Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
31
-
1
-
2
-
3
-
4
-
5
-
6
-
7
-
8
-
9
-
10
-
11
-
13
1:00pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Mifflin 2(1)
10U SOUTH - Reading(15)
1:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Hamburg 2 (red)(4)
10U NORTH - Wilson 2(8)
-
14
12:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 2
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
2:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Wilson 1(8)
12UA - Hamburg(11)
2:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Hamburg
8U NORTH - Wilson 2
3:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Oley(0)
10U SOUTH - Mifflin 1(12)
5:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Muhlenberg(5)
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(17)
-
15
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Tulpehocken(16)
12UB NORTH - Fleetwood(13)
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Wilson 4(1)
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(13)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Governor Mifflin(10)
12UA - Plowville(1)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(4)
10U NORTH - Brandywine(12)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Exeter(17)
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(3)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Pine Forge 2(8)
10U SOUTH - Wyomissing 2(5)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Hamburg 2 (red)(3)
10U NORTH - Wilson 1(1)
-
16
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 2
8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Pine Forge 2
8U SOUTH - Daniel Boone 4
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Wilson 2(13)
12UA - Conrad Weiser(14)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Wilson(9)
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(15)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Governor Mifflin(8)
12UA - Pine Forge(0)
-
17
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Pine Forge 1
8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U NORTH - Wilson 1
8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Kutztown 1
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Conrad Weiser(6)
10U NORTH - Wilson 3(6)
6:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Kutztown(6)
12UA - Hamburg(13)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Oley Valley 2
8U SOUTH - Reading
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Wyomissing 1(10)
10U SOUTH - Plowville 1(6)
-
18
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18)
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(2)
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Kutztown(11)
12UA - Conrad Weiser(6)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 1
8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(2)
12UB SOUTH - Pine Forge(14)
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Big Field
12UB NORTH - Schuylkill Valley(18)
12UB NORTH - Muhlenberg(12)
6:15pm
@ Wilson - Red Caboose
12UA - Pine Forge(11)
12UA - Wilson 1(11)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Plowville 2
8U SOUTH - Plowville 1
-
19
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
8U SOUTH - Daniel Boone 2
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Exeter 2(6)
10U SOUTH - Pine Forge 1(6)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Daniel Boone 3(1)
10U SOUTH - Reading(8)
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Daniel Boone(8)
12UA - Plowville(3)
7:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Conrad Weiser
8U NORTH - Fleetwood 1
-
20
10:00am
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Fleetwood 2
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
10:00am
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Wyomissing 2(7)
10U SOUTH - Mifflin 1(10)
10:00am
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Plowville 1(10)
10U SOUTH - Mifflin 2(4)
10:00am
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Exeter 1
8U SOUTH - Exeter 2
11:30am
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Pine Forge 2
8U SOUTH - Reading
12:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Daniel Boone 2(13)
10U SOUTH - Oley(1)
1:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Hamburg
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
2:30pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Plowville(12)
12UB SOUTH - Oley(18)
2:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(4)
12UB NORTH - Schuylkill Valley(16)
3:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Oley Valley 2
8U SOUTH - Oley Valley 1
3:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(6)
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(7)
3:00pm
@ Kutztown Park
12UA - Wilson 2(12)
12UA - Kutztown(12)
5:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Muhlenberg(3)
12UB NORTH - Tulpehocken(16)
5:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Conrad Weiser(1)
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(13)
