Print
Day Date Time Status Score Visitors Home Venue Umpires
Sun4/28/20192:00 pm F 14-8 East St. Paul Aces  Carillon Sultans   Ile des Chenes
Sun4/28/20192:00 pm F 19-7 St. James A's  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Sun4/28/20192:00 pm F 18-8 Bonivital White Sox  South Winnipeg Trailblazers   Sandusky Park
Sat5/4/20192:00 pm F 5-10 South Winnipeg Trailblazers  East St. Paul Aces   East St. Paul #5
Sat5/4/20192:00 pm F 17-7 Charleswood Goldeyes  St. James A's   OP3
Sun5/5/20192:00 pm F 5-7 Carillon Sultans  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Sun5/5/20195:00 pm F 4-5 North Winnipeg Marauders  Carillon Sultans   Oakbank CC#1
Sun5/5/20196:00 pm F 11-0 Macdonald Yankees  Bonivital White Sox   Provencher
Mon5/6/20196:30 pm F 16-13 East St. Paul Aces  St. James A's   OP3
Mon5/6/20196:30 pm F 3-15 South Winnipeg Trailblazers  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Wed5/8/20196:30 pm F 7-16 Bonivital White Sox  East St. Paul Aces   East St. Paul #5
Wed5/8/20196:30 pm F 8-7 Charleswood Goldeyes  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Wed5/8/20196:30 pm F 16-0 Macdonald Yankees  South Winnipeg Trailblazers   Sandusky Park
Fri5/10/20196:30 pm F 1-13 Bonivital White Sox  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Sun5/12/20192:00 pm F 3-4 St. James A's  Carillon Sultans   Ile des Chenes
Sun5/12/20192:00 pm F 4-6 Bonivital White Sox  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Sun5/12/20195:00 pm F 6-4 Carillon Sultans  St. James A's   Ile des Chenes
Mon5/13/20196:30 pm F 6-10 North Winnipeg Marauders  Bonivital White Sox   Provencher
Thu5/16/20196:30 pm F 7-13 Charleswood Goldeyes  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Mon5/20/20196:30 pm F 8-6 Macdonald Yankees  East St. Paul Aces   East St. Paul #5
Mon5/20/20196:30 pm F 0-9 East St. Paul Aces  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Mon5/20/20196:30 pm F 6-12 South Winnipeg Trailblazers  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Mon5/20/20196:30 pm F 14-13 Bonivital White Sox  St. James A's   OP3
Wed5/22/20196:30 pm F 12-3 North Winnipeg Marauders  South Winnipeg Trailblazers   Sandusky Park
Sun5/26/20196:30 pm F 6-3 Macdonald Yankees  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Mon5/27/20196:30 pm F 23-2 Macdonald Yankees  St. James A's   OP3
Mon5/27/20196:30 pm F 7-11 South Winnipeg Trailblazers  Bonivital White Sox   Provencher
Tue5/28/20196:30 pm F 15-3 East St. Paul Aces  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Wed5/29/20196:30 pm F 7-18 North Winnipeg Marauders  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Wed5/29/20196:30 pm F 9-7 Carillon Sultans  Bonivital White Sox   Provencher
Wed5/29/20196:30 pm F 13-14 East St. Paul Aces  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Wed5/29/20196:30 pm F 16-5 St. James A's  South Winnipeg Trailblazers   Sandusky Park
Thu5/30/20196:30 pm F 6-5 Charleswood Goldeyes  Carillon Sultans   Ile des Chenes
Sun6/2/20192:00 pm F 11-8 Carillon Sultans  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Sun6/2/20195:00 pm F 7-2 Macdonald Yankees  Carillon Sultans   Oak Bluff #1
Sun6/2/20196:30 pm F 17-14 Charleswood Goldeyes  East St. Paul Aces   East St. Paul #5
Mon6/3/20196:30 pm F 6-6 North Winnipeg Marauders  St. James A's   OP3
Mon6/3/20196:30 pm F 10-4 Charleswood Goldeyes  Bonivital White Sox   Provencher
Mon6/3/20196:30 pm F 23-11 East St. Paul Aces  South Winnipeg Trailblazers   Sandusky Park
Tue6/4/20196:30 pm F 23-13 St. James A's  Bonivital White Sox   Provencher
Tue6/4/20196:30 pm F 6-7 Carillon Sultans  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Wed6/5/20196:30 pm F 14-3 St. James A's  East St. Paul Aces   East St. Paul #5
Wed6/5/20196:30 pm F 13-9 Bonivital White Sox  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Sun6/9/20192:00 pm F 3-7 South Winnipeg Trailblazers  Carillon Sultans   Ile des Chenes
Sun6/9/20195:00 pm F 3-0 Carillon Sultans  South Winnipeg Trailblazers   Ile des Chenes
Sun6/9/20196:30 pm F 19-14 East St. Paul Aces  St. James A's   OP3
Mon6/10/20196:30 pm F 19-2 Macdonald Yankees  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Mon6/10/20196:30 pm F 16-6 East St. Paul Aces  Bonivital White Sox   Provencher
Wed6/12/20196:30 pm F 3-13 St. James A's  East St. Paul Aces   East St. Paul #5
Wed6/12/20196:30 pm F 6-24 South Winnipeg Trailblazers  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Wed6/12/20196:30 pm F 17-12 Charleswood Goldeyes  North Winnipeg Marauders   Oakbank CC#1
Wed6/12/20196:30 pm F 3-7 Bonivital White Sox  Carillon Sultans   Provencher
Fri6/14/20196:30 pm F 10-20 South Winnipeg Trailblazers  St. James A's   OP3
Sun6/16/20196:30 pm F 2-9 North Winnipeg Marauders  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Mon6/17/20196:30 pm F 0-0 North Winnipeg Marauders  East St. Paul Aces   East St. Paul #5
Mon6/17/20196:30 pm F 3-13 St. James A's  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Mon6/17/20196:30 pm F 14-2 Macdonald Yankees  South Winnipeg Trailblazers   Sandusky Park
Tue6/18/20196:30 pm F 4-19 Bonivital White Sox  Carillon Sultans   Ile des Chenes
Wed6/19/20196:30 pm F 18-20 North Winnipeg Marauders  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Thu6/20/20196:30 pm F 9-3 Carillon Sultans  Bonivital White Sox   Ile des Chenes
Fri6/21/20196:30 pm F 0-12 St. James A's  Macdonald Yankees   Oak Bluff #1
Sun6/23/20192:00 pm F 4-3 Charleswood Goldeyes  South Winnipeg Trailblazers   Roblin Park CC North West
Sun6/23/20194:00 pm F 5-6 South Winnipeg Trailblazers  Charleswood Goldeyes   Roblin Park CC North West
Tue6/25/20196:30 pm F 15-7 Carillon Sultans  East St. Paul Aces   East St. Paul #5

- Indicates more information available (click on graphic to view)

Status:F Final Score (Visitors-Home)   Note: Select a team above to show W/L/T status
TBP To Be Played
CAN Canceled
PPD Postponed
SPD Suspended
FFT Forfeit
FFT-L Forfeit Loss
FFT-W Forfeit Win
N/R Score Not Reported