Last Updated: May 25, 2017
Follow Us
FAN SHOP
Visitor Counter
19,512

Select a Calendar:

Date Start Time End Time Description
May 2017
Sat - 5/27 9:00 AM - Boys U8: EHT1 vs ABSECON (@ Absecon Field)
9:00 AM - Boys U8: EHT2 vs PLEASANTVILLE (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
9:00 AM - Boys U8: Hamilton Hurricanes vs BYE (@ no field)
9:00 AM - Boys U8: MULLICA vs AC Eagles (@ Atlantic City)
9:00 AM 3:00 PM - Coed U15: SJFC- Gladiators vs Tournament (@ no field)
9:00 AM - Girls U8: ABSECON vs MULLICA 1 (@ Mullica Field)
9:00 AM - Girls U8: EHT1 vs BYE (@ no field)
9:00 AM - Girls U8: MULLICA 2 vs EHT2 (@ EHT)
10:00 AM - Girls U10: EHT3 vs EHT2 (@ EHT)
10:00 AM - Girls U10: PLEASANTVILLE vs EHT1 (@ EHT)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: AC Eagles (#2) vs AC YIM (#1) (@ Atlantic City)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: AC Eagles vs EHT2 (@ EHT)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: PLEASANTVILLE vs EHT1 (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: Pleasantville vs AC YIM (#2) (@ Atlantic City)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: SJFC - Sharks vs EHT (@ EHT)
12:00 PM 1:00 PM - (Postponed) Coed U15: SJFC- Gladiators vs Mullica (@ Mullica)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: United AC Eagles (girls) vs Galloway G-Force (@ Galloway Field)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: United AC Eagles vs AC YIM (#1) (@ Atlantic City)
9:00 PM 3:00 PM - Coed U15: Galloway G-Force vs Tournament (@ no field)
Tue - 5/30 7:00 PM 8:00 PM - Coed U15: SJFC- Gladiators vs Scrimmage Game (@ Galloway Field)

June 2017
Sat - 6/3 9:00 AM - Boys U8: ABSECON vs EHT2 (@ EHT)
9:00 AM - Boys U8: AC Eagles vs EHT1 (@ EHT)
9:00 AM - Boys U8: MULLICA vs BYE (@ no field)
9:00 AM - Boys U8: PLEASANTVILLE vs Hamilton Hurricanes (@ Hamilton Field)
9:00 AM - Girls U8: ABSECON vs BYE (@ no field)
9:00 AM - Girls U8: EHT2 vs MULLICA 2 (@ Mullica Field)
9:00 AM - Girls U8: MULLICA 1 vs EHT1 (@ EHT)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: AC Eagles vs SJFC (@ Atlantic City)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: EHT1 vs ABSECON (@ Absecon Field)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: HAMILTON vs EHT2 (@ EHT)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: MULLICA vs PLEASANTVILLE (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
10:00 AM - Girls U10: EHT1 vs EHT3 (@ EHT)
10:00 AM - Girls U10: PLEASANTVILLE vs EHT2 (@ EHT)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: AC Eagles (#2) vs AC YIM (#1) (@ Atlantic City)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: AC Eagles vs EHT1 (@ EHT)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: EHT2 vs PLEASANTVILLE (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: AC YIM (#1) vs Mullica (@ Mullica)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: AC YIM (#2) vs United AC Eagles (@ Atlantic City)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: EHT vs Galloway G-Force (@ Galloway Field)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: SJFC - Sharks vs SJFC- Gladiators (@ no field)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: United AC Eagles (girls) vs Pleasantville (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
Sat - 6/10 9:00 AM - Boys U8: ABSECON vs MULLICA (@ Mullica Field)
9:00 AM - Boys U8: EHT1 vs PLEASANTVILLE (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
9:00 AM - Boys U8: EHT2 vs BYE (@ no field)
9:00 AM - Boys U8: Hamilton Hurricanes vs AC Eagles (@ Atlantic City)
9:00 AM - Girls U8: EHT1 vs BYE (@ no field)
9:00 AM - Girls U8: MULLICA 1 vs EHT2 (@ EHT)
9:00 AM - Girls U8: MULLICA 2 vs ABSECON (@ Absecon Field)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: EHT2 vs SJFC (@ EHT)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: HAMILTON vs ABSECON (@ Absecon Field)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: MULLICA vs AC Eagles (@ Galloway Field)
10:00 AM 11:00 AM - Boys U10: PLEASANTVILLE vs EHT1 (@ EHT)
10:00 AM - Girls U10: EHT1 vs EHT2 (@ EHT)
10:00 AM - Girls U10: EHT3 vs PLEASANTVILLE (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: EHT1 vs AC Eagles (#2) (@ EHT)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: EHT2 vs AC YIM (#1) (@ Atlantic City)
11:00 AM 12:00 PM - Boys U12: PLEASANTVILLE vs AC Eagles (@ Pleasantville - Walnut Ave. (N. P'ville LL))
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: AC YIM (#2) vs United AC Eagles (@ Atlantic City)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: EHT vs Mullica (@ Mullica)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: Pleasantville vs AC YIM (#1) (@ Atlantic City)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: SJFC - Sharks vs Galloway G-Force (@ Galloway Field)
12:00 PM 1:00 PM - Coed U15: SJFC- Gladiators vs United AC Eagles (girls) (@ Atlantic City)