6:00pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(6)
10U NORTH - Kutztown(7)
-
21
12:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Wyomissing 1(7)
10U SOUTH - Exeter 1(8)
1:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Wilson(6)
12UB NORTH - Tulpehocken(15)
2:00pm
@ Wilson-Varsity
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(13)
10U NORTH - Wilson 3(0)
2:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Wilson 1(18)
12UA - Muhlenberg(10)
3:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Brandywine(8)
10U NORTH - Wilson 4(7)
-
22
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Exeter 1
8U SOUTH - Oley Valley 1
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Fleetwood(8)
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(20)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Wilson 2(1)
12UA - Governor Mifflin(11)
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Daniel Boone 2(8)
10U SOUTH - Mifflin 2(1)
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
10U NORTH - MTAA(0)
10U NORTH - Conrad Weiser(6)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Wilson 1(7)
10U NORTH - Wilson 2(10)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Pine Forge(17)
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(11)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Wyomissing 2(3)
10U SOUTH - Plowville 2(4)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Plowville 1
8U SOUTH - Reading
-
23
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Fleetwood 1
8U NORTH - Fleetwood 2
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Conrad Weiser
8U NORTH - Kutztown 1
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Muhlenberg(9)
12UA - Hamburg(15)
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Wyomissing 1(9)
10U SOUTH - Oley(1)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Daniel Boone 1(11)
10U SOUTH - Daniel Boone 3(2)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Oley(9)
12UB SOUTH - Exeter(14)
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UB SOUTH - Wyomissing(24)
12UB SOUTH - Plowville(13)
6:30pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Plowville 2
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Pine Forge 1(4)
10U SOUTH - Reading(6)
-
24
6:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 1
8U SOUTH - Pine Forge 1
6:00pm
@ Hamburg Edenburgh Park
8U NORTH - Kutztown 2
8U NORTH - Hamburg
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)(16)
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(3)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(16)
10U NORTH - Wilson 3(2)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Pine Forge(6)
12UA - Daniel Boone(10)
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Daniel Boone 4
8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Wilson 1
8U NORTH - Kutztown 3
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Muhlenberg(12)
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(21)
6:30pm - 8:30pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(5)
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(2)
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Governor Mifflin(7)
12UA - Kutztown(2)
-
25
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Conrad Weiser(7)
12UA - Governor Mifflin(8)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Wyomissing 1(2)
10U SOUTH - Mifflin 1(4)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 1
8U NORTH - Wilson 2
6:00pm
@ Wilson - Red Caboose
8U NORTH - Wilson 4
8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Plowville 1(7)
10U SOUTH - Daniel Boone 2(6)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(8)
12UB SOUTH - Wyomissing(18)
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Reading
8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Muhlenberg(14)
12UB NORTH - Fleetwood(19)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(5)
10U NORTH - Brandywine(12)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Mifflin 3(2)
10U SOUTH - Plowville 2(12)
-
26
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Daniel Boone(13)
12UA - Muhlenberg(7)
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Wilson 1(14)
10U NORTH - MTAA(0)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Exeter(15)
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(6)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Wilson(21)
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(10)
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Wilson 4(12)
10U NORTH - Kutztown(13)
7:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Pine Forge(5)
12UA - Hamburg(14)
-
27
9:00am
@ Pine Forge
8U SOUTH - Daniel Boone 2
8U SOUTH - Pine Forge 2
9:00am
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Daniel Boone 3(5)
10U SOUTH - Exeter 2(6)
10:00am
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 2
8U SOUTH - Daniel Boone 4
10:00am
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U NORTH - Wilson 3
8U NORTH - Wilson 1
10:00am
