush
@ Fenway- Mitchell Woods
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Orange vs Ct Mets
@ Francis Field (JML)
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Tucci Elite
@ North End little League Field # 2
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Middletown Monarchs vs Ct Grind Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Mets vs Southington Knights Silver
@ Montowese Park Field # 1
1:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Bluefish Travel vs Tucci Lumber
@ Redding boys and girls club
1:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Carolina vs Ct Gators Orange
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
1:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: CT Riptide vs 5 Star Ct
@ Ed Walsh Complex
1:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: CT Titans vs Southington West Jays Blue
@ Southington South Rec Park field # 6
1:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Whalers vs Ct Bearcats
@ Nichols Field
1:00 PM 2024 8u Division: Cheshire Aviators vs Wolcott Eagles
@ Wolcott BAW
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Wolfpack Black vs Northeast Clutch
@ North End little League Field # 1
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Southington Knights Black vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Technique Tigers Navy vs Ct Grind
@ Old tavern baseball complex field 1
1:30 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Northeast Clutch vs STB Siege
@ East Village Park lower field
1:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Burlington Blu Sox vs Tucci Lumber
@ Connor Field
2:00 PM 2024 10u Elite Division: Middletown Monarchs vs Technique Tigers Navy
@ Lawrence Elementary School
2:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Southington West Jays vs Smash Factory
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
2:00 PM 2024 11u Major East Division: Southington West Jays vs CT Titans
@ Whalley Park
2:00 PM 2024 11u Major West Division: Run & Gun Baseball vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 2
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Crush vs Shoreline Breakers Blue
@ Sheldon Park (lower field)
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Fairfield Nationals vs Ct Mets
@ Fairfield Woods Middle School
2:00 PM 2024 13u Major East Division: West Hartford Tornadoes vs 5 Star Ct
@ Conard High School
2:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Gators vs Smash Factory
@ Milford Academy
2:00 PM 2024 8u Division: Cheshire Reds vs Trumbull Travel
@ Island brook Field # 1
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Middletown Monarchs vs Cheshire Reds
@ Cheshire Park
2:30 PM 2024 10u Major White Division: Trumbull Travel Gold vs Clubhouse Navy
@ Long Hill Administration- Trumbull
3:00 PM 2024 10u Elite Division: Cheshire Reds vs Ct Gators Orange
@ Bernard (JML)
3:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Crush vs Ct Riptide Gold
@ Fenway- Mitchell Woods
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Middletown Monarchs
@ Old tavern baseball complex field 2
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Mets vs Ct Gators Orange
@ Francis Field (JML)
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Tucci Elite vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 2
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Southington Knights Silver vs Ct Mets
@ Montowese Park Field # 1
3:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Tucci Lumber vs Bluefish Travel
@ Redding boys and girls club
3:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: 5 Star Ct vs CT Riptide
@ Ed Walsh Complex
3:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Gators Orange vs Clubhouse Carolina
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
3:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Bearcats vs Ct Whalers
@ Nichols Field
3:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Southington West Jays Blue vs CT Titans
@ Southington South Rec Park field # 6
3:00 PM 2024 13u Major West Division: Shoreline Breakers White vs Ct Wolfpack Red
@ Fairfield Country Day School
3:00 PM 2024 8u Division: Wolcott Eagles vs Cheshire Aviators
@ Wolcott BAW
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Grind vs Technique Tigers Navy
@ Old tavern baseball complex field 1
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Northeast Clutch vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 1
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Tucci Elite vs Southington Knights Black
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
3:30 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: STB Siege vs Northeast Clutch
@ East Village Park lower field
3:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Elite vs Burlington Blu Sox
@ Connor Field
4:00 PM 2024 10u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Middletown Monarchs
@ Lawrence Elementary School
4:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Smash Factory vs Southington West Jays
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
4:00 PM 2024 11u Major East Division: CT Titans vs Southington West Jays
@ Whalley Park
4:00 PM 2024 11u Major West Division: Tucci Lumber vs Run & Gun Baseball
@ Bisceglie Field 2
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Mets vs Fairfield Nationals
@ Fairfield Woods Middle School
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Shoreline Breakers Blue vs Ct Crush
@ Sheldon Park (lower field)
4:00 PM 2024 13u Major East Division: 5 Star Ct vs West Hartford Tornadoes
@ Conard High School
4:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Smash Factory vs Ct Gators
@ Milford Academy
4:00 PM 2024 8u Division: Trumbull Travel vs Cheshire Reds
@ Island brook Field # 1
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Cheshire Reds vs Middletown Monarchs
@ Cheshire Park
4:30 PM 2024 10u Major White Division: Clubhouse Navy vs Trumbull Travel Gold
@ Long Hill Administration- Trumbull
5:00 PM 2024 11u Major West Division: Diamond Zone vs Technique Tigers Orange
@ Francis Field (JML)
5:00 PM 2024 13u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Shoreline Breakers White
@ Fairfield Country Day School
7:00 PM 2024 11u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Diamond Zone
@ Francis Field (JML)
April 15 2024
April 16 2024
April 17 2024
5:30 PM 2024 13u Major East Division: 5 Star Ct vs West Hartford Tornadoes@ Conard High School
6:30 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Cheshire Reds vs Middletown Monarchs
@ Baroni Field
April 18 2024
6:00 PM 2024 13u Major West Division: Tucci Maple vs Bluefish Travel@ Seaside Park field # 10
April 19 2024
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Mission City Cobras vs Diamond Zone Black@ Blakeslee Field North Haven
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Navy vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 1 lighted
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Mets vs Technique Tigers Navy
@ Bernard (JML)
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: CT Riptide vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium South
6:00 PM 2024 13u Major West Division: Trumbull Travel Black vs Ct Grind White
@ Brinley Field
6:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Technique Tigers Navy vs Trumbull Travel Black
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
6:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Elite vs Bluefish Travel
@ Seaside Park field # 10
6:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Shoreline Breakers vs Ct Hanks Yanks
@ Annie Fisher Montessori Magnet School
7:30 PM 2024 11u Major West Division: Dom Aitro Rookies vs Ct Mets
@ Montowese Park Field # 1
7:30 PM 2024 13u Elite Division: Middletown Monarchs vs Madison Tigers
@ Surf Club
8:00 PM 2024 10u Major White Division: Diamond Zone Black vs Technique Tigers White
@ Blakeslee Field North Haven
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bunker Hill Red Storm vs CT Riptide
@ Municipal Stadium South
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Technique Tigers Navy vs Ct Mets
@ Bernard (JML)
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Tucci Elite vs Clubhouse Navy
@ Bisceglie Field 1 lighted
8:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Grind Grey vs Mission City Cobras Navy
@ Francis Field (JML)
8:00 PM 2024 13u Major West Division: Ct Grind Grey vs Trumbull Travel Black
@ Brinley Field
8:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Trumbull Travel Black vs Technique Tigers Navy
