Last Updated: May 23, 2017
Visitor Counter
81,564

Select a Calendar:

2016<<   May 2017   >>2018

Sun

Mon

Tue

Wed

Thu

Fri

Sat
30 1 2
5:45pm 
@ St. Hilary School
Varsity South Division-St Luke 1 
Varsity South Division-St Hilary


6:00pm 
@ Upper Dublin High School JV Field
Varsity North Division-OLHC (1) 
Varsity North Division-St. Alphonsus (12)

3
8:00pm 
@ Southampton Community Center-Field #1
JV One Division all teams-St. Luke's 1 (15) 
JV One Division all teams-OLGC (2)

4
5:45pm 
@ Nativity School
JV One Division all teams-St. Joe/Rob (16) 
JV One Division all teams-Nativity 2 (6)


5:45pm 
@ Renninger Park
JV One Division all teams-St. Albert's 2 (7) 
JV One Division all teams-St. Luke's 2 (9)

5
5:45pm 
@ Log College Middle School
Varsity North Division-OLGC 2 (0) 
Varsity North Division-St Joe/Rob (9)

6
5:00pm 
@ Baldi Middle School
JV One Division all teams-Nativity 1 (17) 
JV One Division all teams-St. Albert's 2 (0)

7
@ Nativity School
JV One Division all teams-Nativity 2 (3) 
JV One Division all teams-Nativity 1 (15)


1:30pm 
@ Archbishop Wood High School
Varsity North Division-St. David's 
Varsity North Division-Nativity


4:30pm 
@ Roychester Park
JV One Division all teams-St. Luke's 1 (9) 
JV One Division all teams-OLHC (1)


5:30pm 
@ Abidale Field
JV One Division all teams-St. Hillary (6) 
JV One Division all teams-St Alberts 1 (5)


6:00pm 
@ Springfield Middle School
JV One Division all teams-St. Luke's 2 (8) 
JV One Division all teams-St. Genevieve (20)

8
5:45pm 
@ Nativity School
JV One Division all teams-OLHC (14) 
JV One Division all teams-Nativity 2 (3)


6:00pm 
@ Klinger Middle School
Varsity North Division-Nativity (0) 
Varsity North Division-OLGC 1 (15)

9
6:00pm 
@ Penbryn Park
Varsity South Division-St Gens 2 (5) 
Varsity South Division-St Luke 1 (15)

10
6:00pm 
@ Southampton Community Center-Field #1
JV One Division all teams-St. Joe/Rob (1) 
JV One Division all teams-OLGC (0)

11
5:45pm 
@ Renninger Park
JV One Division all teams-St. Joe/Rob (5) 
JV One Division all teams-St. Luke's 1 (6)


6:00pm 
@ Nativity School
Varsity North Division-St. Alphonsus (16) 
Varsity North Division-Nativity (1)

12
6:00pm 
@ Klinger Middle School
Varsity North Division-OLGC 2 (0) 
Varsity North Division-OLGC 1 (15)

13
3:30pm 
@ Penbryn Park
Varsity South Division-St Luke 1 
Varsity South Division-St. Luke 2


4:00pm 
@ Bysher Field (FELL)
JV One Division all teams-OLHC (8) 
JV One Division all teams-St. Genevieve (21)


5:00pm 
@ Abidale Field
JV One Division all teams-St. Luke's 2 
JV One Division all teams-St Alberts 1

14
6:00pm 
@ Bysher Field (FELL)
JV One Division all teams-St. Albert's 2 
JV One Division all teams-St. Genevieve

15
5:45pm 
@ St. Hilary School
JV One Division all teams-OLGC 
JV One Division all teams-St. Hillary

16 17
5:30pm 
@ St. Hilary School
JV One Division all teams-St. Luke's 1 (6) 
JV One Division all teams-St. Hillary (5)

18
5:45pm 
@ Renninger Park
JV One Division all teams-St. Joe/Rob (29) 
JV One Division all teams-St. Luke's 2 (3)

19 20
2:00pm 
@ Nativity School
JV One Division all teams-Nativity 2 (7) 
JV One Division all teams-St. Luke's 2 (9)


4:00pm 
@ Springfield Middle School
JV One Division all teams-St Alberts 1 (18) 
JV One Division all teams-St. Genevieve (5)


5:30pm 
@ Abidale Field
JV One Division all teams-St. Luke's 1 (15) 
JV One Division all teams-St. Albert's 2 (0)

21
4:30pm 
@ Barrett Field
JV One Division all teams-St. Joe/Rob 
JV One Division all teams-OLHC


6:00pm 
@ Bysher Field (FELL)
JV One Division all teams-OLGC (1) 
JV One Division all teams-St. Genevieve (15)

22 23 24 25
5:30pm 
@ Renninger Park
JV One Division all teams-St. Luke's 1 
JV One Division all teams-St. Luke's 2

26 27
28 29 30
5:45pm 
@ Nativity School
JV One Division all teams-St. Luke's 1 
JV One Division all teams-Nativity 2

31 1



2



3