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Exeter 1(10)
10U SOUTH - Mifflin 1(11)
10:00am
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Wyomissing(19)
12UB SOUTH - Oley(15)
10:00am
@ TBA
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
8U NORTH - Conrad Weiser
11:00am
@ Plowville - Robeson Church Field
12UB SOUTH - Pine Forge(20)
12UB SOUTH - Plowville(11)
11:00am
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(2)
10U NORTH - Brandywine(10)
12:30pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Plowville 2(11)
10U SOUTH - Mifflin 2(2)
12:30pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Plowville 1(5)
10U SOUTH - Mifflin 3(6)
1:30pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Schuylkill Valley(16)
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(12)
2:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Wyomissing
8U SOUTH - Governor Mifflin
2:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 1
8U SOUTH - Daniel Boone 1
3:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Plowville 2
8U SOUTH - Pine Forge 1
3:30pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Schuylkill Valley(15)
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(16)
-
28
12:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Oley(4)
10U SOUTH - Exeter 1(13)
1:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
8U NORTH - Wilson 3
1:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
- POSITION/TBD
2:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Conrad Weiser(17)
12UA - Muhlenberg(13)
3:00pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Reading(4)
10U SOUTH - Pine Forge 2(2)
4:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
8U NORTH - Kutztown 3
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
12UB NORTH - Fleetwood(24)
12UB NORTH - Wilson(14)
-
29
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Wilson 4(6)
10U NORTH - Wilson 1(11)
6:00pm - 8:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Wilson 3(3)
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(6)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Governor Mifflin
8U SOUTH - Plowville 2
6:00pm
@ Hamburg Edenburgh Park
8U NORTH - Conrad Weiser
8U NORTH - Hamburg
6:00pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Daniel Boone 1(16)
10U SOUTH - Pine Forge 1(8)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Oley(10)
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(11)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Pine Forge 2(7)
10U SOUTH - Wyomissing 1(6)
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
12UA - Governor Mifflin(9)
12UA - Wilson 1(11)
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(16)
12UB NORTH - Fleetwood(17)
-
30
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Conrad Weiser(2)
10U NORTH - Brandywine(9)
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Daniel Boone 2(2)
10U SOUTH - Mifflin 3(2)
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Exeter 2(4)
10U SOUTH - Oley(7)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
12UB NORTH - Schuylkill Valley(10)
12UB NORTH - Wilson(0)
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Conrad Weiser
12UA - Hamburg
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Plowville(0)
12UA - Pine Forge(1)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Pine Forge 1(9)
10U SOUTH - Daniel Boone 3(2)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Pine Forge(10)
12UB SOUTH - Exeter(5)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U SOUTH - Reading
8U SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Daniel Boone 2
8U SOUTH - Daniel Boone 4
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Wilson 2(15)
10U NORTH - MTAA(1)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Pine Forge 2
8U SOUTH - Plowville 1
-
1
-
2
-
3
-
4
April 1 2024
April 2 2024
April 3 2024
April 4 2024
April 5 2024
April 6 2024
April 7 2024
April 8 2024
April 9 2024
April 10 2024
April 11 2024
April 12 2024
6:00 PM 8U SOUTH: Pine Forge 2 vs Daniel Boone 1@ Daniel Boone (8U Field)
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Pine Forge 2 8U SOUTH - Daniel Boone 1
April 13 2024
1:00 PM 10U NORTH: Hamburg 2 (red) vs Wilson 2@ Wilson - West Wyomissing Field
1:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 2 vs Reading
@ Reading Keffer Park
1:00pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Mifflin 2(1) 10U SOUTH - Reading(15)
1:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Hamburg 2 (red)(4) 10U NORTH - Wilson 2(8)
April 14 2024
12:00 PM 8U SOUTH: Exeter 2 vs Daniel Boone 3 (White)@ Daniel Boone (8U Field)
2:00 PM 12UA: Wilson 1 vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
2:00 PM 8U NORTH: Hamburg vs Wilson 2
@ Wilson - West Wyomissing Field
3:00 PM 10U SOUTH: Oley vs Mifflin 1
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
5:00 PM 12UB NORTH: Muhlenberg vs Brandywine #2 - Maroon
@ Brandywine - Topton Pool Field
12:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 2 8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
2:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Wilson 1(8) 12UA - Hamburg(11)
2:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Hamburg 8U NORTH - Wilson 2
3:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Oley(0) 10U SOUTH - Mifflin 1(12)
5:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Muhlenberg(5) 12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(17)
April 15 2024
6:00 PM 10U NORTH: Hamburg 1 (white) vs Brandywine@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 10U NORTH: Hamburg 2 (red) vs Wilson 1
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 4 vs Schuylkill Valley 1 (red)
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 10U SOUTH: Pine Forge 2 vs Wyomissing 2
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 12UA: Governor Mifflin vs Plowville
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00 PM 12UB NORTH: Tulpehocken vs Fleetwood
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 12UB SOUTH: Exeter vs Daniel Boone #1 (Blue)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Tulpehocken(16) 12UB NORTH - Fleetwood(13)
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Wilson 4(1) 10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(13)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Governor Mifflin(10) 12UA - Plowville(1)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(4) 10U NORTH - Brandywine(12)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Exeter(17) 12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(3)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Pine Forge 2(8) 10U SOUTH - Wyomissing 2(5)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Hamburg 2 (red)(3) 10U NORTH - Wilson 1(1)
April 16 2024
6:00 PM 12UA: Wilson 2 vs Conrad Weiser@ Conrad Weiser Middle School Field
6:00 PM 12UB NORTH: Wilson vs Brandywine #1 - Gray
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 2 vs Wilson 4
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 8U SOUTH: Pine Forge 2 vs Daniel Boone 4
@ Daniel Boone (8U Field)
6:30 PM 12UA: Governor Mifflin vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 2 8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Pine Forge 2 8U SOUTH - Daniel Boone 4
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Wilson 2(13) 12UA - Conrad Weiser(14)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Wilson(9) 12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(15)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Governor Mifflin(8) 12UA - Pine Forge(0)
April 17 2024
6:00 PM 10U NORTH: Conrad Weiser vs Wilson 3@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 8U NORTH: Kutztown 1 vs Schuylkill Valley 1
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 1 vs Wilson 3
@ Wilson - Green Valley Elementary School
6:00 PM 8U SOUTH: Pine Forge 1 vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone (8U Field)
6:30 PM 10U SOUTH: Wyomissing 1 vs Plowville 1
@ Plowville - Robeson Church Field
6:30 PM 12UA: Kutztown vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
6:30 PM 8U SOUTH: Oley Valley 2 vs Reading
@ Reading Keffer Park
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Pine Forge 1 8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U NORTH - Wilson 1 8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Kutztown 1 8U NORTH - Schuylkill Valley 1
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Conrad Weiser(6) 10U NORTH - Wilson 3(6)
6:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Kutztown(6) 12UA - Hamburg(13)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Oley Valley 2 8U SOUTH - Reading
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Wyomissing 1(10) 10U SOUTH - Plowville 1(6)
April 18 2024
6:00 PM 12UA: Kutztown vs Conrad Weiser@ Conrad Weiser Middle School Field
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #1 - Gray vs Brandywine #2 - Maroon
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 12UB NORTH: Schuylkill Valley vs Muhlenberg
@ MTAA Sports Complex / Big Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #2 (Gray) vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 1 vs Wilson 4
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:15 PM 12UA: Pine Forge vs Wilson 1
@ Wilson - Red Caboose
6:30 PM 8U SOUTH: Plowville 2 vs Plowville 1
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18) 12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(2)
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Kutztown(11) 12UA - Conrad Weiser(6)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 1 8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(2) 12UB SOUTH - Pine Forge(14)
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Big Field
12UB NORTH - Schuylkill Valley(18) 12UB NORTH - Muhlenberg(12)
6:15pm
@ Wilson - Red Caboose
12UA - Pine Forge(11) 12UA - Wilson 1(11)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Plowville 2 8U SOUTH - Plowville 1
April 19 2024
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 3 (White) vs Daniel Boone 2@ Daniel Boone (8U Field)
