2020 Teams Entered

Subscribe to our Newsletter

2020 12 & Under Battle at Fort Niagara Teams Entered

1.  USSSA NY Pride - Adamo (Amherst, NY)
2.  Cayuga Gamblers - Luchese (Niagara Falls, NY)
3.  Amherst Lightning - Wesolowski (WNY)
4.  Wheatfield Nitro - Moore (WNY)
5.  Monroe Blazers - Gagne (Spencerport, ROC, NY)
6.  EMW Impact - Vetter (East Aurora, NY)
7.  Wheatfield Nitro - Endres (WNY)
8.  Cayuga Gamblers - Kresman (Niagara Falls, NY)
9.  Amherst Thunder - Rushford (WNY)
10. Orchard Park Starz - Nunn (WNY)
11. Sandlot Saints- Thompson  (Amherst, NY)
12. Hamburg Extreme - Bufzinski (WNY)
-----------------------------------------------------------------(Waiting List - Will accept two teams at a time!)
13. Amherst Thunder - Jurkowski (WNY)
14.
15.
16.

 

2020 14 & Under Battle at Fort Niagara Teams Entered

1.  West Seneca Magic - LaGambina (WNY)  
2.  Central PA Sharks - Barnhart (Bellefonte, PA)
3.  OP Starz - Bannister (Orchard Park, NY)
4.  Avalanche Softball - Raab (Depew, NY)
5.  Lakeshore Eclipse - McGuane (Lake View, NY)
6.  Lady Renegades - Lucas (Fredonia, NY)
7.  NY Inferno - Wertman (E. Amherst, NY)
8.  Clarence Red Devils - Barton (WNY)
9.  Wheatfield Nitro - McCune (WNY)
10. Pittsburgh Power - Watson (Pittsburgh, PA)
11. Sandlot Saints - DiGiacomo (Williamsville, NY)
12. Lou Gehrig Lasers - Amici (E. Amherst, NY)
13.
14.
15.
16.

2020 16 & Under Battle at Fort Niagara Teams Entered

1.  NY Inferno - Zaffram (West Seneca, NY)
2.  Lakeshore Eclipse 04 - Broadbent (Hamburg, NY)
3.  Monroe Blazers - Sassone (North Chili, RO, NY)
4.  WNY Sting - Drees (Orchard park, NY)
5.  Cayuga Gamblers - Livesay (Niagara Falls, NY)
6.  West Seneca Magic - Barry (WNY)
7.  Cumberland Heat - Greise (Crespatown, MD)
8.  Clarence Softball - Honsberger (WNY)
9. West Seneca Magic - Dzaak (WNY)
10. Lou Gehrig Lasers - Snyder (E. Amherst, NY)
11. Lady Sting Softball - O'Leary (Wareham, MA)
12. Smash It Sports - Binn (Rochester, NY)
13. Lou Gehrig Lasers - Johel (E. Amherst, NY)
14. Dazzlers Softball - Westmiller (WNY)
15. Amherst Thunder - Starks (WNY)
16. USSSA NY Pride - Eagan (WNY)

-----------------------------------------------------(Waiting List, Two (2) will be entered at a time)
17. 
18.
19.
20.