Print
Day Date Time Status Score Visitors Home Venue Umpires
Sun4/28/20199:00 am F 1-12 Phoenix  R Team   3rd and Spruce
Sun4/28/20199:00 am F 0-7 Blue Blood  Brewers   Caboose
Sun4/28/20199:00 am F 9-11 Crushers  Klinger's   Engelman's Park
Sun4/28/20199:00 am F 12-5 Chicho Bella  Cotton Street Cutz   Lorraine Elementry
Sun4/28/20199:00 am F 5-13 Fine Linez  Titans   Schlegel Park
Sun4/28/20199:00 am F 5-26 AXCESS Industries  Ball Busters   Temple Field
Sun4/28/201910:00 am F 16-3 R Team  Phoenix   3rd and Spruce
Sun4/28/201910:00 am F 7-0 Brewers  Blue Blood   Caboose
Sun4/28/201910:00 am F 6-18 Klinger's  Crushers   Engelman's Park
Sun4/28/201910:00 am F 15-8 Underdogs  Fine Linez   Schlegel Park
Sun4/28/201910:00 am F 14-1 Ball Busters  AXCESS Industries   Temple Field
Sun4/28/201911:00 am F 18-13 Titans  Underdogs   Schlegel Park
Sun4/28/201910:00 pm F 9-12 Cotton Street Cutz  Chicho Bella   Lorraine Elementry
Sun5/5/20199:00 am TBPN/RFine Linez  Klinger's   Lorraine Elementry
Sun5/5/20199:00 am F 15-10 Ball Busters  Underdogs   Pendora Park
Sun5/5/201910:00 am TBPN/RKlinger's  Fine Linez   Lorraine Elementry
Sun5/5/201910:00 am F 6-8 Underdogs  Ball Busters   Pendora Park
Sun5/12/20199:00 am F 11-23 Chicho Bella  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun5/12/201910:00 am F 7-9 R Team  Chicho Bella   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun5/19/20199:00 am F 0-6 Fine Linez  Ball Busters   3rd and Spruce
Sun5/19/20199:00 am F 28-0 Brewers  AXCESS Industries   Caboose
Sun5/19/20199:00 am F 13-5 Cotton Street Cutz  Underdogs   Engelman's Park
Sun5/19/20199:00 am F 10-21 R Team  Crushers   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun5/19/20199:00 am F 6-21 Chicho Bella  Klinger's   Lorraine Elementry
Sun5/19/20199:00 am F 23-5 Titans  Phoenix   Schlegel Park
Sun5/19/201910:00 am F 1-0 Ball Busters  Fine Linez   3rd and Spruce
Sun5/19/201910:00 am F 7-25 AXCESS Industries  Brewers   Caboose
Sun5/19/201910:00 am F 9-7 Underdogs  Cotton Street Cutz   Engelman's Park
Sun5/19/201910:00 am F 15-13 Crushers  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun5/19/201910:00 am F 7-13 Klinger's  Chicho Bella   Lorraine Elementry
Sun5/19/201910:00 am F 2-9 Phoenix  Titans   Schlegel Park
Sun6/2/20199:00 am F 13-8 Ball Busters  Titans   3rd and Spruce
Sun6/2/20199:00 am F 15-6 Underdogs  AXCESS Industries   Brookline
Sun6/2/20199:00 am F 10-12 Chicho Bella  Brewers   Caboose
Sun6/2/20199:00 am F 12-11 Fine Linez  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/2/20199:00 am F 5-8 Cotton Street Cutz  Crushers   Lorraine Elementry
Sun6/2/20199:00 am F 18-16 Klinger's  Phoenix   Schlegel Park
Sun6/2/201910:00 am F 11-12 Titans  Ball Busters   3rd and Spruce
Sun6/2/201910:00 am F 21-20 AXCESS Industries  Underdogs   Brookline
Sun6/2/201910:00 am F 18-5 Brewers  Chicho Bella   Caboose
Sun6/2/201910:00 am F 18-1 R Team  Fine Linez   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/2/201910:00 am F 2-14 Cotton Street Cutz  Crushers   Lorraine Elementry
Sun6/2/201910:00 am F 6-12 Phoenix  Klinger's   Schlegel Park