6:30 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 3 vs Reading
@ Reading Keffer Park
6:30 PM 10U SOUTH: Exeter 2 vs Pine Forge 1
@ Douglass Twp Park
7:00 PM 12UA: Daniel Boone vs Plowville
@ Plowville - Robeson Church Field
7:00 PM 8U NORTH: Conrad Weiser vs Fleetwood 1
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White) 8U SOUTH - Daniel Boone 2
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Exeter 2(6) 10U SOUTH - Pine Forge 1(6)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Daniel Boone 3(1) 10U SOUTH - Reading(8)
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Daniel Boone(8) 12UA - Plowville(3)
7:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Conrad Weiser 8U NORTH - Fleetwood 1
April 20 2024
10:00 AM 10U SOUTH: Plowville 1 vs Mifflin 2@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10:00 AM 10U SOUTH: Wyomissing 2 vs Mifflin 1
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10:00 AM 8U NORTH: Fleetwood 2 vs Schuylkill Valley 1
@ SV - Bern Pool Fields
10:00 AM 8U SOUTH: Exeter 1 vs Exeter 2
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
11:30 AM 8U SOUTH: Pine Forge 2 vs Reading
@ Reading Keffer Park
12:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
1:00 PM 8U NORTH: Hamburg vs Schuylkill Valley 2
@ SV - Bern Pool Fields
2:30 PM 12UB NORTH: Brandywine #2 - Maroon vs Schuylkill Valley
@ SV - Bern Pool Fields
2:30 PM 12UB SOUTH: Plowville vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
3:00 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 1 (red) vs Schuylkill Valley 2 (black)
@ SV - Bern Pool Fields
3:00 PM 12UA: Wilson 2 vs Kutztown
@ Kutztown Park
3:00 PM 8U SOUTH: Oley Valley 2 vs Oley Valley 1
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
5:00 PM 12UB NORTH: Muhlenberg vs Tulpehocken
@ Tulpehocken Jefferson Park
5:30 PM 10U NORTH: Conrad Weiser vs Schuylkill Valley 2 (black)
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 1 (red) vs Kutztown
@ Kutztown Park
10:00am
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Fleetwood 2 8U NORTH - Schuylkill Valley 1
10:00am
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Wyomissing 2(7) 10U SOUTH - Mifflin 1(10)
10:00am
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Plowville 1(10) 10U SOUTH - Mifflin 2(4)
10:00am
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Exeter 1 8U SOUTH - Exeter 2
11:30am
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Pine Forge 2 8U SOUTH - Reading
12:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Daniel Boone 2(13) 10U SOUTH - Oley(1)
1:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Hamburg 8U NORTH - Schuylkill Valley 2
2:30pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Plowville(12) 12UB SOUTH - Oley(18)
2:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(4) 12UB NORTH - Schuylkill Valley(16)
3:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Oley Valley 2 8U SOUTH - Oley Valley 1
3:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(6) 10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(7)
3:00pm
@ Kutztown Park
12UA - Wilson 2(12) 12UA - Kutztown(12)
5:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Muhlenberg(3) 12UB NORTH - Tulpehocken(16)
5:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Conrad Weiser(1) 10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(13)
6:00pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(6) 10U NORTH - Kutztown(7)
April 21 2024
12:00 PM 10U SOUTH: Wyomissing 1 vs Exeter 1@ Exeter-Michalak Field
1:00 PM 12UB NORTH: Wilson vs Tulpehocken
@ Tulpehocken Jefferson Park
2:00 PM 10U NORTH: Hamburg 1 (white) vs Wilson 3
@ Wilson-Varsity
2:00 PM 12UA: Wilson 1 vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
3:00 PM 10U NORTH: Brandywine vs Wilson 4
@ Wilson - West Wyomissing Field
12:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Wyomissing 1(7) 10U SOUTH - Exeter 1(8)
1:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Wilson(6) 12UB NORTH - Tulpehocken(15)
2:00pm
@ Wilson-Varsity
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(13) 10U NORTH - Wilson 3(0)
2:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Wilson 1(18) 12UA - Muhlenberg(10)
3:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Brandywine(8) 10U NORTH - Wilson 4(7)
April 22 2024
6:00 PM 10U NORTH: MTAA vs Conrad Weiser@ Conrad Weiser Middle School Field
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 1 vs Wilson 2
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Mifflin 2
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
6:00 PM 12UA: Wilson 2 vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 12UB NORTH: Fleetwood vs Brandywine #1 - Gray
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Pine Forge vs Daniel Boone #1 (Blue)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 1 vs Fleetwood 1
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 8U SOUTH: Exeter 1 vs Oley Valley 1
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