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
8:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Hanks Yanks vs Shoreline Breakers
@ Annie Fisher Montessori Magnet School
April 20 2024
9:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Bluefish Travel vs Smash Factory White@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
9:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Northeast Clutch vs City Angels
@ Clinton Ave Park New Haven
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Fairfield Nationals vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium South
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Cheshire Reds vs Hawks Baseball Club
@ Canfield Park - Prospect
9:00 AM 2024 11u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Mission City Cobras
@ Matthies Park
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Whalers vs CT Riptide
@ Ed Walsh Complex
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Ct Mets Blue vs Ct Gators Orange
@ Milford Academy
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Fairfield Nationals vs Gap2Gap Black
@ McAuliffe Park 60/90
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Tucci Elite
@ Connor Field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: CT Shell Shockers White vs Southington Knights Black
@ Massarelli Field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Farmington Firebirds vs Ct Mayhem
@ Northwest Park
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Clubhouse Navy vs Ct Wolfpack Red
@ Fairfield Country Day School
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Mission City Cobras vs Wow Factor
@ Seymour Middle School
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Clubhouse Columbia 13u vs STB Siege
@ Nike Site
9:00 AM 2024 8u Division: Cheshire Reds vs Ct Gators
@ Birdseye
9:30 AM 2024 13u Major East Division: West Hartford Tornadoes vs New England Knights
@ Riley field
10:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Gators vs Bluefish Travel
@ Beardsley Park Bridgeport
11:00 AM 2024 10u Major Blue Division: City Angels vs Northeast Clutch
@ Clinton Ave Park New Haven
11:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Smash Factory White vs Bluefish Travel
@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Bunker Hill Red Storm vs Fairfield Nationals
@ Municipal Stadium South
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Hawks Baseball Club vs Cheshire Reds
@ Canfield Park - Prospect
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Mission City Cobras vs Technique Tigers Orange
@ Matthies Park
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: CT Riptide vs Ct Whalers
@ Ed Walsh Complex
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Orange vs Ct Mets Blue
@ Milford Academy
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Gap2Gap Black vs Fairfield Nationals
@ McAuliffe Park 60/90
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Tucci Lumber vs Technique Tigers Navy
@ Connor Field
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Ct Mayhem vs Farmington Firebirds
@ Northwest Park
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Southington Knights Black vs CT Shell Shockers White
@ Massarelli Field
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Clubhouse Navy
@ Fairfield Country Day School
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Trumbull Travel Black vs Southington Knights Silver
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Wow Factor vs Mission City Cobras
@ Seymour Middle School
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: STB Siege vs Clubhouse Columbia 13u
@ Nike Site
11:00 AM 2024 8u Division: Ct Gators vs Smash Factory
@ Birdseye
11:30 AM 2024 13u Major East Division: New England Knights vs West Hartford Tornadoes
@ Riley field
12:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Bluefish Travel vs Ct Gators
@ Beardsley Park Bridgeport
1:00 PM 2024 10u Major Red Division: Wolcott Eagles vs CT Riptide blue
@ North End Field meriden
1:00 PM 2024 13u Major West Division: Southington Knights Silver vs Trumbull Travel Black
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Wolfpack Red vs Ct Gators
@ Birdseye
1:30 PM 2024 13u Elite Division: Ct Mets Blue vs Ct Gators Orange
@ Milford Academy
1:30 PM 2024 13u Major East Division: 5 Star Ct vs Gap2Gap Blue
@ McAuliffe Park 60/90
1:30 PM 2024 13u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Tucci Maple
@ Connor Field
2:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Grind Navy vs Technique Tigers Orange
@ Francis Field (JML)
2:00 PM 2024 10u Major White Division: Ct Gators Gray vs Clubhouse Navy
@ Bernard (JML)
2:00 PM 2024 11u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Ct Grind Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Avon Travel Baseball vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium South
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Cheshire Reds vs Technique Tigers Navy
@ Hyland Recreation Center Turf
2:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: City Angels vs Mission City Cobras Navy
@ Clinton Ave Park New Haven
2:00 PM 2024 13u Major East Division: Diamond Zone vs SBA Northeast 13u
@ Massarelli Field
2:00 PM 2024 13u Major East Division: Shoreline Reds vs Southington West Jays
@ Southington West Complex 60/90
2:00 PM 2024 13u Major West Division: Bluefish Travel vs Shoreline Breakers White
@ Beardsley Park Bridgeport
2:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Turn2 Norwalk vs Tucci Lumber
@ Revson field
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: STB Siege vs Ct Crush
@ Nike Site
3:00 PM 2024 10u Major Red Division: CT Riptide blue vs Wolcott Eagles
@ North End Field meriden
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Clubhouse Columbia vs Trumbull Travel Black
@ Long Hill Administration- Trumbull
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs CT Riptide blue
@ North End little League Field # 1
3:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Grind White vs Ct Wolfpack Red
@ North End little League Field # 2
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Gators vs Ct Wolfpack Red
@ Birdseye
3:30 PM 2024 10u Elite Division: Middletown Monarchs vs Cheshire Reds
@ McNamara field # 2
3:30 PM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Blue vs Ct Mets Orange
@ Milford Academy
3:30 PM 2024 13u Major West Division: Tucci Maple vs Technique Tigers Orange
@ Connor Field
3:33 PM 2024 13u Major East Division: Gap2Gap Blue vs 5 Star Ct
@ McAuliffe Park 60/90
4:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Technique Tigers Orange vs Ct Grind Navy
@ Francis Field (JML)
4:00 PM 2024 10u Major White Division: Clubhouse Navy vs Ct Gators Gray
@ Bernard (JML)
4:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Technique Tigers Navy
@ Old tavern baseball complex field 2
4:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Bombers vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 1 lighted
4:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Mission City Cobras White vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 2
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bunker Hill Red Storm vs Avon Travel Baseball
@ Municipal Stadium South
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Technique Tigers Navy vs Cheshire Reds
@ Hyland Recreation Center Turf
4:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Mission City Cobras Navy vs City Angels
@ Clinton Ave Park New Haven
4:00 PM 2024 13u Elite Division: CT Shell Shockers Blue vs Madison Tigers
@ Surf Club
4:00 PM 2024 13u Major East Division: SBA Northeast 13u vs Diamond Zone
@ Massarelli Field
4:00 PM 2024 13u Major East Division: Southington West Jays vs Shoreline Reds
@ Southington West Complex 60/90
4:00 PM 2024 13u Major West Division: Shoreline Breakers White vs Bluefish Travel
@ Beardsley Park Bridgeport
4:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Elite vs Turn2 Norwalk
@ Revson field
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Crush vs STB Siege
@ Nike Site
5:00 PM 2024 11u Elite Division: Trumbull Travel Black vs Clubhouse Columbia
@ Long Hill Administration- Trumbull
5:00 PM 2024 11u Major West Division: CT Riptide blue vs Ct Wolfpack Red
@ North End little League Field # 1
5:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Wolfpack Red vs Ct Grind White
@ North End little League Field # 2
5:30 PM 2024 10u Elite Division: Cheshire Reds vs Middletown Monarchs
@ McNamara field # 2
5:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Fairfield Nationals vs Burlington Blu Sox
@ Nassahegan Rec Complex
6:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Technique Tigers Navy
@ Bernard (JML)
6:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Diamond Zone Teal vs Northeast Clutch
@ Blakeslee Field North Haven
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Technique Tigers White vs Bunker Hill Red Storm
@ Francis Field (JML)
6:00 PM 2024 11u Major West Division: Tucci Lumber vs Ct Bombers
@ Bisceglie Field 1 lighted
6:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Tucci Lumber vs Mission City Cobras White
@ Bisceglie Field 2
7:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Burlington Blu Sox vs Fairfield Nationals
@ Nassahegan Rec Complex
8:00 PM 2024 10u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Ct Grind Carolina
@ Bernard (JML)
8:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Northeast Clutch vs Diamond Zone Teal
@ Blakeslee Field North Haven
8:00 PM 2024 10u Major White Division: Bunker Hill Red Storm vs Technique Tigers White
@ Francis Field (JML)
April 21 2024
9:00 AM 2024 10u Elite Division: Clubhouse Carolina vs Technique Tigers Navy@ Francis Field (JML)
9:00 AM 2024 10u Elite Division: Ct Gators Blue vs Smash Factory Black
@ Bernard (JML)
9:00 AM 2024 10u Elite Division: Middletown Monarchs vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 1
9:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Ct Cadets vs Southington West Jays
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Ct Mets vs CT Titans
@ Montowese Park Field # 1
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Southington Knights Silver vs Smash Factory Red
@ Southington North Memorial Park
9:00 AM 2024 10u Major White Division: Mission City Cobras vs Hawks Baseball Club
@ Maple Row Field
9:00 AM 2024 10u Major White Division: Tucci Lumber vs Westport
@ Bisceglie Field 1 lighted
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Shoreline Breakers
@ Old tavern baseball complex field 2
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Club 21 vs CT Titans
@ 50/70 field @ field road complex somers
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Ct Hanks Yanks vs Guilford Cubs
@ Hyland Recreation Center Turf
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Shoreline Breakers vs Southington West Jays
@ Southington South Rec Park field # 6
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Silk City Slammers vs CT Riptide Gold
@ Ed Walsh Complex
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Southington Knights Black vs New England Knights
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
9:00 AM 2024 12u DeAngelo Major Division: Bluefish Travel vs Ct Cadets
@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: 5 Star Ct vs Ct Gators Orange
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Avon Travel Baseball vs Shoreline Breakers Blue
@ Sheldon Park (lower field)
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Carolina vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 2
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Fairfield Nationals vs Cheshire Reds
@ Fairfield Woods Middle School
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: New England Knights vs CT Riptide
@ West Bristol Middle School
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Tucci Maple vs Ct Grind Grey
@ Redding boys and girls club
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Tucci Lumber vs Clubhouse Columbia 12u
@ Connor Field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: SBA Northeast 13u vs Ct Whalers
@ Massarelli Field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Southington Knights Black vs Shoreline Breakers Blue
@ haddam-killingworth middle school
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Grind White vs Southington West Jays Blue
@ Degennaro Field Orange
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Naugy Hounds vs Run & Gun Baseball
@ Seymour Middle School
9:00 AM 2024 8u Division: Ct Grind vs Cheshire Aviators
@ Old tavern baseball complex field 1
9:00 AM 2024 8u Division: Ct Hanks Yanks vs Smash Factory
@ Quassy Field
9:00 AM 2024 8u Division: Wolcott Eagles vs Hawks Baseball Club
@ Fusco Field
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Technique Tigers Navy vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Westport White vs Middletown Monarchs
@ Rogers Field- Westport
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Mission City Cobras vs Ct Wolfpack White
@ Matthies Park
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Run & Gun Baseball vs Southington Knights Silver
@ Bradley field- Derby
9:30 AM 2024 11u Major West Division: Turn2 Norwalk vs Westport
@ Green Farm School
10:00 AM 2024 11u Major West Division: CT Riptide blue vs Monroe Travel Baseball
@ Beardsley Field # 1 Monroe
10:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: CT Riptide vs Trumbull Travel Black
@ Long Hill Administration- Trumbull
10:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Southington West Jays Blue vs CT Titans
@ Whalley Park
10:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Smash Factory vs Waterford Babe Ruth
@ Waterford Babe Ruth Field
10:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Trumbull Travel Black vs Wow Factor East Coast
@ Island brook Field # 1
11:00 AM 2024 10u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Middletown Monarchs
@ North End little League Field # 1
11:00 AM 2024 10u Elite Division: Smash Factory Black vs Ct Gators Blue
@ Bernard (JML)
11:00 AM 2024 10u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Clubhouse Carolina
@ Francis Field (JML)
11:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Southington West Jays vs Ct Cadets
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: CT Titans vs Ct Mets
@ Montowese Park Field # 1
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Smash Factory Red vs Southington Knights Silver
@ Southington North Memorial Park
11:00 AM 2024 10u Major White Division: Hawks Baseball Club vs Mission City Cobras
@ Maple Row Field
11:00 AM 2024 10u Major White Division: Westport vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 1 lighted
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Shoreline Breakers vs Ct Grind Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
11:00 AM 2024 11u Major East Division: CT Riptide Gold vs Silk City Slammers
@ Ed Walsh Complex
11:00 AM 2024 11u Major East Division: CT Titans vs Club 21
@ 50/70 field @ field road complex somers
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Guilford Cubs vs Ct Hanks Yanks
@ Hyland Recreation Center Turf
11:00 AM 2024 11u Major East Division: New England Knights vs Southington Knights Black
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Southington West Jays vs Shoreline Breakers
@ Southington South Rec Park field # 6
11:00 AM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Cadets vs Bluefish Travel
@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Cheshire Reds vs Fairfield Nationals
@ Fairfield Woods Middle School
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Gators Orange vs 5 Star Ct
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Wolfpack Black vs Clubhouse Carolina
@ North End little League Field # 2
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Shoreline Breakers Blue vs Avon Travel Baseball
@ Sheldon Park (lower field)
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: CT Riptide vs New England Knights
@ West Bristol Middle School
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Grind Grey vs Tucci Maple
@ Redding boys and girls club
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Columbia 12u vs Tucci Lumber
@ Connor Field
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Ct Whalers vs SBA Northeast 13u
@ Massarelli Field
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Shoreline Breakers Blue vs Southington Knights Black
@ haddam-killingworth middle school
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Run & Gun Baseball vs Naugy Hounds
@ Seymour Middle School
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Southington West Jays Blue vs Ct Grind White
@ Degennaro Field Orange
11:00 AM 2024 8u Division: Cheshire Aviators vs Ct Grind
@ Old tavern baseball complex field 1
11:00 AM 2024 8u Division: Hawks Baseball Club vs Wolcott Eagles
@ Fusco Field
11:00 AM 2024 8u Division: Smash Factory vs Ct Hanks Yanks
@ Quassy Field
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Middletown Monarchs vs Westport White
@ Rogers Field- Westport
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Tucci Elite vs Technique Tigers Navy