Sun6/9/20199:00 am F 15-3 Crushers  AXCESS Industries   3rd and Spruce
Sun6/9/20199:00 am F 6-16 Phoenix  Brewers   Caboose
Sun6/9/20199:00 am F 9-12 Underdogs  Chicho Bella   Engelman's Park
Sun6/9/20199:00 am F 10-7 Ball Busters  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/9/20199:00 am F 24-8 Titans  Klinger's   Lorraine Elementry
Sun6/9/20199:00 am F 3-4 Cotton Street Cutz  Fine Linez   Schlegel Park
Sun6/9/201910:00 am F 2-9 AXCESS Industries  Crushers   3rd and Spruce
Sun6/9/201910:00 am F 21-12 Brewers  Phoenix   Caboose
Sun6/9/201910:00 am F 10-9 Chicho Bella  Underdogs   Engelman's Park
Sun6/9/201910:00 am F 6-11 R Team  Ball Busters   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/9/201910:00 am F 13-14 Klinger's  Titans   Lorraine Elementry
Sun6/9/201910:00 am F 4-16 Fine Linez  Cotton Street Cutz   Schlegel Park
Sun6/16/20199:00 am F 13-3 Titans  Chicho Bella   Baer Park
Sun6/16/20199:00 am F 5-17 Cotton Street Cutz  Brewers   Caboose
Sun6/16/20199:00 am F 12-0 Ball Busters  Phoenix   Engelman's Park
Sun6/16/20199:00 am F 12-13 R Team  Underdogs   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/16/20199:00 am F 0-7 AXCESS Industries  Klinger's   Lorraine Elementry
Sun6/16/20199:00 am F 12-8 Crushers  Fine Linez   Schlegel Park
Sun6/16/201910:00 am F 7-8 Chicho Bella  Titans   Baer Park
Sun6/16/201910:00 am F 20-6 Brewers  Cotton Street Cutz   Caboose
Sun6/16/201910:00 am F 8-16 Phoenix  Ball Busters   Engelman's Park
Sun6/16/201910:00 am F 0-15 Underdogs  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/16/201910:00 am F 7-0 Klinger's  AXCESS Industries   Lorraine Elementry
Sun6/16/201910:00 am F 6-16 Fine Linez  Crushers   Schlegel Park
Sun6/23/20199:00 am F 16-14 Klinger's  Latin Stars   3rd and Spruce
Sun6/23/20199:00 am F 12-21 Chicho Bella  La Familia   Baer Park
Sun6/23/20199:00 am F 13-19 Cotton Street Cutz  Outlaws   Brookline
Sun6/23/20199:00 am F 4-13 Mo Hustle (CC's Pizza)  Brewers   Caboose
Sun6/23/20199:00 am F 0-7 Phoenix  American Barber Academy   Engelman's Park
Sun6/23/20199:00 am F 19-13 R Team  Trooper Thorn   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/23/20199:00 am F 6-16 Ball Busters  DYNASTY/BREAKFAST HUT   Pendora Park
Sun6/23/20199:00 am F 7-0 Tainos  AXCESS Industries   Schlegel Park
Sun6/23/20199:00 am F 4-19 Fine Linez  WESTY Bar & Grill   Shoemakersville Park
Sun6/23/20199:00 am F 2-5 Underdogs  Warriors   Temple Field
Sun6/23/20199:00 am F 9-19 Crushers  Savage   Zinns
Sun6/23/201910:00 am F 17-5 Latin Stars  Klinger's   3rd and Spruce
Sun6/23/201910:00 am F 19-5 La Familia  Chicho Bella   Baer Park
Sun6/23/201910:00 am F 17-11 Outlaws  Cotton Street Cutz   Brookline
Sun6/23/201910:00 am F 13-9 Brewers  Mo Hustle (CC's Pizza)   Caboose
Sun6/23/201910:00 am F 7-0 American Barber Academy  Phoenix   Engelman's Park
Sun6/23/201910:00 am F 5-16 Trooper Thorn  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/23/201910:00 am F 2-3 DYNASTY/BREAKFAST HUT  Ball Busters   Pendora Park
Sun6/23/201910:00 am F 0-7 AXCESS Industries  Tainos   Schlegel Park