6:30 PM 10U SOUTH: Wyomissing 2 vs Plowville 2
@ Plowville - Robeson Church Field
6:30 PM 8U SOUTH: Plowville 1 vs Reading
@ Reading Keffer Park
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Exeter 1 8U SOUTH - Oley Valley 1
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Fleetwood(8) 12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(20)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Wilson 2(1) 12UA - Governor Mifflin(11)
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Schuylkill Valley 1 8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Daniel Boone 2(8) 10U SOUTH - Mifflin 2(1)
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
10U NORTH - MTAA(0) 10U NORTH - Conrad Weiser(6)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Wilson 1(7) 10U NORTH - Wilson 2(10)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Pine Forge(17) 12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(11)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Wyomissing 2(3) 10U SOUTH - Plowville 2(4)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Plowville 1 8U SOUTH - Reading
April 23 2024
6:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 1 vs Daniel Boone 3@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 10U SOUTH: Wyomissing 1 vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 12UA: Muhlenberg vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
6:00 PM 12UB SOUTH: Oley vs Exeter
@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Wyomissing vs Plowville
@ Plowville - Gibraltar Park
6:00 PM 8U NORTH: Conrad Weiser vs Kutztown 1
@ Kutztown Park
6:00 PM 8U NORTH: Fleetwood 1 vs Fleetwood 2
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:30 PM 10U SOUTH: Pine Forge 1 vs Reading
@ Reading Keffer Park
6:30 PM 8U SOUTH: Plowville 2 vs Daniel Boone 3 (White)
@ Daniel Boone (8U Field)
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Fleetwood 1 8U NORTH - Fleetwood 2
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Conrad Weiser 8U NORTH - Kutztown 1
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Muhlenberg(9) 12UA - Hamburg(15)
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Wyomissing 1(9) 10U SOUTH - Oley(1)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Daniel Boone 1(11) 10U SOUTH - Daniel Boone 3(2)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Oley(9) 12UB SOUTH - Exeter(14)
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UB SOUTH - Wyomissing(24) 12UB SOUTH - Plowville(13)
6:30pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Plowville 2 8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Pine Forge 1(4) 10U SOUTH - Reading(6)
April 24 2024
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 2 (black) vs Schuylkill Valley 1 (red)@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 2 (black) vs Wilson 3
@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 12UA: Pine Forge vs Daniel Boone
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UB NORTH: Muhlenberg vs Brandywine #1 - Gray
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 8U NORTH: Kutztown 2 vs Hamburg
@ Hamburg Edenburgh Park
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 1 vs Kutztown 3
@ Kutztown Park
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 4 vs Oley Valley 2
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
6:00 PM 8U SOUTH: Oley Valley 1 vs Pine Forge 1
@ Pine Forge
6:30 PM - 8:30 PM 10U NORTH: Hamburg 1 (white) vs Fleetwood 1 (red)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:30 PM 12UA: Governor Mifflin vs Kutztown
@ Kutztown Park
6:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 1 8U SOUTH - Pine Forge 1
6:00pm
@ Hamburg Edenburgh Park
8U NORTH - Kutztown 2 8U NORTH - Hamburg
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)(16) 10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(3)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(16) 10U NORTH - Wilson 3(2)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Pine Forge(6) 12UA - Daniel Boone(10)
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Daniel Boone 4 8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Wilson 1 8U NORTH - Kutztown 3
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Muhlenberg(12) 12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(21)
6:30pm - 8:30pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(5) 10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(2)
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Governor Mifflin(7) 12UA - Kutztown(2)
April 25 2024
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 1 (red) vs Brandywine@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 10U SOUTH: Plowville 1 vs Daniel Boone 2
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 10U SOUTH: Wyomissing 1 vs Mifflin 1
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
6:00 PM 12UA: Conrad Weiser vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 12UB NORTH: Muhlenberg vs Fleetwood
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #2 (Gray) vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 1 vs Wilson 2
