Print
Day Date Time Status Score Visitors Home Venue Umpires
Thu5/2/20196:30 pm F 11-12 Deer Lodge  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Thu5/2/20196:30 pm F 0-9 Sturgeon Heights #1  Garden City   Garden City Community Center Diamond #3
Thu5/2/20196:30 pm F 9-10 Tyndall Park  Heritage Victoria   Heritage Victoria Community Center
Thu5/2/20196:30 pm F 11-1 K/W(KirkfieldWestwood)  Headingly   Optimist - Birchwood
Thu5/2/20196:30 pm F 9-10 St Andrews #2  Red River   Riverbend School
Thu5/2/20196:30 pm F 4-5 West St. Paul  Sturgeon Heights #2   Silver Heights
Thu5/2/20196:30 pm F 0-15 R.A. Steen  St Andrews #1   St. Andrews Community Center
Tue5/7/20196:30 pm F 4-12 Tyndall Park  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Tue5/7/20196:30 pm F 16-8 West St. Paul  Deer Lodge   Deer Lodge-St.James Mem sport park, Diamond #5
Tue5/7/20196:30 pm F 11-3 Heritage Victoria  Garden City   Garden City Community Center Diamond #3
Tue5/7/20196:30 pm F 2-10 St Andrews #2  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Tue5/7/20196:30 pm F 8-7 R.A. Steen  Sturgeon Heights #1   Optimist - Birchwood
Tue5/7/20196:30 pm F 12-3 Sturgeon Heights #2  Red River   Riverbend School
Tue5/7/20196:30 pm F 4-16 Headingly  St Andrews #1   St. Andrews Community Center
Thu5/9/20196:30 pm F 11-6 St Andrews #1  Heritage Victoria   Heritage Victoria Community Center
Thu5/9/20196:30 pm F 12-7 Red River  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Thu5/9/20196:30 pm F 9-6 Headingly  R.A. Steen   RA Steen - Omands Creek
Thu5/9/20196:30 pm F 3-14 Sturgeon Heights #1  Sturgeon Heights #2   Silver Heights
Thu5/9/20196:30 pm F 10-10 Deer Lodge  St Andrews #2   St. Andrews Community Center Diamond #1
Thu5/9/20196:30 pm F 2-12 Garden City  Tyndall Park   Tyndall Park Community School
Thu5/9/20196:30 pm F 3-8 A/W #1 (Assiniboine West)  West St. Paul   West St. Paul Community Center Diamond #3
Tue5/14/20196:30 pm F 8-9 Red River  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Tue5/14/20196:30 pm F 5-10 Garden City  Headingly   Headingly Rec Diamond #2
Tue5/14/20196:30 pm F 5-2 Heritage Victoria  Deer Lodge   Optimist - Birchwood
Tue5/14/20196:30 pm F 3-5 Tyndall Park  R.A. Steen   RA Steen - Omands Creek
Tue5/14/20196:30 pm F 16-3 St Andrews #1  Sturgeon Heights #1   Silver Heights
Tue5/14/20196:30 pm F 11-6 Sturgeon Heights #2  St Andrews #2   St. Andrews Community Center Diamond #1
Tue5/14/20196:30 pm F 7-5 K/W(KirkfieldWestwood)  West St. Paul   West St. Paul Community Center Diamond #3
Thu5/16/20196:30 pm F 9-7 St Andrews #2  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Thu5/16/20196:30 pm F 12-1 West St. Paul  Garden City   Garden City Community Center Diamond #3
Thu5/16/20196:30 pm F 2-11 Sturgeon Heights #1  Headingly   Headingly Rec Diamond #2
Thu5/16/20196:30 pm F 2-8 R.A. Steen  Heritage Victoria   Heritage Victoria Community Center
Thu5/16/20196:30 pm F 1-7 Deer Lodge  Red River   Riverbend School
Thu5/16/20196:30 pm F 0-5 K/W(KirkfieldWestwood)  Sturgeon Heights #2   Silver Heights
