All-Underclassmen Teams

Subscribe to our Newsletter
                All-Underclassmen Teams
  PLAYER Position(s) Class Legion Program
  Alex Barlow OF 2018 Exeter
  Andrew Barlow OF 2018 Exeter
  Andy Blum INF 2018 Norchester
  Brett Goodrich 3B, P 2018 Daniel Boone
  Austyn Levengood PF, P 2018 Norchester
  Jack Murphy OF 2018 Twin Valley
  Trey Paige C, 3B 2019 Shillington
  Kris Perez 3B, P 2018 West Lawn
  Mason Quinn INF 2018 Boyertown
  Isaac Ruoss OF 2018 Shillington
  Brad Rutherford INF, P 2018 Twin Valley
  Tucker Sanders 1B, P 2018 West Lawn
  Nate Serba SS, P 2018 Exeter
  Jordan Siket C, INF 2019 Norchester
  Nick Sklenarik 2B, C 2018 West Lawn
  Payton Spiers P, 2B 2019 Exeter
  Matt Stevens OF 2019 Daniel Boone
  Dan Stofko P 2018 Norchester
  Joey Storz INF, P 2018 Twin Valley
  Leif Wergeland INF, OF 2018 Norchester
  The Berks All-Underclassmen team will participate in a Futures Tournament 
  at Freemansburg July 22-23.    


  PLAYER Position(s) Class Legion Program                  
  Noah Angstadt IF 2017 Shillington                  
  Austin Baker OF 2017 Shillington                  
  Connor Coldren 3B, P 2017 Conrad Weiser                  
  Dalton Emerich OF 2017 West Lawn                  
  Andy Fisher OF 2017 Norchester                  
  Grant Fronheiser P 2017
  Jaiden Himmelreich IF 2017 West Lawn                  
  Nick Klee P 2017 Exeter                  
  Tyler Kreitz 3B 2017 Boyertown                  
  Jon Lach C 2017 Exeter                  
  Cory Melchoir 3B ,1B, OF 2017 Boyertown                  
  Ryan Murphy OF 2017 West Lawn                  
  Mike Raineri SS, 2B 2017 Boyertown                  
  Zach Rice P 2017 Twin Valley                  
  Isaac Ruoss OF 2018 Shillington                  
  Nate Serba IF 2018 Exeter                  
  Brian Siket 3B, C, 1B 2017 Norchester                  
  Joey Storz 2B,1B 2018 Twin Valley                  
  Noah Weber P 2017 Shillington                  
  Chase Zurawski C 2017 West Lawn                  

The Berks All-Underclassmen team went 4-0 and swept the Region II

Futures Tournament at Muhlenberg's Gochnauer Field July 23-24.

  PLAYER Position(s) Class Legion Program                  
  Noah Angstadt SS, P 2017 Shillington                  
  Jamie Anundson OF, P 2016 West Lawn                  
  Andrew Bauer P 2016