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 4 vs Wilson 3
@ Wilson - Red Caboose
6:00 PM 8U SOUTH: Reading vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone (8U Field)
6:30 PM 10U SOUTH: Mifflin 3 vs Plowville 2
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Conrad Weiser(7) 12UA - Governor Mifflin(8)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Wyomissing 1(2) 10U SOUTH - Mifflin 1(4)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 1 8U NORTH - Wilson 2
6:00pm
@ Wilson - Red Caboose
8U NORTH - Wilson 4 8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Plowville 1(7) 10U SOUTH - Daniel Boone 2(6)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(8) 12UB SOUTH - Wyomissing(18)
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Reading 8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Muhlenberg(14) 12UB NORTH - Fleetwood(19)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(5) 10U NORTH - Brandywine(12)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Mifflin 3(2) 10U SOUTH - Plowville 2(12)
April 26 2024
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 1 vs MTAA@ MTAA Sports Complex / Small Field
6:00 PM 12UA: Daniel Boone vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
6:00 PM 12UB NORTH: Wilson vs Brandywine #2 - Maroon
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Exeter vs Daniel Boone #2 (Gray)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:30 PM 10U NORTH: Wilson 4 vs Kutztown
@ Kutztown Park
7:00 PM 12UA: Pine Forge vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Daniel Boone(13) 12UA - Muhlenberg(7)
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Wilson 1(14) 10U NORTH - MTAA(0)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Exeter(15) 12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(6)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Wilson(21) 12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(10)
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Wilson 4(12) 10U NORTH - Kutztown(13)
7:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Pine Forge(5) 12UA - Hamburg(14)
April 27 2024
9:00 AM 10U SOUTH: Daniel Boone 3 vs Exeter 2@ Exeter-Michalak Field
9:00 AM 8U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Pine Forge 2
@ Pine Forge
10:00 AM 10U SOUTH: Exeter 1 vs Mifflin 1
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10:00 AM 12UB SOUTH: Wyomissing vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10:00 AM 8U NORTH: Schuylkill Valley 2 vs Conrad Weiser
@ TBA
10:00 AM 8U NORTH: Wilson 3 vs Wilson 1
@ Wilson - Green Valley Elementary School
10:00 AM 8U SOUTH: Exeter 2 vs Daniel Boone 4
@ Daniel Boone (8U Field)
11:00 AM 10U NORTH: Schuylkill Valley 1 (red) vs Brandywine
@ Brandywine - Topton Pool Field
11:00 AM 12UB SOUTH: Pine Forge vs Plowville
@ Plowville - Robeson Church Field
12:30 PM 10U SOUTH: Plowville 1 vs Mifflin 3
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
12:30 PM 10U SOUTH: Plowville 2 vs Mifflin 2
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
1:30 PM 12UB NORTH: Schuylkill Valley vs Brandywine #2 - Maroon
@ Brandywine - Topton Pool Field
2:00 PM 8U SOUTH: Exeter 1 vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone (8U Field)
2:00 PM 8U SOUTH: Wyomissing vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
3:00 PM 8U SOUTH: Plowville 2 vs Pine Forge 1
@ Pine Forge
3:30 PM 12UB NORTH: Schuylkill Valley vs Brandywine #1 - Gray
@ Brandywine - Topton Pool Field
9:00am
@ Pine Forge
8U SOUTH - Daniel Boone 2 8U SOUTH - Pine Forge 2
9:00am
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Daniel Boone 3(5) 10U SOUTH - Exeter 2(6)
10:00am
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 2 8U SOUTH - Daniel Boone 4
10:00am
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U NORTH - Wilson 3 8U NORTH - Wilson 1
10:00am
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Exeter 1(10) 10U SOUTH - Mifflin 1(11)
10:00am
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Wyomissing(19) 12UB SOUTH - Oley(15)
10:00am
@ TBA
8U NORTH - Schuylkill Valley 2 8U NORTH - Conrad Weiser
11:00am
@ Plowville - Robeson Church Field
12UB SOUTH - Pine Forge(20) 12UB SOUTH - Plowville(11)
11:00am
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(2) 10U NORTH - Brandywine(10)
12:30pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Plowville 2(11) 10U SOUTH - Mifflin 2(2)
12:30pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
10U SOUTH - Plowville 1(5) 10U SOUTH - Mifflin 3(6)
1:30pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Schuylkill Valley(16) 12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(12)
2:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Wyomissing 8U SOUTH - Governor Mifflin
2:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 1 8U SOUTH - Daniel Boone 1
3:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Plowville 2 8U SOUTH - Pine Forge 1