Thu5/16/20196:30 pm F 1-9 Tyndall Park  St Andrews #1   St. Andrews Community Center
Tue5/21/20196:30 pm F 10-0 Sturgeon Heights #2  Deer Lodge   Deer Lodge-St.James Mem sport park, Diamond #5
Tue5/21/20196:30 pm F 16-1 St Andrews #1  Garden City   Garden City Community Center Diamond #3
Tue5/21/20196:30 pm F 0-8 A/W #1 (Assiniboine West)  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Tue5/21/20196:30 pm F 5-7 R.A. Steen  Red River   Riverbend School
Tue5/21/20196:30 pm F 14-0 Heritage Victoria  Sturgeon Heights #1   Silver Heights
Tue5/21/20196:30 pm F 7-9 West St. Paul  St Andrews #2   St. Andrews Community Center
Tue5/21/20196:30 pm F 6-4 Headingly  Tyndall Park   Tyndall Park Community School
Thu5/23/20196:30 pm F 12-10 Headingly  Heritage Victoria   Heritage Victoria Community Center
Thu5/23/20196:30 pm F 8-9 Deer Lodge  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Thu5/23/20196:30 pm F 11-5 A/W #1 (Assiniboine West)  Sturgeon Heights #2   Optimist - Birchwood
Thu5/23/20196:30 pm F 6-10 Garden City  R.A. Steen   RA Steen - Omands Creek
Thu5/23/20196:30 pm F 16-4 St Andrews #1  St Andrews #2   St. Andrews Community Center Diamond #1
Thu5/23/20196:30 pm F 5-12 Sturgeon Heights #1  Tyndall Park   Tyndall Park Community School
Thu5/23/20196:30 pm F 1-9 Red River  West St. Paul   West St. Paul Community Center Diamond #3
Tue5/28/20196:30 pm F 12-7 A/W #1 (Assiniboine West)  Garden City   Garden City Community Center Diamond #3
Tue5/28/20196:30 pm F 15-8 St Andrews #2  Headingly   Headingly Rec Diamond #1
Tue5/28/20196:30 pm F 14-11 K/W(KirkfieldWestwood)  Heritage Victoria   Heritage Victoria Community Center
Tue5/28/20196:30 pm F 6-7 West St. Paul  R.A. Steen   RA Steen - Omands Creek
Tue5/28/20196:30 pm F 13-5 Deer Lodge  Sturgeon Heights #1   Silver Heights
Tue5/28/20196:30 pm F 3-10 Red River  St Andrews #1   St. Andrews Community Center Diamond #1
Tue5/28/20196:30 pm F 10-2 Sturgeon Heights #2  Tyndall Park   Tyndall Park Community School
Thu5/30/20196:30 pm F 8-6 R.A. Steen  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Thu5/30/20196:30 pm F 8-8 Tyndall Park  Deer Lodge   Deer Lodge-St.James Mem sport park, Diamond #5
Thu5/30/20196:30 pm F 2-11 Sturgeon Heights #1  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Thu5/30/20196:30 pm F 4-5 Garden City  Sturgeon Heights #2   Optimist - Portage Mutual/Kurtz INsurance
Thu5/30/20196:30 pm F 4-5 Headingly  Red River   Riverbend School
Thu5/30/20196:30 pm F 14-2 Heritage Victoria  St Andrews #2   St. Andrews Community Center Diamond #1
Thu5/30/20196:30 pm F 12-3 St Andrews #1  West St. Paul   West St. Paul Community Center Diamond #3
Tue6/4/20196:30 pm F 12-16 Deer Lodge  Garden City   Garden City Community Center Diamond #3
Tue6/4/20196:30 pm F 14-6 West St. Paul  Headingly   Headingly Rec Diamond #2
Tue6/4/20196:30 pm F 3-12 Red River  Heritage Victoria   Heritage Victoria Community Center
Tue6/4/20196:30 pm F 16-4 Sturgeon Heights #2  R.A. Steen   RA Steen - Omands Creek
