Last Updated: September 22, 2017
Select a Calendar:

2016<<   September 2017   >>2018

Sun

Mon

Tue

Wed

Thu

Fri

Sat
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
9:00am 
@ MP L
2ND GRADE-NAFL BEARS-EDWARDS 
2ND GRADE-MP-FORD


9:00am 
@ MP U
2ND GRADE-SS BLUE- KRSUL 
2ND GRADE-MP-CATO


9:00am 
@ SS 9
3RD GRADE-NAFL EAGLES-ARTHUR 
3RD GRADE-SS WHITE- WATKINS


9:00am 
@ LL 3
5TH GRADE-NAFL BEARS-COUNTS 
5TH GRADE-NFJR-SEXTON


9:00am 
@ CP 1
K/1-NFJR-KECK 
K/1-CP-CALDWELL


9:00am 
@ FCHS
4TH GRADE-NAFL BEARS-MCHALE 
4TH GRADE-CP-DICKERSON


9:00am 
@ SS 10
K/1-MP-RHINEHART 
K/1-SS BLUE- PREHAR


10:00am 
@ NP 1
4TH GRADE-SS BLUE- DOUGLAS 
4TH GRADE-NAFL BEARS-DRYE


10:30am 
@ SS 9
3RD GRADE-SS SILVER- FEUTRAL 
3RD GRADE-SS BLUE- RINER


10:30am 
@ SS 10
3RD GRADE NON DIVISIONAL GAMES-SANDY SPRINGS 
3RD GRADE NON DIVISIONAL GAMES-SS WHITE- FISHER


10:30am 
@ CP 1
6TH GRADE-SS WHITE- FISHER 
6TH GRADE-CP-SHIRLEY


10:30am 
@ FCHS
2ND GRADE-NFJR-RAY 
2ND GRADE-CP-SCHREIBER


10:30am 
@ MP L
5TH GRADE-NAFL EAGLES-HERMAN 
5TH GRADE-MP-BENNETT


10:30am 
@ MP U
5TH GRADE-MP-HOLBROOK 
5TH GRADE-MP-FISTER


10:30am 
@ LL 3
6TH GRADE-MP-HAMM 
6TH GRADE-NFJR-FERRER


11:30am 
@ NP 1
4TH GRADE-NFJR-WILLIAMS 
4TH GRADE-NAFL EAGLES-SMALLEY


12:00pm 
@ SS 9
5TH GRADE-CP-JACOBS 
5TH GRADE-SS SILVER- LYNCH


12:00pm 
@ SS 10
4TH GRADE-MP-LANGFORD 
4TH GRADE-SS BLACK- BIEHL


12:00pm 
@ LL 3
6TH GRADE-MP-RUIZ 
6TH GRADE-NFJR-FREEMAN


12:00pm 
@ FCHS
6TH GRADE-BLESSED TRINITY 
6TH GRADE-CP-LYNN


12:00pm 
@ CP 1
3RD GRADE-NAFL BEARS- DOUGHTY 
3RD GRADE-CP-ERWIN


12:00pm 
@ MP L
3RD GRADE-NFJR-SZAKACS 
3RD GRADE-MP-ADAMS


1:00pm 
@ NP 1
4TH GRADE-MP-STEPHENS 
4TH GRADE-NAFL RAIDERS-ROUSE


1:30pm 
@ MP L
6TH GRADE-SS BLUE-LOMAX 
6TH GRADE-MP-SANDER

10 11 12 13 14 15 16
9:00am 
@ SS 10
3RD GRADE-NFJR-SZAKACS 
3RD GRADE-SS SILVER- FEUTRAL


9:00am 
@ MP U
2ND GRADE-NFJR-RAY 
2ND GRADE-MP-CATO


9:00am 
@ MP L
K/1-MP-MCKEE 
K/1-MP-RHINEHART


9:00am 
@ LL 3
K/1-SS BLUE- PREHAR 
K/1-NFJR-KECK


9:00am 
@ SS 9
2ND GRADE-NAFL BEARS-EDWARDS 
2ND GRADE-SS BLACK- STREET


10:00am 
@ NP 1
3RD GRADE-MP-ADAMS 
3RD GRADE-NAFL EAGLES-ARTHUR


10:30am 
@ SS 10
3RD GRADE-SS BLUE- RINER 
3RD GRADE-SS WHITE- WATKINS


10:30am 
@ MP U
4TH GRADE-CP-DICKERSON 
4TH GRADE-MP-LANGFORD


10:30am 
@ MP L
2ND GRADE-CP-SCHREIBER 
2ND GRADE-MP-FORD


10:30am 
@ SS 9
3RD GRADE-CP-ERWIN 
3RD GRADE-SS BLACK- FISCHER


10:30am 
@ LL 3
4TH GRADE-NAFL RAIDERS-ROUSE 
4TH GRADE-NFJR-WILLIAMS


11:30am 
@ NP 1
4TH GRADE-SS BLACK- BIEHL 
4TH GRADE-NAFL BEARS-MCHALE


12:00pm 
@ LL 3
5TH GRADE-SS SILVER- LYNCH 
5TH GRADE-NFJR-SEXTON


12:00pm 
@ MP L
4TH GRADE-NAFL BEARS-DRYE 
