Calendar
Subscribe to our Newsletter- Sun
- Mon
- Tue
- Wed
- Thu
- Fri
- Sat
-
28
-
29
-
30
-
1
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
8U NORTH - Kutztown 3
6:00pm
@ TBA
8U NORTH - Wilson 1
8U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Plowville 1
8U SOUTH - Exeter 2
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Daniel Boone 1
8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
12UA - Kutztown(5)
12UA - Daniel Boone(12)
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)(3)
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(8)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Brandywine(12)
10U NORTH - Wilson 3(2)
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18)
12UB NORTH - Muhlenberg(11)
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(4)
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(10)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Plowville 1(5)
10U SOUTH - Exeter 1(15)
-
2
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(8)
12UB SOUTH - Wyomissing(19)
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Governor Mifflin
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Big Field
12UB NORTH - Fleetwood(16)
12UB NORTH - Muhlenberg(14)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Mifflin 1(7)
10U SOUTH - Daniel Boone 2(7)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
10U SOUTH - Plowville 2(7)
10U SOUTH - Daniel Boone 3(6)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Muhlenberg(20)
12UA - Plowville(9)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Exeter 2(5)
10U SOUTH - Mifflin 3(6)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
8U NORTH - Fleetwood 2
8U NORTH - Wilson 2
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 4
8U NORTH - Wilson 1
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - MTAA(1)
10U NORTH - Kutztown(15)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Wyomissing 2(8)
10U SOUTH - Pine Forge 1(6)
-
3
6:00pm
@ Wilson - Wilson West Middle School Field
10U NORTH - Wilson 2(6)
10U NORTH - Wilson 4(10)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Pine Forge 2(3)
10U SOUTH - Mifflin 2(6)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Pine Forge(17)
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(15)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Plowville(5)
12UB SOUTH - Exeter(17)
-
4
9:00am
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Fleetwood 2
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
10:00am
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Wilson 2(2)
12UA - Hamburg(14)
10:00am
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Daniel Boone 4
8U SOUTH - Oley Valley 1
10:00am
@ Hamburg - Shartlesville
8U NORTH - Kutztown 1
8U NORTH - Hamburg
11:00am
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Kutztown 2
8U NORTH - Fleetwood 1
12:00pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Exeter 2
8U SOUTH - Reading
12:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Muhlenberg(13)
12UA - Pine Forge(19)
1:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(6)
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)(2)
2:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Hamburg 2 (red)(0)
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(14)
3:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 2
8U SOUTH - Pine Forge 1
4:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Tulpehocken(9)
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(14)
-
5
12:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Daniel Boone 2
10U SOUTH - Exeter 1
2:00pm
@ TBA
8U NORTH - Kutztown 3
8U NORTH - Conrad Weiser
5:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Plowville 2
10U SOUTH - Exeter 2
-
6
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Daniel Boone 1(11)
10U SOUTH - Wyomissing 2(1)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Plowville(12)
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(22)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Conrad Weiser(1)
10U NORTH - Wilson 4(6)
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Kutztown(0)
12UA - Wilson 1(13)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Governor Mifflin
8U SOUTH - Plowville 1
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Hamburg
8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(11)
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18)
-
7
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
8U NORTH - Kutztown 2
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
10U NORTH - Wilson 3(4)
10U NORTH - Wilson 2(12)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Daniel Boone 1(6)
10U SOUTH - Mifflin 1(3)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U SOUTH - Wyomissing
8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18)
12UB NORTH - Wilson(7)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Pine Forge 1(5)
10U SOUTH - Plowville 1(3)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Plowville 2(0)
10U SOUTH - Reading(14)
-
8
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
8U SOUTH - Plowville 2
8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Exeter(23)
12UB SOUTH - Oley(12)
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(2)
10U NORTH - Hamburg 1 (white)(10)
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Pine Forge 1
8U SOUTH - Exeter 1
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Oley Valley 1
8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U NORTH - Wilson 2
8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Exeter 1(15)
10U SOUTH - Wyomissing 2(11)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Conrad Weiser(2)
12UA - Daniel Boone(15)
-
9
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
8U NORTH - Kutztown 2
8U NORTH - Wilson 1
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Fleetwood 2
8U NORTH - Kutztown 1
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Tulpehocken(14)
12UB NORTH - Schuylkill Valley(3)
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Governor Mifflin
12UA - Muhlenberg
Postponed
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(17)
12UB SOUTH - Pine Forge(18)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Wyomissing 1(4)
10U SOUTH - Daniel Boone 2(5)
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UA - Conrad Weiser
12UA - Plowville
Postponed
-
10
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Plowville 1
8U SOUTH - Daniel Boone 4
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Pine Forge 2
10U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U NORTH - Wilson 4
8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - POSITION/TBD
- Governor Mifflin
6:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Wilson 4
10U NORTH - Hamburg 2 (red)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Plowville 2
10U SOUTH - Pine Forge 1
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
10U NORTH - Kutztown
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UB SOUTH - Oley
12UB SOUTH - Plowville
-
11
9:00am
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 1
8U SOUTH - Pine Forge 2
9:00am
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Mifflin 2
10U SOUTH - Wyomissing 2
10:00am
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Exeter 2
10U SOUTH - Daniel Boone 1
10:00am
@ Hamburg Edenburgh Park
8U NORTH - Kutztown 3
8U NORTH - Hamburg
10:00am
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Muhlenberg
12UB NORTH - Schuylkill Valley
11:00am
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Hamburg 2 (red)
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)
11:00am
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Pine Forge 1
8U SOUTH - Daniel Boone 2
11:30am
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U NORTH - Wilson 3
8U SOUTH - Wyomissing
12:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Wilson 1
12UA - Pine Forge
Postponed
12:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Wilson
12UB NORTH - Schuylkill Valley
1:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - MTAA
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)
2:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
12UA - Muhlenberg
12UA - Wilson 2
2:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Reading
10U SOUTH - Mifflin 1
3:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Conrad Weiser
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
5:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Kutztown 1
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
-
12
10:00am
@ Wilson - West Wyomissing Field
12UA - Plowville
12UA - Wilson 2
1:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - POSITION/TBD
- Daniel Boone 3 (White)
-
13
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Pine Forge 1
8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ TBA
8U NORTH - Wilson 3
8U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Oley
10U SOUTH - Wyomissing 2
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Mifflin 3
10U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
10U NORTH - Wilson 4
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Exeter 2
10U SOUTH - Pine Forge 2