Sun6/23/201910:00 am F 9-10 WESTY Bar & Grill  Fine Linez   Shoemakersville Park
Sun6/23/201910:00 am F 11-15 Warriors  Underdogs   Temple Field
Sun6/23/201910:00 am F 17-8 Savage  Crushers   Zinns
Sun6/23/201911:30 am F 18-17 Flanagan's Pub  Titans   Schlegel Park
Sun6/23/201912:30 pm F 7-0 Titans  Flanagan's Pub   Schlegel Park
Sun6/30/20199:00 am F 21-2 Latin Stars  Phoenix   3rd and Spruce
Sun6/30/20199:00 am F 5-13 Underdogs  La Familia   Baer Park
Sun6/30/20199:00 am F 7-0 Outlaws  Crushers   Brookline
Sun6/30/20199:00 am F 0-12 Warriors  Brewers   Caboose
Sun6/30/20199:00 am F 4-13 Tainos  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/30/20199:00 am F 21-9 Cotton Street Cutz  American Barber Academy   Lorraine Elementry
Sun6/30/20199:00 am F 16-5 DYNASTY/BREAKFAST HUT  Titans   Pendora Park
Sun6/30/20199:00 am F 7-0 AXCESS Industries  Trooper Thorn   Schlegel Park
Sun6/30/20199:00 am F 15-0 Chicho Bella  WESTY Bar & Grill   Shoemakersville Park
Sun6/30/201910:00 am F 7-16 Phoenix  Latin Stars   3rd and Spruce
Sun6/30/201910:00 am F 16-8 La Familia  Underdogs   Baer Park
Sun6/30/201910:00 am F 0-7 Crushers  Outlaws   Brookline
Sun6/30/201910:00 am F 18-6 Brewers  Warriors   Caboose
Sun6/30/201910:00 am F 7-10 Tainos  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun6/30/201910:00 am F 9-11 American Barber Academy  Cotton Street Cutz   Lorraine Elementry
Sun6/30/201910:00 am F 1-18 Titans  DYNASTY/BREAKFAST HUT   Pendora Park
Sun6/30/201910:00 am F 0-7 Trooper Thorn  AXCESS Industries   Schlegel Park
Sun6/30/201910:00 am F 4-12 WESTY Bar & Grill  Chicho Bella   Shoemakersville Park
Sun6/30/201911:30 am F 23-3 Flanagan's Pub  Fine Linez   Schlegel Park
Sun6/30/201912:30 pm F 8-20 Fine Linez  Flanagan's Pub   Schlegel Park
Sun7/7/20199:00 am F 11-7 Trooper Thorn  Phoenix   3rd and Spruce
Sun7/7/20199:00 am F 16-12 La Familia  Fine Linez   Baer Park
Sun7/7/20199:00 am F 25-18 Ball Busters  Outlaws   Brookline
Sun7/7/20199:00 am F 15-2 Brewers  Tainos   Caboose
Sun7/7/20199:00 am F 11-8 Mo Hustle (CC's Pizza)  Underdogs   Engelman's Park
Sun7/7/20199:00 am F 16-5 DYNASTY/BREAKFAST HUT  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun7/7/20199:00 am F 4-11 Latin Stars  Crushers   Lorraine Elementry
Sun7/7/20199:00 am F 9-19 AXCESS Industries  American Barber Academy   Schlegel Park
Sun7/7/20199:00 am F 7-4 Klinger's  WESTY Bar & Grill   Shoemakersville Park
Sun7/7/20199:00 am F 7-5 Titans  Warriors   Temple Field
Sun7/7/201910:00 am F 8-7 Phoenix  Trooper Thorn   3rd and Spruce
Sun7/7/201910:00 am F 4-17 Fine Linez  La Familia   Baer Park
Sun7/7/201910:00 am F 1-13 Outlaws  Ball Busters   Brookline
Sun7/7/201910:00 am F 2-15 Tainos  Brewers   Caboose
Sun7/7/201910:00 am F 4-5 Underdogs  Mo Hustle (CC's Pizza)   Engelman's Park
Sun7/7/201910:00 am F 1-13 R Team  DYNASTY/BREAKFAST HUT   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun7/7/201910:00 am F 9-2 Crushers  Latin Stars   Lorraine Elementry
Sun7/7/201910:00 am F 18-6 American Barber Academy  AXCESS Industries   Schlegel Park
Sun7/7/201910:00 am F 11-14 WESTY Bar & Grill  Klinger's   Shoemakersville Park