Tue6/4/20196:30 pm F 13-4 St Andrews #2  Sturgeon Heights #1   Silver Heights
Tue6/4/20196:30 pm F 4-12 A/W #1 (Assiniboine West)  St Andrews #1   St. Andrews Community Center
Tue6/4/20196:30 pm F 14-11 K/W(KirkfieldWestwood)  Tyndall Park   Tyndall Park Community School
Thu6/6/20196:30 pm F 15-9 Headingly  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Thu6/6/20196:30 pm F 7-12 R.A. Steen  Deer Lodge   Deer Lodge-St.James Mem sport park, Diamond #5
Thu6/6/20196:30 pm F 3-11 Garden City  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Thu6/6/20196:30 pm F 0-1 St Andrews #1  Sturgeon Heights #2   Optimist - Birchwood
Thu6/6/20196:30 pm F 9-10 Sturgeon Heights #1  Red River   Riverbend School
Thu6/6/20196:30 pm F 10-15 Tyndall Park  St Andrews #2   St. Andrews Community Center Diamond #1
Thu6/6/20196:30 pm F 12-11 Heritage Victoria  West St. Paul   West St. Paul Community Center Diamond #3
Sun6/9/20196:30 pm F 16-4 Tyndall Park  Deer Lodge   Deer Lodge-St.James Mem sport park, Diamond #5
Sun6/9/20196:30 pm F 8-11 Headingly  Heritage Victoria   Heritage Victoria Community Center
Sun6/9/20196:30 pm F 9-12 A/W #1 (Assiniboine West)  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Sun6/9/20196:30 pm F 7-8 Sturgeon Heights #1  Sturgeon Heights #2   Optimist - Birchwood
Sun6/9/20196:30 pm F 8-12 Garden City  R.A. Steen   RA Steen - Omands Creek
Sun6/9/20196:30 pm F 11-3 West St. Paul  Red River   Riverbend School
Sun6/9/20196:30 pm F 4-12 St Andrews #2  St Andrews #1   St. Andrews Community Center
Tue6/11/20196:30 pm F 12-11 Heritage Victoria  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Tue6/11/20196:30 pm F 15-1 St Andrews #2  Garden City   Garden City Community Center Diamond #3
Tue6/11/20196:30 pm F 16-5 Sturgeon Heights #2  Headingly   Headingly Rec Diamond #2
Tue6/11/20196:30 pm F 10-1 K/W(KirkfieldWestwood)  R.A. Steen   RA Steen - Omands Creek
Tue6/11/20196:30 pm F 10-0 West St. Paul  Sturgeon Heights #1   Silver Heights
Tue6/11/20196:30 pm F 1-12 Deer Lodge  St Andrews #1   St. Andrews Community Center Diamond #1
Tue6/11/20196:30 pm F 11-8 Red River  Tyndall Park   Tyndall Park Community School
Thu6/13/20196:30 pm F 8-16 Sturgeon Heights #1  A/W #1 (Assiniboine West)   Assiniboia West - Morgan Diamond
Thu6/13/20196:30 pm F 9-14 Headingly  Deer Lodge   Deer Lodge-St.James Mem sport park, Diamond #5
Thu6/13/20196:30 pm F 14-5 St Andrews #1  K/W(KirkfieldWestwood)   KW McBey
Thu6/13/20196:30 pm F 12-7 Heritage Victoria  Sturgeon Heights #2   Optimist - Portage Mutual/Kurtz INsurance
Thu6/13/20196:30 pm F 16-15 Garden City  Red River   Riverbend School
Thu6/13/20196:30 pm F 5-9 R.A. Steen  St Andrews #2   St. Andrews Community Center Diamond #1
Thu6/13/20196:30 pm F 8-11 Tyndall Park  West St. Paul   West St. Paul Community Center Diamond #3

Status:F Final Score (Visitors-Home)   Note: Select a team above to show W/L/T status
TBP To Be Played
CAN Canceled
PPD Postponed
SPD Suspended
FFT Forfeit
FFT-L Forfeit Loss
FFT-W Forfeit Win
N/R Score Not Reported