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Oley Valley 2
8U SOUTH - Plowville 1
6:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Wilson 1
10U NORTH - Hamburg 1 (white)
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Hamburg
12UA - Kutztown
-
14
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
8U NORTH - Fleetwood 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Kutztown 1
8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Wilson 2
10U NORTH - Brandywine
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Hamburg 2 (red)
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
8U SOUTH - Wyomissing
8U NORTH - Wilson 1
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray
12UB NORTH - Schuylkill Valley
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Oley
12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
12UA - Daniel Boone
12UA - Wilson 2
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
12UB SOUTH - Plowville
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
10U NORTH - MTAA
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Exeter
12UB SOUTH - Wyomissing
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Reading
8U SOUTH - Plowville 2
6:30pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Hamburg
12UA - Governor Mifflin
-
15
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Wilson 4
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Mifflin 3
10U SOUTH - Mifflin 2
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
10U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 1
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:00pm
@ Conrad Weiser Robesonia Field
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)
10U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Twin Valley Middle School
12UA - Wilson 1
12UA - Plowville
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Reading
10U SOUTH - Exeter 1
6:00pm
@ Oley Valley Youth League, Field A
8U SOUTH - Governor Mifflin
8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Fleetwood 1
8U NORTH - Kutztown 3
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Pine Forge
12UA - Kutztown
6:30pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Daniel Boone 4
8U SOUTH - Pine Forge 1
-
16
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Conrad Weiser
12UA - Wilson 2
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Wyomissing
8U SOUTH - Plowville 2
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UB NORTH - Tulpehocken
12UB NORTH - Muhlenberg
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Plowville
12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Conrad Weiser
8U NORTH - Kutztown 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Schuylkill Valley
12UB NORTH - Fleetwood
-
17
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Wyomissing
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray
12UB NORTH - Tulpehocken
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
10U NORTH - MTAA
10U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
12UB SOUTH - Exeter
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Reading
8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Daniel Boone 2
8U SOUTH - Exeter 2
6:30pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Wilson 2
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Daniel Boone 2
10U SOUTH - Pine Forge 1
6:30pm
@ Wilson-Varsity
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)
10U NORTH - Wilson 1
6:30pm
@ MTAA Sports Complex / Big Field
12UB NORTH - Wilson
12UB NORTH - Muhlenberg
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Hamburg
12UA - Plowville
7:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Kutztown
10U NORTH - Hamburg 1 (white)
-
18
9:00am
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Exeter 2
8U SOUTH - Exeter 1
9:00am
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 2
8U SOUTH - Pine Forge 2
10:00am
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Plowville
12UB SOUTH - Wyomissing
10:00am
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Daniel Boone
12UA - Conrad Weiser
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Wilson 2
12UA - Wilson 1
11:00am
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Brandywine
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
12:30pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Exeter 2
10U SOUTH - Wyomissing 1
2:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Exeter 1
10U SOUTH - Daniel Boone 1
2:00pm
@ Kutztown Park
12UA - Muhlenberg
12UA - Kutztown
3:00pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Plowville 1
10U SOUTH - Reading
3:00pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Oley
10U SOUTH - Pine Forge 2
4:00pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Conrad Weiser
10U NORTH - Kutztown
-
19
12:00pm
@ Reading Keffer Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
8U SOUTH - Reading
12:00pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - POSITION/TBD
- Reading
1:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Wilson 2
8U NORTH - Kutztown 1
1:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Wilson
12UB NORTH - Fleetwood
2:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Kutztown
10U NORTH - Wilson 2
3:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Daniel Boone 1
10U SOUTH - Plowville 2
5:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Mifflin 1
10U SOUTH - Exeter 2
5:30pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
12UB SOUTH - Plowville
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Tulpehocken
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
-
20
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - MTAA
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Fleetwood
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Wyomissing
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
6:00pm
@ Twin Valley Middle School
12UA - Kutztown
12UA - Plowville
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Muhlenberg
12UA - Governor Mifflin
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Pine Forge
12UB SOUTH - Oley
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Daniel Boone 2
8U SOUTH - Oley Valley 1
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)
10U NORTH - Wilson 2
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
10U NORTH - Hamburg 1 (white)
10U NORTH - Conrad Weiser
6:30pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
10U NORTH - Wilson 1
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Exeter 1
10U SOUTH - Pine Forge 2
-
21
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Conrad Weiser
12UA - Pine Forge
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Mifflin 2
10U SOUTH - Daniel Boone 3
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Wilson 2
12UA - Daniel Boone
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
12UB SOUTH - Exeter
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Pine Forge
12UB SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Wyomissing 2
10U SOUTH - Mifflin 3
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Fleetwood 2
8U NORTH - Kutztown 2
-
22
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
Postponed
6:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Reading
8U SOUTH - Pine Forge 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
8U SOUTH - Oley Valley 1
8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
12UB SOUTH - Oley
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
10U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ TBA
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
8U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Daniel Boone 4
8U SOUTH - Exeter 1
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
12UB NORTH - Muhlenberg
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Daniel Boone 1
8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Daniel Boone
12UA - Governor Mifflin
6:30pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Kutztown
10U NORTH - Wilson 3
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Plowville 1
8U SOUTH - Plowville 2
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Wilson 1
12UA - Kutztown
-
23
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Governor Mifflin
12UA - Wilson 2
6:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Schuylkill Valley
12UB NORTH - Tulpehocken
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Plowville 2
10U SOUTH - Oley
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Exeter
12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Plowville
12UA - Muhlenberg
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U SOUTH - Wyomissing
8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Kutztown 2
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Wilson 1
12UA - Conrad Weiser
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #47
10U SOUTH - Mifflin 3
10U SOUTH - Daniel Boone 3
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Oley
12UB SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Hamburg
12UA - Daniel Boone
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Reading
10U SOUTH - Daniel Boone 2
6:30pm
@ Plowville - Gibraltar Park
10U SOUTH - Mifflin 1