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Ct Wolfpack White vs Mission City Cobras
@ Matthies Park
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Southington Knights Silver vs Run & Gun Baseball
@ Bradley field- Derby
11:30 AM 2024 11u Major West Division: Westport vs Turn2 Norwalk
@ Green Farm School
12:00 PM 2024 11u Major West Division: Monroe Travel Baseball vs CT Riptide blue
@ Beardsley Field # 1 Monroe
12:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Trumbull Travel Black vs CT Riptide
@ Long Hill Administration- Trumbull
12:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: CT Titans vs Southington West Jays Blue
@ Whalley Park
12:00 PM 2024 13u Major East Division: Ct Mayhem vs West Hartford Tornadoes
@ Conard High School
12:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Waterford Babe Ruth vs Smash Factory
@ Waterford Babe Ruth Field
12:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Wow Factor East Coast vs Trumbull Travel Black
@ Island brook Field # 1
1:00 PM 2024 10u Elite Division: Trumbull Travel Black vs Ct Gators Orange
@ Bernard (JML)
1:00 PM 2024 10u Major Red Division: Silk City Slammers vs CT Riptide blue
@ Ed Walsh Complex
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Orange vs Middletown Monarchs
@ Francis Field (JML)
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Fairfield Nationals
@ North End little League Field # 2
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Wow Factor East Coast vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 1 lighted
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Clubhouse vs Southington Knights Silver
@ Southington North Memorial Park
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Diamond Zone vs Ct Mets
@ Montowese Park Field # 1
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Run & Gun Baseball vs Ct Grind Navy
@ Old tavern baseball complex field 2
1:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Northeast Clutch vs Wow Factor
@ Hyland Recreation Center Turf
1:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Tucci Lumber vs Mission City Cobras White
@ Redding boys and girls club
1:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bulldogs Baseball vs Ct Gators Blue
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
1:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Southington Knights Silver vs Ct Mayhem
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
1:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Shoreline Breakers White vs Ct Bombers
@ Sheldon Park (lower field)
1:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Southington West Jays vs Bunker Hill Red Storm
@ Southington South Rec Park field # 6
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Cheshire Reds vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 1
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Northeast Clutch vs Ct Grind
@ Old tavern baseball complex field 1
1:30 PM 2024 13u Elite Division: Tucci Elite vs Clubhouse Carolina
@ Connor Field
1:30 PM 2024 13u Major West Division: Ct Grind Grey vs City Angels
@ Degennaro Field Orange
1:30 PM 2024 8u Division: Tucci Elite vs Technique Tigers Orange
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
2:00 PM 2024 10u Major Red Division: Shoreline Breakers vs Avon Travel Baseball
@ Sheldon Park (upper field)
2:00 PM 2024 10u Major White Division: Fairfield Nationals vs Wow Factor East Coast
@ Fairfield Woods Middle School
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Westport vs Hamden
@ Green Farm School
2:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: NXTLVL Beast vs Ct Whalers
@ Watrous Park
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Gap2Gap Black vs Waterford Babe Ruth
@ Waterford Babe Ruth Field
2:00 PM 2024 13u Major East Division: Farmington Firebirds vs Southington West Jays
@ Southington South Rec Park
2:00 PM 2024 13u Major East Division: West Hartford Tornadoes vs Ct Mayhem
@ Conard High School
2:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Whalers vs Burlington Blu Sox
@ Nassahegan Rec Complex
2:00 PM 2024 8u Division: STB Siege vs Cheshire Reds
@ McNamara field # 3
2:00 PM 2024 8u Division: Trumbull Travel vs Middletown Monarchs
@ Island brook Field # 1
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Bluefish Travel vs Westport Blue
@ Rogers Field- Westport
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Hanks Yanks vs Southington West Jays
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
2:30 PM 2024 12u Stevens Major Division: City Angels vs Northeast Clutch Bray
@ Clinton Ave Park New Haven
2:30 PM 2024 13u Major East Division: Gap2Gap Blue vs CT Shell Shockers White
@ Veterans Memorial Park Niantic
2:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Technique Tigers Navy vs Southington West Jays
@ Massarelli Field
3:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Gators Orange vs Trumbull Travel Black
@ Bernard (JML)
3:00 PM 2024 10u Major Red Division: CT Riptide blue vs Silk City Slammers
@ Ed Walsh Complex
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Fairfield Nationals vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 2
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Middletown Monarchs vs Ct Gators Orange
@ Francis Field (JML)
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Tucci Elite vs Wow Factor East Coast
@ Bisceglie Field 1 lighted
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Grind Navy vs Run & Gun Baseball
@ Old tavern baseball complex field 2
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Mets vs Diamond Zone
@ Montowese Park Field # 1
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Southington Knights Silver vs Clubhouse
@ Southington North Memorial Park
3:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Mission City Cobras White vs Tucci Lumber
@ Redding boys and girls club
3:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: STB Siege vs Turn2 Norwalk
@ East Village Park lower field
3:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Wow Factor vs Northeast Clutch
@ Hyland Recreation Center Turf
3:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Gators Blue vs Bulldogs Baseball
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
3:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Mayhem vs Southington Knights Silver
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
3:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Bunker Hill Red Storm vs Southington West Jays
@ Southington South Rec Park field # 6
3:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Bombers vs Shoreline Breakers White
@ Sheldon Park (lower field)
3:00 PM 2024 13u Elite Division: Smash Factory vs Middletown Monarchs
@ Pat Kidney
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Grind vs Northeast Clutch
@ Old tavern baseball complex field 1
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Wolfpack Black vs Cheshire Reds
@ North End little League Field # 1
3:30 PM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Carolina vs Tucci Elite
@ Connor Field
3:30 PM 2024 13u Major West Division: City Angels vs Ct Grind Grey
@ Degennaro Field Orange
3:30 PM 2024 8u Division: Technique Tigers Orange vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
4:00 PM 2024 10u Major Red Division: Avon Travel Baseball vs Shoreline Breakers
@ Sheldon Park (upper field)
4:00 PM 2024 10u Major White Division: Wow Factor East Coast vs Fairfield Nationals
@ Fairfield Woods Middle School
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Hamden vs Westport
@ Green Farm School
4:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Whalers vs NXTLVL Beast
@ Watrous Park
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Waterford Babe Ruth vs Gap2Gap Black
@ Waterford Babe Ruth Field
4:00 PM 2024 13u Major East Division: Southington West Jays vs Farmington Firebirds
@ Southington South Rec Park
4:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Burlington Blu Sox vs Ct Whalers
@ Nassahegan Rec Complex
4:00 PM 2024 8u Division: Cheshire Reds vs STB Siege
@ McNamara field # 3
4:00 PM 2024 8u Division: Middletown Monarchs vs Trumbull Travel
@ Island brook Field # 1
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Westport Blue vs Bluefish Travel
@ Rogers Field- Westport
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Southington West Jays vs Ct Hanks Yanks
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
4:30 PM 2024 12u Stevens Major Division: Northeast Clutch Bray vs City Angels
@ Clinton Ave Park New Haven
4:30 PM 2024 13u Major East Division: CT Shell Shockers White vs Gap2Gap Blue