4TH GRADE-MP-STEPHENS


12:00pm 
@ MP U
6TH GRADE-MP-SANDER 
6TH GRADE-MP-RUIZ


12:00pm 
@ SS 10
6TH GRADE-CP-SHIRLEY 
6TH GRADE-SS BLUE-LOMAX


12:00pm 
@ SS 9
4TH GRADE-NAFL EAGLES-SMALLEY 
4TH GRADE-SS BLUE- DOUGLAS


1:00pm 
@ BT
6TH GRADE-NFJR-FERRER 
6TH GRADE-BLESSED TRINITY


1:00pm 
@ NP 1
5TH GRADE-MP-FISTER 
5TH GRADE-NAFL BEARS-COUNTS


1:30pm 
@ MP L
6TH GRADE-NFJR-FREEMAN 
6TH GRADE-MP-HAMM


1:30pm 
@ SS 10
6TH GRADE-CP-LYNN 
6TH GRADE-SS WHITE- FISHER


2:00pm 
@ CP 1
5TH GRADE-MP-HOLBROOK 
5TH GRADE-CP-JACOBS


3:00pm 
@ NP 1
3RD GRADE NON DIVISIONAL GAMES-STARRS MILL 
3RD GRADE NON DIVISIONAL GAMES-NAFL BEARS- DOUGHTY


3:30pm 
@ CP 1
5TH GRADE-MP-BENNETT 
5TH GRADE-CP-MCCURDY

17 18 19 20 21 22 23
9:00am 
@ CP 1
2ND GRADE-SS BLUE- KRSUL 
2ND GRADE-CP-SCHREIBER


9:00am 
@ LL 3
2ND GRADE-NAFL BEARS-EDWARDS 
2ND GRADE-NFJR-RAY


9:00am 
@ MP L
K/1-NFJR-KECK 
K/1-MP-MCKEE


9:00am 
@ MP U
2ND GRADE-SS BLACK- STREET 
2ND GRADE-MP-FORD


9:00am 
@ SS 10
3RD GRADE-SS SILVER- FEUTRAL 
3RD GRADE-SS WHITE- WATKINS


10:00am 
@ NP 1
4TH GRADE-MP-LANGFORD 
4TH GRADE-NAFL BEARS-MCHALE


10:30am 
@ LL 3
3RD GRADE-NAFL BEARS- DOUGHTY 
3RD GRADE-NFJR-SZAKACS


10:30am 
@ CP 1
3RD GRADE-NAFL EAGLES-ARTHUR 
3RD GRADE-CP-ERWIN


10:30am 
@ MP L
3RD GRADE NON DIVISIONAL GAMES-CLAYTON COUNTY 
3RD GRADE NON DIVISIONAL GAMES-MP-ADAMS


10:30am 
@ MP U
4TH GRADE-CP-DICKERSON 
4TH GRADE-MP-STEPHENS


10:30am 
@ SS 10
K/1-CP-CALDWELL 
K/1-SS BLUE- PREHAR


11:30am 
@ NP 1
4TH GRADE-NAFL BEARS-DRYE 
4TH GRADE-NAFL EAGLES-SMALLEY


12:00pm 
@ LL 3
6TH GRADE-SS WHITE- FISHER 
6TH GRADE-NFJR-FERRER


12:00pm 
@ CP 1
6TH GRADE-CP-SHIRLEY 
6TH GRADE-CP-LYNN


12:00pm 
@ MP L
5TH GRADE-NAFL BEARS-COUNTS 
5TH GRADE-MP-BENNETT


12:00pm 
@ MP U
5TH GRADE-NAFL EAGLES-HERMAN 
5TH GRADE-MP-HOLBROOK


12:00pm 
@ SS 10
3RD GRADE-SS BLACK- FISCHER 
3RD GRADE-SS BLUE- RINER


12:00pm  - 2:00pm
@ CP 1
5TH GRADE-CP-MCCURDY 
5TH GRADE-SS SILVER- LYNCH


1:00pm 
@ NP 1
4TH GRADE-SS BLUE- DOUGLAS 
4TH GRADE-NAFL RAIDERS-ROUSE


1:30pm 
@ SS 10
4TH GRADE-NFJR-WILLIAMS 
4TH GRADE-SS BLACK- BIEHL


1:30pm 
@ LL 3
6TH GRADE-BLESSED TRINITY 
6TH GRADE-NFJR-FREEMAN


1:30pm 
@ MP U
6TH GRADE-MP-HAMM 
6TH GRADE-MP-SANDER


1:30pm 
@ MP L
5TH GRADE-CP-JACOBS 
5TH GRADE-MP-FISTER


3:00pm 
@ MP L
6TH GRADE-SS BLUE-LOMAX 
6TH GRADE-MP-RUIZ

24 25 26 27 28 29 30
9:00am 
@ CHS
3RD GRADE-NAFL BEARS- DOUGHTY 
3RD GRADE-NAFL EAGLES-ARTHUR


11:00am 
@ CHS
4TH GRADE-NAFL EAGLES-SMALLEY 
4TH GRADE-NAFL BEARS-MCHALE


1:00pm 
@ CHS
4TH GRADE-NAFL BEARS-DRYE 
4TH GRADE-NAFL RAIDERS-ROUSE


3:00pm 
@ CHS
5TH GRADE-NAFL EAGLES-HERMAN 
5TH GRADE-NAFL BEARS-COUNTS