10U SOUTH - Plowville 1
-
24
5:30pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Reading
8U SOUTH - Daniel Boone 2
5:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Hamburg
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Brandywine
10U NORTH - Wilson 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Plowville
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:30pm
@ Wilson - Red Caboose
12UB NORTH - Muhlenberg
12UB NORTH - Wilson
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Pine Forge 2
10U SOUTH - Plowville 1
7:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
10U NORTH - Hamburg 2 (red)
-
25
12:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Hamburg 2 (red)
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)
12:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Daniel Boone 3
10U SOUTH - Daniel Boone 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
12UB NORTH - Fleetwood
-
27
-
28
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Mifflin 2
10U SOUTH - Oley
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
12UB NORTH - Tulpehocken
12UB NORTH - Wilson
6:00pm
@ Hamburg Edenburgh Park
10U NORTH - Wilson 3
10U NORTH - Hamburg 2 (red)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Pine Forge 1
10U SOUTH - Mifflin 3
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Plowville
12UA - Wilson 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Wyomissing 2
10U SOUTH - Daniel Boone 3
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Wyomissing
12UB SOUTH - Exeter
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U NORTH - Wilson 4
8U SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Hamburg 1 (white)
10U NORTH - MTAA
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
10U SOUTH - Exeter 1
10U SOUTH - Plowville 2
6:30pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Hamburg
12UA - Pine Forge
6:30pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Wilson 1
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
-
29
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Kutztown 3
8U NORTH - Fleetwood 2
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U NORTH - Kutztown 2
8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Wilson 3
10U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
12UB SOUTH - Oley
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Plowville 2
8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Mifflin 3
10U SOUTH - Wyomissing 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Wilson 1
12UA - Daniel Boone
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Mifflin 1
10U SOUTH - Pine Forge 2
6:30pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Kutztown
12UA - Governor Mifflin
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 1
8U SOUTH - Reading
-
30
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Pine Forge
12UA - Conrad Weiser
6:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
12UB NORTH - Tulpehocken
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Schuylkill Valley 2
8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Wyomissing
12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Plowville
12UA - Hamburg
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Fleetwood
12UB NORTH - Schuylkill Valley
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U SOUTH - Exeter 1
8U SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Plowville 1
10U SOUTH - Exeter 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Hamburg
8U NORTH - Fleetwood 2
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Oley
10U SOUTH - Reading
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)
10U NORTH - Kutztown
-
31
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - MTAA
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U NORTH - Kutztown 1
8U SOUTH - Daniel Boone 2
6:00pm
@ Wilson-Varsity
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
12UB NORTH - Wilson
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Oley
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Mifflin 2
10U SOUTH - Pine Forge 1
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - POSITION/TBD
- Reading
6:30pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Kutztown
10U NORTH - Wilson 1
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UB SOUTH - Exeter
12UB SOUTH - Plowville
-
1
May 1 2024
6:00 PM 10U NORTH: Brandywine vs Wilson 3@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 1 (red) vs Schuylkill Valley 2 (black)
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 2 (black) vs Hamburg 1 (white)
@ Hamburg - Shartlesville
6:00 PM 10U SOUTH: Plowville 1 vs Exeter 1
@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 12UA: Kutztown vs Daniel Boone
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #1 - Gray vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
6:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 1 vs Kutztown 3
@ Kutztown Park
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 1 vs Conrad Weiser
@ TBA
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 1 vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 8U SOUTH: Plowville 1 vs Exeter 2
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 1 8U NORTH - Kutztown 3
6:00pm
@ TBA
8U NORTH - Wilson 1 8U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Plowville 1 8U SOUTH - Exeter 2
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Daniel Boone 1 8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
12UA - Kutztown(5) 12UA - Daniel Boone(12)
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Fleetwood 2 (black)(3) 10U NORTH - Hamburg 1 (white)(8)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Brandywine(12) 10U NORTH - Wilson 3(2)
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18) 12UB NORTH - Muhlenberg(11)
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Fleetwood 1 (red)(4) 10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(10)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Plowville 1(5) 10U SOUTH - Exeter 1(15)
May 2 2024
6:00 PM 10U SOUTH: Exeter 2 vs Mifflin 3@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 1 vs Daniel Boone 2
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 10U SOUTH: Plowville 2 vs Daniel Boone 3
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UA: Muhlenberg vs Plowville
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00 PM 12UB NORTH: Fleetwood vs Muhlenberg
@ MTAA Sports Complex / Big Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #1 (Blue) vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 8U NORTH: Fleetwood 2 vs Wilson 2
@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 4 vs Wilson 1
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 8U SOUTH: Governor Mifflin vs Daniel Boone 3 (White)
@ Daniel Boone (8U Field)
6:30 PM 10U NORTH: MTAA vs Kutztown
@ Kutztown Park
6:30 PM 10U SOUTH: Wyomissing 2 vs Pine Forge 1
@ Douglass Twp Park
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(8) 12UB SOUTH - Wyomissing(19)
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Governor Mifflin 8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Big Field
12UB NORTH - Fleetwood(16) 12UB NORTH - Muhlenberg(14)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Mifflin 1(7) 10U SOUTH - Daniel Boone 2(7)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
10U SOUTH - Plowville 2(7) 10U SOUTH - Daniel Boone 3(6)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Muhlenberg(20) 12UA - Plowville(9)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Exeter 2(5) 10U SOUTH - Mifflin 3(6)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
8U NORTH - Fleetwood 2 8U NORTH - Wilson 2
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Wilson 4 8U NORTH - Wilson 1
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - MTAA(1) 10U NORTH - Kutztown(15)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Wyomissing 2(8) 10U SOUTH - Pine Forge 1(6)
May 3 2024
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 2 vs Wilson 4@ Wilson - Wilson West Middle School Field
6:00 PM 10U SOUTH: Pine Forge 2 vs Mifflin 2
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Pine Forge vs Daniel Boone #2 (Gray)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UB SOUTH: Plowville vs Exeter
@ Exeter-Michalak Field
6:00pm
@ Wilson - Wilson West Middle School Field
10U NORTH - Wilson 2(6) 10U NORTH - Wilson 4(10)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Pine Forge 2(3) 10U SOUTH - Mifflin 2(6)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Pine Forge(17) 12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)(15)
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Plowville(5) 12UB SOUTH - Exeter(17)
May 4 2024
9:00 AM 8U NORTH: Fleetwood 2 vs Schuylkill Valley 1@ SV - Bern Pool Fields
10:00 AM 12UA: Wilson 2 vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
10:00 AM 8U NORTH: Kutztown 1 vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
10:00 AM 8U SOUTH: Daniel Boone 4 vs Oley Valley 1
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
11:00 AM 8U NORTH: Kutztown 2 vs Fleetwood 1
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12:00 PM 12UA: Muhlenberg vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