@ Veterans Memorial Park Niantic
4:30 PM 2024 14u-16u NHS Division: Southington West Jays vs Technique Tigers Navy
@ Massarelli Field
5:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Grind White vs Monroe Travel Baseball
@ Francis Field (JML)
5:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Turn2 Norwalk vs STB Siege
@ East Village Park lower field
5:00 PM 2024 13u Elite Division: Middletown Monarchs vs Smash Factory
@ Pat Kidney
5:30 PM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Blue vs Ct Mets
@ Bernard (JML)
7:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Monroe Travel Baseball vs Ct Grind White
@ Francis Field (JML)
7:15 PM 2024 11u Elite Division: Ct Mets vs Ct Gators Blue
@ Bernard (JML)
April 22 2024
April 23 2024
April 24 2024
5:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: 5 Star Ct vs CT Riptide@ Ed Walsh Complex
April 25 2024
6:00 PM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Orange vs Technique Tigers Navy@ Wasson Field
6:00 PM 2024 13u Major West Division: Bluefish Travel vs Tucci Maple
@ Seaside Park field # 10
April 26 2024
6:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Cadets vs Madison Tigers@ Surf Club
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Trumbull Travel Gold vs Diamond Zone Black
@ Blakeslee Field North Haven
6:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium North Turf
6:00 PM 2024 11u Major East Division: Wallingford Cardinals vs Ct Hanks Yanks
@ Annie Fisher Montessori Magnet School
6:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Grind White vs STB Siege
@ Francis Field (JML)
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bunker Hill Red Storm vs Ct Mets
@ Municipal Stadium South
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: CT Riptide vs Wow Factor East Coast
@ Bernard (JML)
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Black vs Ct Crush
@ Fenway- Mitchell Woods
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Trumbull Travel Black vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 1 lighted
6:00 PM 2024 13u Major East Division: CT Shell Shockers White vs Ct Bearcats
@ Legion Field/Moodus
6:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Crush vs Burlington Blu Sox
@ Nassahegan Rec Complex
6:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Fairfield Nationals vs Trumbull Travel Black
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
6:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Elite vs Bluefish Travel
@ Seaside Park field # 10
7:00 PM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Blue vs Middletown Monarchs
@ Pat Kidney
7:30 PM 2024 11u Major West Division: Ct Bombers vs Ct Mets
@ Montowese Park Field # 1
8:00 PM 2024 10u Major White Division: Diamond Zone Black vs Trumbull Travel Gold
@ Blakeslee Field North Haven
8:00 PM 2024 11u Elite Division: Bunker Hill Red Storm vs Ct Grind Carolina
@ Municipal Stadium North Turf
8:00 PM 2024 11u Major East Division: Ct Hanks Yanks vs Wallingford Cardinals
@ Annie Fisher Montessori Magnet School
8:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: STB Siege vs Ct Grind White
@ Francis Field (JML)
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Crush vs Gap2Gap Black
@ Fenway- Mitchell Woods
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Mets vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium South
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Tucci Elite vs Trumbull Travel Black
@ Bisceglie Field 1 lighted
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Wow Factor East Coast vs CT Riptide
@ Bernard (JML)
8:00 PM 2024 13u Major East Division: Ct Bearcats vs CT Shell Shockers White
@ Legion Field/Moodus
8:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Burlington Blu Sox vs Ct Crush
@ Nassahegan Rec Complex
8:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Trumbull Travel Black vs Fairfield Nationals
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
April 27 2024
8:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Ct Grind Navy vs Ct Riptide Gold@ Ed Walsh Complex
9:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Smash Factory White vs City Angels
@ Clinton Ave Park New Haven
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Gap2Gap vs Ct Bearcats
@ Hyland Recreation Center Turf
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Gap2Gap Black vs Shoreline Breakers
@ Woodland School field # 2
9:00 AM 2024 11u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Mission City Cobras
@ Matthies Park
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bulldogs Baseball vs Avon Travel Baseball
@ Enfield Annex
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Norconn Attack vs Wallingford Cardinals
@ Harrison Park
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Northeast Clutch vs Ct Gators Orange
@ Milford Academy
9:00 AM 2024 13u Elite Division: Wow Factor East Coast vs Tucci Elite
@ Connor Field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: 5 Star Ct vs Ct Crush
@ Kobyluck field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Ct Mayhem vs Gap2Gap Blue
@ McAuliffe Park 60/90
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Ct Whalers vs Southington Knights Black
@ Southington West Complex 60/90
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Wolfpack Red vs Ct Aces
@ Fairfield Country Day School
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Mission City Cobras vs Clubhouse Navy
@ Seymour Middle School
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: 5 Star Ct vs STB Siege
@ Nike Site
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Clubhouse Columbia 13u vs Tucci Lumber
@ Redding boys and girls club
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Cheshire Reds vs Ct Gators
@ Birdseye
10:00 AM 2024 10u Major Blue Division: Ct Riptide Gold vs Ct Grind Navy
@ Ed Walsh Complex
10:00 AM 2024 13u Major West Division: Bluefish Travel vs Wow Factor
@ Beardsley Park Bridgeport
11:00 AM 2024 10u Major Blue Division: City Angels vs Smash Factory White
@ Clinton Ave Park New Haven
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Ct Bearcats vs Gap2Gap
@ Hyland Recreation Center Turf
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Shoreline Breakers vs Gap2Gap Black
@ Woodland School field # 2
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Mission City Cobras vs Ct Wolfpack Red
@ Matthies Park
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Avon Travel Baseball vs Bulldogs Baseball
@ Enfield Annex
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Wallingford Cardinals vs Norconn Attack
@ Harrison Park
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Orange vs Northeast Clutch
@ Milford Academy
11:00 AM 2024 13u Elite Division: Tucci Elite vs Wow Factor East Coast
@ Connor Field
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Ct Crush vs 5 Star Ct
@ Kobyluck field
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Gap2Gap Blue vs Ct Mayhem
@ McAuliffe Park 60/90
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Southington Knights Black vs Ct Whalers
@ Southington West Complex 60/90
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Clubhouse Navy vs Mission City Cobras
@ Seymour Middle School
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Aces vs Ct Wolfpack Red
@ Fairfield Country Day School
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: STB Siege vs 5 Star Ct
@ Nike Site
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Lumber vs Clubhouse Columbia 13u
@ Redding boys and girls club
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Gators vs Cheshire Reds
@ Birdseye
12:00 PM 2024 10u Major Red Division: CT Riptide blue vs Smash Factory Red
@ Ed Walsh Complex
12:00 PM 2024 13u Major West Division: Wow Factor vs Bluefish Travel
@ Beardsley Park Bridgeport
12:00 PM 2024 8u Division: Middletown Monarchs vs Smash Factory
@ Romengalli Field
1:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Bombers vs Ct Crush
@ Hyland Recreation Center Turf
1:00 PM 2024 13u Major East Division: CT Titans vs Farmington Firebirds
@ Tunxis Mead Park Farmington
1:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Burlington Blu Sox vs Grove Hawks
@ Grove Schools
1:30 PM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Columbia 12u vs Ct Gators Blue
@ Milford Academy
1:30 PM 2024 13u Elite Division: Fairfield Nationals vs Gap2Gap Black
@ McAuliffe Park 60/90
1:30 PM 2024 13u Elite Division: Tucci Lumber vs Madison Tigers
@ Connor Field
2:00 PM 2024 10u Elite Division: Clubhouse Carolina vs Ct Grind Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
2:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Technique Tigers Orange vs Northeast Clutch
@ Francis Field (JML)
2:00 PM 2024 10u Major Red Division: Smash Factory Red vs CT Riptide blue
@ Ed Walsh Complex
2:00 PM 2024 10u Major White Division: Mission City Cobras vs Ct Gators Gray
@ Bernard (JML)
2:00 PM 2024 11u Elite Division: Middletown Monarchs vs Bunker Hill Red Storm
@ Lawrence Elementary School
2:00 PM 2024 11u Major East Division: Hawks Baseball Club vs Gap2Gap Blue
@ Woodland School field # 2
2:00 PM 2024 11u Major East Division: Silk City Slammers vs Cheshire Reds
@ McNamara field # 4
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Hamden vs Cheshire Reds
@ Basset Field # 2 (Hamden)
2:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: CT Riptide vs NXTLVL Beast
@ Shea Field Agawam Mass
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Hartford vs Norconn Attack
@ Suffield High School
2:00 PM 2024 13u Elite Division: CT Shell Shockers Blue vs Ct Mets Blue
@ Veterans Memorial Park Niantic
2:00 PM 2024 13u Major West Division: Run & Gun Baseball vs Trumbull Travel Black
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
2:00 PM 2024 13u Major West Division: Southington Knights Silver vs Shoreline Breakers White
@ Massarelli Field
2:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Technique Tigers Navy vs Bluefish Travel
@ Beardsley Park Bridgeport
2:00 PM 2024 8u Division: Ct Gators vs Cheshire Reds
@ Birdseye
3:00 PM 2024 10u Elite Division: Trumbull Travel Black vs Middletown Monarchs
@ Long Hill Administration- Trumbull
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Bombers vs Monroe Travel Baseball
@ Beardsley Field # 1 Monroe
3:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Wow Factor vs Ct Wolfpack Red
@ North End little League Field # 2
3:00 PM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Crush vs Ct Bombers
@ Hyland Recreation Center Turf
3:00 PM 2024 13u Major East Division: Farmington Firebirds vs CT Titans
@ Tunxis Mead Park Farmington
3:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Turn2 Norwalk vs Ct Whalers
@ Cromwell Middle School
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Wolfpack Red vs Ct Grind
@ North End little League Field # 1
3:30 PM 2024 13u Elite Division: Ct Gators Blue vs Clubhouse Columbia 12u
@ Milford Academy
3:30 PM 2024 13u Elite Division: Gap2Gap Black vs Fairfield Nationals
@ McAuliffe Park 60/90
3:30 PM 2024 13u Elite Division: Madison Tigers vs Tucci Lumber
@ Connor Field
3:30 PM 2024 13u Major East Division: New England Kings vs Diamond Zone
@ Rec Park Baseball Diamond
4:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Clubhouse Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
4:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Northeast Clutch vs Technique Tigers Orange
@ Francis Field (JML)
4:00 PM 2024 10u Major White Division: Ct Gators Gray vs Mission City Cobras
@ Bernard (JML)
4:00 PM 2024 10u Major White Division: Fairfield Nationals vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 2
4:00 PM 2024 11u Elite Division: Bunker Hill Red Storm vs Middletown Monarchs
@ Lawrence Elementary School
4:00 PM 2024 11u Major East Division: Cheshire Reds vs Silk City Slammers
@ McNamara field # 4
4:00 PM 2024 11u Major East Division: Gap2Gap Blue vs Hawks Baseball Club
@ Woodland School field # 2
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Cheshire Reds vs Hamden
@ Basset Field # 2 (Hamden)
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Shoreline Breakers Blue vs Gap2Gap Blue
@ Sheldon Park (lower field)
4:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: NXTLVL Beast vs CT Riptide
@ Shea Field Agawam Mass
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Ct Mets Blue vs CT Shell Shockers Blue
@ Veterans Memorial Park Niantic
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Norconn Attack vs Clubhouse Hartford
@ Suffield High School
4:00 PM 2024 13u Major West Division: Shoreline Breakers White vs Southington Knights Silver
@ Massarelli Field
4:00 PM 2024 13u Major West Division: Trumbull Travel Black vs Run & Gun Baseball
@ Unity Park (Babe Ruth Field)
4:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Bluefish Travel vs Technique Tigers Navy
@ Beardsley Park Bridgeport
4:00 PM 2024 8u Division: Cheshire Reds vs Ct Gators
@ Birdseye
5:00 PM 2024 10u Elite Division: Middletown Monarchs vs Trumbull Travel Black
@ Long Hill Administration- Trumbull
5:00 PM 2024 10u Major White Division: Westport vs Monroe Travel Baseball
@ Green Farm School
5:00 PM 2024 11u Major West Division: Monroe Travel Baseball vs Ct Bombers
@ Beardsley Field # 1 Monroe
5:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Wolfpack Red vs Wow Factor
@ North End little League Field # 2
5:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Whalers vs Turn2 Norwalk
@ Cromwell Middle School
5:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Grind vs Ct Wolfpack Red
@ North End little League Field # 1
5:30 PM 2024 13u Major East Division: Diamond Zone vs New England Kings
@ Rec Park Baseball Diamond
6:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Bluefish Travel vs Diamond Zone Teal
@ Blakeslee Field North Haven
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Tucci Lumber vs Fairfield Nationals
@ Bisceglie Field 2
6:00 PM 2024 10u Major White Division: Wow Factor East Coast vs Technique Tigers White
@ Francis Field (JML)
6:00 PM 2024 11u Major East Division: Ct Crush vs Ct Bearcats
@ Fenway- Mitchell Woods
6:00 PM 2024 11u Major West Division: Dom Aitro Rookies vs Ct Grind Navy
@ Bernard (JML)
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Canes Ct South vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium South
6:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Blue vs Shoreline Breakers Blue
@ Sheldon Park (lower field)
6:00 PM 2024 13u Major East Division: Shoreline Reds vs Ct Bearcats
@ Legion Field/Moodus
7:00 PM 2024 10u Major White Division: Monroe Travel Baseball vs Westport
@ Green Farm School
8:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Diamond Zone Teal vs Bluefish Travel
@ Blakeslee Field North Haven
8:00 PM 2024 10u Major White Division: Technique Tigers White vs Wow Factor East Coast
@ Francis Field (JML)
8:00 PM 2024 11u Major East Division: Ct Bearcats vs Ct Crush
@ Fenway- Mitchell Woods
8:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Grind Navy vs Dom Aitro Rookies
@ Bernard (JML)
8:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bunker Hill Red Storm vs Canes Ct South
@ Municipal Stadium South
8:00 PM 2024 13u Major East Division: Ct Bearcats vs Shoreline Reds
@ Legion Field/Moodus
April 28 2024
9:00 AM 2024 10u Elite Division: Ct Gators Blue vs Ct Wolfpack Black@ North End little League Field # 1
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Ct Mets vs Wolcott Eagles
@ Montowese Park Field # 1
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: CT Titans vs Ct Bearcats
@ Whalley Park
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Gap2Gap vs Avon Travel Baseball
@ Fisher Meadows Field # 3
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Silk City Slammers vs Shoreline Breakers
@ Leber Field
9:00 AM 2024 10u Major Red Division: Southington Knights Silver vs Wallingford Cardinals
@ Westside field
9:00 AM 2024 10u Major White Division: Clubhouse Navy vs Hawks Baseball Club
@ Fusco Field
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Blue vs Gap2Gap Black
@ Bernard (JML)
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Ct Mets vs Ct Grind Carolina
@ Old tavern baseball complex field 2
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Middletown Monarchs vs Shoreline Breakers
@ Lawrence Elementary School
9:00 AM 2024 11u Elite Division: Tucci Elite vs Technique Tigers Navy
@ Bisceglie Field 1 lighted
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Club 21 vs Silk City Slammers
@ 50/70 field @ field road complex somers
9:00 AM 2024 11u Major East Division: CT Riptide Gold vs CT Titans
@ Ed Walsh Complex
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Guilford Cubs vs Wallingford Cardinals
@ Harrison Park
9:00 AM 2024 11u Major East Division: Shoreline Breakers vs New England Knights
@ Worhunsky Field
9:00 AM 2024 11u Major West Division: CT Riptide blue vs Run & Gun Baseball
@ Bradley field- Derby
9:00 AM 2024 11u Major West Division: Diamond Zone vs Turn2 Norwalk
@ Francis Field (JML)
9:00 AM 2024 12u DeAngelo Major Division: Bluefish Travel vs Northeast Clutch
@ Cal Ripken Field
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Navy vs Ct Gators Orange
