• Season will start on December 7TH
  • Good Luck to all teams this year.
  • Schedule for week 1 has been posted

News

 

 

 CBYBA

 

BATAVIA

BETHEL

CNE

FAYETTEVILLE

FELICITY

GEORGETOWN

HAMERSVILLE

MT. ORAB

WILLIAMSBURG

 

 

Upcoming Games
Saturday, February 22, 2020
3RD GRADE GIRLS
Batavia-Hyrne @ Bethel-Ross
9:00am
Fayetteville-Carlier @ CNE-Benjamin
9:00am
Mt Orab-Hull @ Georgetown-Johnson
9:00am
Hamersville-Rockey @ Georgetown-Tolle
10:00am
3RD GRADE BOYS
Georgetown-McAlister @ Mt Orab-Haines
9:00am
Bethel-Shepherd @ Bethel-Nienabar
10:00am
Fayetteville-Brewsaugh @ CNE-Phile
10:00am
Hamersville-Noeth @ Felicity-Swisshelm
10:00am
Mt Orab-Eyre @ CNE-Lloyd
11:00am
Georgetown-McGinnis @ Batavia-Byrd
1:00pm
Mt Orab-Wells @ Batavia-Klopfstein
2:00pm
Batavia-Brown @ Williamsburg-King
2:00pm
4TH GRADE GIRLS
Bethel-Riddle @ Fayetteville-Singleton
9:00am
Hamersville-Keller @ Mt Orab-Lang
10:00am
Williamsburg-Kreimer @ Mt Orab-Herrman
11:00am
Bethel-Schaefer @ CNE-Williams
12:00pm
Georgetown-Hanselman @ Felicity-Moore
1:00pm
CNE-Fishback @ Felicity-Abbott
3:00pm
4TH GRADE BOYS
Felicity-Utter @ Fayetteville-Kleemeyer
10:00am
Felicity-Jennings @ Hamersville-Pride
10:00am
CNE-Woods @ Bethel-Harvey
11:00am
Williamsburg-Keith @ Fayetteville-Strong
11:00am
Fayetteville-Posey @ Mt Orab-Rayner
12:00pm
CNE-Shepherd @ Mt Orab-Vance
1:00pm
Georgetown-Moore @ Hamersville-Dumford
2:00pm
Georgetown-McGinnis @ Batavia-Klopfstein
3:00pm
5TH GRADE GIRLS
Mt Orab-McDonald @ Georgetown-Burrows
11:00am
Hamersville-Ogden @ Fayetteville-Murphy
12:00pm
Williamsburg-Dean @ Felicity-Taylor
12:00pm
Hamersville-Hanlon @ CNE-Brown
1:00pm
Fayetteville-Rummell @ Mt Orab-Busch
2:00pm
5TH GRADE BOYS
CNE-Sexton @ Bethel-Wuebold
12:00pm
Bethel-Perry @ Georgetown-Lewis
12:00pm
Batavia-Paproski @ Fayetteville-Coffman
1:00pm
Felicity-Foster @ Hamersville-Young
1:00pm
Bethel-Riddle @ Mt Orab-Calhoun
3:00pm
Mt Orab-Haines @ Williamsburg-Kreimer
3:00pm
6TH GRADE GIRLS
Mt Orab-Griffith @ Bethel-Ross
1:00pm
Georgetown-Seigla @ CNE-Fishback
2:00pm
CNE-Shepherd @ Mt Orab-Clifton
5:00pm
Fayetteville-Carlier @ Mt Orab-Fightmaster
6:00pm
6TH GRADE BOYS
Mt Orab-Wells @ Hamersville-Harmon
11:00am
Felicity-Taulbee @ Hamersville-Hanselman
12:00pm
Batavia-Harris @ Bethel-Evans
2:00pm
Georgetown-Kidwell @ Fayetteville-ICard
2:00pm
Williamsburg-Graybill @ Felicity-Shepherd
2:00pm
Bethel-Houser @ Bethel-Wuebold
3:00pm
Mt Orab-Wilson @ CNE-Ritter
3:00pm
Fayetteville-Wells @ CNE-Schmidt
4:00pm
View Full Schedule
  • *
  • .
  • .
  • .
  • .
  • .
  • CBYBA