12:00 PM 8U SOUTH: Exeter 2 vs Reading
@ Reading Keffer Park
1:00 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 2 (black) vs Fleetwood 2 (black)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
2:30 PM 10U NORTH: Hamburg 2 (red) vs Hamburg 1 (white)
@ Hamburg - Shartlesville
3:00 PM 8U SOUTH: Oley Valley 2 vs Pine Forge 1
@ Pine Forge
4:00 PM 12UB NORTH: Tulpehocken vs Brandywine #1 - Gray
@ Brandywine - Topton Pool Field
9:00am
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Fleetwood 2 8U NORTH - Schuylkill Valley 1
10:00am
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Wilson 2(2) 12UA - Hamburg(14)
10:00am
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Daniel Boone 4 8U SOUTH - Oley Valley 1
10:00am
@ Hamburg - Shartlesville
8U NORTH - Kutztown 1 8U NORTH - Hamburg
11:00am
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Kutztown 2 8U NORTH - Fleetwood 1
12:00pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - Exeter 2 8U SOUTH - Reading
12:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Muhlenberg(13) 12UA - Pine Forge(19)
1:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)(6) 10U NORTH - Fleetwood 2 (black)(2)
2:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Hamburg 2 (red)(0) 10U NORTH - Hamburg 1 (white)(14)
3:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 2 8U SOUTH - Pine Forge 1
4:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Tulpehocken(9) 12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(14)
May 5 2024
12:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Exeter 1@ Exeter-Michalak Field
2:00 PM 8U NORTH: Kutztown 3 vs Conrad Weiser
@ TBA
5:00 PM 10U SOUTH: Plowville 2 vs Exeter 2
@ Exeter-Michalak Field
12:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Daniel Boone 2 10U SOUTH - Exeter 1
2:00pm
@ TBA
8U NORTH - Kutztown 3 8U NORTH - Conrad Weiser
5:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Plowville 2 10U SOUTH - Exeter 2
May 6 2024
6:00 PM 10U NORTH: Conrad Weiser vs Wilson 4@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 1 vs Wyomissing 2
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 12UA: Kutztown vs Wilson 1
@ Wilson - Wilson Varsity field
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #2 - Maroon vs Brandywine #1 - Gray
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Plowville vs Daniel Boone #1 (Blue)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 8U NORTH: Hamburg vs Fleetwood 1
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 8U SOUTH: Governor Mifflin vs Plowville 1
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Daniel Boone 1(11) 10U SOUTH - Wyomissing 2(1)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Plowville(12) 12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(22)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Conrad Weiser(1) 10U NORTH - Wilson 4(6)
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Kutztown(0) 12UA - Wilson 1(13)
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Governor Mifflin 8U SOUTH - Plowville 1
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Hamburg 8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon(11) 12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18)
May 7 2024
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 3 vs Wilson 2@ Wilson - Wilson Varsity field
6:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 1 vs Mifflin 1
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #1 - Gray vs Wilson
@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 1 vs Kutztown 2
@ Kutztown Park
6:00 PM 8U NORTH: Wyomissing vs Wilson 4
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:30 PM 10U SOUTH: Pine Forge 1 vs Plowville 1
@ Plowville - Robeson Church Field
6:30 PM 10U SOUTH: Plowville 2 vs Reading
@ Reading Keffer Park
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 1 8U NORTH - Kutztown 2
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
10U NORTH - Wilson 3(4) 10U NORTH - Wilson 2(12)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Daniel Boone 1(6) 10U SOUTH - Mifflin 1(3)
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U SOUTH - Wyomissing 8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray(18) 12UB NORTH - Wilson(7)
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Pine Forge 1(5) 10U SOUTH - Plowville 1(3)
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Plowville 2(0) 10U SOUTH - Reading(14)
May 8 2024
6:00 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 1 (red) vs Hamburg 1 (white)@ Hamburg - Shartlesville
6:00 PM 10U SOUTH: Exeter 1 vs Wyomissing 2
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 12UA: Conrad Weiser vs Daniel Boone
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UB SOUTH: Exeter vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 2 vs Wilson 3
@ Wilson - Green Valley Elementary School
6:00 PM 8U SOUTH: Oley Valley 1 vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone (8U Field)
6:00 PM 8U SOUTH: Pine Forge 1 vs Exeter 1
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
6:00 PM 8U SOUTH: Plowville 2 vs Oley Valley 2
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
8U SOUTH - Plowville 2 8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Exeter(23) 12UB SOUTH - Oley(12)
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)(2) 10U NORTH - Hamburg 1 (white)(10)
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Pine Forge 1 8U SOUTH - Exeter 1
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Oley Valley 1 8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
8U NORTH - Wilson 2 8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Exeter 1(15) 10U SOUTH - Wyomissing 2(11)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Conrad Weiser(2) 12UA - Daniel Boone(15)
May 9 2024
6:00 PM 10U SOUTH: Wyomissing 1 vs Daniel Boone 2@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 12UA: Conrad Weiser vs Plowville
@ Plowville - Gibraltar Park
6:00 PM 12UA: Governor Mifflin vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
6:00 PM 12UB NORTH: Tulpehocken vs Schuylkill Valley
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #1 (Blue) vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 8U NORTH: Fleetwood 2 vs Kutztown 1
@ Kutztown Park
6:00 PM 8U NORTH: Kutztown 2 vs Wilson 1
@ Wilson - Berks Place
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
8U NORTH - Kutztown 2 8U NORTH - Wilson 1
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Fleetwood 2 8U NORTH - Kutztown 1
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Tulpehocken(14) 12UB NORTH - Schuylkill Valley(3)
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Governor Mifflin 12UA - Muhlenberg
Postponed
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)(17) 12UB SOUTH - Pine Forge(18)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Wyomissing 1(4) 10U SOUTH - Daniel Boone 2(5)
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UA - Conrad Weiser 12UA - Plowville
Postponed
May 10 2024
6:00 PM 10U SOUTH: Pine Forge 2 vs Daniel Boone 1@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 8U SOUTH: Plowville 1 vs Daniel Boone 4
@ Daniel Boone (8U Field)
6:00 PM 8U SOUTH: Wilson 4 vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:30 PM 10U NORTH: Fleetwood 2 (black) vs Kutztown
@ Kutztown Park
6:30 PM 10U NORTH: Wilson 4 vs Hamburg 2 (red)
@ Hamburg - Shartlesville
6:30 PM 10U SOUTH: Plowville 2 vs Pine Forge 1
@ Douglass Twp Park
7:00 PM 12UB SOUTH: Oley vs Plowville
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Plowville 1 8U SOUTH - Daniel Boone 4
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Pine Forge 2 10U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U NORTH - Wilson 4 8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - POSITION/TBD - Governor Mifflin
6:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Wilson 4 10U NORTH - Hamburg 2 (red)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Plowville 2 10U SOUTH - Pine Forge 1
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Fleetwood 2 (black) 10U NORTH - Kutztown
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UB SOUTH - Oley 12UB SOUTH - Plowville
May 11 2024
9:00 AM 10U SOUTH: Mifflin 2 vs Wyomissing 2@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
9:00 AM 8U SOUTH: Oley Valley 1 vs Pine Forge 2
@ Pine Forge
10:00 AM 10U SOUTH: Exeter 2 vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10:00 AM 12UB NORTH: Muhlenberg vs Schuylkill Valley
@ SV - Bern Pool Fields
10:00 AM 8U NORTH: Kutztown 3 vs Hamburg
@ Hamburg Edenburgh Park
11:00 AM 10U NORTH: Hamburg 2 (red) vs Schuylkill Valley 1 (red)
@ SV - Bern Pool Fields
11:00 AM 8U SOUTH: Pine Forge 1 vs Daniel Boone 2
@ Daniel Boone (8U Field)
11:30 AM 8U SOUTH: Wilson 3 vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12:00 PM 12UA: Wilson 1 vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
12:00 PM 12UB NORTH: Wilson vs Schuylkill Valley
@ SV - Bern Pool Fields
1:30 PM 10U NORTH: MTAA vs Schuylkill Valley 2 (black)
@ SV - Bern Pool Fields
2:00 PM 10U SOUTH: Reading vs Mifflin 1
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
2:00 PM 12UA: Muhlenberg vs Wilson 2