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
9:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Wow Factor East Coast vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 2
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Bearcats vs CT Titans
@ Nichols Field
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: CT Riptide vs Ct Mayhem
@ Southeast Park (Field B)
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Whalers vs New England Knights
@ West Bristol Middle School
9:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Wallingford Cardinals vs Southington West Jays Blue
@ Southington South Rec Park field # 6
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Bombers vs Mission City Cobras Navy
@ Maple Row Field
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Northeast Clutch Bray vs Bunker Hill Red Storm
@ Municipal Stadium South
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Shoreline Breakers White vs Ct Grind Grey
@ Sheldon Park (lower field)
9:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Tucci Maple vs City Angels
@ Redding boys and girls club
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Ct Whalers vs CT Shell Shockers White
@ Veterans Memorial Park Niantic
9:00 AM 2024 13u Major East Division: Farmington Firebirds vs Shoreline Breakers Blue
@ haddam-killingworth middle school
9:00 AM 2024 13u Major East Division: New England Knights vs Shoreline Reds
@ Hammer field
9:00 AM 2024 13u Major East Division: West Hartford Tornadoes vs CT Titans
@ Whalley Park
9:00 AM 2024 13u Major West Division: City Angels vs Southington West Jays Blue
@ Southington West Complex 60/90
9:00 AM 2024 13u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Ct Aces
@ Kevin Delgobbo Memorial Field
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Ct Gators vs Tucci Elite
@ Connor Field
9:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Gap2Gap vs Mission City Cobras
@ French Park, Seymour
9:00 AM 2024 8u Division: Milford vs Middletown Monarchs
@ Conklin Field
9:00 AM 2024 8u Division: Trumbull Travel vs Ct Hanks Yanks
@ Hyland Recreation Center Turf
9:00 AM 2024 8u Division: Wolcott Eagles vs Ct Grind
@ Old tavern baseball complex field 1
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Middletown Monarchs vs Southington Knights Black
@ Romengalli Field
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Northeast Clutch vs Madison Tigers
@ Jaycee Fields Main
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Westport White vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Turn2 Norwalk vs Mission City Cobras
@ Matthies Park
9:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Southington West Jays vs Wallingford Cardinals
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
10:00 AM 2024 10u Major White Division: Bunker Hill Red Storm vs Trumbull Travel Gold
@ Island Brook field # 2
10:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Monroe Travel Baseball vs Trumbull Travel Black
@ Beardsley Field # 2 Monroe
10:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Run & Gun Baseball vs Ct Crush
@ Fenway- Mitchell Woods
11:00 AM 2024 10u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Ct Gators Blue
@ North End little League Field # 1
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Avon Travel Baseball vs Gap2Gap
@ Fisher Meadows Field # 3
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Ct Bearcats vs CT Titans
@ Whalley Park
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Shoreline Breakers vs Silk City Slammers
@ Leber Field
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Wallingford Cardinals vs Southington Knights Silver
@ Westside field
11:00 AM 2024 10u Major Red Division: Wolcott Eagles vs Ct Mets
@ Montowese Park Field # 1
11:00 AM 2024 10u Major White Division: Hawks Baseball Club vs Clubhouse Navy
@ Fusco Field
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Ct Grind Carolina vs Ct Mets
@ Old tavern baseball complex field 2
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Gap2Gap Black vs Ct Gators Blue
@ Bernard (JML)
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Shoreline Breakers vs Middletown Monarchs
@ Lawrence Elementary School
11:00 AM 2024 11u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 1 lighted
11:00 AM 2024 11u Major East Division: CT Titans vs CT Riptide Gold
@ Ed Walsh Complex
11:00 AM 2024 11u Major East Division: New England Knights vs Shoreline Breakers
@ Worhunsky Field
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Silk City Slammers vs Club 21
@ 50/70 field @ field road complex somers
11:00 AM 2024 11u Major East Division: Wallingford Cardinals vs Guilford Cubs
@ Harrison Park
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Fairfield Falcons vs Clubhouse
@ Gould Manor # 2
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Run & Gun Baseball vs CT Riptide blue
@ Bradley field- Derby
11:00 AM 2024 11u Major West Division: Turn2 Norwalk vs Diamond Zone
@ Francis Field (JML)
11:00 AM 2024 12u DeAngelo Major Division: Northeast Clutch vs Bluefish Travel
@ Cal Ripken Field
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Gators Orange vs Clubhouse Navy
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
11:00 AM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Wolfpack Black vs Wow Factor East Coast
@ North End little League Field # 2
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Ct Mayhem vs CT Riptide
@ Southeast Park (Field B)
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: CT Titans vs Ct Bearcats
@ Nichols Field
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: New England Knights vs Ct Whalers
@ West Bristol Middle School
11:00 AM 2024 12u Punzo Major Division: Southington West Jays Blue vs Wallingford Cardinals
@ Southington South Rec Park field # 6
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Bunker Hill Red Storm vs Northeast Clutch Bray
@ Municipal Stadium South
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: City Angels vs Tucci Maple
@ Redding boys and girls club
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Ct Grind Grey vs Shoreline Breakers White
@ Sheldon Park (lower field)
11:00 AM 2024 12u Stevens Major Division: Mission City Cobras Navy vs Ct Bombers
@ Maple Row Field
11:00 AM 2024 13u Major East Division: CT Shell Shockers White vs Ct Whalers
@ Veterans Memorial Park Niantic
11:00 AM 2024 13u Major East Division: CT Titans vs West Hartford Tornadoes
@ Whalley Park
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Shoreline Breakers Blue vs Farmington Firebirds
@ haddam-killingworth middle school
11:00 AM 2024 13u Major East Division: Shoreline Reds vs New England Knights
@ Hammer field
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Ct Aces vs Technique Tigers Orange
@ Kevin Delgobbo Memorial Field
11:00 AM 2024 13u Major West Division: Southington West Jays Blue vs City Angels
@ Southington West Complex 60/90
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Mission City Cobras vs Gap2Gap
@ French Park, Seymour
11:00 AM 2024 14u-16u NHS Division: Tucci Elite vs Ct Gators
@ Connor Field
11:00 AM 2024 8u Division: Ct Grind vs Wolcott Eagles
@ Old tavern baseball complex field 1
11:00 AM 2024 8u Division: Ct Hanks Yanks vs Trumbull Travel
@ Hyland Recreation Center Turf
11:00 AM 2024 8u Division: Middletown Monarchs vs Milford
@ Conklin Field
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Madison Tigers vs Northeast Clutch
@ Jaycee Fields Main
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Southington Knights Black vs Middletown Monarchs
@ Romengalli Field
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Tucci Elite vs Westport White
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Fairfield Falcons vs Ct Wolfpack White
@ Gould Manor 1
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Mission City Cobras vs Turn2 Norwalk
@ Matthies Park
11:00 AM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Wallingford Cardinals vs Southington West Jays
@ Western Little League Field # 3 (Southington)
12:00 PM 2024 10u Major White Division: Trumbull Travel Gold vs Bunker Hill Red Storm
@ Island Brook field # 2
12:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Trumbull Travel Black vs Monroe Travel Baseball
@ Beardsley Field # 2 Monroe
12:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Crush vs Run & Gun Baseball
@ Fenway- Mitchell Woods
1:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Madison Tigers vs Tucci Elite
@ Jaycee Fields Aux
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Gators Orange vs Clubhouse Columbia