Sun7/7/201910:00 am F 1-13 Warriors  Titans   Temple Field
Sun7/7/201911:30 am F 10-1 Flanagan's Pub  Cotton Street Cutz   Schlegel Park
Sun7/7/201912:30 pm F 6-22 Cotton Street Cutz  Flanagan's Pub   Schlegel Park
Sun7/14/20199:00 am F 12-1 Crushers  Underdogs   3rd and Spruce
Sun7/14/20199:00 am F 16-4 Brewers  Fine Linez   Caboose
Sun7/14/20199:00 am F 3-9 Cotton Street Cutz  Titans   Engelman's Park
Sun7/14/20199:00 am F 6-5 R Team  Klinger's   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun7/14/20199:00 am F 7-6 Phoenix  AXCESS Industries   Lorraine Elementry
Sun7/14/20199:00 am F 4-10 Chicho Bella  Ball Busters   Schlegel Park
Sun7/14/201910:00 am F 5-9 Underdogs  Crushers   3rd and Spruce
Sun7/14/201910:00 am F 3-15 Fine Linez  Brewers   Caboose
Sun7/14/201910:00 am F 13-9 Cotton Street Cutz  Titans   Engelman's Park
Sun7/14/201910:00 am F 5-6 Klinger's  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun7/14/201910:00 am F 12-4 AXCESS Industries  Phoenix   Lorraine Elementry
Sun7/14/201910:00 am F 16-9 Ball Busters  Chicho Bella   Schlegel Park
Sun7/21/20199:00 am F 11-13 AXCESS Industries  R Team   3rd and Spruce
Sun7/21/20199:00 am F 2-19 Phoenix  Crushers   Brookline
Sun7/21/20199:00 am F 2-22 Klinger's  Brewers   Caboose
Sun7/21/20199:00 am F 16-3 Titans  Underdogs   Engelman's Park
Sun7/21/20199:00 am F 10-11 Fine Linez  Chicho Bella   Schlegel Park
Sun7/21/201910:00 am F 14-4 R Team  AXCESS Industries   3rd and Spruce
Sun7/21/201910:00 am F 15-8 Crushers  Phoenix   Brookline
Sun7/21/201910:00 am F 22-1 Brewers  Klinger's   Caboose
Sun7/21/201910:00 am F 3-10 Underdogs  Titans   Engelman's Park
Sun7/21/201910:00 am F 21-16 Chicho Bella  Fine Linez   Schlegel Park
Sun7/28/20199:00 am FFT 0-7 AXCESS Industries  Titans   3rd and Spruce
Sun7/28/20199:00 am F 4-16 R Team  Brewers   Caboose
Sun7/28/20199:00 am F 9-10 Crushers  Ball Busters   Engelman's Park
Sun7/28/20199:00 am F 13-15 Underdogs  Fine Linez   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun7/28/20199:00 am F 4-6 Cotton Street Cutz  Klinger's   Lorraine Elementry
Sun7/28/20199:00 am F 5-17 Phoenix  Chicho Bella   Schlegel Park
Sun7/28/201910:00 am FFT 7-0 Titans  AXCESS Industries   3rd and Spruce
Sun7/28/201910:00 am F 20-5 Brewers  R Team   Caboose
Sun7/28/201910:00 am F 11-1 Ball Busters  Crushers   Engelman's Park
Sun7/28/201910:00 am F 16-14 Fine Linez  Underdogs   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun7/28/201910:00 am F 6-9 Klinger's  Cotton Street Cutz   Lorraine Elementry
Sun7/28/201910:00 am F 22-7 Chicho Bella  Phoenix   Schlegel Park
Sun8/4/20199:00 am F 1-22 Chicho Bella  Crushers   Baer Park
Sun8/4/20199:00 am F 2-8 Titans  Brewers   Caboose
Sun8/4/20199:00 am F 11-5 Ball Busters  Klinger's   Engelman's Park
Sun8/4/20199:00 am F 5-16 Cotton Street Cutz  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun8/4/20199:00 am F 19-2 Underdogs  Phoenix   Lorraine Elementry
Sun8/4/20199:00 am F 2-18 AXCESS Industries  Fine Linez   Schlegel Park
Sun8/4/201910:00 am F 15-10 Crushers  Chicho Bella   Baer Park