@ Wilson - West Wyomissing Field
3:00 PM 8U NORTH: Conrad Weiser vs Schuylkill Valley 1
@ SV - Bern Pool Fields
5:30 PM 8U NORTH: Kutztown 1 vs Schuylkill Valley 2
@ SV - Bern Pool Fields
9:00am
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 1 8U SOUTH - Pine Forge 2
9:00am
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Mifflin 2 10U SOUTH - Wyomissing 2
10:00am
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Exeter 2 10U SOUTH - Daniel Boone 1
10:00am
@ Hamburg Edenburgh Park
8U NORTH - Kutztown 3 8U NORTH - Hamburg
10:00am
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Muhlenberg 12UB NORTH - Schuylkill Valley
11:00am
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Hamburg 2 (red) 10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)
11:00am
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Pine Forge 1 8U SOUTH - Daniel Boone 2
11:30am
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U NORTH - Wilson 3 8U SOUTH - Wyomissing
12:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Wilson 1 12UA - Pine Forge
Postponed
12:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Wilson 12UB NORTH - Schuylkill Valley
1:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - MTAA 10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)
2:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
12UA - Muhlenberg 12UA - Wilson 2
2:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Reading 10U SOUTH - Mifflin 1
3:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Conrad Weiser 8U NORTH - Schuylkill Valley 1
5:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Kutztown 1 8U NORTH - Schuylkill Valley 2
May 12 2024
10:00 AM 12UA: Plowville vs Wilson 2@ Wilson - West Wyomissing Field
10:00am
@ Wilson - West Wyomissing Field
12UA - Plowville 12UA - Wilson 2
1:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - POSITION/TBD - Daniel Boone 3 (White)
May 13 2024
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 2 (black) vs Wilson 4@ Wilson - Green Valley Elementary School
6:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 3 vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 10U SOUTH: Oley vs Wyomissing 2
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #2 (Gray) vs Daniel Boone #1 (Blue)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 3 vs Conrad Weiser
@ TBA
6:00 PM 8U SOUTH: Pine Forge 1 vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:30 PM 10U NORTH: Wilson 1 vs Hamburg 1 (white)
@ Hamburg - Shartlesville
6:30 PM 10U SOUTH: Exeter 2 vs Pine Forge 2
@ Douglass Twp Park
6:30 PM 12UA: Hamburg vs Kutztown
@ Kutztown Park
6:30 PM 8U SOUTH: Oley Valley 2 vs Plowville 1
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Pine Forge 1 8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ TBA
8U NORTH - Wilson 3 8U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Oley 10U SOUTH - Wyomissing 2
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Mifflin 3 10U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray) 12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
10U NORTH - Fleetwood 2 (black) 10U NORTH - Wilson 4
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Exeter 2 10U SOUTH - Pine Forge 2
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Oley Valley 2 8U SOUTH - Plowville 1
6:30pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Wilson 1 10U NORTH - Hamburg 1 (white)
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Hamburg 12UA - Kutztown
May 14 2024
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 1 (red) vs MTAA@ MTAA Sports Complex / Small Field
6:00 PM 10U NORTH: Hamburg 2 (red) vs Fleetwood 2 (black)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 2 vs Brandywine
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 12UA: Daniel Boone vs Wilson 2
@ Wilson - Green Valley Elementary School
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #1 - Gray vs Schuylkill Valley
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #1 (Blue) vs Plowville
@ Plowville - Gibraltar Park
6:00 PM 12UB SOUTH: Exeter vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 12UB SOUTH: Oley vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 8U NORTH: Kutztown 1 vs Fleetwood 1
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 2 vs Fleetwood 2
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 8U NORTH: Wyomissing vs Wilson 1
@ Wilson - Berks Place
6:30 PM 12UA: Hamburg vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:30 PM 8U SOUTH: Reading vs Plowville 2
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Schuylkill Valley 2 8U NORTH - Fleetwood 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Kutztown 1 8U NORTH - Fleetwood 1
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
10U NORTH - Wilson 2 10U NORTH - Brandywine
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Hamburg 2 (red) 10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
8U SOUTH - Wyomissing 8U NORTH - Wilson 1
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray 12UB NORTH - Schuylkill Valley
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Oley 12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
12UA - Daniel Boone 12UA - Wilson 2
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue) 12UB SOUTH - Plowville
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Fleetwood 1 (red) 10U NORTH - MTAA
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Exeter 12UB SOUTH - Wyomissing
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Reading 8U SOUTH - Plowville 2
6:30pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Hamburg 12UA - Governor Mifflin
May 15 2024
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 1 (red) vs Wilson 3@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 1 (red) vs Conrad Weiser
@ Conrad Weiser Robesonia Field
6:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 3 vs Mifflin 2
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 10U SOUTH: Reading vs Exeter 1
@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 12UA: Wilson 1 vs Plowville
@ Twin Valley Middle School
6:00 PM 8U NORTH: Fleetwood 1 vs Kutztown 3
@ Kutztown Park
6:00 PM 8U NORTH: Wilson 4 vs Schuylkill Valley 1
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 8U SOUTH: Exeter 1 vs Daniel Boone 3 (White)
@ Daniel Boone (8U Field)
6:00 PM 8U SOUTH: Governor Mifflin vs Oley Valley 2
@ Oley Valley Youth League, Field A
6:30 PM 12UA: Pine Forge vs Kutztown
@ Kutztown Park
6:30 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 4 vs Pine Forge 1
@ Pine Forge
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Wilson 4 8U NORTH - Schuylkill Valley 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Mifflin 3 10U SOUTH - Mifflin 2
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Fleetwood 1 (red) 10U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Exeter 1 8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:00pm
@ Conrad Weiser Robesonia Field
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red) 10U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Twin Valley Middle School
12UA - Wilson 1 12UA - Plowville
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Reading 10U SOUTH - Exeter 1
6:00pm
@ Oley Valley Youth League, Field A
8U SOUTH - Governor Mifflin 8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Fleetwood 1 8U NORTH - Kutztown 3
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Pine Forge 12UA - Kutztown
6:30pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Daniel Boone 4 8U SOUTH - Pine Forge 1
May 16 2024
6:00 PM 12UA: Conrad Weiser vs Wilson 2@ Wilson - Wilson Varsity field
6:00 PM 12UB NORTH: Schuylkill Valley vs Fleetwood
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 12UB NORTH: Tulpehocken vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
6:00 PM 12UB SOUTH: Plowville vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 8U NORTH: Conrad Weiser vs Kutztown 2
@ Kutztown Park
6:00 PM 8U SOUTH: Wyomissing vs Plowville 2
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Conrad Weiser 12UA - Wilson 2
6:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Wyomissing 8U SOUTH - Plowville 2
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UB NORTH - Tulpehocken 12UB NORTH - Muhlenberg
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Plowville 12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Conrad Weiser 8U NORTH - Kutztown 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Schuylkill Valley 12UB NORTH - Fleetwood
May 17 2024
6:00 PM 10U NORTH: MTAA vs Wilson 4@ Wilson - Green Valley Elementary School
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #1 - Gray vs Tulpehocken
@ Tulpehocken Jefferson Park
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #1 (Blue) vs Exeter
@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Wyomissing vs Daniel Boone #2 (Gray)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Exeter 2
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
6:00 PM 8U SOUTH: Reading vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:30 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 2 (black) vs Wilson 1
@ Wilson-Varsity