3:30pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Schuylkill Valley(15) 12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(16)
April 28 2024
12:00 PM 10U SOUTH: Oley vs Exeter 1@ Exeter-Michalak Field
1:00 PM 8U NORTH: Daniel Boone 3 (White) vs Wilson 3
@ Wilson - Green Valley Elementary School
2:00 PM 12UA: Conrad Weiser vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
3:00 PM 10U SOUTH: Reading vs Pine Forge 2
@ Douglass Twp Park
4:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 2 vs Kutztown 3
@ Kutztown Park
6:00 PM 12UB NORTH: Fleetwood vs Wilson
@ Wilson - West Wyomissing Field
12:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Oley(4) 10U SOUTH - Exeter 1(13)
1:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White) 8U NORTH - Wilson 3
1:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White) - POSITION/TBD
2:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Conrad Weiser(17) 12UA - Muhlenberg(13)
3:00pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Reading(4) 10U SOUTH - Pine Forge 2(2)
4:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 2 8U NORTH - Kutztown 3
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
12UB NORTH - Fleetwood(24) 12UB NORTH - Wilson(14)
April 29 2024
6:00 PM - 8:00 PM 10U NORTH: Wilson 3 vs Schuylkill Valley 1 (red)@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 4 vs Wilson 1
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 1 vs Pine Forge 1
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 10U SOUTH: Pine Forge 2 vs Wyomissing 1
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 12UA: Governor Mifflin vs Wilson 1
@ Wilson - Green Valley Elementary School
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #1 - Gray vs Fleetwood
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 12UB SOUTH: Oley vs Daniel Boone #1 (Blue)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 8U NORTH: Conrad Weiser vs Hamburg
@ Hamburg Edenburgh Park
6:00 PM 8U SOUTH: Governor Mifflin vs Plowville 2
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Wilson 4(6) 10U NORTH - Wilson 1(11)
6:00pm - 8:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Wilson 3(3) 10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(6)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Governor Mifflin 8U SOUTH - Plowville 2
6:00pm
@ Hamburg Edenburgh Park
8U NORTH - Conrad Weiser 8U NORTH - Hamburg
6:00pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Daniel Boone 1(16) 10U SOUTH - Pine Forge 1(8)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Oley(10) 12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(11)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Pine Forge 2(7) 10U SOUTH - Wyomissing 1(6)
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
12UA - Governor Mifflin(9) 12UA - Wilson 1(11)
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(16) 12UB NORTH - Fleetwood(17)
April 30 2024
6:00 PM 10U NORTH: Conrad Weiser vs Brandywine@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 2 vs MTAA
@ MTAA Sports Complex / Small Field
6:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Mifflin 3
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 10U SOUTH: Exeter 2 vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 10U SOUTH: Pine Forge 1 vs Daniel Boone 3
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 12UA: Conrad Weiser vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
6:00 PM 12UA: Plowville vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 12UB NORTH: Schuylkill Valley vs Wilson
@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 12UB SOUTH: Pine Forge vs Exeter
@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 2 vs Fleetwood 1
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Daniel Boone 4
@ Daniel Boone (8U Field)
6:00 PM 8U SOUTH: Reading vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:30 PM 8U SOUTH: Pine Forge 2 vs Plowville 1
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Conrad Weiser(2) 10U NORTH - Brandywine(9)
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Schuylkill Valley 2 8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Daniel Boone 2(2) 10U SOUTH - Mifflin 3(2)
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Exeter 2(4) 10U SOUTH - Oley(7)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
12UB NORTH - Schuylkill Valley(10) 12UB NORTH - Wilson(0)
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Conrad Weiser 12UA - Hamburg
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Plowville(0) 12UA - Pine Forge(1)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Pine Forge 1(9) 10U SOUTH - Daniel Boone 3(2)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Pine Forge(10) 12UB SOUTH - Exeter(5)
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U SOUTH - Reading 8U SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Daniel Boone 2 8U SOUTH - Daniel Boone 4
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Wilson 2(15) 10U NORTH - MTAA(1)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Pine Forge 2 8U SOUTH - Plowville 1