SCHEDULE

 ID Date  Time Arena Home Sc Away Sc
09S-1 Friday May 31, 2019 9:30 AM Co-operators #6 Regina Silver Knights 12  Saskatoon Badgers
09S-2 Friday May 31, 2019 11:30 AM DQ #5 Silver Knights  3 South Sask Selects  9
09S-3 Friday May 31, 2019 1:15 PM Communiskate PHA Prospects  5 Element Aces
09S-4 Friday May 31, 2019 3:15 PM DQ #5 Quest  6 Regina Silver Knights  4
09S-5 Friday May 31, 2019 5:00 PM DQ #5 Saskatoon Badgers  2 Silver Knights  12
09S-6 Friday May 31, 2019 6:45 PM Communiskate South Sask Selects PHA Prospects  3
09S-7 Friday May 31, 2019 8:15 PM Re/Max #2 Element Aces  5 Quest  7
09S-8 Saturday June 01, 2019 8:00 AM Communiskate South Sask Selects  5 Regina Silver Knights  5
09S-9 Saturday June 01, 2019 9:45 AM DQ #5 Saskatoon Badgers  4 Element Aces 17 
09S-10 Saturday June 01, 2019 9:45 AM Communiskate Quest PHA Prospects  4
09S-11 Saturday June 01, 2019 1:15 PM DQ #5 Regina Silver Knights Silver Knights
09S-12 Saturday June 01, 2019 3:15 PM RMP #3 Element Aces 11  South Sask Selects  7
09S-13 Saturday June 01, 2019 3:15 PM DQ #5 PHA Prospects 11  Saskatoon Badgers
09S-14 Saturday June 01, 2019 6:45 PM DQ #5 Silver Knights  5 Quest  7
09S-15 Sunday June 02, 2019 7:45 AM Co-operators #6 1st Place Quest  6 4th Place Silver Knights  4
09S-16 Sunday June 02, 2019 7:45 AM Re/Max #2 2nd Place Element Aces  6

3rd Place South Sask Selects

10 
09S-17 Sunday June 02, 2019 1:45 PM Co-operators #6 Winner 15 Quest Winner 16 South Sask Selects  5
               

STANDINGS

Team GP W L T GF GA PTS Ratio Position
Regina Silver Knights  4        5
Saskatoon Badgers  0        7
Silver Knights        3
South Sask Selects        3
PHA Prospects  1        6
Element Aces  3        2
Quest      

Playoff Bracket

     
1st Place Quest. 6    
Sunday, June 02, 2019    
7:45 AM Quest   
Co-operators #6    
4th Place Silver Knights 4 Sunday, June 02, 2019  
  1:45 PM  South Sask Selects
2nd Place Element Aces 6 Co-operators #6  
Sunday, June 02, 2019    
7:45 AM South Sask Selects   
Re/Max #2    
3rd Place South Sask Selects.           10    
     
     
5th, 6th, 7th Place Teams are eliminated