6:30 PM 10U NORTH: Wilson 2 vs Fleetwood 1 (red)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:30 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Pine Forge 1
@ Douglass Twp Park
6:30 PM 12UB NORTH: Wilson vs Muhlenberg
@ MTAA Sports Complex / Big Field
7:00 PM 10U NORTH: Kutztown vs Hamburg 1 (white)
@ Hamburg - Shartlesville
7:00 PM 12UA: Hamburg vs Plowville
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Wyomissing 12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Brandywine #1 - Gray 12UB NORTH - Tulpehocken
6:00pm
@ Wilson - Green Valley Elementary School
10U NORTH - MTAA 10U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue) 12UB SOUTH - Exeter
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
8U SOUTH - Reading 8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Daniel Boone 2 8U SOUTH - Exeter 2
6:30pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Wilson 2 10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Daniel Boone 2 10U SOUTH - Pine Forge 1
6:30pm
@ Wilson-Varsity
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black) 10U NORTH - Wilson 1
6:30pm
@ MTAA Sports Complex / Big Field
12UB NORTH - Wilson 12UB NORTH - Muhlenberg
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UA - Hamburg 12UA - Plowville
7:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Kutztown 10U NORTH - Hamburg 1 (white)
May 18 2024
9:00 AM 8U SOUTH: Exeter 2 vs Exeter 1@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
9:00 AM 8U SOUTH: Oley Valley 2 vs Pine Forge 2
@ Pine Forge
10:00 AM 12UA: Daniel Boone vs Conrad Weiser
@ Conrad Weiser Middle School Field
10:00 AM 12UB SOUTH: Plowville vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
11:00 AM 10U NORTH: Brandywine vs Fleetwood 2 (black)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UA: Wilson 2 vs Wilson 1
@ Wilson - Wilson Varsity field
12:30 PM 10U SOUTH: Exeter 2 vs Wyomissing 1
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
2:00 PM 10U SOUTH: Exeter 1 vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone Middle School Field #41
2:00 PM 12UA: Muhlenberg vs Kutztown
@ Kutztown Park
3:00 PM 10U SOUTH: Oley vs Pine Forge 2
@ Douglass Twp Park
3:00 PM 10U SOUTH: Plowville 1 vs Reading
@ Reading Keffer Park
4:00 PM 10U NORTH: Conrad Weiser vs Kutztown
@ Kutztown Park
9:00am
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Exeter 2 8U SOUTH - Exeter 1
9:00am
@ Pine Forge
8U SOUTH - Oley Valley 2 8U SOUTH - Pine Forge 2
10:00am
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Plowville 12UB SOUTH - Wyomissing
10:00am
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Daniel Boone 12UA - Conrad Weiser
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Wilson 2 12UA - Wilson 1
11:00am
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Brandywine 10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
12:30pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Exeter 2 10U SOUTH - Wyomissing 1
2:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Exeter 1 10U SOUTH - Daniel Boone 1
2:00pm
@ Kutztown Park
12UA - Muhlenberg 12UA - Kutztown
3:00pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Plowville 1 10U SOUTH - Reading
3:00pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Oley 10U SOUTH - Pine Forge 2
4:00pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Conrad Weiser 10U NORTH - Kutztown
May 19 2024
12:00 PM 8U SOUTH: Schuylkill Valley 2 vs Reading@ Reading Keffer Park
1:00 PM 12UB NORTH: Wilson vs Fleetwood
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
1:00 PM 8U NORTH: Wilson 2 vs Kutztown 1
@ Kutztown Park
2:00 PM 10U NORTH: Kutztown vs Wilson 2
@ Wilson - West Wyomissing Field
3:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 1 vs Plowville 2
@ Plowville - Robeson Church Field
5:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 1 vs Exeter 2
@ Exeter-Michalak Field
5:30 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #2 (Gray) vs Plowville
@ Plowville - Gibraltar Park
6:00 PM 12UB NORTH: Tulpehocken vs Brandywine #2 - Maroon
@ Brandywine - Topton Pool Field
12:00pm
@ Reading Keffer Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 2 8U SOUTH - Reading
12:00pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - POSITION/TBD - Reading
1:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Wilson 2 8U NORTH - Kutztown 1
1:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Wilson 12UB NORTH - Fleetwood
2:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Kutztown 10U NORTH - Wilson 2
3:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Daniel Boone 1 10U SOUTH - Plowville 2
5:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Mifflin 1 10U SOUTH - Exeter 2
5:30pm
@ Plowville - Gibraltar Park
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray) 12UB SOUTH - Plowville
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Tulpehocken 12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
May 20 2024
6:00 PM 10U NORTH: Hamburg 1 (white) vs Conrad Weiser@ Conrad Weiser Middle School Field
6:00 PM 10U NORTH: MTAA vs Fleetwood 2 (black)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 2 (black) vs Wilson 2
@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 12UA: Kutztown vs Plowville
@ Twin Valley Middle School
6:00 PM 12UA: Muhlenberg vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 12UB NORTH: Fleetwood vs Brandywine #2 - Maroon
@ Brandywine - Topton Pool Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Pine Forge vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Wyomissing vs Daniel Boone #1 (Blue)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 2 vs Oley Valley 1
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
6:30 PM 10U NORTH: Fleetwood 1 (red) vs Wilson 1
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:30 PM 10U SOUTH: Exeter 1 vs Pine Forge 2
@ Douglass Twp Park
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - MTAA 10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
6:00pm
@ Brandywine - Topton Pool Field
12UB NORTH - Fleetwood 12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Wyomissing 12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue)
6:00pm
@ Twin Valley Middle School
12UA - Kutztown 12UA - Plowville
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Muhlenberg 12UA - Governor Mifflin
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Pine Forge 12UB SOUTH - Oley
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U SOUTH - Daniel Boone 2 8U SOUTH - Oley Valley 1
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black) 10U NORTH - Wilson 2
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
10U NORTH - Hamburg 1 (white) 10U NORTH - Conrad Weiser
6:30pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Fleetwood 1 (red) 10U NORTH - Wilson 1
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Exeter 1 10U SOUTH - Pine Forge 2
May 21 2024
6:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 2 vs Daniel Boone 3@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 10U SOUTH: Wyomissing 2 vs Mifflin 3
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 12UA: Conrad Weiser vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 12UA: Wilson 2 vs Daniel Boone
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #2 (Gray) vs Exeter
@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Pine Forge vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 8U NORTH: Fleetwood 2 vs Kutztown 2
@ Kutztown Park
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Conrad Weiser 12UA - Pine Forge
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Mifflin 2 10U SOUTH - Daniel Boone 3
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Wilson 2 12UA - Daniel Boone
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray) 12UB SOUTH - Exeter
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Pine Forge 12UB SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Wyomissing 2 10U SOUTH - Mifflin 3
6:00pm
@ Kutztown Park
8U NORTH - Fleetwood 2 8U NORTH - Kutztown 2
May 22 2024
6:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 2 (black) vs Conrad Weiser@ Conrad Weiser Middle School Field
6:00 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 1 (red) vs Fleetwood 1 (red)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 12UA: Daniel Boone vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #2 - Maroon vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #1 (Blue) vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 1 vs Conrad Weiser
@ TBA
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 1 vs Daniel Boone 3 (White)
@ Daniel Boone (8U Field)
6:00 PM 8U SOUTH: Daniel Boone 4 vs Exeter 1
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
6:00 PM 8U SOUTH: Oley Valley 1 vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
6:00 PM 8U SOUTH: Reading vs Pine Forge 1
@ Pine Forge
6:30 PM 10U NORTH: Kutztown vs Wilson 3
@ Wilson - Berks Place
6:30 PM 12UA: Wilson 1 vs Kutztown
@ Kutztown Park
6:30 PM 8U SOUTH: Plowville 1 vs Plowville 2
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red) 10U NORTH - Fleetwood 1 (red)
Postponed
6:00pm
@ Pine Forge
8U SOUTH - Reading 8U SOUTH - Pine Forge 1
6:00pm
@ Governor Mifflin High School-Lancaster Ave. Field.