Sun8/4/201910:00 am F 12-13 Brewers  Titans   Caboose
Sun8/4/201910:00 am F 7-17 Klinger's  Ball Busters   Engelman's Park
Sun8/4/201910:00 am F 7-5 R Team  Cotton Street Cutz   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun8/4/201910:00 am F 11-2 Phoenix  Underdogs   Lorraine Elementry
Sun8/4/201910:00 am F 16-4 Fine Linez  AXCESS Industries   Schlegel Park
Sun8/11/20199:00 am F 8-10 Mo Hustle (CC's Pizza)  Ball Busters   3rd and Spruce
Sun8/11/20199:00 am F 8-12 Crushers  Brewers   Caboose
Sun8/11/20199:00 am F 10-5 Savage  Klinger's   Engelman's Park
Sun8/11/20199:00 am F 3-9 Titans  R Team   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun8/11/20199:00 am F 24-9 Chicho Bella  AXCESS Industries   Lorraine Elementry
Sun8/11/20199:00 am F 2-15 Phoenix  Fine Linez   Schlegel Park
Sun8/11/201910:00 am F 3-9 Ball Busters  Mo Hustle (CC's Pizza)   3rd and Spruce
Sun8/11/201910:00 am F 14-10 Brewers  Crushers   Caboose
Sun8/11/201910:00 am F 1-16 Klinger's  Savage   Engelman's Park
Sun8/11/201910:00 am F 17-6 R Team  Titans   Jim Dietrich Park Muhlenberg
Sun8/11/201910:00 am F 11-4 AXCESS Industries  Chicho Bella   Lorraine Elementry
Sun8/11/201910:00 am F 11-2 Fine Linez  Phoenix   Schlegel Park
Sun8/11/201911:30 am F 8-11 Ball Busters  Cotton Street Cutz   3rd and Spruce
Sun8/11/201912:30 pm F 7-6 Cotton Street Cutz  Ball Busters   3rd and Spruce
Sun8/18/201912:30 am F 1-9 AXCESS Industries  Cotton Street Cutz   3rd and Spruce
Sun8/18/20199:00 am F 24-17 Cotton Street Cutz  Phoenix   3rd and Spruce
Sun8/18/20199:00 am F 0-7 Ball Busters  Brewers   Caboose
Sun8/18/20199:00 am F 4-7 Titans  Crushers   Engelman's Park
Sun8/18/20199:00 am F 26-16 Klinger's  Underdogs   Lorraine Elementry
Sun8/18/20199:00 am F 6-16 Chicho Bella  Savage   Zinns
Sun8/18/201910:00 am F 7-6 Phoenix  Cotton Street Cutz   3rd and Spruce
Sun8/18/201910:00 am F 7-0 Brewers  Ball Busters   Caboose
Sun8/18/201910:00 am F 12-4 Crushers  Titans   Engelman's Park
Sun8/18/201910:00 am F 7-20 Underdogs  Klinger's   Lorraine Elementry
Sun8/18/201910:00 am F 18-6 Savage  Chicho Bella   Zinns
Sun8/18/201911:30 am F 11-4 Cotton Street Cutz  AXCESS Industries   3rd and Spruce
Sun8/25/20199:00 am F 4-5 R Team  Brewers   Caboose
Sun8/25/20199:00 am F 5-2 Crushers  Ball Busters   Engelman's Park
Sun8/25/201910:00 am F 27-3 Brewers  R Team   Caboose
Sun8/25/201910:00 am F 17-1 Ball Busters  Crushers   Engelman's Park
Sun8/25/201911:00 am TBPN/RR Team  Brewers   Caboose
Sun8/25/201911:00 am F 10-7 Crushers  Ball Busters   Engelman's Park
Sun9/8/20199:00 am TBPN/RCrushers  Brewers   Caboose
Sun9/8/201910:00 am TBPN/RBrewers  Crushers   Caboose
Sun9/8/201911:00 am TBPN/RCrushers  Brewers   Caboose
Sun9/15/20199:00 am TBPN/RCrushers  La Familia   Baer Park
Sun9/15/201910:00 am TBPN/RLa Familia  Crushers   Baer Park
Sun9/15/201911:00 am TBPN/RCrushers  La Familia   Baer Park

Status:F Final Score (Visitors-Home)   Note: Select a team above to show W/L/T status
TBP To Be Played
CAN Canceled
PPD Postponed
SPD Suspended
FFT Forfeit
FFT-L Forfeit Loss
FFT-W Forfeit Win
N/R Score Not Reported