@ Bernard (JML)
1:00 PM 2024 11u Elite Division: Wow Factor East Coast vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 2
1:00 PM 2024 11u Major East Division: Ct Bearcats vs Gap2Gap Blue
@ Nichols Field
1:00 PM 2024 11u Major East Division: Southington West Jays vs Madison Tigers
@ Southington South Rec Park field # 6
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Clubhouse vs Fairfield Falcons
@ Gould Manor # 2
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Mets vs Ct Grind Navy
@ Old tavern baseball complex field 2
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Technique Tigers Orange vs Tucci Lumber
@ Bisceglie Field 1 lighted
1:00 PM 2024 11u Major West Division: Westport vs Southington Knights Silver
@ Francis Field (JML)
1:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Ct Cadets vs Tucci Lumber
@ Redding boys and girls club
1:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Clubhouse Carolina vs Ct Gators Blue
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
1:00 PM 2024 13u Major West Division: Tucci Maple vs Mission City Cobras
@ Connor Field
1:00 PM 2024 8u Division: Hawks Baseball Club vs Technique Tigers Orange
@ Fusco Field
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Ct Wolfpack White vs Fairfield Falcons
@ Gould Manor 1
1:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Shoreline Breakers vs CT Titans
@ Whalley Park
1:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Avon Travel Baseball vs Gap2Gap Blue
@ Hyland Recreation Center Turf
1:30 PM 2024 8u Division: Cheshire Aviators vs Tucci Elite
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
1:30 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Ct Bearcats vs Southington Knights Silver
@ Southington West Baseball Complex Field # 1
2:00 PM 2024 10u Elite Division: Cheshire Reds vs Smash Factory Black
@ McNamara field # 1
2:00 PM 2024 10u Elite Division: Ct Gators Orange vs Trumbull Travel Black
@ Island Brook field # 2
2:00 PM 2024 10u Elite Division: Middletown Monarchs vs Clubhouse Carolina
@ Lawrence Elementary School
2:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Crush vs Southington West Jays
@ Fenway- Mitchell Woods
2:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Monroe Travel Baseball vs Mission City Cobras White
@ Beardsley Field # 1 Monroe
2:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Black vs CT Riptide
@ Ed Walsh Complex
2:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Southington Knights Silver vs Norconn Attack
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Canes Ct South vs Tucci Lumber
@ Revson field
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Clubhouse Carolina vs Middletown Monarchs
@ Pat Kidney
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Madison Tigers vs Technique Tigers Navy
@ Town Campus Field
2:00 PM 2024 13u Elite Division: Norconn Attack vs Ct Mets Orange
@ Suffield High School
2:00 PM 2024 13u Major East Division: Ct gators vs SBA Northeast 13u
@ Massarelli Field
2:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: Smash Factory vs 5 Star Ct
@ Quassy Field
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Technique Tigers Navy vs Cheshire Reds
@ McNamara field # 3
2:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Bunker Hill Red Storm vs Bluefish Travel
@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
2:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: 5 Star Ct vs Shoreline Breakers Blue
@ Sheldon Park (lower field)
2:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Cheshire Reds vs Trumbull Travel Black
@ McNamara field # 4
2:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Mets vs Bulldogs Baseball
@ Enfield Annex
2:30 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Wolfpack Black vs Ct Grind
@ North End little League Field # 1
3:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Tucci Elite vs Madison Tigers
@ Jaycee Fields Aux
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Clubhouse Columbia vs Ct Gators Orange
@ Bernard (JML)
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Ct Wolfpack Black vs Wow Factor East Coast
@ North End little League Field # 2
3:00 PM 2024 11u Elite Division: Fairfield Nationals vs Trumbull Travel Black
@ Long Hill Administration- Trumbull
3:00 PM 2024 11u Major East Division: Gap2Gap Blue vs Ct Bearcats
@ Nichols Field
3:00 PM 2024 11u Major East Division: Madison Tigers vs Southington West Jays
@ Southington South Rec Park field # 6
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Ct Grind Navy vs Ct Mets
@ Old tavern baseball complex field 2
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Southington Knights Silver vs Westport
@ Francis Field (JML)
3:00 PM 2024 11u Major West Division: Tucci Lumber vs Technique Tigers Orange
@ Bisceglie Field 1 lighted
3:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Tucci Lumber vs Ct Cadets
@ Redding boys and girls club
3:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Ct Gators Blue vs Clubhouse Carolina
@ Acorn Hill Woodbridge field # 1
3:00 PM 2024 13u Major West Division: Mission City Cobras vs Tucci Maple
@ Connor Field
3:00 PM 2024 8u Division: Technique Tigers Orange vs Hawks Baseball Club
@ Fusco Field
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Wow Factor East Coast vs Westport Blue
@ Rogers Field- Westport
3:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: CT Titans vs Shoreline Breakers
@ Whalley Park
3:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Gap2Gap Blue vs Avon Travel Baseball
@ Hyland Recreation Center Turf
3:30 PM 2024 8u Division: Tucci Elite vs Cheshire Aviators
@ Bisceglie Field 3 (46/60)
3:30 PM 2024 9u Al Cronk Memorial White Division: Southington Knights Silver vs Ct Bearcats
@ Southington West Baseball Complex Field # 1
4:00 PM 2024 10u Elite Division: Clubhouse Carolina vs Middletown Monarchs
@ Lawrence Elementary School
4:00 PM 2024 10u Elite Division: Smash Factory Black vs Cheshire Reds
@ McNamara field # 1
4:00 PM 2024 10u Elite Division: Trumbull Travel Black vs Ct Gators Orange
@ Island Brook field # 2
4:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Southington West Jays vs Ct Crush
@ Fenway- Mitchell Woods
4:00 PM 2024 12u DeAngelo Major Division: Mission City Cobras White vs Monroe Travel Baseball
@ Beardsley Field # 1 Monroe
4:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: CT Riptide vs Gap2Gap Black
@ Ed Walsh Complex
4:00 PM 2024 12u Punzo Major Division: Norconn Attack vs Southington Knights Silver
@ Southington West Baseball Complex Field # 2
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Ct Mets Orange vs Norconn Attack
@ Suffield High School
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Middletown Monarchs vs Clubhouse Carolina
@ Pat Kidney
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Technique Tigers Navy vs Madison Tigers
@ Town Campus Field
4:00 PM 2024 13u Elite Division: Tucci Elite vs Canes Ct South
@ Revson field
4:00 PM 2024 13u Major East Division: SBA Northeast 13u vs Ct gators
@ Massarelli Field
4:00 PM 2024 14u-16u NHS Division: 5 Star Ct vs Smash Factory
@ Quassy Field
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Cheshire Reds vs Technique Tigers Navy
@ McNamara field # 3
4:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Bluefish Travel vs Bunker Hill Red Storm
@ Central High School- Bridgeport- Bottom Field
4:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Bulldogs Baseball vs Ct Mets
@ Enfield Annex
4:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Shoreline Breakers Blue vs 5 Star Ct
@ Sheldon Park (lower field)
4:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Trumbull Travel Black vs Cheshire Reds
@ McNamara field # 4
4:30 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Blue Division: Ct Grind vs Ct Wolfpack Black
@ North End little League Field # 1
5:00 PM 2024 10u Major Blue Division: Ct Riptide Gold vs Ct Cadets
@ Bernard (JML)
5:00 PM 2024 11u Elite Division: Trumbull Travel Black vs Fairfield Nationals
@ Long Hill Administration- Trumbull
5:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Fairfield Nationals vs Westport
@ Francis Field (JML)
5:00 PM 2024 9u Al Cronk Memorial Red Division: Westport Blue vs Wow Factor East Coast
@ Rogers Field- Westport
7:00 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Westport vs Fairfield Nationals
@ Francis Field (JML)
April 29 2024
5:45 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Technique Tigers Navy vs Canes Ct South@ Bernard (JML)
7:30 PM 2024 12u Elite Ron Rosarbo Memorial Division: Canes Ct South vs Technique Tigers Navy
@ Bernard (JML)