8U SOUTH - Oley Valley 1 8U SOUTH - Governor Mifflin
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue) 12UB SOUTH - Oley
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
10U NORTH - Fleetwood 2 (black) 10U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ TBA
8U NORTH - Schuylkill Valley 1 8U NORTH - Conrad Weiser
6:00pm
@ Exeter - Stonersville Lower Softball Field
8U SOUTH - Daniel Boone 4 8U SOUTH - Exeter 1
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon 12UB NORTH - Muhlenberg
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Daniel Boone 1 8U SOUTH - Daniel Boone 3 (White)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Daniel Boone 12UA - Governor Mifflin
6:30pm
@ Wilson - Berks Place
10U NORTH - Kutztown 10U NORTH - Wilson 3
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
8U SOUTH - Plowville 1 8U SOUTH - Plowville 2
6:30pm
@ Kutztown Park
12UA - Wilson 1 12UA - Kutztown
May 23 2024
6:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 3 vs Daniel Boone 3@ Daniel Boone Middle School Field #47
6:00 PM 10U SOUTH: Plowville 2 vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 10U SOUTH: Reading vs Daniel Boone 2
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 12UA: Governor Mifflin vs Wilson 2
@ Wilson - Wilson Varsity field
6:00 PM 12UA: Hamburg vs Daniel Boone
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UA: Plowville vs Muhlenberg
@ MTAA / Reading Crest
6:00 PM 12UA: Wilson 1 vs Conrad Weiser
@ Conrad Weiser Middle School Field
6:00 PM 12UB NORTH: Schuylkill Valley vs Tulpehocken
@ Tulpehocken Jefferson Park
6:00 PM 12UB SOUTH: Exeter vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 12UB SOUTH: Oley vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 8U NORTH: Kutztown 2 vs Schuylkill Valley 2
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 8U NORTH: Wyomissing vs Wilson 3
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:30 PM 10U SOUTH: Mifflin 1 vs Plowville 1
@ Plowville - Gibraltar Park
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Governor Mifflin 12UA - Wilson 2
6:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Schuylkill Valley 12UB NORTH - Tulpehocken
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Plowville 2 10U SOUTH - Oley
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Exeter 12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ MTAA / Reading Crest
12UA - Plowville 12UA - Muhlenberg
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U SOUTH - Wyomissing 8U NORTH - Wilson 3
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Kutztown 2 8U NORTH - Schuylkill Valley 2
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Wilson 1 12UA - Conrad Weiser
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #47
10U SOUTH - Mifflin 3 10U SOUTH - Daniel Boone 3
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
12UB SOUTH - Oley 12UB SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Hamburg 12UA - Daniel Boone
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Reading 10U SOUTH - Daniel Boone 2
6:30pm
@ Plowville - Gibraltar Park
10U SOUTH - Mifflin 1 10U SOUTH - Plowville 1
May 24 2024
5:30 PM 8U NORTH: Hamburg vs Schuylkill Valley 1@ SV - Bern Pool Fields
5:30 PM 8U SOUTH: Reading vs Daniel Boone 2
@ Daniel Boone (8U Field)
6:00 PM 10U NORTH: Brandywine vs Wilson 1
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 12UB SOUTH: Plowville vs Daniel Boone #2 (Gray)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:30 PM 10U SOUTH: Pine Forge 2 vs Plowville 1
@ Plowville - Robeson Church Field
6:30 PM 12UB NORTH: Muhlenberg vs Wilson
@ Wilson - Red Caboose
7:00 PM 10U NORTH: Fleetwood 1 (red) vs Hamburg 2 (red)
@ Hamburg - Shartlesville
5:30pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Reading 8U SOUTH - Daniel Boone 2
5:30pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Hamburg 8U NORTH - Schuylkill Valley 1
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Brandywine 10U NORTH - Wilson 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Plowville 12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:30pm
@ Wilson - Red Caboose
12UB NORTH - Muhlenberg 12UB NORTH - Wilson
6:30pm
@ Plowville - Robeson Church Field
10U SOUTH - Pine Forge 2 10U SOUTH - Plowville 1
7:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
10U NORTH - Fleetwood 1 (red) 10U NORTH - Hamburg 2 (red)
May 25 2024
12:00 PM 10U NORTH: Hamburg 2 (red) vs Schuylkill Valley 2 (black)@ SV - Bern Pool Fields
12:00 PM 10U SOUTH: Daniel Boone 3 vs Daniel Boone 2
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #2 - Maroon vs Fleetwood
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - Hamburg 2 (red) 10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black)
12:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Daniel Boone 3 10U SOUTH - Daniel Boone 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon 12UB NORTH - Fleetwood
May 26 2024
4:00 PM 8U NORTH: Wilson 2 vs Schuylkill Valley 2@ SV - Bern Pool Fields
4:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
8U NORTH - Wilson 2 8U NORTH - Schuylkill Valley 2
May 27 2024
May 28 2024
6:00 PM 10U NORTH: Hamburg 1 (white) vs MTAA@ MTAA Sports Complex / Small Field
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 3 vs Hamburg 2 (red)
@ Hamburg Edenburgh Park
6:00 PM 10U SOUTH: Exeter 1 vs Plowville 2
@ Plowville - Gibraltar Park
6:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 2 vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 10U SOUTH: Pine Forge 1 vs Mifflin 3
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:00 PM 10U SOUTH: Wyomissing 2 vs Daniel Boone 3
@ Daniel Boone Middle School Field #41
6:00 PM 12UA: Plowville vs Wilson 1
@ Wilson - Wilson Varsity field
6:00 PM 12UB NORTH: Tulpehocken vs Wilson
@ Wilson - Berks Place
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #1 (Blue) vs Daniel Boone #2 (Gray)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UB SOUTH: Wyomissing vs Exeter
@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 8U SOUTH: Wilson 4 vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:30 PM 10U NORTH: Wilson 1 vs Fleetwood 2 (black)
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:30 PM 12UA: Hamburg vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
10U SOUTH - Mifflin 2 10U SOUTH - Oley
6:00pm
@ Wilson - Berks Place
12UB NORTH - Tulpehocken 12UB NORTH - Wilson
6:00pm
@ Hamburg Edenburgh Park
10U NORTH - Wilson 3 10U NORTH - Hamburg 2 (red)
6:00pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
10U SOUTH - Pine Forge 1 10U SOUTH - Mifflin 3
6:00pm
@ Wilson - Wilson Varsity field
12UA - Plowville 12UA - Wilson 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Daniel Boone #1 (Blue) 12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #41
10U SOUTH - Wyomissing 2 10U SOUTH - Daniel Boone 3
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
12UB SOUTH - Wyomissing 12UB SOUTH - Exeter
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U NORTH - Wilson 4 8U SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ MTAA Sports Complex / Small Field
10U NORTH - Hamburg 1 (white) 10U NORTH - MTAA
6:00pm
@ Plowville - Gibraltar Park
10U SOUTH - Exeter 1 10U SOUTH - Plowville 2
6:30pm
@ Douglass Twp Park
12UA - Hamburg 12UA - Pine Forge
6:30pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
10U NORTH - Wilson 1 10U NORTH - Fleetwood 2 (black)
May 29 2024
6:00 PM 10U NORTH: Wilson 3 vs Wilson 4@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 10U SOUTH: Mifflin 3 vs Wyomissing 1
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:00 PM 12UA: Wilson 1 vs Daniel Boone
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 12UB SOUTH: Daniel Boone #2 (Gray) vs Oley
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
6:00 PM 8U NORTH: Kutztown 3 vs Fleetwood 2
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 8U SOUTH: Kutztown 2 vs Oley Valley 2
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
6:00 PM 8U SOUTH: Plowville 2 vs Daniel Boone 1
@ Daniel Boone (8U Field)
6:30 PM 10U SOUTH: Mifflin 1 vs Pine Forge 2
@ Douglass Twp Park
6:30 PM 12UA: Kutztown vs Governor Mifflin
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
6:30 PM 8U SOUTH: Schuylkill Valley 1 vs Reading
@ Reading Keffer Park
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Kutztown 3 8U NORTH - Fleetwood 2
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Lower Field
8U NORTH - Kutztown 2 8U SOUTH - Oley Valley 2
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Wilson 3 10U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Oley Valley Youth League - Upper Field
12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray) 12UB SOUTH - Oley
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U SOUTH - Plowville 2 8U SOUTH - Daniel Boone 1
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
10U SOUTH - Mifflin 3 10U SOUTH - Wyomissing 1
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UA - Wilson 1 12UA - Daniel Boone
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Mifflin 1 10U SOUTH - Pine Forge 2
6:30pm
@ Governor Mifflin High School - Varsity Field
12UA - Kutztown 12UA - Governor Mifflin
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U NORTH - Schuylkill Valley 1 8U SOUTH - Reading
May 30 2024
6:00 PM 10U SOUTH: Plowville 1 vs Exeter 2@ Exeter-Michalak Field
6:00 PM 12UA: Pine Forge vs Conrad Weiser
@ Conrad Weiser Middle School Field
6:00 PM 12UA: Plowville vs Hamburg
@ Hamburg - Shartlesville
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #2 - Maroon vs Tulpehocken
@ Tulpehocken Jefferson Park
6:00 PM 12UB NORTH: Fleetwood vs Schuylkill Valley
@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 12UB SOUTH: Wyomissing vs Pine Forge
@ Douglass Twp Park
6:00 PM 8U NORTH: Hamburg vs Fleetwood 2
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
6:00 PM 8U NORTH: Schuylkill Valley 2 vs Wilson 4
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:00 PM 8U SOUTH: Exeter 1 vs Wyomissing
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
6:30 PM 10U NORTH: Schuylkill Valley 2 (black) vs Kutztown
@ Kutztown Park
6:30 PM 10U SOUTH: Oley vs Reading
@ Reading Keffer Park
6:00pm
@ Conrad Weiser Middle School Field
12UA - Pine Forge 12UA - Conrad Weiser
6:00pm
@ Tulpehocken Jefferson Park
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon 12UB NORTH - Tulpehocken
6:00pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
8U NORTH - Schuylkill Valley 2 8U NORTH - Wilson 4
6:00pm
@ Douglass Twp Park
12UB SOUTH - Wyomissing 12UB SOUTH - Pine Forge
6:00pm
@ Hamburg - Shartlesville
12UA - Plowville 12UA - Hamburg
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
12UB NORTH - Fleetwood 12UB NORTH - Schuylkill Valley
6:00pm
@ Wyomissing- Berkshire Heights Playground
8U SOUTH - Exeter 1 8U SOUTH - Wyomissing
6:00pm
@ Exeter-Michalak Field
10U SOUTH - Plowville 1 10U SOUTH - Exeter 2
6:00pm
@ Fleetwood / Blandon Fire Co.
8U NORTH - Hamburg 8U NORTH - Fleetwood 2
6:30pm
@ Reading Keffer Park
10U SOUTH - Oley 10U SOUTH - Reading
6:30pm
@ Kutztown Park
10U NORTH - Schuylkill Valley 2 (black) 10U NORTH - Kutztown
May 31 2024
6:00 PM 10U NORTH: MTAA vs Schuylkill Valley 1 (red)@ SV - Bern Pool Fields
6:00 PM 12UB NORTH: Brandywine #2 - Maroon vs Wilson
@ Wilson-Varsity
6:00 PM 12UB SOUTH: Oley vs Daniel Boone #2 (Gray)
@ Daniel Boone Middle School Field #42
6:00 PM 8U SOUTH: Kutztown 1 vs Daniel Boone 2
@ Daniel Boone (8U Field)
6:30 PM 10U NORTH: Kutztown vs Wilson 1
@ Wilson - West Wyomissing Field
6:30 PM 10U SOUTH: Mifflin 2 vs Pine Forge 1
@ Douglass Twp Park
7:00 PM 12UB SOUTH: Exeter vs Plowville
@ Plowville - Robeson Church Field
6:00pm
@ SV - Bern Pool Fields
10U NORTH - MTAA 10U NORTH - Schuylkill Valley 1 (red)
6:00pm
@ Daniel Boone (8U Field)
8U NORTH - Kutztown 1 8U SOUTH - Daniel Boone 2
6:00pm
@ Wilson-Varsity
12UB NORTH - Brandywine #2 - Maroon 12UB NORTH - Wilson
6:00pm
@ Daniel Boone Middle School Field #42
12UB SOUTH - Oley 12UB SOUTH - Daniel Boone #2 (Gray)
6:30pm
@ Douglass Twp Park
10U SOUTH - Mifflin 2 10U SOUTH - Pine Forge 1
6:30pm
@ Reading Keffer Park
8U SOUTH - POSITION/TBD - Reading
6:30pm
@ Wilson - West Wyomissing Field
10U NORTH - Kutztown 10U NORTH - Wilson 1
7:00pm
@ Plowville - Robeson Church Field
12UB SOUTH - Exeter 12UB SOUTH - Plowville